منو
سبد خرید شما

لوسیون ضد ریزش 2 سیلورال 60 میلی | محرک رشد مجدد مو با ۱۵ ترکیب گیاهی

لوسیون سیلورال ۲
لوسیون سیلورال ۲
لوسیون سیلورال ۲
لوسیون سیلورال ۲
لوسیون ضد ریزش 2 سیلورال 60 میلی | محرک رشد مجدد مو با ۱۵ ترکیب گیاهی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Silveral Anti Hair Loss Lotion 2 - 60 ml
 • SKU: 1910
 • بارکد: 626103810001
324,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 6 ماه

اشتراک گذاری در :

لوسیون ۲ ضد ریزش سیلورال Silveral Anti Hair Loss Lotion 2 یک لوسیون فوق العاده برای جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مجدد موهاست. لوسیون ضد ریزش سیلورال ۲ حاوی 15 ترکیب گیاهی و موثر در حفظ سلامت مو، جلوگیری از ریزش مو و همچنین رشد مجدد موهاست. لوسیون ۲ ضد ریزش سیلورال با مهار ریزش موها با ممانعت از فعالیت های آنزیم 5 آلفاردوکتاز نوع ۱ و ۲ و کاهش میزان دی هیدروکسی تستسترون DHT باعث جلوگیری از ریزش موی سر می شود. این آنزیم باعث کوچک شدن پیاز مو و در نهایت تولید بیش از حد چربی شده که در نهایت منجر به ریزش مو می شود. این محصول با مهار این آنزیم که فاکتور مهمی در ریزش مو به خصوص در آقایان است از ضعیف شدن موها جلوگیری می کند.

 

مکمل های ضد ریزش مو را مشاهده کنید.

 

اما ترکیب ویژه ای که شاید در هر محصولی نتوان آن را یافت استفاده از کلوئید ذرات نقره است. لوسیون ۲ سیلورال حاوی کلوئید ذرات نقره است که باعث انتقال و تحویل ماده موثره به پاپیلای فولیکول مو می شوند. همچنین ساپونین موجود در لوسیون ضد ریزش سیلورال ۲ باعث تقویت و فعال سازی سلول های بنیادی در فولیکول مو می شوند. استفاده از تکنولوژی پپتیدهای سیگنالینگ باعث تحریک فرآیند تنفس و تغذیه سلولی و در نتیجه کند نموند روند پیری مو می شود.

 

شما می توانید برای تقویت موهای خود در کنار این محصول از مکمل های تقویتی مو استفاده کنید. برای خرید کپسول هیرویت و خرید کپسول رینفولتیل، خرید کپسول هیر ایکس آقایان، خرید قرص هیرونیک و ساشه کلاژینو بیوتی بر روی نام آنها کلیک کنید.

 

لوسیون سیلورال ۱ حاوی ماینوکسیدل 5٪ را مشاهده کنید.

 

همچنین ۱۵ عصاره گیاهی از جمله روغن کرچک، عصاره آویشن، عصاره گل بابونه، اسطوخودوس، مریم گلی، عصاره مورد، عصاره آرنیکا و رزماری و ... از جمله ترکیبات موثر گیاهی و طبیعی در لوسیون ضد ریزش مو سیلورال ۲ است که باعث رشد موها و تقویت کننده قدرتمند موها به واسطه وجود این ۱۵ ترکیب گیاهی می شود.

 

شامپو های ضد ریزش مو را مشاهده کنید.

 

لوسیون ضد ریزش مو سیلورال ۲ دارای خواص التیام بخش و ضد خارش بوده و سوزش و التهاب پوست سر را از بین می برد. این محصول دارای ترکیبات آنتی میکروبیال و آنتی اکسیدانی بسیار قوی است و بر روی موها حالت سنگینی و چربی ایجاد نخواهد کرد.

به طور کلی می توان گفت که لوسیون 2 سیلورال ضد ریزش مو یک محصول فوق العاده برای افزایش و تحریک رویش موها و همچنین جلوگیری کننده از ریزش موها است. این محصول تحت لیسانس شرکت مدی اسکین فرانسه و  در ایران تولید شده است.

 

سایر لوسیون های ضد ریزش مو را ببینید.

 

لوسیون ۲ ضد ریزش مو سیلورال

 


 

دلایل ریزش مو:

ریزش مو (آلوپسی) می تواند فقط پوست سر یا کل بدن شما را تحت تاثیر قرار دهد و می تواند موقت یا دائمی باشد. ریزش مو می تواند نتیجه وراثت، تغییرات هورمونی، شرایط پزشکی یا بخشی طبیعی از افزایش سن باشد. هر کسی ممکن است موهای سر خود را از دست بدهد، اما در مردان شایع تر است. طاسی معمولاً به ریزش بیش از حد مو از پوست سر شما اشاره دارد. ریزش موی ارثی با افزایش سن شایع ترین علت طاسی است. برخی از افراد ترجیح می دهند اجازه دهند ریزش موی خود بدون درمان و پنهان ادامه یابد. برخی دیگر ممکن است آن را با مدل مو، آرایش، کلاه یا روسری بپوشانند. و برخی دیگر یکی از درمان های موجود را برای جلوگیری از ریزش بیشتر مو یا بازگرداندن رشد انتخاب می کنند.  قبل از پیگیری درمان ریزش مو، با پزشک خود در مورد علت ریزش مو و گزینه های درمانی خود صحبت کنید.

 

جلوگیری از ریزش مو با لوسیون ۲ سیلورال

 

ریزش مو بسته به اینکه چه چیزی باعث ریزش مو می شود، می تواند به طرق مختلف ظاهر شود. ممکن است به طور ناگهانی یا تدریجی ظاهر شود و فقط پوست سر یا کل بدن شما را تحت تاثیر قرار دهد.

علائم و نشانه های ریزش مو ممکن است شامل موارد زیر باشد:

نازک شدن تدریجی:

نازک شدن تدریجی موهای سر شایع ترین نوع ریزش مو است که با افزایش سن افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. در مردان، موها اغلب در خط موی پیشانی شروع به عقب نشینی می کنند. زنان معمولاً قسمتی از موهای خود را از دست می دهند. یک الگوی رایج ریزش مو در زنان مسن تر، عقب نشینی خط مو (آلوپسی فیبروزان پیشانی) است.

 

نقاط طاس دایره ای یا تکه تکه ای:

برخی از افراد به صورت نقاط طاسی دایره‌ای یا تکه‌ای روی پوست سر، ریش یا ابرو موهای خود را از دست می‌دهند. پوست شما ممکن است قبل از ریزش مو دچار خارش یا درد شود.

 

شل شدن ناگهانی مو:

یک شوک فیزیکی یا روحی می تواند باعث شل شدن مو شود. ممکن است در هنگام شانه کردن یا شستن موها یا حتی پس از کشیدن ملایم، تعداد انگشت شماری مو بیرون بیاید. این نوع ریزش مو معمولاً باعث نازک شدن کلی مو می شود اما موقتی است.

 

ریزش موی کل بدن:

برخی شرایط و درمان‌های پزشکی، مانند شیمی‌درمانی برای سرطان، می‌تواند منجر به ریزش مو در سراسر بدن شود. موها معمولاً دوباره رشد می کنند.

 

تکه های پوسته ریزی:

که روی پوست سر پخش می شوند. این مشکل نشانه کرم حلقوی است. ممکن است با موهای شکسته، قرمزی، تورم و گاهی تراوش همراه باشد.

 

 

چه زمانی باید به پزشک مراجعه کرد:

اگر از ریزش مداوم مو در خود یا فرزندتان مضطرب هستید و می خواهید درمان را دنبال کنید، به پزشک مراجعه کنید. برای زنانی که دچار عقب نشینی خط مو (آلوپسی فیبروزان پیشانی) هستند، با پزشک خود در مورد درمان زودهنگام صحبت کنید تا از طاسی دائمی قابل توجه جلوگیری کنید.

همچنین اگر هنگام شانه زدن یا شستن موهای خود یا فرزندتان متوجه ریزش موی ناگهانی یا تکه تکه یا بیشتر از حد معمول ریزش شدید، با پزشک خود صحبت کنید. ریزش ناگهانی مو می تواند نشانه یک بیماری زمینه ای باشد که نیاز به درمان دارد.

 

 

علل:

افراد معمولاً روزانه 50 تا 100 تار مو از دست می دهند. این معمولاً قابل توجه نیست زیرا موهای جدید در همان زمان در حال رشد هستند. ریزش مو زمانی اتفاق می افتد که موهای جدید جایگزین موهای ریخته شده نشوند.

سابقه خانوادگی (وراثت):

شایع ترین علت ریزش مو یک بیماری ارثی است که با افزایش سن اتفاق می افتد. این بیماری آلوپسی آندروژنیک، طاسی با الگوی مردانه و طاسی با الگوی زنانه نامیده می شود. معمولاً به تدریج و در الگوهای قابل پیش بینی رخ می دهد - عقب نشینی خط مو و لکه های طاسی در مردان و نازک شدن موها در امتداد تاج سر در زنان از نشانه های این نوع از ریزش مو است.

 

تغییرات هورمونی و شرایط پزشکی:

شرایط مختلفی می تواند باعث ریزش موی دائم یا موقت شود، از جمله تغییرات هورمونی به دلیل بارداری، زایمان، یائسگی و مشکلات تیروئید. شرایط پزشکی شامل آلوپسی آره آتا است که مربوط به سیستم ایمنی بدن است و باعث ریزش موی تکه‌ای، عفونت‌های پوست سر مانند کرم حلقه‌ای و یک اختلال در کشیدن مو به نام تریکوتیلومانیا می‌شود.

 

داروها و مکمل ها:

ریزش مو می تواند یکی از عوارض جانبی برخی داروها باشد، مانند داروهایی که برای سرطان، آرتریت، افسردگی، مشکلات قلبی، نقرس و فشار خون بالا استفاده می شود.

 

پرتودرمانی به سر:

ممکن است باعث شود تا موها مانند قبل رشد نکنند.

 

یک اتفاق بسیار استرس زا:

بسیاری از افراد چندین ماه پس از یک شوک فیزیکی یا احساسی، نازک شدن کلی مو را تجربه می کنند. این نوع ریزش مو موقتی و قابل درمان است.

 

مدل مو:

آرایش بیش از حد مو یا مدل مویی که موهای شما را سفت می کند، مانند پیگتیل یا دم گوش، می تواند باعث نوعی ریزش مو به نام آلوپسی کششی شود. حرارت بیش از حد و روغن داغ مو نیز می تواند باعث ریزش مو شود. اگر جای زخم رخ دهد، ریزش مو می تواند دائمی باشد.

 

تعدادی از عواملی که می توانند خطر ریزش مو را افزایش دهند، از جمله:

 • سابقه خانوادگی طاسی از طرف مادر یا پدرتان
 • سن
 • کاهش وزن قابل توجه
 • برخی شرایط پزشکی مانند دیابت و لوپوس
 • فشار
 • تغذیه نامناسب

 

جلوگیری از ریزش مو:

بیشتر طاسی ها به دلیل ژنتیک (طاسی با الگوی مردانه و طاسی با الگوی زنانه) ایجاد می شود. این نوع ریزش مو قابل پیشگیری نیست اما می توان روند این نوع ریزش را تا حد قابل قبولی کند کرد.

این نکات ممکن است به شما در جلوگیری از انواع قابل پیشگیری از ریزش مو کمک کند:

 • با موهایتان ملایم باشید. هنگام برس زدن و شانه کردن، به خصوص زمانی که موهایتان خیس است، از گیره گیر استفاده کنید و از کشیدن خودداری کنید.
 • یک شانه با دندانه پهن ممکن است به جلوگیری از کندن مو کمک کند.
 • از وسایل خشن مانند غلتک داغ، اتو مو، آرایش مو با روغن داغ و مواد دائمی خودداری کنید.
 • کشش مو را از مدل هایی که از نوار لاستیکی، نوار و بافته استفاده می کنند، محدود کنید.
 • از پزشک خود در مورد داروها و مکمل هایی که مصرف می کنید و ممکن است باعث ریزش مو شوند سوال کنید.
 • از موهای خود در برابر نور خورشید و سایر منابع نور ماوراء بنفش محافظت کنید.
 • سیگار نکشید. برخی از مطالعات ارتباط بین سیگار کشیدن و طاسی را در مردان نشان می دهد.
 • اگر تحت درمان با شیمی درمانی هستید، از پزشک خود در مورد کلاه خنک کننده بپرسید. این کلاه می تواند خطر ریزش مو را در طول شیمی درمانی کاهش دهد.

 

 


 

مشخصات لوسیون ضد ریزش و محرک رویش مو ۲ سیلورال:

 • لوسیون ضد ریزش مو و محرک رشد مجدد مو
 • مهار ریزش مو با کنترل آنزیم ۵ آلفارودوکتاز نوع ۱ و ۲
 • حاوی ۱۵ عصاره گیاهی ویژه برای تقویت موها
 • حاوی کلوئید ذرات نقره برای انتقال مواد موثر به فولیکول مو
 • استفاده از تکنولوژی پپتیدهای سیگنالینگ
 • تحریک سیستم تنفسی موها
 • بهبود خارش پوست سر
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان و ضد التهابی
 • حاوی ویتامین های ای، آ و ب۵
 • عدم ایجاد حس چربی و سنگینی بر موها
 • حاوی ساپونین برای فعال سازی سلول های بنیادی مو

 

 


 

نحوه مصرف لوسیون ۲ سیلورال ضد ریزش مو:

روزی یکبار در موضع مورد نظر (کف سر) که ریزش مو دارد، 5 تا 7 پاف محلول سیلورال اسپری گردد. سپس پوست سر را با نوک انگشتان به آرامی ماساژ دهید تا محلول اسپری شده کاملا جذب شود. بعد از استفاده موهای خود را حداقل تا 2 ساعت شستشو ندهید. یا با دستور پزشک استفاده نمایید.

 

 


 

ترکیبات لوسیون ضد ریزش مو سیلورال 2:

کلوئید نقره ، گاما گلوتامیک اسید ، ساپونین ، آزلائیک اسید ، کملیا سیننسیس کاتچین آستاکسانتین ، کوئرستین ، اوکالیپتول ، کافئین گلیسیرین ، پلی سوربات 20 ، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی ، آ.ت.آ ، آب دیونیزه ، ویتامین A,E, B5 ، روغن کرچک هیدروژنه ، روغن بزرک ، روغن نخل ، آمینو پروپاندیول استر، عصاره میوه سرنوآ سرولاتا ( سائو پالمتو )، عصاره برگ آویشن ، عصاره گل بابونه ، عصاره گل اسطوخودوس ، عصاره برگ نعنا فلفلی ، عصاره برگ سالویا (مریم گلی)، عصاره برگ ختمی ، عصاره مورد ، عصاره برگ رزماری ، عصاره گل آرنیکا ، عصاره برگ گزنه

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • برای کودکان زیر ۳ سال استفاده نشود.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارلوسیون: 60 میلی لیتر
سن مصرفبیشتر از 3 سال
کد بهداشتی21/22874
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6261038100016

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات