منو
سبد خرید شما

قرص ویتا هی کانسپشن نوتراکس | کمک به بهبود قوای باروری مردان

نوتراکس ویتاهی کانسپشن
نوتراکس ویتاهی کانسپشن
نوتراکس ویتاهی کانسپشن
نوتراکس ویتاهی کانسپشن
-17 %
نوتراکس ویتاهی کانسپشن
نوتراکس ویتاهی کانسپشن
نوتراکس ویتاهی کانسپشن
نوتراکس ویتاهی کانسپشن
قرص ویتا هی کانسپشن نوتراکس | کمک به بهبود قوای باروری مردان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Nutrax Vita-He Conception - 30 Tabs
 • SKU: 3918
 • بارکد: 626014770995
217,900 تومان
261,600 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص ویتا هی کانسپشن نوتراکل Nutrax Vita-He Conception یک مولتی ویتامین و تقویت کننده قوای باروری مردان از سری محصولات نوتراکس است. قرص ویتاهی کانسپشن نوتراکس حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، آمینو اسیدها و ترکیبات گیاهی ویژهی است تا بتواند سیستم باروری آقایان را از جهات مختلف تقویت کند. 

 

قرص ویتاهی کانسپشن نوتراکس حاوی 30 ترکیب مختلف است که در واقع هر آنچه که یک مرد برای تقویت قوای باروری به آن نیاز دارد را می توان در ویتا-هی کانسپشن نوتراکس یافت. ویتا هی کانسپشن نوتراکس می تواند به افزایش تعداد و تحرک اسپرم ها کمک کند و از این طریق باعث کمک به تقویت قدرت باروری مردان شود. 

علاوه بر این ویتا هی کانسپشن نوتراکس می تواند به افزایش کیفیت اسپرم نیز کمک کرده تا یک باروری با کمترین خطا به وقوع بپیوندد. اما مزایای ویتاهی کانسپشن نوتراکس محدود به تقویت قوای باروری نمی شود و می تواند عملکرد جنسی بهبود داده و باعث افزایش قوای جنسی مردان نیز شود. عصاره هایی مانند عصاره جینسینگ و آمینو اسید ال آرژنین به خوبی می توانند باعث افزایش میل و قوای جنسی در مردان شوند. 

 

همچنین داشتن انرژی جسمی کافی برای یک باروری خوب، لازم است. نوتراکس وایتا-هی کانسپشن حاوی ترکیباتی مانند ویتامین های گروه ب یا ب کمپلکس است که می تواند باعث افزایش متابولیسم انرژی شود. همچنین وجود آمینو اسید ال کارنیتین نیز به این افزایش سوخت و ساز و در نتیجه افزایش انرژی بدن کمک می کند. 

ترکیبات آنتی اکسیدانی نظیر کیوتن و ویتامین ای و ویتامین سی نیز علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن می تواند به سلامت عمومی بدن نیز کمک کرده و باعث افزایش عملکرد بدن شود. در ترکیبات ویتاهی کانسپشن نوتراکس نیز از مواد حساسیت زا نظیر سویا، شیر، گندم، گلوتن، تخم مرغ و هر گونه شیرین کننده و یا نگهدارنده ای استفاده نشده است تا یک مکمل مناسب و یک مولتی ویتامین عالی برای افزایش باروری مردان و بهبود کیفیت اسپرم ارائه دهد. 

 

مکمل های مختص آقایان را مشاهده کنید.

نوتراکس وایتا-هی کانسپشن

30 ترکیب در ویتاهی کانسپشن برای تقویت باروری:

قرص ویتا هی کان کانسپشن نوتراکل حاوی 30 ترکیب مختلف است که این مکمل را به یک مکمل تقویت باروری مردان عالی و منحصر به فرد تبدیل کرده است. هر کدام از این 30 ترکیب دارای خواص فوق العاده ای برای بدن هستند که علاوه بر تقویت قوای باروری مردان، باعث حفظ سلامت عمومی بدن نیز می شوند. 

از ویتا هی کانسپشن نیز می توان به عنوان یک مولتی ویتامین کامل استفاده کرد. همانطور که به بانوان توصیه می شود همواره از مکمل فولیک اسید جهت باروری های ناخواسته مصرف کنند تا نقص لوله عصبی برای جنین ایجاد نشود، آقایان نیز می توانند از ویتا هی ساده و یا ویتاهی کانسپشن نوتراکس به عنوان یک مولتی ویتامین تقویت کننده بدن استفاده نمایند. 

 

شاید مهمترین بخش در درمان ناباروری مردان سلامت اسپرم باشد که منجر به یک باروری سالم می شود. وایتا-هی کانسپشن نیز تمرکز خود را بر سلامت اسپرم گذاشته، ترکیباتی چون عصاره ماکا و اینوزیتول به همراه زینک سلنیوم و لیکوپن به همراه سایر ویتامین ها و مواد معدنی باعث کمک به افزایش تعداد و بهبود تحرک و کیفیت اسپرم در مردان می شود. 

همچنین ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی و مختلف در وایتا هی کانسپشن نظیر سیتروس بیوفلاونوئید ویتامین سی، ویتامین ای و سلنیوم و کیوتن به همراه لیکوپن می تواند از اثرات مخرب رادیکال های آزاد بر اسپرم کم کرده و از بدن محافظت کند. 

 

سایر محصولات مرتبط با درمان ناباروری آقایان را مشاهده کنید.

قرص ویتاهی کانسپشن نوتراکس

افزایش عملکرد جنسی و جسمی با وایتا-هی کانسپشن:

اما علاوه بر قوای باروری، مردان نیاز به قوای جسمی و جنسی مناسب برای یک باروری خوب را نیاز دارند. وایتاهی کانسپشن نوتراکس برای این قسمت نیز از ترکیبات ویژه ای استفاده کرده است تا بتواند باعث افزایش عملکرد جنسی و همچنین افزایش انرژی جسمی بدن آقایان شود. 

برای این کار ویتا هی کانسپشن از عصاره ریشه گیاه جینسینگ پاناکس استفاده کرده است که تاثیر بسزایی در بهبود عملکرد جنسی و به خصوص افزایش میل جنسی در مردان را دارد. علاوه بر جینسینگ ویتاهی کانسپشن از ترکیباتی نظیر ال کارنیتین و ال آرژنین برای بهبود عملکرد جنسی در مردان استفاده کرده است. ال آرژنین آمینو اسیدی مهم در افزایش ضخامت رگ های خونی و کمک به خونرسانی به عضلات بدن است. آرژنین می تواند با گشاد سازی عروق مشکلات و اختلالات مربوط به نعوظ را در آقایان بهبود دهد. 

 

سایر مکمل های تقویت جنسی آقایان را مشاهده کنید.

ویتاهی کانسپشن نوتراکس برای درمان ناباروری مردان

ترکیبات ویژه ای که در هر مکملی نمی توانید آن را بیابید در ویتاهی کانسپشن وجود دارد. اکتاکوزانول یکی از این ترکیبات است. اکتاکوزانول برای بهبود عملکرد ورزشی از جمله قدرت، استقامت و زمان واکنش بدن استفاده می شود. همچنین برای عفونت‌های تبخال، بیماری‌های پوستی، بیماری پارکینسون، اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS، بیماری لو گریگ)، کلسترول بالا، و «سخت شدن شریان‌ها» (آترواسکلروز) استفاده می‌شود. اما کاربرد آن در وایتاهی کانسپشن افزایش قدرت جسمی در مردان است. 

وجود ویتامین های گروه ب در ویتا-هی کانسپشن نوتراکس نیز تاثیر خوبی در افزایش انرژی و متابولیسم پروتئین ها و کربوهیدرات ها به همراه متابولیسم چربی ها دارد. در واقع یکی از کاربردهای ویتامین های گروه ب کمک به تجزیه پروتئین، کربوهیدرات و چربی در بدن است که بدن از این 3 ترکیب برای انرژی استفاده می کند. این گروه ویتامین با این عملکرد می تواند باعث افزایش انرژی و کاهش احساس خستگی در بدن شود. 

 

ترکیب گیاهی بعدی در وایتاهی کانسپشن نوتراکس عصاره پوست درخت کاج است که می تواند برای بدن مفید باشد. از خواص این گیاه می توان به بهبود اختلال نعوظ در مردان اشاره کرد. این عصارهگیاهی با بهبود جریان خون مانند ال آرژنین و در تکمیل اثر آرژنین باعث بهبود اختلال نعوظ می شود. همچنین عصاره پوست درخت کاج دارای خواص آنتی اکسیدانی بوده و فوایدی را نیز برای پوست و بهبود عملکرد مغز دارد. 

سایر مکمل های مولتی ویتامین آقایان را مشاهده کنید.

وایتا هی کانسپشن نوتراکس

 


 

مشخصات نوتراکس وایتا-هی کانسپشن:

 • تقویت قوای باروری مردان 
 • بهبود تعداد و تحرک اسپرم 
 • حاوی 30 ترکیب مختلف اعم از ویتامین ها، مواد معدنی، آمینو اسیدها و ترکیبات گیاهی
 • کمک به حفظ سلامت جسمی 
 • تقویت سیستم ایمنی بدن 
 • تقویت قوا و میل جنسی
 • کمک به بهبود نعوظ در آقایان 
 • افزایش کیفیت اسپرم 
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی
 • مولتی ویتامین کامل برای آقایان 
 • کمک به تقویت انرژی و افزایش سطح انرژی بدن
 • بهبود سیستم عصبی بدن
 • فاقد سویا، شیر، گندم گلوتن، تخم مرغ، هر گونه شیرین کننده و نگهدارنده

افزایش قدرت باروری مردان با ویتا هی کانسپشن

 


 

نحوه مصرف قرص ویتاهی کانسپشن نوتراکس:

روزانه 1 عدد قرص ویتا-هی کانسپشن و یا طبق دستور پزشک همراه با غذا و یک لیوان آب مصرف شود. 

بهترین زمان مصرف ویتا هی کانسپشن سه ماه قبل از تصمیم به باردار شدن همسر می باشد.

 

 


 

ترکیبات ویتا-هی کانسپشن نوتراکس (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Panax Ginseng Root Extract

30 mg

Perruvian Maca Extract

250 mg

Coenzyme Q10

2 mg

L Carnitine - L Tartrate

50 mg

Citrus Bioflavonoids 40%

10 mg

L-Arginine

10 mg

Lycopene Extract 10%

1.5 mg

Pine Bark Extract 95%

30 mg

Octacosanol 30%

3 mg

Inositol

40 mg

L-Glutathione

2.5 mg

Vitamin A ( Acetate )

2180 IU

Vitamin D3 ( Cholecalciferol )

600 IU

Vitamin E

30 IU

Vitamin C

90 mg

Vitamin B1 ( Thiamin )

12 mg

Vitamin B2 ( Riboflavin )

5 mg

Vitamin B3 ( Niacin )

18 mg

Vitamin B6 ( Pyridoxine )

10 mg

Vitamin B9 ( Folic Acid )

400 mcg

Vitamin B12 ( Cyanocobalamin )

75 mcg

Vitamin B7 ( Biotin )

150 mcg

Vitamin B5 ( Panthotenic Acid )

10 mg

Magnesium

60 mg

Iron

6 mg

Zinc

15 mg

Copper

1000 mcg

Maganese

0.5 mg

Selenium

150 mcg

Chromium

50 mcg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ویتاهی کانسپشن:

 • در افراد زیر 18 سال با مشورت پزشک مصرف گردد.
 • در صورت مصرف همزمان با سایر فراورده ها داروهای دیگر قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • مصرف همزمان با سایر فراورده ها داروهای دیگر ممکن است اثربخشی این مکمل و یا داروی مصرفی را تحت تاثیر قرار داده و سبب تشدید اثرات جانبی گردد لذا در مصرف هرگونه دارو به خصوص داروهای ضد انعقاد یا مکمل دیگر قبل از مصرف فرآورده با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • در صورت داشتن آلرژی به مواد غذایی و یا ابتلا به هرگونه بیماری به خصوص بیماری سرع و هموکروماتوز با احتیاط و زیر نظر پزشک مصرف شود.
 • بیش از میزان ذکر شده مصرف نگردد مگر با توصیه پزشک.
 • در صورت پیدایش هرگونه علائم حساسیت و یا عوارض گوارشی مصرف فرآورده را قطع نموده و با پزشک مشورت نمایید.
 • عوارض جانبی این فراورده معمولاً به ندرت و خفیف دیده می‌شود مصرف طولانی مدت و بیشتر از میزان توصیه شده این فراورده ممکن است برخی عوارض جانبی را به همراه داشته باشد در صورت ادامه یا بدتر شدن عوارض جانبی مصرف را قطع نموده و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • این فراورده مکمل بوده و جهت تشخیص درمان و پیشگیری نمی باشد.
 • در دمای کمتر از 25 درجه سانتیگراد دور از نور و رطوبت و حرارت نگهداری شود. این برآورده دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود

 

مشخصات کلی
مقدار قرص: 30 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 15734016588528188
جنسیت مصرف آقایان
کشور سازنده ایران
بارکد 6260147709950

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

مقالات مرتبط

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات