منو
سبد خرید شما

پودر اسلیم فیت دوبیس 300 گرمی | مکمل غذایی برای لاغری و کاهش اشتها

پودر اسلیم فیت دوبیس
پودر اسلیم فیت دوبیس
-10 %
پودر اسلیم فیت دوبیس
پودر اسلیم فیت دوبیس
پودر اسلیم فیت دوبیس 300 گرمی | مکمل غذایی برای لاغری و کاهش اشتها
 • موجودی: موجود
 • مدل: Doobis Nutrition Slim Fit Powder - 300 g
 • SKU: 2748
 • بارکد: 626205720537
270,000 تومان
300,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پودر اسلیم فیت دوبیس نوتریشن Doobis Nutrition Slim Fit Powder یک وعده غذایی رژیمی و مکمل رژیمی برای لاغری و کاهش وزن است. اسلیم فیت دوبیس حاوی فیبر و ویتامین های و املاح معدنی ضروری برای بدن است که یک وعده غذایی با کالری مناسب را برای بدن ایجاد می کند. اسلیم فیت یک مکمل لاغری است که به بدن شما آنچه که نیاز دارد را با حداقل چربی و بدون قند می رساند.

ترکیبات تشکیل دهنده پودر اسلیم فیت دوبیس شامل فیبر و پروتئین به همراه مواد معدنی و ویتامین های ضروری از جمله ویتامین دی، ویتامین ای، ویتامین سی، ویتامین های گروه ب ، کلسیم، پتاسیم و ال کارنیتین است. پودر اسلیم فیت سعی کرده تا یک وعده غذایی را به صورت کامل به همراه ویتامین های ضروری به بدن شما برساند. در هر وعده ۲۰ گرمی از پودر اسلیم فیت دوبیس 41 کیلو کالری به بدن شما خواهد رسید. همچنین در ترکیبات پودر اسلیم فیت از شکر استفاده نشده و هر وعده ۲۰ گرمی فاقد شکر است. تنها 0.5 گرم چربی در هر وعده اسلیم فیت وجود دارد که مقدار بسیار ناچیزی است.

جایگزین شکر نیز در پودر اسلیم فیت دوبیس نوتریشن، شیرین کننده مصنوعی استویا است که یک شیرین بدون چربی است. طعم شکلات نیز در این محصول، مصرف اسلیم فیت را لذیذ تر کرده است. پودر اسلیم فیت دوبیس حاوی 15 سروینگ (وعده) ۲۰ گرمی می باشد و مجموع وزن آن ۳۰۰ گرم است.

مطالعه مطالب پایین به شما کمک  می کند تا با خواص ترکیبات اسلیم فیت دوبیس به خصوص فیبر برای لاغری بهتر آشنا شوید.

 

سایر محصولات و مکمل های لاغری را مشاهده کنید.

 

پودر اسلیم فیت دوبیس

 


 

ترکیبات اسلیم فیت چگونه به لاغری کمک می کند؟

ترکیب اصلی پودر اسلیم فیت دوبیس فیبر است. فیبر یک ماده مغذی و کاهش دهنده اشتها است. فیبر هنگامی که با آب در در معده ترکیب می شود، حجم معده را گرفته و باعث احساس سیری در بدن می شود. همچنین هضم فیبر نیز در روده ها به شکل آهسته رخ می دهد که این مسئله باعث می شود که بعد از مصرف آن احساس گرسنگی نکنید. در هر وعده ۲۰ گرمی از اسلیم فیت دوبیس 10 گرم فیبر وجود دارد. فیبر اشتهای شما را کاهش دهد و به شما کمک کند کمتر غذا بخورید هر چیزی که اشتهای شما را کاهش دهد می تواند کالری دریافتی شما را کاهش دهد. با اشتهای کمتر، ممکن است بدون اینکه به آن فکر کنید وزن کم کنید. اغلب اعتقاد بر این است که فیبر اشتهای شما را سرکوب می کند.

 

فیبر اغلب به دو دسته تقسیم می شود - فیبر نامحلول و محلول. آنها در نحوه تعامل با آب در بدن شما متفاوت هستند.  فیبر نامحلول با آب مخلوط نمی شود و بیشتر به عنوان یک عامل حجیم کننده برای کمک به تشکیل مدفوع و عبور آن از روده عمل می کند. این می تواند به یبوست کمک کند. فیبرهای محلول، مانند بتا گلوکان و گلوکومانان، با آب مخلوط می‌شوند و ماده‌ای چسبناک و ژل‌مانند تشکیل می‌دهند که سرعت آزاد شدن غذای هضم شده توسط معده را به روده کاهش می‌دهد.  خوردن فیبر محلول بیشتر می تواند به کاهش چربی شکم و جلوگیری از افزایش چربی شکم کمک کند. یک مطالعه افزایش 10 گرمی در مصرف فیبر محلول روزانه را با 3.7 درصد کاهش خطر افزایش چربی شکم مرتبط دانست.  چندین مطالعه دیگر نیز نشان می دهد که افرادی که فیبر محلول بیشتری می خورند، خطر کمتری برای چربی شکم دارند.

 

 

فیبر برای لاغری در اسلیم فیت

 

رابطه فیبر و باکتری های مفید روده:

انواع مختلفی از باکتری ها وجود دارد، و داشتن تنوع بیشتر باکتری های روده با کاهش خطر ابتلا به بیماری هایی مانند دیابت نوع 2، مقاومت به انسولین و بیماری قلبی مرتبط است.  و اگرچه مشخص نیست چرا، بسیاری از مطالعات نشان می‌دهند که افرادی که فیبر محلول بیشتری مصرف می‌کنند، دارای تنوع بیشتری از باکتری‌ها و نتایج بهتری برای سلامتی هستند.

از آنجایی که بدن شما نمی تواند فیبر را خودش هضم کند، تا حد زیادی بدون تغییر به روده می رسد.  هنگامی که در روده وجود دارد، آنزیم های خاص در باکتری های روده می توانند فیبر محلول را هضم کنند. این یکی از راه‌های مهمی است که در آن باکتری‌های روده سلامت بهینه را ارتقا می‌دهند. در همین حال، فیبر محلول به عنوان یک پری بیوتیک عمل می کند و مواد مغذی را برای باکتری ها فراهم می کند.  این فرآیند هضم و تجزیه فیبر محلول تخمیر نامیده می شود. اسیدهای چرب با زنجیره کوتاه تولید می کند، نوعی چربی که می تواند به کاهش چربی شکم کمک کند.  یکی از راه‌هایی که اسیدهای چرب با زنجیره کوتاه ممکن است به تنظیم متابولیسم چربی شما کمک کند، افزایش سرعت چربی سوزی یا کاهش میزان ذخیره‌سازی چربی است، اگرچه دقیقاً نحوه عملکرد آن کاملاً مشخص نیست

چربی شکم بسیار ناسالم است. در واقع، خطر بیماری قلبی، دیابت نوع 2 و سایر شرایط سلامتی را افزایش می دهد.  خوشبختانه، چربی شکم می تواند از بین برود، و تحقیقات اخیر نشان می دهد که مصرف فیبر بیشتر با خطر کمتر چربی شکم مرتبط است.

 

فواید فیبر برای لاغری در اسلیم فیت دوبیس

 

پروتئین در اسلیم فیت:

ترکیب اصلی دیگر مکمل لاغری اسلیم فیت دوبیس پروتئین است. پروتئین یک ماده مغذی برای بدن است و انرژی لازم برای ماهیچه ها و اندام بدن را تامین می کند. پروتئین نیز در هر وعده اسلیم فیت دوبیس به میزان ۸ گرم وجود دارد. پروتئین همچنین حاوی انواع آمینو اسیدهای ضروری برای بدن به خصوص آمینو اسیدهای شاخه دار یا bcaa ها می باشد. این آمینو اسیدها از تحلیل عضلات جلوگیری کرده و باعث افزایش کارایی ماهیچه های بدن می شود. همچنین در اسلیم فیت از ال کارنیتین به صورت جداگانه برای افزایش سوخت و ساز استفاده شده است.

 

اسلیم فیت دوبیس نوتریشن

 

ویتامین ها و مواد معدنی در اسلیم فیت:

ویتامین ها و مواد معدنی از جمله ترکیبات ضروری در هر وعده غذایی می باشند. اسلیم فیت این بخش را فراموش نکرده و در محصول خود از ویتامین ضروری مانند ویتامین آ،‌ویتامین سی، ویتامین ای، ویتامین دی، ویتامین های مهم گروه ب استفاده کرده است. همچنین در اسلیم فیت کلسیم و پتاسیم نیز استفاده شده است تا باعث ارتقای سلامت مفاصل و استخوان شود.

 

مکمل اسلیم فیت دوبیس نوتریشن 300 گرم

 


 

مشخصات پودر اسلیم فیت دوبیس:

 • وعده غذایی کمکی با کالری مناسب برای لاغری
 • کمک به کاهش وزن و چربی شکمی
 • حاوی فیبر برای کاهش اشتها و القای سیری
 • حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن
 • حاوی 50 میلی گرم ال کارنیتین به عنوان چربی سوز
 • دارای درصد بالایی از فیبر محلول در آب
 • بدون شکر
 • حاوی 15سروینگ ۲۰ گرمی

 

اسلیم فیت دوبیس

 


 

نحوه مصرف پودر اسلیم فیت دوبیس:

یک پیمانه از اسلیم فیت را در 250 میلی لیتر آب حل نموده و سپس میل نمایید. یک پیمانه، 45 دقیقه قبل از وعده غذایی مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات پودر اسلیم فیت دوبیس نوتریشن (در هر ۱ پیمانه معادل 20 گرم):

نام ترکیب

مقدار

Calories

41 kcal

Protein

8 g

Total Carbohydrate :

11 g

Soluble Fiber

10

Sugar

0

Total Fat

0.5

Vitamin A

1300 IU

Vitamin D

150 IU

Vitamin E

6.5 IU

Vitamin C

12 IU

Vitamin B1

0.3 mg

Vitamin B6

0.5 mg

Vitamin B2

1 mg

Vitamin B12

0.8 mg

Vitamin B3

3 mg

Biotin

40 mcg

Calcium

60 mg

Phosphorus

100 mg

L-Carnitine

50 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف اسلیم فیت دوبیس:

 • افراد با ناراحتی های گوارشی ، زنان باردار و شیرده ، بیماران کلیوی ، قلبی و عروقی و مصرف کنندگان دارو قبل از مصرف با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت شود.
 • این فرآورده مکمل تغذیه ای می باشد و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 300 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی21254554587
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6262057205379
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 15

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات