منو
سبد خرید شما

سافت ژل امگا 3 ای پی ای بالا ویواتون | کمک به سلامت قلب و تامین امگا 3 بدن

امگا 3 ای پی ای بالای ویواتیون
امگا 3 ای پی ای بالای ویواتیون
امگا 3 ای پی ای بالای ویواتیون
-20 % ناموجود
امگا 3 ای پی ای بالای ویواتیون
امگا 3 ای پی ای بالای ویواتیون
امگا 3 ای پی ای بالای ویواتیون
سافت ژل امگا 3 ای پی ای بالا ویواتون | کمک به سلامت قلب و تامین امگا 3 بدن
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Viva Tune Omega 3 High EPA - 30 Softgels
 • SKU: 4148
 • بارکد: 626386851284
172,000 تومان
215,100 تومان
اشتراک گذاری در :

سافت ژل امگا 3 ای پی ای بالا ویواتون Viva Tune Omega 3 High EPA مکمل امگا 3 از محصولات ویواتون است که امگا 3 مورد نیاز بدن را تامین می کند. کپسول ژلاتینی امگا 3 ای پی ای بالا ویواتیون در هر سافت ژل خود حاوی 1000 میلی گرم روغن ماهی امگا 3 است. 

 

هر محصول امگا 3 از دو اسید چرب قابل جذب در بدن ما به نام های EPA و DHA تشکیل شده است. عموما در مکمل های امگا 3 معمولی میزان این دو اسید چرب در هر 1000 میلی گرم 180 و 120 میلی گرم است. اما در سافت ژل امگا 3 ای پی ای بالا ویوا تیون میزان ای پی ای برای رسیدن به جبران این ماده مهم بیشتر استفاده شده است و مقدار کمتری دی اچ ای استفاده شده است. 

سافت ژل امگا 3 ای پی ای بالا ویواتون در هر سافت ژل حاوی 500 میلی گرم ای پی ای است و همچنین میزان دی اچ ای در هر کپسول ژلاتینی نیز 100 میلی گرم است. 

 

ای پی ای و دی اچ ای اسیدهای چرب غیر اشباع با زنجیره بلند هستند که هر کدام از آنها عملکردهای متفاوتی را در بدن دارند. بدن ما قادر به تولید امگا 3 نیست و فقط می تواند ALA را که حاوی ای پی ای و دی اچ ای کمی است را طی روند طولانی به عناصر مورد استفاده تبدیل کند.  بنابراین استفاده از مکمل های امگا3 مانند کپسول نرم ژلاتینی امگا 3 های ای پی ای ویواتیون توصیه می شود. 

 

برای مشاهده سایر محصولات و خرید امگا ۳ بر روی آن کلیک کنید.

کپسول امگا 3 ای پی ای بالا ویواتون

نحوه عملکرد ای پی ای و دی اچ ای در بدن:

همانطور که ذکر شد ای پی ای و دی اچ ای اسیدهای چربی هستند که بدن ما می تواند آن ها را جذب کند و هر کدام از آنها نیز عملکردهای مختلفی در بدن دارند.  این دو ماده همچنین همکاری نزدیکی نیز با هم دارند و در کاهش التهاب و بیماری های کرونری مورد استفاده قرار می گیرند. اما عملکرد اصلی هر کدام متفاوت است. ای پی ای که در سافت ژل امگا 3 ویواتیون به صورت افزوده بیشتر است، می تواند بیشتر از دی اچ ای به کاهش التهاب سلولی کمک کند. همچنین ای پی با سلامت قلب مرتبط است است و سطوح بالای آن با کاهش خطر حوادث قلبی و عروقی همراه است. در حالی که دی اچ ای برای بهبود عملکرد مغز بهتر عمل می کند. 

 

مکمل های آرامبخش را مشاهده کنید. 

امگا 3 ای پی ای بالا ویواتون

مزایای ویژه ای پی در بدن چیست؟

ای پی ای یک اسید چرب غیراشباع چندگانه است که به عنوان یک پیش ساز متابولیک برای لیپیدهای مهم (چربی ها) معروف به پروستاگلاندین ها عمل می کند. پروستاگلاندین ها فرآیندهای حیاتی مانند التهاب، جریان خون و تشکیل لخته خون را کنترل می کنند. EPA را می توان در ماهی های چرب آب سرد و غذاهای دریایی یافت. 

EPA عمدتاً در ماهی های سردآبی یافت می شود. ای پی ای ممکن است بر علائم یائسگی، افسردگی و آرتریت روماتوئید تأثیر مثبت بگذارد و خطرات مرتبط با بیماری قلبی عروقی را کاهش دهد. مکمل های روغن ماهی حاوی اسیدهای چرب امگا 3 از جمله EPA هستند. قبل از مصرف مکمل حاوی EPA با پزشک خود صحبت کنید.

 

مکمل های مرتبط با قلب و عروق را مشاهده کنید. 

مزایای ای پی ای بالای ویواتیون

 


 

مشخصات کپسول ژلاتینی امگا 3 های ای پی ای ویواتیون:

 • کمک به حفظ سلامت قلب و عروق
 • حاوی 500 میلی گرم ای پی در هر سافت ژل
 • کمک به سلامت مغز
 • کمک به کاهش التهاب سلولی
 • حاوی 100 میلی گرم دی اچ ای
 • تامین امگا 3 مورد نیاز بدن

 

 


 

نحوه مصرف امگا 3 ای پی ای بالا ویواتون:

روزانه 1 عدد کپسول نرم ژلاتینی ای پی ای بالا ویواتون را همراه با آب یا مطابق دستور پزشک یا داروساز مصرف شود.

 

 

 


 

ترکیبات امگا 3 های ای پی ای ویواتون (در هر سافت ژل):

نام ترکیب

مقدار

Fish Oil Providing:

1000 mg

EPA (Eicosapentaenoic Acid)

500 mg

DHA (Docosahexaenoic Acid)

100 mg

 

 


 

اسیدهای چرب امگا 3:

سه نوع اسید چرب امگا 3 وجود دارد: EPA (اسید ایکوزاپنتانوئیک) و DHA (دوکوزاهگزانوئیک اسید) که در ماهی های آب سرد یافت می شود و ALA (اسید آلفا لینولنیک) که در گیاهانی مانند کتان، کنف یافت می شود. دانه ها، دانه های چیا و گردو. فواید اسیدهای چرب امگا 3 چشمگیر است. به طور خاص، EPA ممکن است بر عوامل خطر بیماری قلبی عروقی، علائم افسردگی، یائسگی و آرتریت روماتوئید تأثیر مثبت بگذارد. بسیاری از مردم به اندازه کافی ماهی نمی خورند تا اسیدهای چرب امگا 3 کافی را برای بدن تامین کنند، اما مکمل ها می توانند مفید باشند.

 

فواید امگا 3

4 مزیت مهم EPA برای سلامتی:

در حالی که بسیاری از مطالعات مربوط به روغن ماهی بر روی مزایای DHA یا ترکیبی از DHA و EPA تمرکز دارند، EPA به تنهایی مزایای سلامتی بسیار چشمگیری را ارائه می دهد.

 

1. خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهد:

اگرچه انجمن قلب آمریکا خوردن ماهی را برای سلامت کلی بهتر قلب ترویج می کند، مطالعات نشان می دهد که EPA موجود در مکمل های روغن ماهی می تواند به کاهش چندین عامل خطر مهم قلبی عروقی از جمله کلسیفیکاسیون شریانی، فشار خون بالا و افزایش تری گلیسیرید کمک کند.
تحقیقات اولیه حیوانی نشان می دهد که EPA به جلوگیری از تجمع رسوبات کلسیم در شریان ها کمک می کند.  تجمع کلسیم می تواند شریان ها را باریک کند و جریان خون را کاهش دهد. مطالعات بالینی نشان می‌دهد که دوز روزانه EPA فشار خون سیستولیک (بالاترین عدد در اندازه‌گیری فشار خون) را تا 8.7 درصد کاهش می‌دهد.

با این حال، بزرگترین تاثیر EPA توانایی آن در کاهش تری گلیسیرید است. تری گلیسیرید نوعی چربی است که در خون یافت می شود و مستقیماً با غذایی که می خورید در ارتباط است. هنگامی که غذا می خورید، بدن کالری های اضافی را به تری گلیسیرید تبدیل می کند و آنها را برای استفاده بعدی در سلول های چربی شما جمع می کند. با گذشت زمان، با این حال، سطوح بالای تری گلیسیرید می تواند به سخت شدن شریان ها (تصلب شرایین) و پانکراتیت حاد کمک کند.  یک مطالعه نشان داد که مکمل روزانه EPA به مدت 12 هفته باعث کاهش تری گلیسیرید 19.7٪ تا 33.1٪ شد

 

 

2- علائم افسردگی را کاهش می دهد:

نرخ افسردگی در کشورهایی که رژیم غذایی آنها سرشار از ماهی است به طور قابل ملاحظه ای کمتر است. مطالعات نشان می دهد که این اثرات تقویت کننده خلق و خو ممکن است به EPA نسبت داده شود، نه DHA. در یک متاآنالیز از 28 کارآزمایی بالینی، پیشنهاد شد که EPA می تواند موثرتر از DHA در درمان افسردگی باشد. متاآنالیز دیگری از 15 کارآزمایی تصادفی شده به این نتیجه رسید که مکمل های روغن ماهی حاوی حداقل 60٪ EPA می توانند به طور موثر علائم افسردگی اولیه را کاهش دهند.

 

 

3- علائم یائسگی را کاهش می دهد:

در حالی که خواص تسکین دهنده افسردگی EPA ممکن است به زنان با خلق و خوی ضعیف که ممکن است در دوران یائسگی رخ دهد کمک کند، ارزش واقعی این اسید چرب در توانایی آن در کاهش دفعات گرگرفتگی نهفته است. گرگرفتگی و تعریق شبانه تا 75 درصد از زنان در دوران پیش از یائسگی تأثیر می گذارد. آنها به طور ناگهانی ظاهر می شوند و می توانند تا 10 دقیقه طول بکشند و کیفیت زندگی یک زن را تحت تاثیر قرار دهند.  در یک کارآزمایی بالینی هشت هفته‌ای منتشر شده در مجله یائسگی نشان داد که اگرچه EPA بر شدت تأثیری نداشت، اما میانگین تعداد گرگرفتگی‌ها را از 2.8 در روز به تنها 1.58 در روز کاهش داد.

 

 

4- پیشرفت آرتریت روماتوئید را کند می کند:

این بیماری خودایمنی التهابی مزمن مفاصل را تحت تاثیر قرار می دهد و می تواند به مرور زمان منجر به تغییر شکل مفصل شود. اگرچه هیچ درمانی وجود ندارد، اما اتخاذ یک سبک زندگی ضد التهابی ممکن است به کاهش علائم و کند کردن پیشرفت بیماری کمک کند. تحقیقات حیوانی در مجله آرتریت نشان داد که EPA، همراه با DHA، چندین نشانگر التهاب از جمله اینترلوکین 17A (IL-17A)، IL-1ß، IL-6 و فاکتور نکروز تومور α (TNFα) را کاهش می دهد.

منابع غذایی حاوی امگا 3

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف امگا 3:

 • در صورت داشتن بـیماری زمینه ای یا استفاده از سایر داروها، حتما با پـزشک مشورت نمایید.
 • در دوران بارداری و شـیردهی قبل از مصرف با پزشک یا داروسـاز مشورت نمایید.
 • بیش از مقدار توصیه شده مصرف نگردد.
 • این فرآورده جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ها نمی باشد.
 • دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید.
 • فراورده در جای خشک و در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

 

EPA چیست؟

EPA یک اسید چرب غیراشباع چندگانه است که به عنوان یک پیش ساز متابولیک برای لیپیدهای مهم (چربی ها) معروف به پروستاگلاندین ها عمل می کند. پروستاگلاندین ها فرآیندهای حیاتی مانند التهاب، جریان خون و تشکیل لخته خون را کنترل می کنند. EPA را می توان در ماهی های چرب آب سرد و غذاهای دریایی یافت. 

EPA عمدتاً در ماهی های سردآبی یافت می شود. EPA ممکن است بر علائم یائسگی، افسردگی و آرتریت روماتوئید تأثیر مثبت بگذارد و خطرات مرتبط با بیماری قلبی عروقی را کاهش دهد. مکمل های روغن ماهی حاوی اسیدهای چرب امگا 3 از جمله EPA هستند. قبل از مصرف مکمل حاوی EPA با پزشک خود صحبت کنید.

مشخصات کلی
مقدارکپسول ژلاتینی: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2291603798681200
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس ویتا فارمد سوئیس)
بارکد6263868512847

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات