منو
سبد خرید شما

قرص کارنی تب دارو درمان پارمیدا 60 عددی | کارنیتین 1000 میلی گرم برای چربی سوزی

کارنی تب
کارنی تب
-10 % ناموجود
کارنی تب
کارنی تب
قرص کارنی تب دارو درمان پارمیدا 60 عددی | کارنیتین 1000 میلی گرم برای چربی سوزی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Darou Darman Parmida Carnitab - 60 Tabs
 • SKU: 3578
 • بارکد: 626976540001
194,200 تومان
215,800 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص کارنی تب دارو درمان پارمیدا Darou Darman Parmida Carnitab مکمل ال کارنیتین برای کمک به افزایش سوخت و ساز بدن و همچنین کمک به کاهش وزن و لاغری است. در هر قرص کارنی تب به میزان 1000 میلی گرم ال کارنیتین وجود دارد که دوز مناسبی جهت افزایش سوخت ساز بدن است. 

 

قرص کارنی تب دارو درمان پارمیدا به واسطه ال کارنیتین می تواند متابولیسم چربی ها را افزایش دهد. مکمل ال کارنیتین 1000 کارنی تب باعث افزایش استفاده از اکسیژن در بدن و بهبود وضعیت متابولیک بدن نیز می شود. ماهیچه های اسکلتی بدن سرشار از این آمینو اسید کاربردی است. اما شاید مهمترین عملکرد و شناخته شده ترین عملکرد ال کارنیتین کمک به عملکرد میتوکندری و تولید انرژی باشد. ال کارنیتین کارنی تب به انتقال اسیدهای چرب به میتوکندری کمک می کند. میتوکندری را می توان تنور بدن دانست که در آن این اسیدهای چرب سوزانده می شوند و انرژی تولید می شود. 

این افزایش سوخت و ساز در واقع افزایش سوخت و ساز چربی های اضافی بدن است. نتیجه این فعالیت ال کارنیتین باعث افزایش سلامت عمومی بدن و همچنین افزایش رشد و سلامت میتوکندری و کاهش وزن و چربی سوزی می شود.

 

علاوه بر نقش مهم ال کارنیتین کارنی تب در بخش سوخت و ساز بدن و چربی سوزی، ال کارنیتین مزایای سلامتی دیگری نیز برای بدن دارد. به طور مثال ال کارنیتین مزایایی برای بهبود سلامت و عملکرد مغز دارد. در تحقیقاتی با نمونه انسانی مصرف روزانه ال کارنیتین موجب وارونه شدن روند کاهش عملکرد مغزی ناشی از آلزایمر و سایر بیماری های مغزی شده است. همچنین سلامت قلب نیز تا حدودی به ال کارنیتین بستگی دارد. ال کارنیتین برای کاهش فشار خون و فرآیندهای التهابی مرتبط با بیماری های قلبی مفید است. 

همانطور که ذکر شد ال کارنیتین در حدود 98 درصد در ماهیچه های بدن وجود دارد و به خصوص برای ورزشکاران تامین ال کارنیتین مورد نیاز بدن بسیار مهم است. ال کارنیتین می تواند باعث افزایش استقامت ورزشی و همچنین کاهش درد عضلانی پس از ورزش شود. کارنی تب دارو درمان پارمیدا در اندازه 60 عددی و دوز 1000 میلی گرم در ایران تولید و بسته بندی شده است. 

 

سایر مکمل های ال کارنیتین را مشاهده کنید.

قرص کارنی تب دارو درمان پارمیدا

 


 

مشخصات مکمل کارنی تب دارو درمان پارمیدا:

 • افزایش انرژی
 • افزایش چربی سوزی
 • هر قرص حاوی 1000 میلی گرم ال کارنیتین
 • افزایش انرژی و توان جسمانی و تاخیر در بروز خستگی در ورزش‌های هوازی
 • موثر در بهبود عملکرد قلب و عروق در بیماران قلبی
 • جلوگیری از کوفتگی عضلات پس از تمرین شدید
 • کمک به کاهش وزن

کارنی تب مکمل کارنیتین 1000 میلی گرم

 


 

نحوه مصرف ال کارنیتین 1000 کارنی تب:

روزانه 1 کپسول، 30 الی 60 دقیقه قبل از تمرین با آب میل شود و یا مطابق دستور پزشک مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات قرص الکارنیتین 1000 کارنی تب (در هر قرص ):

مقدار

نام ترکیب

1000 mg

L-Carnitine 

 

 


 

اثرات ال کارنیتین بر عملکرد مغز:

ال کارنیتین می‌تواند مزیت‌هایی برای عملکرد و سلامت مغز داشته باشد. بعضی از مطالعات انجام‌شده روی حیوانات نشان می‌دهند که استیل ال کارنیتین (ALCAR) در جلوگیری از کاهش توانایی‌های ذهنیِ ناشی از بالا رفتن سن مفید است و موجب بهبود نشانگرهای یادگیری (markers of learning) می‌شود. در مطالعاتی با نمونه‌ی انسانی نیز مصرف روزانه‌ی استیل ال کارنیتین موجب وارونه شدن روند کاهش عملکرد مغزی ناشی از آلزایمر و سایر بیماری های مغزی شد. همچنین مشخص شده است که استیل ال کارنیتین فواید مشابهی برای عملکرد کلی مغز سالمندانی دارد که مبتلا به آلزایمر یا سایر بیماری‌های مغزی نیستند.

قرص کارنی تب دارو درمان پارمیدا

 

سوزاندن چربی به عنوان سوخت:

برخی از جالب ترین تحقیقات اخیر در مورد مکمل ال-کارنیتین بر این موضوع تمرکز دارد که چگونه می تواند عملکرد ورزشی را افزایش دهد. در یک مطالعه، محققان دانشکده پزشکی دانشگاه ناتینگهام از یک گروه از ورزشکاران خواستند که 2 گرم ال کارنیتین همراه با 80 گرم کربوهیدرات با گلیسمی بالا را اول صبح و چهار ساعت بعد به مدت 24 هفته مصرف کنند. گروهی دیگر فقط کربوهیدرات مصرف کردند.

محققان دریافتند که در طول دوچرخه‌سواری با شدت کم، افرادی که کارنیتین مصرف می‌کردند 55 درصد گلیکوژن عضلانی کمتری می‌سوزانند در حالی که توانایی بدن برای سوزاندن چربی را تا 55 درصد افزایش می‌دادند. در طول دوچرخه سواری با شدت بالا، افراد مصرف کننده ال-کارنیتین سطوح پایین تری از اسید لاکتیک و سطوح بالاتری از کراتین فسفات، یکی از بلوک های سازنده اولیه ATP داشتند.

از نظر تئوری، استفاده از ال کارنیتین به‌عنوان مکمل کاهش وزن منطقی است. از آنجا که ال کارنیتین در انتقال هرچه بیشتر اسیدهای چرب به سلول‌ها و سوزاندن آنها برای تولید انرژی مفید است، موجب افزایش توانایی شما در سوزاندن چربی و کاهش وزن می‌شود.

 

 

تأثیر ال کارنیتین بر عملکرد ورزشی:

شواهد قطعی و یکسانی درمورد اثرات ال کارنیتین روی عملکرد ورزشی وجود ندارد. ولی در چند مطالعه که در آنها شرکت‌کنندگان مکمل‌های ال کارنیتین را در دوزهای بالاتر یا برای دوره‌های طولانی‌تری مصرف کرده بودند، اثرات خفیفی مشاهده شد. ممکن است که فواید ال کارنیتین غیرمستقیم باشد و نمایان شدن آنها هفته‌ها یا ماه‌ها طول بکشد. ال کارنیتین با مکمل‌هایی مانند کافئین یا کراتین (که مستقیما عملکرد ورزشی را بهبود می‌بخشند) متفاوت است. ال کارنیتین برای موارد زیر مفید است:

 •     ریکاوری: ال کارنیتین ریکاوری ورزشی را بهبود می‌دهد.
 •     تأمین اکسیژن ماهیچه‌ها: ال کارنیتین میزان اکسیژنی را که به عضلات می‌رسد، افزایش می‌دهد.
 •     افزایش استقامت: ال کارنیتین جریان خون و تولید اکسید نیتریک را افزایش می‌دهد و در رفع خستگی مؤثر است.
 •     درد عضلانی: ال کارنیتین موجب کاهش درد عضلانی پس از ورزش می‌شود.
 •     تولید گلبول قرمز خون: ال کارنیتین موجب افزایش تولید گلبول قرمز خون می‌شود که اکسیژن را به تمام قسمت‌های بدن و ماهیچه‌ها انتقال می‌دهد.

 

 

مقاومت در برابر خستگی:

هنگامی که محققان ناتینگهام توانایی افراد را برای مقاومت در برابر خستگی در طول آزمایش دوچرخه سواری اندازه‌گیری کردند، دریافتند افرادی که مکمل مصرف می‌کردند می‌توانستند بیش از 25 درصد بیشتر مقاومت کنند. این احتمالاً به این دلیل بود که آنها با حفظ گلیکوژن عضلانی، علاوه بر داشتن سطوح پایین‌تر اسید لاکتیک و سطوح بالاتر کراتین فسفات، چربی بیشتری می‌سوزانند.

قیمت مکمل کارنیتین 1000 میلی گرم کارنی تب

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کارنی تب: 

 • مصرف این فرآورده در افراد دارای سابقه تشنج و مبتلا به کم کاری تیروئید توصیه نمی شود.
 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک توصیه می شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار قرص: 60 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 2562201141547788
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران
بارکد 6269765400010

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات