منو
سبد خرید شما

کپسول سلنوزینک نوتراکس | آنتی اکسیدان قوی برای سلامت بدن و پوست و مو

سلنوزینک نوتراک
سلنوزینک نوتراک
سلنوزینک نوتراک
-20 % ناموجود
سلنوزینک نوتراک
سلنوزینک نوتراک
سلنوزینک نوتراک
کپسول سلنوزینک نوتراکس | آنتی اکسیدان قوی برای سلامت بدن و پوست و مو
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Nutrax SelenoZink - 30 Caps
 • SKU: 4113
 • بارکد: 626014771144
88,900 تومان
111,200 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول سلنوزینک نوتراکس Nutrax SelenoZink یک ترکیب قوی آنتی اکسیدانی از محصولات نوتراکس برای سلامت عمومی بدن است. سلنوزینک نوتراکس تمام ترکیبات با خواص آنتی اکسیدانی را در مکمل خود جمع کرده تا به سلامت بدن و همچنین سلامت پوست، مو و ناخن کمک کند. 

 

کپسول سلنوزینک نوتراکس همچنین یک مکمل قوی برای حفظ سلامت سیستم دفاعی بدن به حساب می آید. سلنوزینک حاوی ویتامین سی، ویتامین ای و زینک برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. همچنین دقیقا این 3 ترکیب ترکیبات مورد نیاز برای سلامت پوست، مو و ناخن هستند. زینک یک ماده معدنی مهم در بهبود فولیکول های مو می باشد و کمبود این ماده معدنی در بدن، باعث ریزش موها می شود. بنابراین زینک یک ترکیب مهم برای سلامت موها است. ویتامین سی نیز یک ویتامین مهم برای ساخت و سنتز کلاژن در بدن است. کلاژن پروتئینی است که بیشترین سهم را در ساختمان پوست دارد. ویتامین ای نیز با خواص آنتی اکسیدانی و ضد پیری خود باعث سلامت پوست، مو و ناخن می شود. 

 

سلنیوم نیز ترکیب اصلی دیگر سلنوزینک نوتراکس است که این ماده معدنی نیز دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی ای می باشد. سلنوزینک در واقع یک مکمل آنتی اکسیدانی قوی است. سلنیوم نیز در کنار ویتامین سی و ویتامین ای که هر دو دارای خواص آنتی اکسیدانی هستند، از بدن در برابر آسیب های رادیکال های آزاد محافظت می کنند. سلنیوم همچنین در تولید هورمون های غده تیروئید مثبت عمل کرده و به سلامت غده تیروئید و عملکرد بهتر آن کمک می کند. سلنیوم و زینک همچنین به ساخت DNA و محافظت در برابر آسیب های سلولی کمک می کنند. 

ویتامین آ نیز یک ویتامین مهم است که در حفظ سلامت پوست و مو نقش دارد. اما شاید مهمترین کارایی آن در حفظ سلامت بینایی باشد. ویتامین ب6 نیز ترکیب آخر سلنوزینک نوتراکس است که برای جذب آمینو اسیدها مورد نیاز پوست و مو یک ویتامین مهم به حساب می آید. 

در ترکیبات کپسول سلنوزینک نوتراکس از مواد حساسیت زا نظیر سویا، شیر، گندم، گلوتن، تخم مرغ و هر گونه شیرین کننده و نگهدارنده استفاده نشده است تا سلنوزینک را تبدیل به یک مکمل عالی کند. 

 

سایر مکمل های آنتی اکسیدان را مشاهده کنید. 

سلنوزینک نوتراکس

 


 

مشخصات سلنوزینک نوتراکس:

 • کمک به حفظ سلامت پوست
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی
 • کمک به سلامت مو و ناخن 
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • مکمل تخصصی آنتی اکسیدان
 • بدون هر گونه شیرین کننده و مواد نگهدارنده
 • فاقد گلوتن، شیر، تخم مرغ و گندم

کپسول سلنوزینک

 


 

نحوه مصرف کپسول سلنوزینک نوتراکس:

روزانه 1 عدد کپسول سلنوزینک را همراه با غذا و یک لیوان آب مصرف گردد و یا طبق دستور پزشک مصرف شود

 

 


 

ترکیبات مکمل سلنوزینک نوتراکس (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A (as Retinol Palmitate)

2500 IU

Vitamin E (Alfa Tocopheryl Acetate)

15 IU

Vitamin C (Ascorbic Acid)

90 mg

Vitamin B6 (Pyridoxine HCL)

1.6 mg

Selenium (as L-Selenomethionine)

100 µg

Zinc (as Zinc Gluconate )

15 mg

 

 


 

تاثیر آنتی اکسیدانی سلنوزینک نوتراکس:

سلنیوم:

سلنیوم یک ماده معدنی کمیاب در  بدن است که در سلنوزینک نوتراکس وجود دارد، به این معنی که بدن فقط به مقدار کمی از آن نیاز دارد. به طور طبیعی در غذاها یا به عنوان مکمل یافت می شود. سلنیوم جزء ضروری آنزیم ها و پروتئین های مختلف به نام سلنوپروتئین ها است که به ساخت DNA و محافظت در برابر آسیب سلولی و عفونت کمک می کند.  سلنیوم ماده معدنی بسیار حیاتی برای بدن انسان است. از آنجا که باعث افزایش قدرت ایمنی از طریق شرکت در فعالیت های آنتی اکسیدانی در جهت تخریب رادیکال های آزاد و التهابات بدن می باشد و همچنین دارای نقش کلیدی در حفظ سلامت متابولیسم بدن است.

 

مکمل سلنوزینک نوتراکس

زینک:

روی یکی از عناصر معدنی کمیاب می باشد که پس از آهن بیشترین میزان را در بدن انسان به خود اختصاص داده است. حدود 10 درصد از میزان روی موجود در بدن در سلول ها ذخیره شده و بقیه آن نیز در پلاسما و مایعات خارج سلولی وجود دارد.
روی موجود در سلنوزینک بطور فعال در فرایند ترمیم پوست شرکت کرده و نیز در درمان التهابات و اختلالات پوستی بویژه در دوران نوجوانانی و بلوغ، نقش مهمی ایفا می کند. همچنین روی در ترمیم سریع زخم ها نیز موثر است.
کمبود و یا کاهش میزان روی در بدن یکی از عوامل اصلی ایجاد کننده زخم های پوستی به شمار می رود. همچنین  روی  در درمان آکنه و اگزما که از شایع ترین اختلالات پوستی است، بسیار موثر میباشد.  بیمارانی که این اختلالات را داشتند بعد از مصرف مکمل های روی،  تا حدود زیادی بهبودی حاصل کرده اند.

 

مکمل سلنوزینک نوتراکس

ویتامین سی:

ویتامین سی موجود در سلنوزینک نوتراکس یکی از مهمترین ویتامین های مورد نیاز بدن و یک ویتامین ضروری برای بدن به شمار می آید. از این رو ویتامین سی یک ویتامین ضروری به حساب می آید که بدن ما نمی تواند آن را بسازد و حتی قادر نیست این ویتامین را ذخیره کند. ویتامین سی همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی بوده که می تواند از سلول های بدن در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت کند. ویتامین سی همچنین در جذب و تولید کلاژن و همچنین در جذب آهن نیز موثر است.

 

سلنوزینک مکمل آنتی اکسیدان

ویتامین ای: 

ویتامین E ترکیب دیگر سلنوزینک نوتراکس برای سیستم ایمنی سالم و پوست و چشم های سالم کلیدی است. در سال های اخیر، مکمل های ویتامین E به عنوان آنتی اکسیدان محبوب شده اند. اینها موادی هستند که از سلول ها در برابر آسیب محافظت می کنند. ز مزایای دیگر کپسول ویتامین ای ۴۰۰ ویتامور به می توان به خواص آنتی اکسیدانی قوی این ویتامین اشاره کرد. این خواص آنتی اکسیدانی از بدن در برابر استرس اکسیداتیو یا رادیکال های آزاد محافظت می کند. رادیکال های آزاد از جمله عوامل پیری بدن هستند. ویتامین ای یک مقابله کننده مهم و موثر در برابر این رادیکال ها است.

 

ویتامین ای در قرص سلنوزینک

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف سلنوزینک:

 • در دوران بارداری و شیردهی، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • در صورت حساسیت به فراورده و یا هر یک از اجزای آن، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • در صورت پیدایش هرگونه علائم حساسیت و یا عوارض گوارشی، مصرف فرآورده را قطع نموده و با پزشک مشورت نمایید.
 • در صورت مصرف همزمان با سایر فراورده ها/ داروهای دیگر، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • در صورت ابتلا به هرگونه بیماری، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • بیش از میزان ذکر شده مصرف نگردد مگر با توصیه پزشک.
 • عوارض جانبی این فراورده معمولاً به ندرت و خفیف دیده می شود. مصرف طولانی مدت و بیشتر از میزان توصیه شده این فرآورده ممکن است برخی عوارض جانبی را به همراه داشته باشد. در صورت ادامه یا بدتر شدن عوارض جانبی، مصرف را قطع نموده و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • این فرآورده مکمل بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری نمی باشد.
 • مطابق دستور پزشک داروساز، فراورده را مصرف نمایید.
 • در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد، دور از نور، رطوبت و حرارت نگهداری شود.
 • این فرآورده را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1573401663032613
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6260147711441
سایر توضیحاتفاقد گلوتن، گندم، شیر، تخم مرغ و هر گونه نگهدارنده و شیرین کننده

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات