منو
سبد خرید شما

کپسول کیوتن پلاس 100 آپوویتال 40 عددی | حفظ سلامت قلب با ترکیبات آنتی اکسیدانی

کیوتن پلاس ۱۰۰ اپوویتال
کیوتن پلاس ۱۰۰ اپوویتال
کیوتن پلاس ۱۰۰ اپوویتال
-46 % ناموجود
کیوتن پلاس ۱۰۰ اپوویتال
کیوتن پلاس ۱۰۰ اپوویتال
کیوتن پلاس ۱۰۰ اپوویتال
کپسول کیوتن پلاس 100 آپوویتال 40 عددی | حفظ سلامت قلب با ترکیبات آنتی اکسیدانی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Apovital Q10 Plus 100 - 40 Caps
 • SKU: 3244
 • بارکد: 626415260048
213,000 تومان
392,400 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول کیوتن پلاس 100 آپووویتال Apovital Q10 Plus 100 مکملی جدید از محصولات برند آپوویتال است. کیوتن پلاس 100 آپوویتال حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان قوی است که باعث ارتقای سلامت کلی بدن خواهد شد. کپسول کیوتن پلاس ۱۰۰ آپوویتال در هر کپسول خود حاوی 100 میلی گرم کوآنزیم کیوتن است.

 

کیوتن یک شبه ویتامین است که دارای خواص فراوانی از جمله حفظ سلامت قلب، خواص آنتی اکسیدانی قوی و تقویت قوای باروری می باشد. سطح CoQ10 در بدن شما با افزایش سن کاهش می یابد. همچنین مشخص شده است که سطح CoQ10 در افراد مبتلا به بیماری های خاص مانند بیماری قلبی و در افرادی که از داروهای کاهش دهنده کلسترول به نام استاتین استفاده می کنند کمتر است. بنابراین مصرف کوکیوتن به خصوص در سنین بالاتر به امری مهم برای حفظ سلامتی است. علاوه بر کیوتن در کپسول کیوتن ۱۰۰ آپوویتال، ویتامین های دیگری نیز برای پشتیبانی بیشتر از سلامتی بدن در این محصول وجود دارد. 

 

کپسول کیوتن پلاس ۱۰۰ آپوویتال حاوی دو ترکیب آنتی اکسیدانی قوی یعنی ویتامین سی و ویتامین ای می باشد. این دو ترکیب در کنار ماده معدنی زینک خواص بیشماری را برای بدن به ارمغان می آورند. کیوتن پلاس ۱۰۰ آپوویتال با وجود این ترکیبات می تواند به سلامت سیستم ایمنی بدن و سلامت پوست و مو نیز کمک شایانی کند. ویتامین سی و ویتامین ای می توانند با خواص آنتی اکسیدانی خود از سلول های بدن محافظت کنند. همچنین ویتامین سی می تواند به ساخت کلاژن در بدن برای حفظ سلامت پوست و مفاصل و غضروف ها کمک کند. زینک نیز به سلامت پوست، مو و ناخن کمک می کند.

 

برای عملکرد صحیح سیستم عصبی بدن نیز میزان 400 میکروگرم فولیک اسید یا ویتامین ب۹ در ترکیبات کیوتن پلاس ۱۰۰ آپوویتال استفاده شده است. کپسول کیوتن پلاس ۱۰۰ آپوویتال در اندازه 40 عددی در ایران و تحت لیسانس آلمان تولید و بسته بندی شده است.

سایر مکمل های کیوتن را مشاهده کنید. 

 

کیوتن پلاس ۱۰۰ آپوویتال در داروخانه‌ آنلاین داروکالا

 


 

مشخصات کپسول کیوتن پلاس ۱۰۰ آپوویتال:

 • کمک به حفظ سلامت قلب
 • کمک به حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن
 • حاوی 100 میلی گرم کوآنزیم کیوتن در هر کپسول
 • کمک به حفظ سلامت پوست
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی
 • محافظت از سلول های بدن
 • کمک به بهبود عملکرد سیستم عصبی
 • کمک به افزایش انرژی

 

 


 

نحوه مصرف کیوتن پلاس ۱۰۰ آپوویتال:

روزانه یک عدد کپسول کیوتن پلاس ۱۰۰ را همراه با غذا و آب میل کنید.

 

 


 

ترکیبات کپسول کیوتن پلاس آپوویتال (در هر کپسول نرم ژلاتینی):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin C

100 mg

Vitamin E (18 IU)

12 mg alpha-TE

Zinc

8 mg

Folic acid

400 µg

Coenzyme Q10

100 mg

 

 

 


 

کوآنزیم کیوتن:

کوآنزیم Q10 که با نام کوکیوتن نیز شناخته می شود، ترکیبی است که به تولید انرژی در سلول های شما کمک می کند. بدن شما کوکیوتن را به طور طبیعی تولید می کند، اما تولید آن با افزایش سن کاهش می یابد. خوشبختانه، شما همچنین می توانید CoQ10 را از طریق مکمل ها یا غذاها دریافت کنید. شرایط بهداشتی مانند بیماری قلبی، اختلالات مغزی، دیابت و سرطان با سطوح پایین CoQ10 مرتبط است.  مشخص نیست که آیا سطوح پایین CoQ10 باعث این بیماری ها می شود یا نتیجه آنهاست.

یک چیز قطعی است: تحقیقات فراوان طیف وسیعی از مزایای سلامت CoQ10 را نشان داده است.

 

کپسول کیوتن پلاس ۱۰۰ آپوویتال

 

CoQ10 چیست؟

CoQ10 ترکیبی است که توسط بدن شما ساخته شده و در میتوکندری سلول های شما ذخیره می شود. میتوکندری ها مسئول تولید انرژی هستند. آنها همچنین از سلول ها در برابر آسیب اکسیداتیو و باکتری ها یا ویروس های بیماری زا محافظت می کنند. تولید CoQ10 با افزایش سن کاهش می یابد. بنابراین، به نظر می رسد افراد مسن در این ترکیب دچار کمبود هستند.

برخی دیگر از علل کمبود CoQ10 عبارتند از:

 •     کمبودهای تغذیه ای، مانند کمبود ویتامین B6
 •     نقص ژنتیکی در سنتز یا استفاده CoQ10
 •     افزایش تقاضای بافت ها در نتیجه بیماری
 •     بیماری های میتوکندری
 •     استرس اکسیداتیو ناشی از افزایش سن
 •     عوارض جانبی درمان با استاتین

 

کیوتن پلاس ۱۰۰ آپوویتال

 

تحقیقات نشان داده است که CoQ10 چندین نقش کلیدی در بدن شما ایفا می کند. یکی از وظایف اصلی آن کمک به تولید انرژی در سلول های شما است. در ساخت آدنوزین تری فسفات (ATP) که در انتقال انرژی درون سلولی نقش دارد، نقش دارد.

نقش مهم دیگر آن این است که به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کند و از سلول ها در برابر آسیب اکسیداتیو محافظت کند . مقادیر بیش از حد رادیکال های آزاد منجر به آسیب اکسیداتیو می شود که می تواند در عملکرد منظم سلول ها اختلال ایجاد کند. شناخته شده است که این باعث بسیاری از شرایط سلامتی می شود.

با توجه به اینکه ATP برای انجام تمام عملکردهای بدن استفاده می شود و آسیب اکسیداتیو برای سلول ها مخرب است، تعجب آور نیست که برخی از بیماری های مزمن با سطوح پایین CoQ10 مرتبط باشند. CoQ10 در تمام سلول های بدن شما وجود دارد. با این حال، بالاترین غلظت در اندام هایی با بیشترین نیاز انرژی مانند قلب، کلیه ها، ریه ها و کبد یافت می شود.

 

نارسایی قلبی اغلب نتیجه سایر بیماری های قلبی مانند بیماری عروق کرونر یا فشار خون بالا است. این شرایط می تواند منجر به افزایش آسیب اکسیداتیو و التهاب وریدها و شریان ها شود. نارسایی قلبی زمانی رخ می‌دهد که این مشکلات بر قلب تأثیر بگذارد تا جایی که نتواند به طور منظم خون را منقبض کند، آرام کند یا خون را در بدن پمپاژ کند. برای بدتر شدن اوضاع، برخی از درمان‌های نارسایی قلبی دارای عوارض جانبی نامطلوب مانند فشار خون پایین هستند، در حالی که برخی دیگر حتی می‌توانند سطح CoQ10 را بیشتر کاهش دهند.

در مطالعه ای بر روی 420 فرد مبتلا به نارسایی قلبی، درمان با CoQ10 به مدت دو سال علائم آنها را بهبود بخشید و خطر مرگ ناشی از مشکلات قلبی را کاهش داد. همچنین، مطالعه دیگری 641 نفر را با CoQ10 یا دارونما به مدت یک سال درمان کرد. در پایان مطالعه، افرادی که در گروه CoQ10 بودند، کمتر به دلیل بدتر شدن نارسایی قلبی در بیمارستان بستری شده بودند و عوارض جدی کمتری داشتند. به نظر می رسد که درمان با CoQ10 می تواند به بازگرداندن سطوح بهینه تولید انرژی، کاهش آسیب اکسیداتیو و بهبود عملکرد قلب کمک کند، که همگی می توانند به درمان نارسایی قلبی کمک کنند.

 

خرید مکمل کیوتن پلاس ۱۰۰ آپوویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کیوتن پلاس:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دوران بارداری و شیردهی، مطابق دستور پزشک و یا دکتر داروساز مصرف شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در جای خشک و در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول نرم: 40 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی153060665532027
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6264152600486

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات