منو
سبد خرید شما

اسکن اسکین | Scan Skin

 اسکن اسکین برندی الهام گرفته از طبیعت است که توانسته در بخش ها و لاین های مختلف محصولات متنوعی را تولید کند. اکثر محصولات اسکن اسکین محصولاتی بر پایه گیاهان طبیعی است که می تواند به شما در افزایش سطح سلامت زیبایی کمک کند. اسکن اسکین برندی است که از فرمولاسیون فرانسوی در تولید محصولات خود در ایران کمک گرفته است تا بتواند محصولاتی با کیفیت و کاربردی را تولید کند. 

 

اسکن اسکین الهام گرفته شده از "فضای جستجو و کاووش متخصصین سلامت و زیبایی"

 

 

خرید محصولات اسکن اسکینتاثیرگذاری، لذت بخشی و آسودگی خاطر با حفظ کردن کامل قدرت مواد موثره، زیبایی و سلامت پوست را باز گردانیم، در شما حس لطافت و ارزشمندی ایجاد کنیم، به شما آسودگی خاطر بدهیم.چرا اسکن اسکین متمایز است؟

1 - تنوع زیاد مواد موثره:

Multi-Active - یک هدف - از مسیر چند ماده موثره مختلف - Effectiveness

2 - قدرت نفوذ و سرعت جذب بالا:

-Bioavailable تکنیکهای متنوع افزایش عمق نفوذ و رساندن مواد موثره به بافت هدف & غلظت بهینه ماده موثره

3 - کمپلکس های انحصاری

کمپلکس های متعددی که در آنها مواد موثره روی یکدیگر اثر سینرژیسم دارند.

4 - اثر آنتی اکسیدان:

محصولات روزانه و درمانی این برند حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان برای مقابله با اثرات نامطلوب رادیکالهای آزاد و سایر آلودگی ها می باشند .

5 - سازگاری با نوع پوست و شرایط پوست:

مقدار بهینه ماده موثره و حداقل رساندن احتمال تحریک پوست & توجه به نوع پوست، شرایط پوست همزمان با هم

6 - ساختار کرمی بسیار لطیف:

در مصرف کننده حس لطافت و ارزشمندی ایجاد می کند و مراقبتهای منظم روزانه را به یک عادت لذت بخش تبدیل می کند.

7 - ساختار سبک و پخش سریع و آسان:

بعد از جذب شدن، بقایای زاید مواد موثره (چربی اضافه یا آثار مواد موثره جذب نشده) روی سطح پوست به جا نمی گذارد.

 

 

لاین های محصولات اسکن اسکین:

اسکن اسکین در 7 لاین مختلف طراحی و تولید شده است که با توجه به نیازهای پوستی متفاوت، می تواند این نیازها را به خوبی برطرف سازد. این هفت لاین شامل لاین پوست چرب و مستعد آکنه، لاین آبرسان یا مرطوب کننده، لاین ضد آفتاب، لاین ترمیم کننده، لاین ضد جوش و ضد آکنه، لاین پوست های حساس و در نهایت لاین ضد چروک و لیفتینگ می باشد.

انواع محصولات اسکن اسکین

 

محلول پاک کننده میسلار واتر پوست خشک اسکن اسکین Scan Skin Cleansing Micellar Water for Dry Skin پاک کننده مناسب پوست خشک و حساس از محصولات اسکن اسکین است. محلول میسلار واتر پوست خشک اسکن اسکین، یک پاک کننده مناسب برای پاک کردن آرایش و پاک کردن پوست از آلودگی ها است. محلول پاک کننده پوس..
178,600 تومان 229,000 تومان
محلول پاک کننده میسلار واتر پوست چرب اسکن اسکین Scan Skin Purifying Micellar Water Oily Skin پاک کننده مناسب پوست چرب و مختلط از آلودگی ها و آرایش است. محلول میسلار واتر پوست چرب اسکن اسکین پاک کننده ملایم و طراحی شده برای پوست چرب است که از ترکیبات مناسب برای این نوع پوست استفاده کرده است.&nbs..
198,100 تومان 254,000 تومان
پن روشن کننده اسکن اسکین:پن روشن کننده پوست اسکن اسکین Scan Skin Lightening Cleansing Bar for all Skin Type یک پن روشن کننده و یک شوینده ملایم پوست است که برای انواع پوست طراحی شده است. پن روشن کننده اسکن اسکین برای روشن کردن رنگ پوست، و از بین بردن و کاهش کک مک و لک های تیره فرموله شده است...
149,300 تومان 191,400 تومان
پن پوست خشک اسکن اسکین:پن شوینده پوست خشک صورت اسکن اسکین Scan Skin Gentle Cleansing Bar for Dry Skin یک پن شوینده مناسب برای پوست صورت و پوست بدن خشک است. پن پوست خشک صورت اسکن اسکین حاوی شوینده های غیرصابونی بسیار ملایم است که pH پوست را در شرایط ایده آل نگه می دارد و در شستشوهای پی در پی، به ..
149,300 تومان 191,400 تومان
پن پوست چرب اسکن اسکین:پن پوست چرب اسکن اسکین Scan Skin Deep Cleansing Bar for Oily Skin یک پن شوینده و پاک کننده صورت و بدن مناسب با پوست های چرب است. پن اسکن اسکین پوست چرب، چربی و آلودگی پوست را بدون تحریک پوست پاکسازی کرده و در کاهش ترشح سبوم پوست و کاهش التهاب پوست نقش مهمی ایفا می کند...
149,200 تومان 191,400 تومان
ژل شستشوی صورت پوست خشک اسکن اسکین:ژل شوینده پوست صورت اسکن اسکین Scan Skin Gentle Cleansing Gel for Dry Skin شوینده تخصصی پوست های خشک و خیلی خشک است که ترکیباتی ویژه در این محصول برای مرطوب نگه داشتن پوست خشک گنجانده شده است تا بعد از پاکسازی پوست توسط ژل شوینده، پوست دچار خشکی بیشتر نشود...
233,000 تومان 298,700 تومان
ژل شستشوی صورت اسکن اسکین:ژل شوینده پوست صورت اسکن اسکین Scan Skin Purifying Cleansing Gel for Oily Skin شوینده تخصصی پوست های چرب و مستعد آکنه است که علاوه بر پاک سازی پوست باعث تنظیم چربی پوست صورت می شود. ژل شستشوی صورت پوست چرب اسکن اسکین همچنین یک لایه بردار پوست نیز می باشد که پوست را از آ..
202,100 تومان 259,200 تومان
کرم ترمیم کننده چروک سطحی پوست اسکن اسکین:کرم ترمیم کننده اسکن اسکین Scan Skin Repairing Cream یک محصول بازسازی کننده پوست و در لاین repairing محصولات اسکن اسکین قرار دارد و مناسب پوست های آسیب دیده است. این کرم حاوی دو ماده موثره اصلی سوکرالفیت 1٪ و استیل دی پپتید-1 ستیل استر است. این ترکیبات د..
269,100 تومان 345,000 تومان
کرم دست روشن کننده و ضد چروک اسکن اسکین:کرم دست اسکن اسکین Scan Skin Hand Cream یک کرم روشن کننده، مرطوب کننده و ضد چروک پوست دست است. پوست دست شاید به دلیل برخورد با اجسام مختلف بیشتر در معرض آسیب و خشکی قرار گیرد. بنابراین حفاظت از پوست دست بسیار مهم است. کرم دست اسکن اسکین حاوی عوامل آنتی اکس..
196,700 تومان 252,200 تومان
کرم دور چشم ضد چروک اسکن اسکین:کرم دور چشم اسکن اسکین Scan Skin Eye Contour Cream از سری محصولات اسکن اسکین و در لاین ضد چروک این برند قرار دارد و یک کرم دور چشم ضد چروک و ضد تیرگی دور چشم است. از کارایی های کرم دور چشم اسکن اسکین رفع چروک های عمقی دور چشم، افتادگی پوست دور چشم و  پف و تیرگ..
280,800 تومان 360,000 تومان
کرم ضد آفتاب پوست نرمال تا مختلط spf50 اسکن اسکین:کرم ضد آفتاب بی رنگ اسکن اسکین Scan Skin Sunscreen Cream for Normal to Combination یک محصول مراقبتی پوست و یک ضد آفتاب با محافظت بالا از محصولات اسکن اسکین است. مقدار محافظت از اشعه های مضر خورشید در کرم ضدآفتاب پوست نرما..
303,400 تومان 389,000 تومان
کرم ضد آفتاب و ضد لک اسکن اسکین:کرم ضد آفتاب و ضد لک اسکن اسکین Scan Skin Sunscreen Cream & Anti-dark Spot یک محصول با دو کارایی برای محافظت از پوست صورت در برابر اشعه های مضر آفتاب از محصولات برند اسکن اسکین است. مزیت بزرگ کرم ضد آفتاب و ضدلک اسکن اسکین شاید این مسئله است که این محصول برای ..
314,800 تومان 403,650 تومان
کرم ضد لک و روشن کننده اسکن اسکین:کرم ضد لک و روشن کننده اسکن اسکین Scan Skin Anti-Dark Spot Cream از سری محصولات اسکن اسکین است که در لاین Anti-Dark Spot قرار دارد.  این محصول با مهار انتقال ملانین و با خاصیت آنتی تیروزیناز از ایجاد لک بر روی پوست جلوگیری می کند. کرم ضد لک اسک..
310,400 تومان 398,000 تومان
کرم ضدچروک صورت اسکن اسکین:کرم ضد چروک صورت اسکن اسکین Scan Skin Rejuvenating Cream یک کرم جوانساز و یک کرم ضد چروک است که عمق چین و چروک های عمیق پوست را به طور مشهود کاهش می دهد. کرم ضدچروک صورت اسکن اسکین ضمن ریلکس کردن پوست، سرعت بازسازی سلولی را نیز افزایش می دهد. سایر محصولات ..
336,900 تومان 432,000 تومان
کرم مرطوب کننده پوست خشک و خیلی خشک اسکن اسکین:کرم مرطوب کننده اسکن اسکین Scan Skin Hydrating Cream for Dry to Very Dry Skin یک کرم آبرسان مخصوص پوست های خشک و خیلی خشک از محصولات برند اسکن اسکین است. کرم مرطوب کننده اسکن اسکین با داشتن آبرسان های طبیعی با قدرت نفوذ بالا و روغن های مغذی گیاهی به..
211,100 تومان 270,600 تومان
کرم مرطوب کننده پوست نرمال تا مختلط اسکن اسکین:کرم مرطوب کننده اسکن اسکین Scan Skin Hydrating Cream for Normal to Combination Skin یک کرم آبرسان مخصوص پوست های نرمال تا مختلط از محصولات برند اسکن اسکین است. کرم مرطوب کننده اسکن اسکین از بافت کرمی بسیار سبکی بهره می برد و با داشتن آبرسان های طبیع..
211,100 تومان 270,600 تومان
نمايش 1 تا 16 از 20 (2 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات