منو
سبد خرید شما

لوسیون ضد ریزش موی سیلورال اچ | تقویت کننده گیاهی و کمک به رویش مجدد موها

لوسیون سیلورال اچ
لوسیون سیلورال اچ
-16 %
لوسیون سیلورال اچ
لوسیون سیلورال اچ
لوسیون ضد ریزش موی سیلورال اچ | تقویت کننده گیاهی و کمک به رویش مجدد موها
 • موجودی: موجود
 • مدل: Silveral H Anti Hair Loss Herbal Lotion - 60 ml
 • SKU: 3868
 • بارکد: 626103810001
272,000 تومان
324,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

لوسیون ضد ریزش موی سیلورال اچ Silveral H Anti Hair Loss Herbal Lotion یک محصول جدید از محصولات سیلورال است. لوسیون گیاهی سیلورال H یک فرآورده با ترکیبات طبیعی و گیاهی است. انواع گیاهان مناسب در جلوگیری از ریزش مو و تقویت کننده مو در لوسیون گیاهی ضدریزش موی سیلورال اچ مورد استفاده قرار گرفته است.

 

لوسیون سیلورال اچ می تواند به رویش مجدد موها به واسطه وجود 15 عصاره گیاهی مختلف کمک کرده و ریزش موها را با ممانعت از فعالیت آنزیم 5 آلفاردوکتاز نوع 1 و 2 و کاهش میزان دهیدروکسی تستسترون یا DHT مهار کند. به طور مثال وجود عصاره سائوپالمتو که گیاه معروفی در در تقویت موهاست، می تواند میزان ریزش مو ناشی از فعالیت DHT به طور قابل توجهی کاهش دهد.

 

لوسیون گیاهی سیلورال اچ می تواند به خوبی روند پیری مو را کند کرده چرا که در ترکیبات گیاهی خود حاوی گیاهان با ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی می باشد. رطوبت پوست کف سر و موها از عوامل مهم دیگری در حفظ سلامت مو به شمار می آیند که لوسیون ضد ریزش سیلورال اچ حاوی روغن های گیاهی متععد برای حفظ رطوبت پوست کف است.

ترکیبات آنتی باکتریال و ضد التهاب نیز از جمله ترکیبات گیاهی سیلورال اچ به شمار می روند که از التهاب پوست کف سر و حتی ایجاد شوره سر جلوگیری می کند. لوسیون گیاهی سیلورال اچ یک محصول ویژه و منحصر به فرد است که می تواند به طور موثر ریزش موها را متوقف و موها را تقویت کرده و باعث تحریک رشد مجدد موها شود.

سایر لوسیون های ضد ریزش مو را ببینید.

لوسیون ضدریزش موی سیلورال اچ

 

سیلورال اچ؛ راه حل طبیعی برای تقویت موها:

از مزایای لوسیون ضد ریزش سیلورال اچ می توان به دارا بودن 15 ترکیب گیاهی مختلف و موثر اشاره کرد. البته لوسیون موی سیلورال اچ از ترکیبات ویژه ای هم برخوردار است که شاید در کمترین محصولی از این ترکیبات استفاده شده باشد. به عنوان اولین ترکیب ویژه سیلورال اچ می تواند به کلوئید نقره اشاره کرد.

لوسیون سیلورال اچ حاوی کلوئید ذرات نقره است که باعث انتقال و تحویل ماده موثره به پاپیلای فولیکول مو می شوند. این تاثیر با وجود ماده محرکی به عنوان کافئین نیز بیشتر شده و خونرسانی به فولیکول های مو را افزایش می دهد.  همچنین ساپونین موجود در لوسیون ضد ریزش سیلورال اچ باعث تقویت و فعال سازی سلول های بنیادی در فولیکول مو می شوند. استفاده از تکنولوژی پپتیدهای سیگنالینگ باعث تحریک فرآیند تنفس و تغذیه سلولی و در نتیجه کند نموند روند پیری مو می شود.

 

روغن های گیاهی نظیر روغن کرچک موجود در ترکیبات سیلورال اچ هم بدون ایجاد حالت چرب و سنگینی بر روی موها می تواند باعث افزایش رطوبت پوست کف سر شود. ترکیبات ضد التهاب و آنتی میکروبیال نظیر عصاره گل بابونه رزماری و اسطوخودوس، نیز می تواند التهاب کف سر و خارش کف سر را کاهش داده و باعث کاهش شوره سر شود.

ویتامین های ب 5، ای و ویتامین سی نیز در لوسیون سیلورال اچ وجود دارد تا این محصول خالی از ویتامین ها نباشد. ویتامین سی و ویتامین ای نیز حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی بسیار قوی برای کند نمودن روند پیری موها می باشد.

مکمل های ضد ریزش مو را مشاهده کنید.

خرید لوسیون سیلورال 2

فواید کلوئید نقره برای مو:

داشتن موهای زیبا، قوی و سالم چیزی است که همه آرزوی آن را دارند اما واقعیت تلخ این است که بسیاری به این امر نمی رسند.  صنعت زیبایی دارای طیف گسترده ای از محصولات است که ادعا می کنند از سلامت مو حمایت می کنند اما آیا استفاده از کلوئید نقره جایگزین خوبی است؟

آلوپسی برای برخی بسیار مشکل ساز است و واقعاً می تواند اعتماد به نفس افراد را از بین ببرد. تا آنجا که می دانیم، مطالعات علمی در مورد تأثیر نقره کلوئیدی در مبارزه با ریزش مو انجام نشده است. با این حال، گزارش‌های زیادی در مورد استفاده افراد از نقره کلوئیدی برای مقابله با مشکلات مو و پوست سر وجود دارد.

مردم اظهار داشته اند که با استفاده از نقره کلوئیدی بر روی لکه های طاس روی سر خود، پیشرفت زیادی را مشاهده کرده اند. همچنین گزارش هایی وجود دارد که موها در مناطق آسیب دیده شروع به رشد مجدد کردند. همچنین ذکر شده است که مصرف کنندگان نقره کلوئیدی در مدت تنها 2 هفته بهبود یافته اند.

بسیاری از مصرف کنندگان در مورد کلوئید نقره صحبت می کنند که نه تنها باعث رشد مو می شود، بلکه شوره سر را نیز از بین می برد. مردم همچنین اشاره کرده اند که بعد از استفاده از نقره کلوئیدی موهایشان درخشندگی واقعا سالمی دارد. با خواص ضد میکروبی نقره کلوئیدی، استفاده از محلول سیلوارل اچ ممکن است خارش پوست سر را تسکین دهد. یکی دیگر از مزایای استفاده از کلوئید نقره این است که بدون الکل است و از خشک شدن پوست سر جلوگیری می کند.

شامپو های ضد ریزش مو را مشاهده کنید.

سیلوار اچ


 

مشخصات لوسیون گیاهی سیلورال اچ:

 • لوسیون ضد ریزش مو و محرک رشد مجدد مو
 • مهار ریزش مو با کنترل آنزیم ۵ آلفارودوکتاز نوع ۱ و ۲
 • حاوی ۱۵ عصاره گیاهی ویژه برای تقویت موها
 • حاوی کلوئید ذرات نقره برای انتقال مواد موثر به فولیکول مو
 • استفاده از تکنولوژی پپتیدهای سیگنالینگ
 • تحریک سیستم تنفسی موها
 • بهبود خارش پوست سر
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان و ضد التهابی
 • حاوی ویتامین های ای، سی و ب۵
 • عدم ایجاد حس چربی و سنگینی بر موها
 • حاوی ساپونین برای فعال سازی سلول های بنیادی مو

 

 


 

نحوه مصرف لوسیون سیلورال اچ ضد ریزش مو:

روزی یکبار در موضع مورد نظر (کف سر) که ریزش مو دارد، 5 تا 7 پاف محلول سیلورال اچ اسپری گردد. سپس پوست سر را با نوک انگشتان به آرامی ماساژ دهید تا محلول اسپری شده کاملا جذب شود. بعد از استفاده موهای خود را حداقل تا 2 ساعت شستشو ندهید. یا با دستور پزشک استفاده نمایید.

لوسیون گیاهی سیلورال اچ در داروخانه آنلاین داروکالا

 


 

ترکیبات لوسیون ضد ریزش مو سیلورال H:

کلوئید نقره ، گاما گلوتامیک اسید ، ساپونین ، آزلائیک اسید ، کملیا سیننسیس کاتچین آستاکسانتین ، کوئرستین ، اوکالیپتول ، کافئین گلیسیرین ، پلی سوربات 20 ، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی ، آ.ت.آ ، آب دیونیزه ، ویتامین C,E, B5 ، روغن کرچک هیدروژنه ، روغن بزرک ، روغن نخل ، آمینو پروپاندیول استر، عصاره میوه سرنوآ سرولاتا (سائو پالمتو)، عصاره برگ آویشن ، عصاره گل بابونه ، عصاره گل اسطوخودوس ، عصاره برگ نعنا فلفلی ، عصاره برگ سالویا (مریم گلی)، عصاره برگ ختمی ، عصاره مورد ، عصاره برگ رزماری ، عصاره گل آرنیکا ، عصاره برگ گزنه

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • برای کودکان زیر ۳ سال استفاده نشود.
 • از برخورد محصول با چشم ها خودداری شود.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار لوسیون: 60 میلی لیتر
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 26924007257500090
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران
بارکد 6261038100016

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات