منو
سبد خرید شما

قرص بی سی ای ای یوروویتال 120 عددی | جلوگیری از تحلیل عضلات

قرص بی سی ای ای ب ۶ یوروویتال
قرص بی سی ای ای ب ۶ یوروویتال
-51 %
قرص بی سی ای ای ب ۶ یوروویتال
قرص بی سی ای ای ب ۶ یوروویتال
قرص بی سی ای ای یوروویتال 120 عددی | جلوگیری از تحلیل عضلات
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital BCAA Pro with B6 - 120 Tabs
 • SKU: 2979
 • بارکد: 626066180181
379,000 تومان
773,300 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

قرص بی سی ای ای ب6 یورو ویتال Eurhovital BCAA Pro with B6 مکمل بی سی ای ای جدید از سری محصولات یوروویتال است. قرص بی سی ای ای پرو یوروویتال برای کمک به جلوگیری از تحلیل عضلات و کمک به بازسازی و ریکاوری عضلات طراحی و تولید شده است.

مکمل بی سی دبل ای پرو یورو ویتال حاوی ۳ آمینو اسید ضروری و مورد نیاز بدن است. زمانی که می گوییم آمینو اسید ضروری به این معنی است که این آمینو اسیدها نمی تواند توسط بدن ساخته شود و باید آن ها را از طریق مواد غذایی و یا مکمل های حاوی این ترکیبات استفاده کرد. ورزشکاران عموما نیاز به استفاده از مکمل های بی سی ای ای برای کمک به ریکاوری عضلات پس تمرینات ورزشی خواهند داشت تا از تحلیل عضلات جلوگیری کنند.

قرص بی سی ای ای یوروویتال یک مکمل مناسب برای رساندن این سه آمینو اسید ضروری به بدن است. قرص بی سی ای ای پرو یورو ویتال علاوه بر ۳ آمینو اسید لوسین، ایزولوسین و والین، دارای ترکیبات دیگر برای تاثیرگذاری بهتر بر عضلات می باشد که در ادامه توضیحات داروکالا به بررسی این ترکیبات خواهیم پرداخت.

 

سایر مکمل های بی سی ای ای و آمینو اسید را مشاهده کنید.

برای خرید پروتئین کاله روی نام آن کلیک کنید. 

خرید قرص بی سی ای ای یوروویتال

 

قرص BCAA پرو یوروویتال چگونه به عضله سازی کمک می کند؟

قرص بی سی ای ای پرو یوروویتال حاوی ۳ آمینو اسید ضروری و زنجیره ای با نام های لوسین، ایزولوسین و والین است. این ۳ آمینو اسید بخش عمده ای از ساختار عضلات را تشکیل می دهند و برای افزایش ساخت عضلات و همچنین ترمیم و بازسازی عضلات مورد استفاده قرار می گیرند. نسبت این سه آمینو اسید در قرص بی سی ای ای ب ۶ یوروویتال نسبت رایج 2:1:1 است که یک نسبت استاندارد برای ساختار عضلات است.

 

علاوه بر این قرص بی سی ای ای پرو یورو ویتال حاوی ویتامین ب ۶ برای سنتز بهتر پروتئین است. از عمکلردهای مهم ویتامین ب ۶ کمک به سنتز پروتئین و کربوهیدرات در بدن است که می تواند به جذب این آمینو اسیدهای شاخه ای کمک کند و روند ریکاوری عضلات را تسریع بخشد. همچنین وجود کلسیم نیز در ترکیبات بی سی ای ای پرو یوروویتال به افزایش استحکام استخوان ها در بدن کمک می کند. فسفر نیز ترکیب دیگر مکمل بی سی ای ای پرو یوروویتال است. فسفر دومین ماده معدنی فراوان در بدن شماست. اولین مورد کلسیم است. بدن شما برای بسیاری از عملکردها مانند فیلتر کردن مواد زائد و ترمیم بافت و سلول ها به فسفر نیاز دارد.  اکثر مردم مقدار فسفر مورد نیاز خود را از طریق رژیم غذایی روزانه خود دریافت می کنند. در واقع، وجود فسفر بیش از حد در بدن شما بیشتر از فسفر کم است. بیماری کلیوی یا خوردن بیش از حد فسفر و کمبود کلسیم می تواند منجر به افزایش فسفر شود.  با این حال، برخی از شرایط سلامتی (مانند دیابت و اعتیاد به الکل) یا داروها (مانند برخی از آنتی اسیدها) می توانند باعث شوند سطح فسفر در بدن شما بسیار پایین بیاید.

 

مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

 

قرص بی سی ای ای پرو یورو ویتال در داروخانه آنلاین

 

تعداد سروینگ و میزان ترکیبات مورد استفاده در بی سی دبل ای یوروویتال:

قرص بی سی ای ای پرو یوروویتال با ویتامین ب ۶ حاوی 120 قرص است که برای ورزشکاران حرفه ای روزانه ۸ عدد قرص است که تعداد سروینگ این محصول را به عدد 15 می رساند. میزان ۳ آمینو اسید شاخه ای در قرص بی سی ای ای یوروویتال به ترتیب لوسین به میزان 3200 میلی گرم، ایزولوسین به میزان 1600 میلی گرم و والین نیز به همین میزان یعنی 1600 میلی گرم در هر ۸ قرص می باشد.

میزان ویتامین ب 6 موجود در قرص بی سی ای ای پرو یوروویتال به میزان 1.7 میلی گرم در هر ۸ قرص است که نیاز کامل روزانه را تامین می کند. کلسیم و فسفر نیز به ترتیب به میزان 235 میلی گرم و 182 میلی گرم در هر ۸ قرص بی سی ای ای یوروویتال موجود می باشد.

 

مکمل های گلوتامین برای ریکاوری عضلات را مشاهده کنید.

 

قرص بی سی ای ای یورویتال در داروخانه آنلاین

 


 

مشخصات قرص بی سی ای ای ب6 پرو یوروویتال:

 • حاوی 6400 میلی گرم bcaa در هر سروینگ
 • کمک به افزایش توان عضلات
 • حاوی ویتامین ب ۶ برای افزایش جذب بی سی ای ای
 • کمک به تسریع در ریکاوری عضلات
 • محافظت از عضلات در برابر تخریب و تحلیل بر اثر تمرینات ورزشی
 • حاوی ویتامین ث برای حمایت از ایمنی بدن
 • حاوی 15 سروینگ با نسبت 2:1:1
 • کمک به عضله سازی
 • تامین آمینو اسیدهای شاخه دار

 

 


 

نحوه مصرف قرص بی سی ای ای یوروویتال:

بزرگسالان روزانه هشت عدد قرص با مقدار کافی آب، ترجیحا قبل از فعالیت ورزشی میل شود.

 

 


 

ترکیبات مکمل بی سی دبل ای یورو ویتال (در هر ۸ قرص معادل ۱ سروینگ):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin B6

1.7 mg

Calcium

235 mg

Phosphorus

182 mg

L-Leucine

3200 mg

L-Isoleucine

1600 mg

L-Valine

1600 mg

 

 


 

اسیدهای آمینه شاخه دار: آیا مزایایی برای سلامتی دارد؟

آمینو اسیدهای شاخه دار (BCAA) نقش مهمی در ساخت و ترمیم عضلات دارند. آنها نام خود را از ساختار شیمیایی خود گرفته اند که بر نحوه استفاده بدن از آنها نیز تأثیر می گذارد. سه BCAA لوسین، والین و ایزولوسین هستند. آنها شامل سه مورد از 9 اسید آمینه ضروری هستند که ضروری به حساب می آیند زیرا بدن نمی تواند آنها را بسازد اما باید آنها را از غذا دریافت کند.

اکثر اسیدهای آمینه در کبد متابولیزه یا تجزیه می شوند. BCAA ها بیشتر در بافت ماهیچه ای متابولیزه می شوند. این باعث می شود مکمل های BCAA برای ورزشکاران و بدنسازان جذاب باشد. مکمل های BCAA ممکن است برای رشد و ریکاوری عضلات بهتر از BCAA های منابع غذایی نباشد.

ناتوانی در متابولیسم BCAA باعث چندین بیماری جدی می شود. درمان گاهی شامل کاهش مصرف پروتئین است.

 

قرص بی سی ای ای ب6 یوروویتال داروخانه آنلاین

 

فواید سلامتی BCAA:

از آنجایی که دانشمندان آمینو اسیدهای شاخه دار را در اواسط دهه 1800 کشف کردند، آنها را به شدت مورد مطالعه قرار دادند. آنها می دانند که BCAA برای بسیاری از عملکردهای بدن مهم است، اما تحقیقات بیشتری برای علم وجود دارد.

برخی تحقیقات از این فواید سلامتی BCAA ها حمایت می کنند:

 

عضله سازی:

چندین مطالعه نشان می دهد که مکمل های BCAAs ممکن است توده عضلانی و قدرت را در طول تمرین افزایش دهند. مطالعات کوتاه مدت بودند و نشان ندادند که مکمل BCAA بهتر از دریافت آنها از منابع غذایی است.

 

ریکاوری عضلات:

برخی از مطالعات نشان می دهد که BCAA ممکن است درد را کاهش دهد و به بهبودی پس از ورزش کمک کند. این اثر ممکن است به اندازه کافی قابل توجه نباشد که استفاده از مکمل ها را تضمین کند.

 

سیروز کبدی:

افراد مبتلا به سیروز کبدی اغلب دارای سطوح پایین BCAA هستند و مصرف مکمل ممکن است کمک کند. با این حال، افزودن BCAA ها همیشه علائم را بهبود نمی بخشد، و افراد مبتلا به سیروز باید از BCAA فقط تحت نظارت پزشک استفاده کنند.

 

دیسکینزی دیررس:

کسانی که داروهای خاصی مصرف می کنند ممکن است به بیماری به نام دیسکینزی دیررس مبتلا باشند که باعث حرکات کنترل نشده می شود. برخی از داروهای ضد روان پریشی و برخی از داروهای ضد تهوع می توانند باعث این وضعیت شوند. برخی شواهد نشان می دهد که مکمل های BCAA می توانند علائم را کاهش دهند.

 

مکمل بی سی ای ای یورو ویتال در داروخانه آنلاین داروکالا


خطرات سلامتی:

مکمل‌های آمینو اسیدهای شاخه‌دار هنگامی که در دوزهای مناسب برای دوره‌های زمانی کوتاه مصرف شوند، بی‌خطر تلقی می‌شوند. تا آنجا که محققان مشاهده کرده اند، BCAAs عوارض جانبی بسیار کمی ایجاد می کند. BCAA ممکن است با داروها، از جمله هورمون های تیروئید، داروهای پارکینسون و داروهای دیابت تداخل داشته باشد.

 

فشار خون بالا:

یک مطالعه نشان داده است که غلظت بالای BCAA با افزایش خطر فشار خون بالا در مردان و زنان میانسال مرتبط است. این مطالعه دارای محدودیت هایی بود، بنابراین موضوع نیاز به مطالعه بیشتر دارد. تحقیقات نشان می دهد که محدود کردن اسیدهای آمینه قبل از جراحی می تواند خطر عوارض را کاهش دهد. به ویژه، خطر سکته مغزی و حمله قلبی ممکن است کاهش یابد.

 

 

مقدار و نحوه مصرف:

دوز معمولی BCAA برای تقویت عضلات تا 20 گرم در روز در دوزهای منقسم مصرف می شود. به نظر می رسد این مقدار بی خطر است. اگر از BCAA برای هدفی غیر از رشد عضلانی استفاده می کنید، پزشک دوز مصرفی را مشخص می کند.

 

سخن پایانی:

شما می توانید BCAAS را از پروتئین های حیوانی مانند گوشت، ماهی، تخم مرغ، شیر و مرغ دریافت کنید. شما همچنین می توانید آنها را از غذاهای گیاهی دریافت کنید، وقتی با هم ترکیب شوند تا تمام اسیدهای آمینه ضروری را ارائه دهند. بدن به طور موثر از BCAA موجود در غذا استفاده می کند. اما برای افزایش فعالیت، مکمل های بی سی ای ای نظیر مکمل بی سی ای ای یوروویتال می تواند موثر و کمک کننده باشد. (منبع: webmd.com)

 

قرص بی سی ای ای یورو ویتال برای کاهش خستگی بدن

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف بی سی ای ای:

 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار و شیرده استفاده نکنند.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • بیش از دوز پیشنهادی مصرف نکنید.
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • دور از نور و در دمای زیر ۲۵ درجه نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 120 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1268709694195522
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661801819
سایر توضیحاتتعداد سروینگ:‌ 15

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات