منو
سبد خرید شما

ساشه سارکومیل کارن | 15 عدد | مکمل پروتئین برای عضله سازی

سارکومیل کارن
سارکومیل کارن
-3 % ناموجود
سارکومیل کارن
سارکومیل کارن
ساشه سارکومیل کارن | 15 عدد | مکمل پروتئین برای عضله سازی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Karen Sarcomeal - 15 Sachets
 • SKU: 4566
 • بارکد: 626140515297
792,800 تومان
817,300 تومان
اشتراک گذاری در :

ساشه سارکومیل کارن Karen Sarcomeal Sachets یک مکمل ویژه از محصولات کارن برای عضله سازی و بازسازی و ریکاوری عضلات است. ساشه سارکومیل کارن حاوی پروتئین و آمینو اسیدهای زنجیره ای برای حفظ سلامت عضلات و کمک به تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز روزانه بدن است. 

 

البته ساشه سارکومیل کارن علاوه بر پروتئین و بی سی ای ای حاوی ترکیبات مهم دیگری نیز می باشد که این مکمل را هر چه بیشتر خاص می کند. به طور خلاصه وار سارکومیل کارن حاوی گلوتامین، کراتین، اچ ام بی و کربوهیدرات است. در ادامه به بررسی میزان هر کدام از ترکیبات و همچنین نحوه عملکرد آنها در بدن اشاره خواهیم کرد.

 

ساشه سارکومیل کارن را می توان یک مکمل چند کاره دانست که تمام ترکیبات مهم را در خود برای ورزشکاران به همراه دارد. طراحی ساشه و پودری سارکومیل کارن باعث شده است تا جذب و استفاده از آن بهتر از مکمل های مشابه باشد. همچنین طراحی ساشه ها با دوز های مشخص این مزیت را برای ورزشکاران به همراه دارد که در هر بار مصرف دقیقا بدانند که چه مقدار از ترکیبات مهم موجود در سارکومیل را دریافت می کنند. این ویژگی 2 کاربرد برای ورزشکاران دارد. اولین مزیت نوع پودری ساشه سارکومیل کارن است که جذب را سریع تر می کند و مورد دوم همانند کپسول ها، شما می دانید که با مصرف هر ساشه چه مقدار به بدن خود ترکیبات را می رسانید. در واقع دو کارایی مهم در 1 محصول است که مشابه آن به سختی پیدا می شود. 

ساشه سارکومیل کارن حاوی 15 عدد ساشه 36 گرمی است و توسط شرکت کارن در ایران تولید و بسته بندی شده است. طعم خاصی در توضیحات ساشه سارکومیل کارن ذکر نشده است اما حاوی سوکرالوز و طعم دهنده مجاز خوراکی برای پوشانندگی طعم طبیعی ترکیبات سارکومیل است. همچنین سارکومیل برای سلامت بیشتر ورزشکاران در ترکیبات خود از گلوتن استفاده نکرده است. 

 

سایر مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

پروتئین وی کاله را مشاهده کنید. 

پورد سارکومیل کارن

ترکیبات ویژه سارکومیل برای بهبود عملکرد ورزشی:

همانطور که ذکر شد هر ساشه پروتئین سارکومیل کارن حاوی 38 گرم پودر است که مجموعا با توجه به تعداد ساشه ها، 15 سروینگ مجزا از هم می باشد. در واقع سارکومیل کار جداسازی سروینگ ها را خود انجام داده و دیگر نیازی به اسکوپ در این محصول نیست. اولین ترکیب و شاید مهمترین ترکیب در ساشه سارکومیل کارن، پروتئین است. در سارکومیل کارن از وی پروتئین کنسانتره استفاده شده است تا کار عضله سازی را به نحو احسن برای ورزشکاران انجام دهد همچنین هر ساشه سارکومیل کارن حاوی 20 گرم پروتئین کنسانتره است تا به عضلات برای افزایش توان و کارایی کمک کند. 

علاوه بر اینکه پروتئین موجود در ساشه سارکومیل کارن حاوی انواع آمینو اسیدها است، ساشه سارکومیل به طور جداگانه و به صورت افزوده حاوی آمینو اسیدهای شاخه ای نیز می باشد. هر ساشه سارکومیل حاوی 1000 میلی گرم لوسین، 500 میلی گرم ایزولوسین و 500 میلی گرم والین است که شاید این مقدار به اندازه مکمل های جداگانه بی سی ای ای نباشد اما میزان مناسبی برای تامین آمینو اسیدهای شاخه دار است. این آمینو اسیدها می توانند به افزایش کارایی ورزشی و به عضله سازی کمک کنند. 

اما ترکیب اضافه شده دیگر در سارکومیل، وجود آمینو اسید ال گلوتامین است. ال گلوتامین نیز به میزان 2000 میلی گرم در هر ساشه سارکومیل به صورت افزوده اضافه شده است. ال-گلوتامین بسیار شناخته شده و یک مکمل ورزشی محبوبی است که فراوان ترین اسید آمینه در خون انسان می باشد و بدن به آن نیاز دارد. به همین دلیل و برای جلوگیری از تجزیه عضلات پس از تمرینات سخت ورزشی سارکومیل این آمینو اسید مهم را نیز به ترکیبات خود اضافه کرده است. تحقیقات انجام شده در مورد گلوتامین به وضوح نشان داده است این اسید آمینه به راحتی قادر است تا عضلات را از گزند تجزیه شدن پروتئین در امان نگه داشته و پدیده مخرب آتروفی عضلات را به خوبی مهار کند.

 

ترکیب بعدی سارکومیل، کراتین است. کراتین نیز یک مکمل معروف و محبوب در بین ورزشکاران است. کار اصلی کراتین کمک به پروتئین برای عضله سازی است.  کراتین می تواند به سرعت توانایی سلول های عضلانی شما را برای بازسازی آدنوزین تری فسفات (ATP) افزایش دهد. ATP منبع اصلی انرژی بی هوازی شماست. با سطوح بالاتر ATP، می‌توانید سخت‌تر تمرین کنید و بین هر ست سریع‌تر ریکاوری کنید. سارکومیل کارن به واسطه وجود کارن به شما این امکان را می دهد که در زمان کمتری کار بیشتری انجام دهید. 

اچ ام بی نیز ترکیب مهم دیگری در ترکیبات پودر سارکومیل است.  ساخت و تجزیه مداوم پروتئین عضلانی به عضلات اجازه می دهد که ترمیم شده و با شرایط محیطی سازگار شوند .تعادل خالص پروتئین در طی رشد، که سنتز پروتئین بیشتر از تجزیه آن است، مثبت می باشد. تمام HMB موجود در بدن انسان از منابع غذایی لوسین مشتق شده است و حدود 5 درصد از کل لوسین رژیم غذایی به HMB تبدیل می شود. HMB به کاهش تجزیه پروتئین ماهیچه‌ای کمک می‌کند و ممکن است برخی از اثرات لوسین بر سنتز پروتئین ماهیچه‌ای را واسطه کند.

ترکیب آخر ساشه سارکومیل کارن، کربوهیدرات است. در هر ساشه سارکومیل کارن، 5.6 گرم کربوهیدرات وجود دارد. این مقدار کربوهیدرات باعث کمک به افزایش انرژی و توان بدن شده و عملکرد ورزشی را بهبود می بخشد. تنها 0.75 گرم در ساشه سارکومیل کارن، چربی وجود دارد که مقدار بسیار ناچیزی در 38 گرم به حساب می آید و نگرانی از بابت افزایش وزن در ورزشکاران ایجاد نمی کند. 

 

سایر مکمل های آمینو اسید و بی سی ای ای را مشاهده کنید. 

مکمل های ال کارنتیتین ، ال آرژنین، گلوتامین و گینر و کربوهیدرات  و کراتین را مشاهده کنید. 

خرید ساشه سارکومیل کارن

 


 

مشخصات پودر پروتئین سارکومیل کارن:

 • مکمل منحصر به فرد برای افزایش عملکرد ورزشی
 • کمک به عضله سازی و رشد عضلات
 • مناسب برای افراد عادی با فعالیت ورزشی منظم
 • مناسب برای یک میان وعده مناسب برای تمام افراد سالم
 • مناسب برای ورزشکارن حرفه ای برای تامین پروتئین مورد نیاز روزانه
 • حفظ سلامت عضلات 
 • جلوگیری از تخریب و تجزیه عضلات
 • حاوی وی پروتئین کنسانتره به میزان 20 گرم در هر ساشه
 • حاوی کراتین افزوده شده برای عضله سازی موثر
 • حاوی بی سی ای ای با میزان مناسب برای تقویت عضلات
 • ریکاوری عضلات با وجود گلوتامین افزوده
 • حاوی اچ ام بی برای جلوگیری از تخریب عضلات
 • افزایش توان و قدرت عضلات
 • حاوی مقادیر بسیار کم چربی و کربوهیدرات
 • فاقد گلوتن

 

 


 

نحوه مصرف ساشه پروتئین سارکومیل کارن:

یک ساشه سارکومیل (38 گرم) را در یک لیوان  (200 میلی لیتر) آب حل نموده و محلول آماده شده را ترجیحا بعد از غذا، به عنوان میان وعده یا طبق نظر پزشک یا متخصص تغذیه مصرف نمایید.

سارکومیل چیست

 


 

ترکیبات ساشه سارکومیل کارن (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

Calories

109

Protein

20 g

L-Leucine

1000 mg

L-Isoleucine

500 mg

L-Valine

500 mg

L-Glutamine

2000 mg

Creatine Monohydrat

1500 mg

HMB

2000 mg

Total Fat

0.76 g

Carbohydrates

5.6 g

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف سارکومیل کارن:

 • در صورت بروز حساسیت از ادامه مصرف خودداری نمایید.
 • افراد زیر 18 سال، زنان باردار و شیرده، افراد مبتلا به بیماری های مزمن کلیوی و افرادی که هر گونه داروی خاص مصرف می کنند، با نظر پزشک یا متخصص تغذیه مصرف نمایید.
 • این فرآورده مکمل است و برای تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد.
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارساشه: 15 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1348100031291127
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6261405152976

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات