منو
سبد خرید شما

ویتالی | Vitalae

برند ویتالای یا ویتالی در سال 1962، Sill Entreprises توسط خانواده Falc’huns و Leons در بریتانی، فرانسه با وعده تامین غذای سالم و متعادل برای کل خانواده تأسیس شد.   در طول سفر 60 ساله Sill Entreprises، این شرکت با موفقیت کسب و کار خود را در محصولات لبنی تازه، مواد تشکیل دهنده، مواد غذایی منجمد، آب میوه های تازه و سوپ متنوع کرد.

در سال 2012، این شرکت تصمیم گرفت تا وعده خود را به فرزندان عزیزمان تعمیم دهد و خط تولید محصولات تغذیه نوزادان را به موازات شروع تاسیس یک کارخانه پیشرفته راه اندازی کند. محصول این تصمیم تولید شیرخشک ها شماره 1، شماره 2، شماره 3 با برند ویتالی یا ویتاله شد. شیرخشک هایی مخصوص نوزادان از بدو تولد تا بیشتر از یک سالگی که می تواند به خوبی ترکیبات مورد نیاز کودکان را تامین کند تا در کنار شیرمادر تغذیه کاملی داشته باشند. 

 

کیفیت و ایمنی مواد غذایی، دو عنصر ضروری است

شیر خشک که برای نوزادان در نظر گرفته شده است نیاز به کیفیت بی عیب و نقصی دارد. بنابراین در سراسر تولید آن تحت یک روش کیفیت بسیار دقیق قرار دارد. به محض دریافت مواد اولیه، آنالیزهای میکروبیولوژیکی و فیزیکی و شیمیایی طبق برنامه کنترلی که از قبل تعریف شده است انجام می شود. این علاوه بر آنالیزهای جامعی است که در طی مراحل تایید تامین کننده انجام شده است.

این تیم ها منحصراً به تولید شیر خشک مخصوص نوزادان اختصاص داده شده اند. آنها بسیار باتجربه، با دانش واقعی در ساخت این محصول هستند و آموزش های اولیه پیشرفته را گذرانده اند که با آموزش مداوم مستمر تقویت شده است. آنها از استانداردهای بالای مورد انتظار در زمینه بهداشت و ایمنی مواد غذایی آگاه هستند. داروکالا به عنوان یک داروخانه پیشرو در ارائه محصولات جدید و با کیفیت اکنون محصولات برند ویتاله را نیز موجود کرده است. 

برند ویتالی

 

شیر خشک ویتالی ادونسد 1 | مناسب کودکان از بدو تولد تا 6 ماهگی
فروش فقط حضوری با ارائه کارت ملی ناموجود
شیرخشک ویتالی ادونسد 1 Vitalae Advanced شیر خشک جدید از محصولات ویتالی برای تغذیه نوزادان از بدو تولد تا 6 ماهگی طراحی و فرموله شده است. ترکیبات شیرخشک ویتالی ادونسد 1 به گونه فرموله شده اند که برای نوزادان در این سنین مناسب باشد و مواد ضروری برای رشد و تغذیه در ماه های اولیه زندگی را تامین کند.&nbs..
188,800 تومان
شیر خشک ویتالی ادونسد 2 | مناسب کودکان از 6 تا 12 ماهگی
فروش فقط حضوری با ارائه کارت ملی ناموجود
شیرخشک ویتالی ادونسد 2 Vitalae Advanced شیرخشک مخصوص نوزادان از 6 ماهگی الی 12 ماهگی از محصولات ویتالی است. شیرخشک ویتاله ادونسد 2 حاوی ترکیبات با دوزهای بیشتری نسبت به شیرخشک ویتالی 1 با توجه به سن افزایش یافته کودکان است. این ترکیبات می توانند به رشد و نمو کودک کمک کند.  از 6 ماه..
196,000 تومان
شیر خشک ویتالی ادونسد 3 | مناسب کودکان از بیش از 1 سالگی
فروش فقط حضوری با ارائه کارت ملی ناموجود
شیر خشک ویتالی ادونسد 3 Vitalae Advanced شیر خشک نسل جدید از برند ویتالی است که برای کودکان بیش از 12 ماه یا بزرگتر از 1 سالگی طراحی و فرموله شده است. با افزایش سن کودک، نیازهای تغذیه ای او نیز افزایش پیدا می کند و باید ترکیبات و مواد مغذی مختلفی به بدن کودک برسد. شیرخشک ویتالی ادونسد 3 می توان..
200,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات