منو
سبد خرید شما

ویت اسکای | VitSky

برند ویت اسکای از جمله برند های اروپایی است که تولیدات مهمی در مکمل های دارویی و غذایی در چند دهه اخیر داشته است. ویت اسکای و محصولات ویت اسکای ساخت کشور انگلستان است که داروسازی نوژن فارمد کاسپین صاحب پروانه این برند در ایران است و  تحت لیسانس ویت اسکای، محصولات این برند را در ایران تولید و بسته بندی و توزیع می کند.

ویت اسکای با راه‌حل‌های پیشرفته، سفارشی و انحصاری، ایده‌های پیچیده محصول، و خلاقانه در ارتباط با طیف مدرن و همه‌کاره از امکانات تولید، میل مشتریان خود را برای کمال رفع می کند. 

از زمان تاسیس در سال 1996، مفاهیم کیفیت فوق العاده بالا، فداکاری غیرقابل تحمل، پاسخگویی چابک، شایستگی، مهارت و برتری را در قلب ویت اسکای قرار داده شده است. علیرغم حمایت و اعتماد بی‌وقفه شما به محصولات ویت اسکای، این برند به طور مداوم بر روی ایده‌ها و محصولات جدید کار می‌کند تا محصولات موفقی را برای مشتریان خود تضمین کند.

محصولات ویت اسکای انگلیس

ویت اسکای ساخت کجاست؟

ویت اسکای از سال 2016 تحت شرکت Nutriland Group که متعلق به شرکت nutriland و اداره می شود، فعال بوده است. و در انگلستان تاسیس شده است. گروه Nutriland نقش فعالی در صنایع دارویی، مواد غذایی بهداشتی و آرایشی و بهداشتی ایفا می کند و بیست سال تجربه را از زمان تاسیس خود در سال 1993 برای برند ویت اسکای به ارمغان آورده است. اکنون محصولات این برند در ایران و تحت لیسانس انگلستان تولید می شوند. 

نمایندگی شرکت ویت اسکای

 

قرص جینسو 1000 ویت اسکای | جینسینگ قرمز با مولتی ویتامین و مینرال قرص جینسو 1000 ویت اسکای | جینسینگ قرمز با مولتی ویتامین و مینرال
جدید -26 %
قرص جینسو 1000 میلی گرم ویت اسکای VitSky Ginso 1000mg در واقع یک مکمل مولتی ویتامین با دوز بالای رد جینسینگ از محصولات ویت اسکای است. قرص جینسو یا رد جینسینگ 1000 میلی گرم حاوی ترکیبی از ویتامین ها، مواد معدنی، آمینو اسید و جینسینگ کره ای قرمز است که می تواند فواید مهمی را برای سلامت عمومی بدن به هم..
148,900 تومان 200,000 تومان
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات