منو
سبد خرید شما

ساشه افرسان انرژی بهشاد دارو 15 عددی | کمک به افزایش انرژی و افزایش تمرکز

ساشه انرژی افرسان بهشاد دارو
ساشه انرژی افرسان بهشاد دارو
-20 % ناموجود
ساشه انرژی افرسان بهشاد دارو
ساشه انرژی افرسان بهشاد دارو
ساشه افرسان انرژی بهشاد دارو 15 عددی | کمک به افزایش انرژی و افزایش تمرکز
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Behshad Darou Efferson Energy - 15 Sachet
 • SKU: 4271
 • بارکد: 626311600036
208,900 تومان
261,600 تومان
اشتراک گذاری در :

پودر جوشان افرسان انرژی زا بهشاد دارو Behshad Darou Efferson Energy Sachet یک مکمل انرژی زا بدون شکر حاوی ویتامین ها و مواد معدنی به همراه کافئین و ترکیبات ویژه ای چون 5HTP است. ساشه افرسان انرژی بهشاد دارو یک مکمل عالی برای تقویت توان و افزایش انرژی برای انجام فعالیت های روزمره است. افرسان انرژی همچنین می تواند باعث افزایش قدرت و بهبود عملکرد ورزشی در ورزشکاران نیز شود.

ساشه افرسان انرژی حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان و تقویت کننده سیستم ایمنی است، این محصول همچنین ترکیباتی با خود به همراه دارد تا تمرکز را افزایش داده و خلق و خو را بهبود بخشد. ترکیبات موثر افرسان انرژی باعث رفع خستگی و افزایش انرژی در فرد می شود. تمام ترکیبات لازم برای افزایش انرژی در پودر انرژی زای افرسان وجود دارد.

 

سایر مکمل های انرژی زا را مشاهده کنید.

 

پودر جوشان افرسان انرژی بهشاد دارو

 

همانطور که اشاره کردیم، افرسان انرژی حاوی ترکیبی از ویتامین ها، مواد معدنی، آمینو اسیدها و ترکیبات ویژه ای چون کافئین و کوآنزیم کیوتن است. افرسان انرژی حاوی ویتامین آ، ویتامین دی، ویتامین سی و ویتامین های گروه ب به صورت کامل است. ویتامین سی به میزان 600 میلی گرم در هر ساشه باعث می شود تا سیستم ایمنی شما تقویت شود. همچنین این مقدار از ویتامین سی نیاز روزانه شما به این ویتامین مهم را تامین می کند. ویتامین دی به میزان 1150 واحد و ویتامین آ نیز به میزان 1250 واحد مقادیر مناسبی است که می تواند به شما در تامین کافی این ویتامین ها کمک کند.

ویتامین های گروه ب یا ب کمپلکس نیز در این محصول به میزان کافی یافت می شود. ویتامین های گروه ب باعث افزایش انرژی و کاهش خستگی می شوند. سیستم عصبی را تقویت می کنند و از کم خونی نیز جلوگیری می کنند. مواد معدنی مورد استفاده در ساشه افرسان زینک و سلنیوم است. زینک یک ماده معدنی محبوب  با کارایی فراوان از جمله تقویت سیستم ایمنی، حفظ سلامت پوست و مو و کمک به حفظ سلامت استخوان ها تنها بخشی از ویژگی های زینک است. زینک نیز در هر ساشه به میزان کافی 15 میلی گرم در افرسان انرژی وجود دارد.

 

اما ترکیب شناخته شده بعدی در افرسان انرژی کافئین است. کافئین ماده موثر ساشه افرسان انرژی است. در هر ساشه میزان مناسب 110 میلی گرم کافئین وجود دارد. کافئین یک محرک است. مصرف کافئین به تقویت حافظه به صورت بهبود پردازش اطلاعات و افزایش دقت در فعالیت‌ها و به به تحریک در آوردن سیستم اعصاب مرکزی کمک می‌کند. برخی از آزمایش‌ها نشان داده‌اند که این ماده به سلامت پوست و مو نیز کمک می‌کند. همچنین کافئین یک افزایش دهنده انرژی است.

ترکیب کمتر شناخته شده افرسان انرژی رزوراترول است. رزوراترول یک پلی‌‌فنول با ماهیت آنتی‌‌اکسیدانی و ضدالتهابی است.  این ماده به دلیل تأثیر آن در درمان بیماری‌‌های قلبی‌‌عروقی، خاصیت ضد سرطانی و ضد پیری به محبوبیت رسیده است. رزوراتول سیرتوئین‌‌ها را فعال می‌‌کند که می‌‌توانند حساسیت نسبت به انسولین را افزایش داده و با آسیب اکسیداتیو مقابله کنند. این ماده نیز به میزان 100 میلی گرم در هر ساشه وجود دارد.

ترکیبات بعدی در ساشه افرسان انرژی شامل ۵ اچ تی پی (5HTP)، کوآنزیم کیوتن و آمینو اسید ال تیروزین است که در ادامه به توضیح مختصری از تمام ترکیبات پودر جوشان افرسان انرژی خواهیم پرداخت.

 

efferson energy ساشه افرسان انرژی

 


 

چگونه ترکیبات افرسان انرژی باعث افزایش انرژی می شوند؟

کافئین:

کافئین با تحریک سیستم عصبی مرکزی (CNS)، قلب، عضلات و مراکز کنترل فشار خون کار می کند. کافئین می تواند فشار خون را افزایش دهد، اما ممکن است در افرادی که از آن استفاده می کنند، این اثر را داشته باشد. 75 میلی گرم از کافئین می تواند توجه و هوشیاری را افزایش دهد و 160 تا 600 میلی گرم آن ممکن است هوشیاری ذهنی، سرعت استدلال و حافظه را ارتقا دهد.هرچند، کافئین یک جایگزین برای خواب محسوب نمی شود. کافئین بر روی گیرنده های آدنوزین در مغز تاثیر می گذارد. همچنین کافئین حاوی آنتی اکسیدان های پلی فنول است که اینها نیز در حالت های مختلفی عمل می کنند. مطالعات پیشنهاد می کنند که نوشیدن کافئین ممکن است به بهبود برخی از مهارت های فکری کمک کند و کند ذهنی که با افزایش سن می آید را کاهش دهد.

 

کافئین در افزایش تمرکز

 

ال تیروزین:

تیروزین یا ال-تیروزین (L-tyrosine) یکی از ۲۰ آمینو اسیدی است که به ساختن پروتئین‌ کمک می‌ کند. این یک آمینو اسید غیر ضروری در نظر گرفته می ‌شود چون بدن آن را از آمینو اسید دیگری به نام فنیل آلانین تشکیل می ‌دهد. این آمینو اسید کمک می کند تا مغز برخی تحریک کننده ها و انتقال دهنده های خاص “احساس خوب” را تولید کند. تولید انتقال دهنده های عصبی تحت تاثیر رژیم غذایی شما، به ویژه میزان و نوع اسید آمینه که مصرف می کنید، قرار دارد. سطح تیروزین بر دوپامین و آدرنالین که مسئول نشاط و لذت شما هستند تاثیر می گذارد.

یک تاثیر قابل‌توجه برای این آمینو اسید بهبود هوشیاری در طول زمان محرومیت از خواب است. یک مطالعه نشان داد که تیروزین به بهبود هشیاری در حدود سه ساعت در میان افرادی که به خاطر کار شبانه از خواب محروم هستند، کمک کرده‌است.

 

ال تیروزین چیست

 

۵ اچ تی پی:

5 اچ تی پی (هیدروکسی تریپتوفان) از اسید آمینه ضروری تریپتوفان در بدن ساخته می شود و سپس به سروتونین که یک واسطه شیمیایی مهم مغزی است , تبدیل می شود . مکمل 5 اچ تی پی کمک می کند که سطح سروتونین مغز بالا نگه داشته شود و دارای اثرات مثبتی مانند خواب راحت , بهبود خلق و خو , کنترل اضطراب و خشم , اشتها , دمای بدن , رفتار جنسی و احساس درد است.

سطوح پایین سروتونین در مغز را می توان با مصرف مکمل های طبیعی، که باعث افزایش اسیدهای آمینه ای که مغز برای تولید سروتونین به آن ها نیازمند است افزایش داد. بسیاری از مطالعات نشان داده اند که کمبود سروتونین و در نتیجه افسردگی را می توان با مصرف مکمل هایی مانند هیدروکسی تریپتوفان درمان کرد.

 

۵ اچ تی پی در افرسان انرژی

 

کوآنزیم کیوتن:

 کیوتن یک آنتی اکسیدان است که بدن به طور طبیعی تولید می کند و در یکی از اجزای سلول به نام میتوکندری ذخیره می شود. این ماده با تولید انرژی، محافظت از سلولها و سلامت قلب و عروق ارتباط دارد. کیوتن نقشی حیاتی در بدن ایفا می کند. به عنوان مثال سلولهای بدن برای تولید انرژی لازم برای فعالیت، به این ترکیب نیاز دارند. همچنین کیوتن به عنوان یک آنتی اکسیدان از سلولهای بدن به وسیله خنثی سازی رادیکال های آزاد محافظت می کند، که این امر موجب کاهش استرس اکسیداتیو می شود. استرس اکسیداتیو می تواند باعث آسیب بافتی، التهاب و آپوپتوز سلولی یا مرگ سلولی شود. بین استرس اکسیداتیو و گروهی از بیماری ها مانند آلزایمر و پارکینسون ارتباط وجود دارد.

استرس اکسیداتیو می تواند درعملکرد ماهیچه ها و درنتیجه توان ورزشی اثرگذار باشد. عملکرد غیرطبیعی میتوکندری می تواند انرژی ماهیچه را کاهش داده و درنتیجه موجب کاهش انعطاف پذیری عضلات و مقاومت در ورزش شود. کیوتن می تواند به افزایش توان ورزشی به وسیله کاهش استرس اکسیداتیو در سلولها و بهبود عملکرد میتوکندری کمک کند.

 

کوآنزیم کیوتن برای انرژی

 

رزوراترول:

رزوراترول که به گروه پلی فنول استیل بنوئیدها تعلق دارد، دارای بسیاری از خواص بیولوژیکی و درمانی است. همچنین این ماده خواص ضد التهابی نیز دارد، این ماده قدرت عجیبی در مهار خیلی از ویروس ها دارد. رزوراترول از سلولهای عصبی در برابر آسیب محافظت کرده و با تجمع پلاک هایی که منجر به بیماری می شود مبارزه می کند. در نتیجه از ابتلا به آلزایمر جلوگیری می کند.

تصور می شود این مکمل به کاهش التهاب ، کاهش LDL یا کلسترول “بد” کمک می کند. در نتیجه تشکیل لخته هایی که منجر به حمله قلبی می شود دشوارتر می شود. همچنین خواص آنتی اکسیدانی آن به گونه ای ست که مانع از سکته های قلبی و آسیب به بافت قلب می شود.

 

رزوراترول و فواید آن

 

ویتامین های گروه ب:

ویتامین ب کمپلکس معمولا برای کاهش خستگی و بهبود خُلق و خو مصرف می‌شود. برخی مطالعات نشان داده‌اند که ویتامین ب کمپلکس می‌تواند موجب افزایش احساس سرخوشی و بهبود عملکرد شناختی شود. ویتامین ب کمپلکس برای درمان مشکلات ذهنی نیست، اما می‌تواند به بهبود علائم افسردگی و اضطراب کمک کند. براساس پژوهشی که روی ۶۰ بزرگسال انجام شد، کسانی که تحت درمان ۶۰ روزه با ویتامین ب کمپلکس قرار گرفته بودند، در مقایسه با کسانی که دارونما مصرف کرده بودند، بهبود قابل‌توجهی در علائم افسردگی و اضطراب‌شان مشاهده شد. همچنین احتمال می‌رود که مصرف ویتامین‌های گروه ب در کنار داروهای ضدافسردگی موجب تقویت پاسخ‌گویی به درمان می‌شود.

 

ب کمپلکس برای افزایش انرژی

 

ویتامین سی:

ممکن است مصرف بیشتر ویتامین C در رژیم غذایی‌تان باعث بهبود عملکرد فیزیکی و تقویت ماهیچه‌هایتان شود. این موضوع به‌ویژه در افراد مُسن صادق است. مصرف مکمل‌های دارای ویتامین C می‌تواند باعث افزایش جذب اکسیژن هنگام انجام تمرینات ورزشی شود.پیش از ورزش‌های سنگین مانند ماراتن، مصرف ویتامین C ممکن است از عفونت‌های تنفسی فوقانی که گاهی‌وقت‌ها پس از این نوع ورزش‌ها ایجاد می‌شود جلوگیری کند. این ویتامین همچنین می‌تواند عملکرد ریه‌ها و مجاری تنفسی شما را بهبود بخشد.

 

ویتامین سی و تاثیر آن در انرژی

 


 

مشخصات پودر جوشان افرسان انرژی بهشاد دارو:

 • افزایش انرژی و قدرت
 • مناسب برای بهبود عملکرد ورزشی
 • تقویت توان برای انجام فعالیت های روزانه
 • بهبود متابولیسم بدن
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدان
 • تقویت سیستم ایمنی به واسطه وجود ویتامین سی و زینک
 • حاوی ویتامین های گروه ب (ب کمپلکس)
 • حاوی 110 میلی گرم کافئین در هر ساشه
 • رفع خستگی
 • افزایش تمرکز و حافظه
 • کمک بهبود خلق و خو
 • حاوی ترکیبات ویژه ای چون ۵ اچ تی پی، کوآنزیم کیوتن، ال تیروزین و رزوراترول
 • کمک به حفظ سلامت قلب
 • بدون شکر

 

 


 

نحوه مصرف ساشه افرسان انرژی بهشاد دارو:

محتویات ۱ ساشه افرسان انرژی را در یک لیوان آب (۲۰۰ میلی لیتر) حل و میل نمایید و یا مطابق با دستور پزشک مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات پودر افرسان انرژی به شاد دارو (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A

1250 IU

Vitamin D

1150 IU

Vitamin C

600 mg

Vitamin B5

17.25 mg

Vitamin B6

22 mg

Folic Acid

0.50 mg

Biotin

0.01 mg

Vitamin B12

1.25 mg

Zinc

15 mg

Vitamin B1

13.80 mg

Vitamin B2

11.50 mg

Vitamin B3

55 mg

Selenium

0.05 mg

L-Tyrosine

100 mg

Caffeine

110 mg

5-HTP

30 mg

Co-Enzyme Q10

60 mg

Resveratrol

100 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف افرسان انرژی:

 • در افراد با حساسیت به مواد موثره و یا سایر ترکیبات موجود در آن مصرف نشود.
 • این محصول برای افراد کمتر از 18 سال مناسب نیست.
 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی ممنوع است.
 • در صورت ابتلا به بیماری قلبی یا اختلالات فشار خون، آسم و آلرژی، صرع، بیماری کبدی و بیماری کلیوی قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت نمایید.
 • از مصرف بیش از مقادیر توصیه شده خودداری شود.
 • این فرآورده مکمل (رژیمی-غذایی) بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در صورت مصرف هر گونه دارو به ویژه داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپرین و وارفارین، مهار کننده های منو آمین اکسیداز، انسولین یا سایر داروهای کاهش دهنده قند خون، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت نمایید.
 • دور از رطوبت و نور و در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری نمایید.
 • دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر جوشان: 15 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی173800826681696
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6263116000362
سایر توضیحاتبدون شکر - با طعم پرتقال

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات