منو
سبد خرید شما

قرص آی پی ۶ ام پلاس اینوسیتول هگزا فسفات | کمک به درمان ناباروری

قرص آی پی 6 کمک به درمال ناباروری
قرص آی پی 6 کمک به درمال ناباروری
قرص آی پی 6 کمک به درمال ناباروری
-5 %
قرص آی پی 6 کمک به درمال ناباروری
قرص آی پی 6 کمک به درمال ناباروری
قرص آی پی 6 کمک به درمال ناباروری
قرص آی پی ۶ ام پلاس اینوسیتول هگزا فسفات | کمک به درمان ناباروری
 • موجودی: موجود
 • مدل: M Plus IP-6 Inositol Hexaphosphate 800 mg 60 Tablets
 • SKU: 1510
356,900 تومان
374,000 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص آی پی ۶ ام پلاس

قرص آی پی 6 ام پلاس حاوی اﯾﻨﻮﺳﯿﺘﻮل ﻫﮕﺰا ﻓﺴﻔﺎت می باشد که از این جهت به درمان کیست تخمدان و تقویت سیستم ایمنی بدن فرد کمک می‌نماید. علاوه بر این موارد مصرف قرص آی پی ۶ ام پلاس به درمان و جلوگیری از انواع سرطان موثر است.هر قرص حاوی 800 میلی گرم اینوسیتول هگزا فسفات است.

 

موارد مصرف و ویژگی های قرص آی پی ۶ ام پلاس:

 •   کمک به درمان کیست تخمدان
 •   تقویت سیستم ایمنی
 •   حاوی آنتی اکسیدان قوی.
 •   کمک به پیشگیری و درمان دیابت 
 •   کمک به پیشگیری و درمان بیماری‌های قلبی
 •   کمک به پیشگیری و درمان سنگ‌های کلیوی
 •   جلوگیری و درمان انواع سرطان‌ها
 •   حاوی اینوسیتول هگزا فسفات
 •   جلوگیری و درمان انواع سرطان ها (مانند: سرطان کولون، سرطان سینه، سرطان دهانه رحم، سرطان کبد، سرطان ریه، سرطان خون، سرطان پروستات)
 •   کمک به پیشگیری و درمان آترواسکلروزیس
   

 

کیست تخمدان چیست؟

کیست های تخمدان کیسه هایی هستند که از مایعات پر شده و درون یا روی تخمدان ها رشد می کنند. با اینکه اکثر این کیست ها بی خطر بوده و خود به خود از بین می روند، اما برخی می توانند موجب درد و خونریزی های شدید قائدگی شوند. درمان خانگی کیست تخمدان (رژیم غذایی مناسب و پرهیز از برخی غذاها)، از راه های درمانی کیست تخمدان محسوب نمی شود، اما می تواند بر رشد آنها اثر بگذارد.

علت رشد و به وجود آمدن کیست های فانکشنال اغلب تغییرات هورمونی است. عدم تعادل هورمون ها می تواند باعث بزرگ و دردناک شدن این کیست ها شود. کیست های تخمدان می توانند بدون جراحی و دارو کوچک شده و از بین بروند. تنها کافیست درون بدن محیطی هورمونی ایجاد شود که رشد هورمون ها را تحت کنترل داشته باشد.

 

کیست تخمدان چیست

 

مکانیسم اثر اینوسیتول هگزا فسفات:

مطالعات نشان داده مصرف اینوسیتول هگزا فسفات در موش هایی که توسط دی متیل هیدرازین دچار سرطان کولون شده اند، با افزایش فعالیت سلول های دفاعی بدن (Natural Killer Cell) باعث مهار رشد تومور و متاستاز در موش های تحت مطالعه گردیده است.

 

مکانیسم های فسفوریلاسیون و دفسفوریلاسیون اینوسیتول هگزا فسفات در عملکرد سلولی موثر است. IP1-5 به عنوان مسنجرهای داخل سلولی شناخته می شوند. از آنجایی که اینوسیتول هگزا فسفات با دفسفوریلاسیون تبدیل به IP3 می گردد، IP3 در فعالیت داخل سلولی و انتقال سیگنال های سلولی نقش موثری دارد. و یکی از مکانیسم های ضد سرطانی این مولکول نقش موثر در انتقال سیگنال های سلولی است.


مطالعات نشان داده تجویز اینوسیتول هگزا فسفات در درمان سرطان کولون، حتی بعد از گذشت 5 ماه از تشخیص بیماری موثر بوده و اثرات سودمند این مولکول به دلیل متعادل سازی سرعت تقسیم سلولی، نه تنها از گسترش تومور جلوگیری کرده. بلکه به درمان سرطان های تشخیص داده شده قبلی نیز کمک می کند.تحقیقات نشان داده که تجویز اینوسیتول هگزا فسفات باعث کاهش قابل توجهِ تعداد کولونی های متاستازیک ریه شده است.


بر خلاف سایر داروهای آنتی کنسر، طی درمان با اینوسیتول هگزا فسفات سلول ها شواهد سایتوتوکسیک شدید نشان نمی دهند و رشد سلول های سرطانی آهسته شده، سلول ها بالغ و از بین می روند.کاهش رشد سلول های سرطانی و افزایش تمایز سلول ها به برگشت فنوتایپ نرمال سلولی در لاین های مختلف سلولی با مصرف IP6 مشاهده شده است.
 

مصرف IP6 با کاهش سرعت تقسیم سلولی، تومور مارکرها را نیز بطور قابل توجهی کاهش می دهد.مطالعات بالینی نشان داده IP6 رشد سلول های رابدومیوسارکوما را مهار می کند. این مطالعات نشان داده که IP6 باعث کشتن سلول های سرطانی نمی گردد. و به عبارت دیگر سایتو توکسیک یا سایتو استاتیک نمی باشد.


ساختار IP6 تاییدی بر تداخل خاص این مولکول با آهن باعث مهار کامل قابلیت آهن برای کاتالیز نمودن واکنش تشکیل رادیکال هیدروکسیل شده، و خاصیت آنتی کنسر این مولکول به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی آن است.شلاته شدن IP6 با کاتیون های دو ظرفیتی مانند منیزیم و زینک از دیگر مکانیسم های ضد سرطانی این مولکول است و از آنجایی که منیزیم و زینک برای تقسیم سلولی دارای نقش حیاتی می باشند، شلاته شدن این کاتیون ها با IP6 باعث کاهش تکثیر سلول های سرطانی می گردد. همچنین شلاته شدن با کاتیون های دو ظرفیتی توکسیک مانند نیکل، مس و حتی اورانیوم از دیگر ویژگی های اختصاصی این مولکول است.


IP6 در مکانیسمی وابسته به دوز و زمان باعث مهار رشد اکثر لاین های سلولی شده، هر چند حساسیت لاین های مختلف سلولی به IP6 متفاوت است. به عنوان مثال: لاین سلولی لوکمیک که حساس ترین لاین سلولی مورد مطالعه بوده؛ مهار رشد سلول های هماتوپویتیک، سلول های روده، سلول های سرطان سینه وابسته یا غیر وابسته به رسپتور استروژن، سرطان دهانه رحم، سلول های کبدی، تومور مزانشیال، فیبروسارکوما و رابدومیوسارکوما را توسط این مولکول نشان داده است.


IP6 فرآورده ای فاقد تاثیرات سمی روی وزن بدن، سرم خون و یا مینرال های استخوان است. و مطالعات نشان داده که مصرف IP6 از کلسیفیه شدن غیر طبیعی در بدن جلوگیری می کند.مطالعات درون تن و برون تن نشان داده که مصرف اینوسیتول هگزا فسفات نقش قابل توجهی در جلوگیری از ایجاد سنگ های کلسیم اگزالات و کلسیم فسفات دارد.

 


 

نحوه مصرف قرص آی پی ۶ ام پلاس ۸۰۰ میلی گرم اینوسیتول هگزا فسفات:

صبح و شب یک عدد قرص با یک لیوان آب بعد از غذا میل گردد. دوز مصرفی مطابق نظر پزشک قابل افزایش می باشد.

 


 

هشدار و منع مصرف قرص آی پی ۶ ام پلاس:

 • در صورت داشتن بیماری زمینه ای، مصرف هر گونه دارو، دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • از مصرف این فرآورده در صورت داشتن سابقه حساسیت به غلات، حبوبات و کودکان اجتناب نمایید.
 • به دلیل اختلال در جذب آهن و کلسیم، افراد مبتلا به کم خونیِ ناشی از فقر آهن و یا پوکی استخوان، قبل از مصرف فرآورده با پزشک خود مشورت نمایند.
 • توصیه می گردد 2 هفته قبل از عمل جراحی مصرف این فرآورده متوقف گردد.

 


 

تداخلات دارویی قرص آی پی ۶ ام پلاس:

قرص آی پی ۶ ام پلاس با داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین، کلوپیدوگرل، وارفارین، هپارین، انوکساپرین، ناپروکسن، ایبو پروفن، مکمل های آهن و فرآورده های حاوی مینرال تداخل دارد.

 شرایط نگهداری قرص آی پی ۶ ام پلاس:

 1. در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد، دور از نور و رطوبت نگهداری شود.
 2. دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 


 

ترکیبات قرص آی پی ۶ ام پلاس:

۸۰۰ میلی گرم اﯾﻨﻮﺳﯿﺘﻮل ﻫﮕﺰا ﻓﺴﻔﺎت، آویسل، سدیم استارچ گلیکولات، منیزیم استئارات

 


 

اﯾﻨﻮﺳﯿﺘﻮل ﻫﮕﺰا ﻓﺴﻔﺎت در چه غذاهایی یافت می شود و چگونه عمل می کند؟

اﯾﻨﻮﺳﯿﺘﻮل ﻫﮕﺰا ﻓﺴﻔﺎت در غذاهای ﻓﯿﺒﺮدار، ﻏﻼت و ﺣﺒﻮﺑﺎت ﺑﻪ ﻣﯿﺰان ﻓﺮاوان ﯾﺎﻓﺖ می‌شود. ﺑﻪ ﻣﯿﺰان ﺧﯿﻠﯽ ﮐﻤﺘﺮ در اﻏﻠﺐ سلول‌های پستانداران ﻣﻮﺟﻮد است ﮐﻪ ﺟﻬﺖ ﺗﻨﻈﯿﻢ فعالیت‌های ﺣﯿﺎﺗﯽ ﺳﻠﻮل ﺣﺎﺋﺰ اﻫﻤﯿﺖ اﺳﺖ. ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت آزمایشگاهی و ﺑﺎﻟﯿﻨﯽ نشان دهنده ﺗﺎﺛﯿﺮات ﺿﺪ ﺳﺮﻃﺎﻧﯽ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻪ ( ﻫﻢ ﺟﻨﺒﻪ ﭘﯿﺸﮕﯿﺮی و ﻫﻢ ﺟﻨﺒﻪ درﻣﺎﻧﯽ) اﯾﻨﻮﺳﯿﺘﻮل ﻫﮕﺰا ﻓﺴﻔﺎت اﺳﺖ. قرص آی پی ۶ ام پلاس حاوی این ماده است که به درمان کیست تخمدان کمک کرده و سبب تقویت سیستم ایمنی بانوان می‌شود. آی پی ۶ فراورده ای است که ﻓﺎﻗﺪ ﺗﺎﺛﯿﺮات سمی روی وزن ﺑﺪن، سرم ﺧﻮن و ﯾﺎ مینرال‌های استخوان است. تفاوت بارز این محصول با سایر داروهای آنتی کنسر، انتخابی بودن عملکرد این مولکول روی سلول سرطانی است.

چنانچه به دنبال داروخانه آنلاین،داروخانه انلاین،داروخانه ناباروری،داروخانه تخصصی ناباروری،داروخانه نازایی تهران،داروخانه آنلاین تهران،داروخانه اینترنتی،داروخانه اینترنتی تهران،داروخانه انلاین تهران،درمان ناباروری مردان،داروخانه داروهای نازایی،درمان ناباروری زنان، داروخانه ناباروری تهران هستید داروخانه آنلاین داروکالا خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

مشخصات کلی
مقدار60 عدد قرص
کد بهداشتی1755457479701729
بارکد6263240700114

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات