منو
سبد خرید شما

سافت ژل ممولیک ویواتون | مولتی ویتامین برای بهبود عملکرد ذهن و حافظه

ممولیک ویواتیون
ممولیک ویواتیون
ممولیک ویواتیون
-4 %
ممولیک ویواتیون
ممولیک ویواتیون
ممولیک ویواتیون
سافت ژل ممولیک ویواتون | مولتی ویتامین برای بهبود عملکرد ذهن و حافظه
 • موجودی: موجود
 • مدل: Viva Tune Memoliq - 30 Softgels
 • SKU: 4149
 • بارکد: 626386851129
262,900 تومان
272,500 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

سافت ژل ممولیک ویواتیون Viva Tune Memoliq مکملی برای تقویت قوای ذهنی و همچنین افزایش عملکرد ذهنی از محصولات ویواتون است. کپسول ممولیک ویواتیون را می توان یک مولتی ویتامین اختصاصی برای مغز دانست که با ترکیبات خود می تواند به بهبود وضعیت مغز و سیستم عصبی بدن کمک کند. 

 

ترکیبات موجود در سافت ژل ممولیک ویواتون مخلوطی از ترکیبات گیاهی، ویتامین ها، آمینو اسید ها و ترکیبات ویژه ای نظیر کوآنزیم کیوتن است که تمام این ترکیبات باعث تغذیه مغز می شوند. ممولیک ویوا تیون محصولی است که هم به عملکرد مغز کمک کرده و باعث بهبود حافظه و قدرت تمرکز می شود و هم دارای ترکیباتی در جهت آرامش سیستم عصبی می باشد. بیشتر ترکیبات مورد استفاده در ممولیک ویواتیون دارای اثرات آنتی اکسیدانی هستند که از مغز در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت می کنند. در ادامه توضیحات داروکالا بیشتر به ترکیبات ممولیک خواهیم پرداخت. 

 

مولتی ویتامین ممولیک ویواتیون را شاید بتوان از منحصر به فردترین مکمل های اختصاصی برای سیستم اعصاب و مغز دانست و کمتر محصولی به این هدف تولید شده است. مکمل ممولیک ویواتون حاوی 30 عدد سافت ژل یا کپسول های نرم ژلاتینی برای بلع بهتر و جذب بهتر محصول است. این محصول تحت لیسانس ویتافارمد سوئیس و در ایران تولید و بسته بندی شده است. 

 

مکمل های تقویت حافظه و اعصاب را مشاهده کنید. 

ممولیک

ممولیک چگونه به مغز، حافظه و سیستم اعصاب کمک می کند؟

جینکوبیلوبا:

اولین ترکیب موثر در کپسول ممولیک ویواتیون عصاره برگ گیاه جینکوبیلوبا می باشد که طی تحقیقات بسیاری عملکرد مثبت آن در مغز به اثبات رسیده است. فلاونوئیدهای موجوددر گیاه جینکوبیلوبا سبب افزایش سطح سوپراکسید دیسموتاز وگلوتاتیون میشود.این گیاه با ایجاد تعادل بین پروستاسایکلین و ترومبوکسان A2  باعث بهبود گردش خون در عروق خواهد شد. افزایش گردش خون و اثر مهاری بر آزاد شدن رادیکالهای آزاد و لیپیدپراکسیداسیون سبب بهبود یادگیری، تقویت حافظه و افزایش سرعت شناخت و درک می شود. ممولیک از 50 میلی گرم جینکو استفاده کرده است. 

قسمت مورد استفاده جینکوبیلوبا برگ های آن می‌باشد که ترکیباتش به شدت تحت تأثیر فصل برداشت آن است که بیش‌ترین مقدار آن در فصل پاییز است.  از خواص دیگر این گیاه می توان به خواص ضد سرطانی، کمک به درمان آسم، جلوگیری از سکته های قلبی و مغزی و همچنین تاثیر مثبت بر روی پوست اشاره کرد. جینکو جریان خون به مغز را بهبود می بخشد و به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند. این اثرات جینکوبیلوبای موجود در ممولیک ویواتیون ممکن است به فوایدی برای مشکلات پزشکی خاص تبدیل شود، اما نتایج متفاوت بوده است. برخی از مطالعات نشان داده اند که در افراد سالم، جینکو موجود در ممولیک ممکن است حافظه و سرعت شناختی را تقویت کند.

 

سافت ژل ممولیک ویواتیون

گابا:

گابا یا گاما آمینوبوتیریک اسید ترکیب مهمی در کپسول ممولیک ویواتیون است که در آرامش بخشیدن به رشته های عصبی نقش مهمی را ایفا می کند. از جمله فواید گابا می تواند به بهبود آرامش و خلق و خو اشاره کرد. گابا همچنین برای کاهش دردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این ماده باعث کاهش فعالیت سیستم عصبی مرکزی می شود.

 

کوآنزیم کیوتن:

ترکیب دیگر ممولیک کوآنزیم کیوتن است. کیوتن یک شبه ویتامین است که دارای خواص فراوانی از جمله حفظ سلامت قلب، خواص آنتی اکسیدانی قوی و تقویت قوای باروری می باشد. سطح CoQ10 در بدن شما با افزایش سن کاهش می یابد. همچنین مشخص شده است که سطح CoQ10 در افراد مبتلا به بیماری های خاص مانند بیماری قلبی و در افرادی که از داروهای کاهش دهنده کلسترول به نام استاتین استفاده می کنند کمتر است. بنابراین مصرف کوکیوتن به خصوص در سنین بالاتر به امری مهم برای حفظ سلامتی است.

کوآنزیم Q10 یک ماده مهم مانند ویتامین است که برای عملکرد مناسب بسیاری از اندام ها و واکنش های شیمیایی بدن مورد نیاز است. این به تامین انرژی سلول ها کمک می کند. کوآنزیم Q10 دارای فعالیت آنتی اکسیدانی است. افراد مبتلا به بیماریهای خاص مانند نارسایی قلبی ، فشار خون بالا ، بیماریهای لثه ، بیماری پارکینسون ، عفونتهای خونی ، بیماریهای خاص ماهیچه ها و عفونت HIV ، ممکن است سطوح پایین تری از کوآنزیم Q10 داشته باشند.

 

کپسول ژلاتینی ممولیک ویواتون

ویتامین ب12، ب6 و فولیک اسید:

ممولیک از 3 ویتامین مهم برای بهبود سیستم عصبی استفاده کرده است. هر سه ویتامین از گروه ب هستند که از بهترین عملکردهای آن می توان به تقویت سیستم عصبی بدن اشاره کرد. این ویتامین ها باعث بهبود عملکرد سیستم و رشته های عصبی در بدن می شوند. پیریدوکسال 5 فسفات (PLP) شکل کوآنزیم فعال و رایج ترین اندازه گیری سطح B6 خون در بدن است. PLP کوآنزیمی است که به بیش از 100 آنزیم برای انجام عملکردهای مختلف از جمله تجزیه پروتئین ها، کربوهیدرات ها و چربی ها کمک می کند. حفظ سطوح طبیعی هموسیستئین (زیرا سطوح بالا می تواند باعث مشکلات قلبی شود). و همچنین ب6 از عملکرد سیستم ایمنی و سلامت مغز حمایت می کند.  ویتامین B12 برای تشکیل گلبول های قرمز و DNA مورد نیاز است. همچنین نقش کلیدی در عملکرد و رشد سلول های مغز و عصبی دارد.  اسید فولیک به جلوگیری از نقص لوله عصبی کمک می کند. این نقص ها ناهنجاری های جدی مغز جنین و نخاع است. در حالت ایده آل ، حداقل 3 ماه قبل از بارداری ، اسید فولیک اضافی را شروع خواهید کرد.

مکمل های تنظیم خواب را مشاهده کنید. 

کپسول ممولیک ویوا تون

 


 

مشخصات سافت ژل ممولیک ویواتون:

 • کمک به تقویت حافظه 
 • کمک به بهبود عملکرد ذهنی
 • بهبود عملکرد شناختی مغز
 • مولتی ویتامین اختصاصی با ترکیبات موثر در سلامت مغز
 • کمک به بهبود سیستم عصبی بدن
 • کمک به آرامش اعصاب و بهبود خلق و خو
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی

 

 


 

نحوه مصرف سافت ژل ممولیک ویواتون:

روزانه 2 عدد کپسول ممولیک ویواتون را همراه با آب مصرف کرده و یا طبق دستور پزشک یا داروساز مصرف کنید. 

 

 


 

ترکیبات کپسول ممولیک ویواتون (در هر 2 سافت ژل):

نام ترکیب

مقدار

Ginkgo Biloba Leaf Extract

50 mg

Vinpocetine

5 mg

GABA

50 mg

Luteolin

15 mg

DMAE

75 mg

L-Threonine

50 mg

Co-enzyme Q10

30 mg

Vitamin B6 ( Pyridoxine )

6 mg

Vitamin B12 ( Cyanocobalamin )

1 mg

Vitamin B9 ( Folic Acid )

400 µg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض ممولیک:

 • قبل از مصرف، در صورت وجود بیماری زمینه ای یا در صورت استفاده از سایر داروها با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید.
 • در بارداری و شیردهی مصرف نگردد.
 • این فرآورده جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ها نمی باشد.
 • دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید.
 • فرآورده در جای خشک و در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول ژلاتینی: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی22916058895004035
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6263868511291

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات