منو
سبد خرید شما

هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یوروویتال 30 عددی | حفظ سلامت قلب، مغز و آنتی اکسیدان قوی

هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یورو ویتال
هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یورو ویتال
هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یورو ویتال
-56 % ناموجود
هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یورو ویتال
هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یورو ویتال
هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یورو ویتال
هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یوروویتال 30 عددی | حفظ سلامت قلب، مغز و آنتی اکسیدان قوی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Eurho Vital Herzkapseln Plus Omega & Q10 - 30 Tabs
 • SKU: 2192
 • بارکد: 126800548432
128,900 تومان
294,300 تومان
اشتراک گذاری در :

مکمل هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یوروویتال Eurho Vital Herzkapseln Plus Omega & Q10 مکملی خاص از سری محصولات یورو ویتال است. هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یورو ویتال مکملی حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ و امگا ۹ است که این اسیدهای چرب حاوی DHA و EPA برای حفظ سلامت قلب و عروق و همچنین حفظ سلامت مغز مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یوروویتال همچنین دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی بسیار قوی برای حفظ سلول های بدن در برابر استرس و عوامل اکسیداتیو بدن است. رادیکال های آزاد از جمله عوامل مخرب و بیماری زا هستند که می توانند در عملکرد قلب و مغز تاثیر بگذارند. هرتز کپسول پلاس یوروویتال با ترکیبات آنتی اکسیدانی و موثر خود در برابر این رادیکال های آزاد از بدن جلوگیری می کند.

 

همچنین هرتز کپسول پلاس یوروویتال حاوی روغن زیتون است که سرشار از اسیدهای چرب امگا ۹ است. ویتامین ای نیز از جمله ترکیبات موثر هرتز کپسول پلاس یورو ویتال است که به میزان کافی در این محصول برای تامین نیاز روزانه بدن وجود دارد.

روغن ماهی نیز یک ماده ضروری است که حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ است. این اسیدهای چرب که شامل ای پی ای و دی اچ ای می باشند، به حفظ سلامت قلب و مغز کمک می کند. این محصول در هر ۲ کپسول حاوی میزان بالایی از دی اچ ای و ای پی ای برای تامین نیاز بدن می باشد. در هر ۲ کپسول 600 میلی گرم دی اچ ای و 420 میلی گرم ای پی ای وجود دارد. هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن همچنین حاوی کوآنزیم کیوتن است که این ماده علاوه بر ترکیبات آنتی اکسیدانی، بر عملکردهای دیگری از جمله سیستم جنسی، سیستم ایمنی و حفظ سلامت قلب و عروق موثر و تاثیر گذار است. کوآنزیم کیوتن نیز در هر ۲ کپسول هرتز پلاس یوروویتال به میزان 100 میلی گرم وجود دارد.

 

سایر مکمل های مرتبط با قلب و عروق را مشاهده کنید.

 

هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یوروویتال

 


 

خواص روغن زیتون برای بدن:

روغن زیتون روغن طبیعی استخراج شده از زیتون، میوه درخت زیتون است. حدود 14 درصد از روغن را چربی اشباع شده تشکیل می دهد، در حالی که 11 درصد آن چند غیراشباع است، مانند اسیدهای چرب امگا 6 و امگا 3. اما اسید چرب غالب در روغن زیتون یک چربی تک غیراشباع به نام اسید اولئیک است که 73 درصد از کل محتوای روغن را تشکیل می دهد.

مطالعات نشان می دهد که اسید اولئیک التهاب را کاهش می دهد و حتی ممکن است اثرات مفیدی بر روی ژن های مرتبط با سرطان داشته باشد. چربی های تک غیراشباع نیز در برابر حرارت بالا کاملاً مقاوم هستند و روغن زیتون فرابکر را به گزینه ای سالم برای پخت و پز تبدیل می کند.

 

 

کاهش التهاب با روغن زیتون:

روغن زیتون فوق بکر نسبتاً مغذی است. جدا از اسیدهای چرب مفید، حاوی مقادیر کمی ویتامین E و K است. اما روغن زیتون سرشار از آنتی اکسیدان های قوی است.  این آنتی اکسیدان ها از نظر بیولوژیکی فعال هستند و ممکن است خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش دهندآنها همچنین با التهاب مبارزه می کنند و به محافظت از کلسترول خون در برابر اکسیداسیون کمک می کنند - دو مزیتی که ممکن است خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش دهد. تصور می‌شود که التهاب مزمن عامل اصلی بیماری‌هایی مانند سرطان، بیماری قلبی، سندرم متابولیک، دیابت نوع 2، آلزایمر، آرتریت و حتی چاقی است.

روغن زیتون فرابکر می تواند التهاب را کاهش دهد، که ممکن است یکی از دلایل اصلی فواید آن برای سلامتی باشد.

اثرات ضد التهابی اصلی توسط آنتی اکسیدان ها انجام می شود. کلیدی در میان آنها اولئوکانتال است، که نشان داده شده است مشابه ایبوپروفن، یک داروی ضد التهابی عمل می کندیک مطالعه همچنین نشان داد که آنتی اکسیدان های روغن زیتون می توانند برخی از ژن ها و پروتئین هایی را که باعث التهاب می شوند، مهار کنند.

 

فواید روغن زیتون در هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یورو ویتال

 

جلوگیری از سکته مغزی:

روغن زیتون ممکن است به جلوگیری از سکته مغزی کمک کند. سکته مغزی به دلیل اختلال در جریان خون به مغز شما به دلیل لخته شدن خون یا خونریزی ایجاد می شود. در کشورهای توسعه یافته، سکته مغزی پس از بیماری قلبی دومین علت شایع مرگ و میر است.  رابطه بین روغن زیتون و خطر سکته مغزی به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است.

یک بررسی بزرگ از مطالعات روی 841000 نفر نشان داد که روغن زیتون تنها منبع چربی تک غیراشباع است که با کاهش خطر سکته و بیماری قلبی مرتبط است. در بررسی دیگری که روی 140000 شرکت‌کننده انجام شد، افرادی که روغن زیتون مصرف کردند در مقایسه با افرادی که روغن زیتون مصرف نکردند در معرض خطر سکته مغزی بسیار کمتری بودند.

 

هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یورو ویتال

 

حفاظت از قلب با روغن زیتون:

روغن زیتون در برابر بیماری های قلبی محافظت می کند. بیماری قلبی شایع ترین علت مرگ و میر در جهان است. مطالعات مشاهده ای که چند دهه پیش انجام شد نشان داد که بیماری قلبی در کشورهای مدیترانه کمتر شایع است.

این منجر به تحقیقات گسترده ای در مورد رژیم غذایی مدیترانه ای شد که اکنون نشان داده شده است که به طور قابل توجهی خطر بیماری قلبی را کاهش می دهد. روغن زیتون یکی از اجزای اصلی این رژیم است که به طرق مختلف در برابر بیماری های قلبی محافظت می کند.

التهاب را کاهش می دهد، از کلسترول بد LDL در برابر اکسیداسیون محافظت می کند، پوشش رگ های خونی شما را بهبود می بخشد و ممکن است به جلوگیری از لخته شدن بیش از حد خون کمک کند.

 

حفظ سلامت قلب با هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن

 

عدم تاثیر بر وزن:

مصرف بیش از حد چربی باعث افزایش وزن می شود. اما روغن زیتون چنین تاثیری بر وزن بدن ندارد. با این حال، مطالعات متعدد رژیم غذایی مدیترانه ای، غنی از روغن زیتون، را با اثرات مطلوب بر وزن بدن مرتبط کرده اند. در یک مطالعه 30 ماهه بر روی بیش از 7000 دانشجوی اسپانیایی، مصرف زیاد روغن زیتون با افزایش وزن ارتباطی نداشت.

علاوه بر این، یک مطالعه سه ساله روی 187 شرکت‌کننده نشان داد که رژیم غذایی غنی از روغن زیتون با افزایش سطح آنتی اکسیدان‌ها در خون و همچنین کاهش وزن نیز مرتبط است.

 

لاغری با هرتز کپسول پلاس امگا و کیوتن یوورویتال

 

جلوگیری از آلزایمر:

بیماری آلزایمر شایع ترین بیماری تخریب کننده عصبی در جهان است. یکی از ویژگی های کلیدی آن تجمع پلاک های به اصطلاح بتا آمیلوئید در داخل سلول های مغز شما است. یک مطالعه روی موش ها نشان داد که ماده ای در روغن زیتون می تواند به حذف این پلاک ها کمک کند.  علاوه بر این، یک مطالعه انسانی نشان داد که یک رژیم غذایی مدیترانه ای غنی از روغن زیتون برای عملکرد مغز مفید است. به خاطر داشته باشید که تحقیقات بیشتری در مورد تأثیر روغن زیتون بر آلزایمر مورد نیاز است.

 

پیشگیری از آلزایمر با هرتز پلاس امگا و کیوتن یوروویتال

 

پیشگیری از سرطان:

سرطان یکی از شایع ترین علل مرگ و میر در جهان است.  مردم کشورهای مدیترانه ای کمتر در معرض خطر ابتلا به برخی سرطان ها هستند و بسیاری از محققان معتقدند که روغن زیتون ممکن است دلیل آن باشد. آنتی اکسیدان های موجود در روغن زیتون می توانند آسیب اکسیداتیو ناشی از رادیکال های آزاد را کاهش دهند، که اعتقاد بر این است که عامل اصلی سرطان است.

بسیاری از مطالعات نشان می‌دهند که ترکیبات موجود در روغن زیتون می‌توانند با سلول‌های سرطانی مبارزه کنند. تحقیقات بیشتری برای تعیین اینکه آیا روغن زیتون در واقع خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد مورد نیاز است.

 

خواص ضد سرطانی روغن زیتون

 

روغن زیتون دارای خواص آنتی باکتریال است:

روغن زیتون حاوی بسیاری از مواد مغذی است که می توانند باکتری های مضر را مهار یا از بین ببرند. یکی از این باکتری ها هلیکوباکتر پیلوری است، باکتری که در معده شما زندگی می کند و می تواند باعث زخم معده و سرطان معده شود.

مطالعات لوله آزمایش نشان داده است که روغن زیتون فرابکر با هشت سویه از این باکتری مبارزه می کند که سه مورد از آنها به آنتی بیوتیک ها مقاوم هستند. یک مطالعه بر روی انسان نشان داد که 30 گرم روغن زیتون فوق بکر، که روزانه مصرف شود، می تواند عفونت هلیکوباکتر پیلوری را در 10 تا 40 درصد از افراد در کمتر از دو هفته از بین ببرد.

 

مکمل امگا و کیوتن یوروویتال

 

خط پایانی:

روغن زیتون فوق بکر برخی از آنتی اکسیدان ها و ترکیبات زیست فعال زیتون را حفظ می کند. به همین دلیل، آن را سالم تر از انواع روغن زیتون تصفیه شده می دانند. با این وجود، تقلب های زیادی در بازار روغن زیتون وجود دارد، زیرا بسیاری از روغن هایی که روی برچسب آنها "فرا بکر" نوشته شده است با روغن های تصفیه شده دیگر رقیق شده اند.

بنابراین، برچسب ها را به دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که روغن زیتون فوق بکر واقعی دریافت می کنید. همیشه خواندن لیست مواد تشکیل دهنده و بررسی گواهینامه کیفیت ایده خوبی است. در پایان روز، روغن زیتون فوق بکر با کیفیت فوق العاده سالم است. به دلیل آنتی اکسیدان های قوی، برای قلب، مغز، مفاصل و موارد دیگر مفید است. در واقع، ممکن است سالم ترین چربی روی کره زمین باشد.

 

کپسول هرتز پلاس امگا و کیوتن یوروویتال

 


 

مشخصات هرتز کپسول پلاس یورو ویتال:

 • حاوی اسیدهای چرب امگا ۳
 • حاوی میزان بالایی از ای پی ای و دی اچ ای
 • کمک به حفظ سلامت قلب و عروق
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی برای حفظ سلامت بدن
 • کمک به حفظ سلول های بدن در برابر استرس
 • حاوی روغن زیتون سرشار از امگا ۹
 • حاوی کوآنزیم کیوتن
 • کمک به حفظ سلامت سیستم اعصاب و مغز
 • حاوی ویتامین ای با خواص آنتی اکسیدانی بالا

 

 


 

نحوه مصرف هرتز کپسول پلاس یوروویتال:

بزرگسالان روزانه دو عدد کپسول با میزان کافی آب میل شود.

 

 


 

ترکیبات کپسول هرتز پلاس امگا و کیوتن یوروویتال (در هر ۲ کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Omega-3 Fatty Acids

1.200 mg

Providing:

DHA (Docosahexaenoic Acid)

600 mg

EPA (Eicosapentaenoic Acid)

420 mg

Olive Oil

194 mg

Providing:

Omega-9 Fatty Acids

120 mg

Vitamin E

12 mg

Coenzyme Q10

100 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف هرتز کپسول پلاس یوروویتال:

 • در صورت مصرف داروهای ضد انعقاد خون، مصرف این فرآورده با احتیاط و تحت نظر پزشک، صورت گیرد.
 • در دوران بارداری، شیردهی یا در صورت وجود سابقه حساسیت، مطابق دستور پزشک و یا دکتر داروساز مصرف شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارمقدار: 30 کپسول
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی126800548432025
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد126800548432025

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات