منو
سبد خرید شما

قرص ال آرژنین 1000 آپوویتال 30 عددی | بهبود جریان خون در عروق

قرص ال آرژنین آپوویتال
قرص ال آرژنین آپوویتال
قرص ال آرژنین آپوویتال
-35 %
قرص ال آرژنین آپوویتال
قرص ال آرژنین آپوویتال
قرص ال آرژنین آپوویتال
قرص ال آرژنین 1000 آپوویتال 30 عددی | بهبود جریان خون در عروق
 • موجودی: موجود
 • مدل: Apovital L-Arginin 1000mg - 30 Tabs
 • SKU: 3230
 • بارکد: 626415260104
89,900 تومان
137,500 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 6 ماه

اشتراک گذاری در :

قرص ال آرژنین 1000 آپوویتال Apovital L-Arginin 1000mg مکمل حاوی ال آرژنین و محصولی جدید از سری محصولات برند آپوویتال است. قرص ال آرژنین آپوویتال در هر قرص خود حاوی ۱۰۰۰ میلی گرم آمینو اسید ال آرژنین برای افزایش کارایی ورزشی است.

از جمله کارایی های ویژه ال آرژنین آپوویتال در بدن می توان به کمک به عضله سازی، تحریک ترشح هورمون رشد و همچنین تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. اما شاید مهمترین بخش برای ورزشکاران گشاد سازی عروق خونی باشد. ال آرژنین 1000 آپوویتال با گشاد سازی عروق باعث تغذیه بهتر عضلات شده و در نتیجه کارایی ورزشی را افزایش می دهد. 

قرص ال آرژنین ۱۰۰۰ آپوویتال به افزایش روند عضله سازی در ورزشکاران کمک میکند و با افزایش خونرسانی به عضلات، کارایی عضلات را افزایش می دهد. همچنین از فواید دیگر قرص آرژنین می تواند به بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. همچنین آرژنین در بهبود عملکرد جنسی به خصوص در مردان موثر است. آرژنین باعث گشاد سازی عروق خونی و بهبود جریان گردش خون در بدن و رگ ها می شود، این کارایی می تواند در مردانی که دچار اختلالات نعوظ هستند مفید باشد و به رفع این مشکل کمک کند.

 

قرص ال آرژنین ۱۰۰۰ میلی گرم آپوویتال محصولی جدید از شرکت آپوویتال بوده که در اندازه 30 عددی و تحت لیسانس آلمان در ایران تولید و بسته بندی شده است.

 

سایر مکمل های آرژنین را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

قرص ال آرژنین 1000 آپوویتال

 


 

مشخصات قرص آرژنین ۱۰۰۰ آپوویتال:

 • کمک به عضله سازی
 • بهبود کارایی و عملکرد ورزشی
 • حاوی ۱۰۰۰ میلی گرم آرژنین در هر قرص
 • کمک به تحریک ترشح هورمون رشد
 • بهبود خونرسانی و گردش خون در بدن
 • بهبود اختلالات جنسی و نعوظ
 • کمک به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن
 • بهبود عملکرد سلول های عضلانی

 

 


 

نحوه مصرف قرص ال آرژنین آپوویتال:

بزرگسالان روزانه یک عدد قرص آرژنین ۱۰۰۰ آپوویتال را با میزان کافی آب مصرف کنید.

آرژنین 1000 آپوویتال

 


 

ترکیبات قرص ال آرژنین آپوویتال (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

L-Arginin

1000 mg

 

 


 

آرژنین؛ آمینو اسید ویژه برای بدن:

ال آرژنین یک اسید آمینه است که به طور طبیعی در گوشت قرمز، مرغ، ماهی و لبنیات یافت می شود. برای ساخت پروتئین ضروری است و معمولاً برای گردش خون استفاده می شود. ال-آرژنین در بدن به یک ماده شیمیایی به نام اکسید نیتریک تبدیل می شود. اکسید نیتریک باعث می شود رگ های خونی بازتر شوند تا جریان خون بهبود یابد. ال آرژنین همچنین ترشح هورمون رشد، انسولین و سایر مواد را در بدن تحریک می کند. می توان آن را در آزمایشگاه ساخت و در مکمل ها استفاده کرد.

افراد از ال-آرژنین برای درد قفسه سینه و مسائل مختلف جریان ضربه، اختلال نعوظ، فشار خون بالا در دوران بارداری و یک بیماری جدی در نوزادان نارس به نام انتروکولیت نکروزان (NEC) استفاده می کنند. همچنین برای بسیاری از شرایط دیگر استفاده می شود، اما هیچ مدرک علمی خوبی برای حمایت از این موارد دیگر وجود ندارد.

خرید ال آرژنین 1000 آپوویتال

 

فواید ال آرژنین:

ال آرژنین دو اثر دارد: تبدیل به اکسید نیتریک می شود و به بدن در ساخت پروتئین کمک می کند. این اثرات به ال-آرژنین مجموعه ای از مزایای بالقوه منبع مورد اعتماد می دهد، از جمله:

 • حمایت از سلامت قلب
 • کاهش درد قفسه سینه
 • کمک به ساخت عضلات
 • ترمیم زخم ها
 • بهبود باروری مردان

اگرچه ادعاهای زیادی در مورد مزایای ال-آرژنین وجود دارد، اما همه آنها از مطالعات علمی پشتیبانی نمی کنند.

 

نمونه هایی از فواید و کاربردهای ال-آرژنین در تحقیقات علمی شامل موارد زیر است:

  تست ذخیره هورمون رشد:

متخصصان مراقبت های بهداشتی از ال-آرژنین در آزمایشات برای تحریک غده هیپوفیز استفاده می کنند. این آزمایش‌ها می‌توانند به منبع مورد اعتماد کمک کنند تا مشخص کند که آیا کودکان سطوح کافی از هورمون رشد تولید می‌کنند یا خیر.

کاهش فشار خون بالا:

یک متاآنالیز در سال 2021 نشان می دهد که ال آرژنین می تواند به کاهش فشار خون بالا کمک کند.

اصلاح اختلالات ارثی سنتز اوره:

بدن از آرژنین در چرخه اوره استفاده می کند که اوره، جزء ادرار را تولید می کند. بدن ممکن است از این برای اصلاح برخی اختلالات ارثی استفاده کند.

پیشگیری از بیماری قلبی:

طبق یک متاآنالیز در سال 2019، ال آرژنین ممکن است در پیشگیری از بیماری قلبی به دلیل عروق خونی باریک مفید باشد.

 درمان اختلال نعوظ:

سطوح پایین ال آرژنین ممکن است با اختلال نعوظ (ED) ارتباط داشته باشد. محققان در مطالعه‌ای در سال 2017 فرض کردند که این ممکن است تا حدی به دلیل تنگ شدن عروق خونی باشد. مردم اغلب از مکمل ال-آرژنین، گاهی اوقات با درمان های دیگر، مانند سیلدنافیل (ویاگرا)، برای درمان ED استفاده می کنند.

 کاهش التهاب دستگاه گوارش در نوزادان نارس:

بر اساس یک مطالعه در سال 2017، L-arginine ممکن است به جلوگیری از انتروکولیت نکروزان، یک بیماری جدی در نوزادان نارس کمک کند.

کاهش خطر دیابت نوع 2:

از آنجایی که ال آرژنین می تواند به کاهش قند خون کمک کند، ممکن است به کنترل قند خون در افراد مبتلا به دیابت کمک کند. یک مطالعه در سال 2018 نشان داد که مصرف ال-آرژنین ممکن است خطر ابتلا به دیابت نوع 2 را کاهش دهد یا به تاخیر بیاندازد.

درمان بیماری شریانی محیطی:

به دلیل اثرات ال-آرژنین در گشاد شدن عروق خونی، ممکن است به بیماران مبتلا به بیماری شریان محیطی کمک کند.

بهبود عملکرد ورزشی:

نتایج یک مطالعه 2020 منبع معتبر نشان می دهد که مکمل های ال-آرژنین ممکن است تأثیر مثبتی بر عملکرد ورزش هوازی و بی هوازی داشته باشد.

 

علاوه بر این، ال آرژنین می تواند به بسیاری از مشکلات سلامتی دیگر کمک کند. با این حال، تحقیقات بیشتری برای ارزیابی پتانسیل آن برای انجام موارد زیر ضروری است:

 •      زخم ها را سریع تر درمان می کند
 •      کاهش اضطراب 
 •      بهبود تنفس در افراد مبتلا به بیماری های موثر بر سیستم تنفسی

 

چندین زمینه اضافی وجود دارد که محققان علاقه مند به کاوش در مورد ال-آرژنین و اثرات آن بر بدن انسان هستند. با در نظر گرفتن این موضوع، هر کسی که علاقه مند به مصرف ال-آرژنین است، باید قبل از استفاده با پزشک خود در مورد فواید و خطرات احتمالی آن صحبت کند.

افراد همچنین باید ادعاهای سازنده در مورد محصول خود را قبل از استفاده به طور کامل درک و بررسی کنند. سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مکمل‌های غذایی را به عنوان دارو تنظیم نمی‌کند، بنابراین ممکن است گاهی اوقات حاوی مقدار بیشتری یا کمتر از مقدار مصرفی مطابق با برچسب یا بطری باشد.

مکمل آرژنین 1000 آپوویتال

 

راه های طبیعی برای دریافت ال آرژنین کافی:

یکی از مزایای اصلی دریافت ال آرژنین از طریق رژیم غذایی این است که دریافت بیش از حد آن دشوار است. بنابراین، فرد به طور کلی می تواند از برخی از عوارض جانبی مصرف بیش از حد ال آرژنین جلوگیری کند. از سوی دیگر، مصرف غذا به تنهایی ممکن است ال آرژنین کافی برای رفع نیازهای فرد را تامین نکند. بنابراین، افراد باید گزینه های خود را قبل از تغییر رژیم غذایی با پزشک در میان بگذارند.

مناسب ترین منابع طبیعی برای ال-آرژنین شامل غذاهای سرشار از پروتئین است. برای برخی از افراد، پروتئین های حیوانی مانند گوشت قرمز، سینه مرغ و بوقلمون، گوشت خوک و محصولات لبنی ممکن است به عنوان منبع اصلی ال-آرژنین باشند.

برای افرادی که گوشت نمی خورند، پروتئین های گیاهی حاوی ال-آرژنین شامل عدس، نخود، بادام زمینی، دانه کدو تنبل و سویا هستند. افرادی که متوجه می شوند L-آرژنین کافی برای رفع نیازهای خود ندارند، ممکن است بخواهند رژیم غذایی خود را طوری تغییر دهند که غذاهای غنی از پروتئین را شامل شود. یک متخصص تغذیه یا پزشک ممکن است بتواند پیشنهاداتی را برای برنامه غذایی ارائه دهد تا مصرف طبیعی ال-آرژنین فرد را قبل از نیاز به مصرف مکمل افزایش دهد.

 

 

خلاصه:

ال آرژنین یک اسید آمینه است که بدن برای عملکرد صحیح به آن نیاز دارد. فرد می تواند آن را از طریق رژیم غذایی با مصرف پروتئین های حیوانی و برخی پروتئین های گیاهی به دست آورد. افراد همچنین می توانند ال آرژنین را به عنوان مکمل مصرف کنند. مصرف مکمل‌های ال آرژنین می‌تواند از سلامت قلب، کاهش فشار خون، کاهش قند خون و حمایت از عملکرد ورزشی، از جمله مزایای دیگر حمایت کند. با این حال، عوارض جانبی این مکمل ها می تواند شامل مشکلات گوارشی و تداخل با داروها باشد. بنابراین، بهتر است قبل از مصرف آنها با پزشک صحبت کنید.

 

خرید آرژنین 1000 آپوویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ال آرژنین آپوویتال:

 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک توصیه می شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی15306079749066
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6264152601049

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات