منو
سبد خرید شما

پودر پروتئین وی گلد 100 درصد دوبیس 2270 گرمی | پروتئین وی با کیفیت بدون شکر

پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس
پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس
پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس
پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس
پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس
پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس
پودر پروتئین وی گلد 100 درصد دوبیس 2270 گرمی | پروتئین وی با کیفیت بدون شکر
 • موجودی: موجود
 • مدل: Doobis Nutrition Whey Gold 100% - 2270 g
 • بارکد: 211836020572
3,492,000 تومان

گزینه های موجود

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

مکمل بدنسازی پودر پروتئین وی گلد 100 درصد دوبیس Doobis Whey Gold 100% مکملی برای افزایش توده عضلانی و همچنین افزایش توان عضلات است. پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس یک مکمل پروتئین عالی با چربی و کربوهیدرات بسیار کم است تا ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی به خصوص در ورزش بدنسازی را کمک کرده و از عضلات حمایت کند.

پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس از پروتئین وی با کیفیت و خالص تهیه شده است تا باعث عضله سازی شود. از طرفی استفاده کم از کربوهیدرات و چربی در پروتئین وی گلد دوبیس نیز باعث شده تا ورزشکاران نگرانی از بابت افزایش وزن بعد از مصرف این مکمل نداشته باشند. وزن 2270 گرمی پروتئین وی گلد صدرصد دوبیس نیز باعث شده تا یک مکمل کافی برای دوره های ورزشی و بدنسازی برای حمایت از عضلات باشد.

طعم محبوب شکلات نیز در پروتئین وی گلد دوبیس مزه این محصول را دلپذیر تر کرده است. همچنین مجموعا این محصول حاوی 74 سروینگ ۳۰ گرمی می باشد. اما در ادامه به بررسی مقدار پروتئین و کربوهیدرات و سایر اجزای تشکیل دهنده مکمل پروتئین وی گلد دوبیس ۲۲۷۰ گرمی اشاره خواهیم کرد.

 

سایر مکمل های پروتئین وی را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

پودر پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس ۲۲۷۰ گرمی

 


 

پروتئین وی گلد ۱۰۰ دوبیس مناسب برای عضله سازی:

پروتئین وی گلد دوبیس یک مکمل عضله ساز به شمار می آید چرا که در هر سروینگ ۳۰ گرمی، حاوی 24 گرم پروتئین وی خالص و با کیفیت است. این مقدار پروتئین به ساخت عضلات و افزایش توان عضلات کمک کرده و همچنین آمینو اسیدهای موجود در این محصول شامل آمینو اسیدهای شاخه دار یا bcaa (بی سی ای ای) شامل لوسین، ایزولوسین و والین، آمینو اسیدهای ضروری و نیمه ضروری مانند گلوتامین و آرژنین، آلانین، پرولین و غیره باعث حمایت از عضلات و تسریع ریکاوری و کاهش خستگی عضلات می شود. همچنین این آمینو اسیدها از تخریب و تحلیل عضلات جلوگیری می کنند.

ویژگی برتر پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس نوتریشن کم بودن مقدار چربی و کربوهیدرات است. همچنین با این میزان کم کربوهیدرات و چربی، پروتئین وی گلد دوبیس می تواند در هر سروینگ ۳۰ گرمی، 122 کالری به بدن شما برای افزایش توان عضلات برساند. پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس حاوی 2 گرم چربی و 1.51 گرم کربوهیدرات است. این مقدار کربوهیدرات، نسبت پروتئین به کربوهیدرات را در این محصول 12 به 1 به نفع پروتئین می کند که یک نسبت عالی در مکمل های پروتئین به شمار می آید. این مسئله نشان دهنده قدرت عضله سازی پودر پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس است.

 

 

سایر محصولات برند دوبیس نوتریشن را مشاهده کنید.

 

پروتئین وی گلد ۱۰۰٪ دوبیس protein whey gold

 


 

مشخصات پروتئین وی گلد ۱۰۰٪ دوبیس 2270 گرمی:

 • حاوی ۲۴ گرم پروتئین خالص در هر سروینگ
 • پروتئین وی با کیفیت برای عضله سازی
 • افزایش توان عضلات
 • حاوی انواع آمینو اسید از جمله بی سی ای ای
 • جلوگیری از تحلیل و تخریب عضلات
 • حاوی تنها ۴ گرم کربوهیدرات
 • حاوی ۱۲۰ کالری در هر سروینگ
 • حاوی ۳۰ سروینگ

 

 


 

نحوه مصرف مکمل وی پروتیین گلد صدرصد دوبیس:

یک پیمانه از پروتئین وی گلد ۱۰۰ درصد دوبیس را در 250 میلی لیتر آب حل نموده سپس میل کنید.    

زمان مصرف: یک پیمانه دو ساعت قبل از تمرین و یک پیمانه بعد از تمرین مصرف شود.   

مقادیر مصرف بر اساس وزن، جنسیت، نوع و طول دوره ی ورزشی برای هر فرد تعیین می شود حداکثر میزان مصرف 4 پیمانه در روز است.

 

 


 

ترکیبات پروتئین وی 100% گلد دوبیس (در هر پیمانه 30 گرمی):

نام ترکیبمقدار
Calories122
Total Fat :1.97 g
Saturated Fat1.14 g
Trans Fat0 g
Total Carbohydrate :1.51 g
Sugars0 g
Protein24 g

 

 

 


 

10 دلیل علمی برای مصرف بیشتر پروتئین:

اثرات چربی و کربوهیدرات بر سلامتی بحث برانگیز است. با این حال، تقریباً همه قبول دارند که پروتئین مهم است.  اکثر مردم برای جلوگیری از کمبود، پروتئین کافی می خورند، اما بدن برخی از افراد با مصرف پروتئین بسیار بالاتر بهتر عمل می کنند.  مطالعات متعدد نشان می دهد که یک رژیم غذایی با پروتئین بالا فواید عمده ای برای کاهش وزن و سلامت متابولیک دارد.

 

1- سطح اشتها و گرسنگی را کاهش می دهد:

سه درشت مغذی – چربی ها، کربوهیدرات ها و پروتئین – به طرق مختلف بر بدن شما تأثیر می گذارند. مطالعات نشان می دهد که پروتئین تا حد زیادی سیر کننده ترین است. این به شما کمک می کند احساس سیری بیشتری داشته باشید - با غذای کمتر که این مسئله به کاهش وزن کمک می کند.  این تا حدی به این دلیل است که پروتئین سطح هورمون گرلین را کاهش می دهد. همچنین سطح پپتید YY را افزایش می‌دهد، هورمونی که به شما احساس سیری می‌دهد

این اثرات بر روی اشتها می تواند قدرتمند باشد. در یک مطالعه، افزایش دریافت پروتئین از 15% به 30% کالری باعث شد زنان دارای اضافه وزن روزانه 441 کالری کمتر بدون محدودیت عمدی مصرف کنند. اگر نیاز به کاهش وزن یا چربی شکم دارید، به جایگزینی برخی از کربوهیدرات ها و چربی های خود با پروتئین فکر کنید. این می تواند به همین سادگی باشد که سیب زمینی یا برنج خود را کوچکتر کنید و در عین حال چند لقمه گوشت یا ماهی اضافه کنید.

 

2- توده عضلانی و قدرت را افزایش می دهد:

پروتئین بلوک سازنده عضلات شماست. بنابراین، خوردن مقادیر کافی پروتئین به شما کمک می کند تا توده عضلانی خود را حفظ کنید و در هنگام انجام تمرینات قدرتی باعث رشد عضلات می شود. مطالعات متعدد نشان می دهد که خوردن مقدار زیادی پروتئین می تواند به افزایش توده عضلانی و قدرت کمک کند.  اگر از نظر بدنی فعال هستید، وزنه می‌زنید یا تلاش می‌کنید عضله به دست آورید، باید مطمئن شوید که پروتئین کافی دریافت می‌کنید.

بالا نگه داشتن مصرف پروتئین همچنین می تواند به جلوگیری از کاهش عضله در طول کاهش وزن کمک کند.

 

3- برای استخوان های شما مفید است:

یک افسانه مداوم این ایده را تداوم می بخشد که پروتئین - عمدتاً پروتئین حیوانی - برای استخوان های شما مضر است. این بر اساس این ایده است که پروتئین بار اسیدی را در بدن افزایش می‌دهد و منجر به خروج کلسیم از استخوان‌ها به منظور خنثی کردن اسید می‌شود. با این حال، اکثر مطالعات طولانی مدت نشان می دهد که پروتئین، از جمله پروتئین حیوانی، فواید عمده ای برای سلامت استخوان دارد.  افرادی که پروتئین بیشتری مصرف می کنند، با افزایش سن، توده استخوانی را بهتر حفظ می کنند و خطر پوکی استخوان و شکستگی بسیار کمتری دارند.

این امر به ویژه برای زنانی که در معرض خطر بالای پوکی استخوان پس از یائسگی هستند، مهم است. خوردن مقدار زیادی پروتئین و فعال ماندن راه خوبی برای جلوگیری از این اتفاق است.

 

4. هوس و میل به خوردن میان وعده در اواخر شب را کاهش می دهد:

هوس غذایی با گرسنگی معمولی متفاوت است. این فقط در مورد نیاز بدن شما به انرژی یا مواد مغذی نیست، بلکه مغز شما به پاداش نیاز دارد.  با این حال، کنترل هوس ها می تواند فوق العاده سخت باشد. بهترین راه برای غلبه بر آنها ممکن است جلوگیری از وقوع آنها در وهله اول باشد. یکی از بهترین روش های پیشگیری افزایش مصرف پروتئین است.

یک مطالعه در مردان دارای اضافه وزن نشان داد که افزایش پروتئین به 25 درصد کالری، اشتها را تا 60 درصد کاهش می دهد و میل به خوردن میان وعده در شب را به نصف کاهش می دهد. به همین ترتیب، یک مطالعه روی دختران نوجوان دارای اضافه وزن نشان داد که خوردن یک صبحانه با پروتئین بالا باعث کاهش هوس و تنقلات آخر شب می شود. این ممکن است با بهبود عملکرد دوپامین، یکی از هورمون‌های اصلی مغز که در هوس‌ها و اعتیاد نقش دارد، انجام شود.

 

5.- متابولیسم و چربی سوزی را افزایش می دهد:

خوردن پروتئین می تواند متابولیسم شما را برای مدت کوتاهی افزایش دهد. این به این دلیل است که بدن شما از کالری برای هضم و استفاده از مواد مغذی موجود در غذاها استفاده می کند. این به عنوان اثر حرارتی غذا (TEF) نامیده می شود.

با این حال، همه غذاها از این نظر یکسان نیستند. در واقع، پروتئین اثر حرارتی بسیار بالاتری نسبت به چربی یا کربوهیدرات دارد - 20-35٪ در مقایسه با 5-15٪.  نشان داده شده است که مصرف زیاد پروتئین به طور قابل توجهی متابولیسم را افزایش می دهد و تعداد کالری هایی که می سوزانید را افزایش می دهد. به طور مثال می تواند 80 تا 100 کالری بیشتر در روز سوزانده شود.

در واقع، برخی تحقیقات نشان می دهد که می توانید حتی بیشتر چربی بسوزانید. در یک مطالعه، یک گروه با پروتئین بالا، 260 کالری بیشتر در روز نسبت به یک گروه کم پروتئین سوزاند. این معادل یک ساعت ورزش با شدت متوسط در روز است.

 

6- فشار خون شما را کاهش می دهد:

فشار خون بالا عامل اصلی حملات قلبی، سکته مغزی و بیماری مزمن کلیوی است. جالب اینجاست که مصرف بیشتر پروتئین باعث کاهش فشار خون می شود. در مروری بر 40 کارآزمایی کنترل‌شده، افزایش پروتئین فشار خون سیستولیک (بالاترین عدد مورد مطالعه) را به طور متوسط 1.76 میلی‌متر جیوه و فشار خون دیاستولیک (عدد پایینی یک مطالعه) را 1.15 میلی‌متر جیوه کاهش داد. یک مطالعه نشان داد که علاوه بر کاهش فشار خون، رژیم غذایی با پروتئین بالا باعث کاهش کلسترول LDL (بد) و تری گلیسیرید نیز می شود.

 

7- به حفظ کاهش وزن کمک می کند:

از آنجایی که یک رژیم غذایی با پروتئین بالا متابولیسم را افزایش می دهد و منجر به کاهش خودکار کالری دریافتی و هوس می شود، بسیاری از افرادی که مصرف پروتئین خود را افزایش می دهند تقریباً بلافاصله وزن کم می کنند. یک مطالعه نشان داد که زنان دارای اضافه وزن که 30 درصد کالری خود را از پروتئین مصرف می کردند، در عرض 12 هفته 11 پوند (5 کیلوگرم) از دست دادند - اگرچه آنها عمداً رژیم غذایی خود را محدود نکردند.

پروتئین همچنین مزایایی برای کاهش چربی در طی محدودیت کالری عمدی دارد. در یک مطالعه 12 ماهه بر روی 130 فرد دارای اضافه وزن که از رژیم غذایی با کالری محدود استفاده می کردند، گروه پر پروتئین، 53 درصد بیشتر از گروهی که پروتئین معمولی همان تعداد کالری مصرف می کردند، چربی بدن خود را از دست دادند.

البته کاهش وزن تازه شروع کار است. حفظ کاهش وزن برای اکثر افراد چالش بسیار بزرگتری است. نشان داده شده است که افزایش متوسط ​​در مصرف پروتئین به حفظ وزن کمک می کند. در یک مطالعه، افزایش پروتئین از 15% به 18% کالری باعث کاهش 50% افزایش وزن شد. اگر می خواهید وزن خود را حفظ کنید، افزایش دائمی پروتئین دریافتی خود را در نظر بگیرید.

 

8- به کلیه های سالم آسیب نمی رساند:

بسیاری از مردم به اشتباه معتقدند که مصرف زیاد پروتئین به کلیه های شما آسیب می رساند. درست است که محدود کردن مصرف پروتئین می تواند برای افرادی که بیماری کلیوی از قبل وجود داشته است مفید باشد. این را نباید ساده انگاشت، زیرا مشکلات کلیوی می تواند بسیار جدی باشد.  با این حال، در حالی که مصرف پروتئین بالا ممکن است به افراد مبتلا به مشکلات کلیوی آسیب برساند، اما برای افراد دارای کلیه سالم ارتباطی ندارد. در واقع، مطالعات متعدد تاکید می‌کند که رژیم‌های غذایی با پروتئین بالا هیچ اثر مضری بر افراد بدون بیماری کلیوی ندارند.

 

9- به بدن شما کمک می کند تا پس از آسیب، خود را ترمیم کند:

پروتئین می تواند به ترمیم بدن شما پس از آسیب دیدگی کمک کند. این کاملاً منطقی است، زیرا بلوک های ساختمانی اصلی بافت ها و اندام های شما را تشکیل می دهد. مطالعات متعدد نشان می دهد که خوردن پروتئین بیشتر پس از آسیب می تواند به سرعت بخشیدن به بهبودی کمک کند.

 

10- به شما کمک می کند تا با افزایش سن، تناسب اندام را حفظ کنید:

یکی از پیامدهای پیری این است که عضلات شما به تدریج ضعیف می شوند. شدیدترین موارد به عنوان سارکوپنی وابسته به سن نامیده می شود که یکی از دلایل اصلی شکنندگی، شکستگی استخوان و کاهش کیفیت زندگی در میان افراد مسن است.  خوردن پروتئین بیشتر یکی از بهترین راه ها برای کاهش زوال عضلانی مرتبط با افزایش سن و جلوگیری از سارکوپنی است. فعال ماندن از نظر بدنی نیز بسیار مهم است و وزنه زدن یا انجام نوعی ورزش مقاومتی می تواند معجزه کند.

 

 

اگرچه مصرف پروتئین بیشتر می تواند برای بسیاری از افراد فواید سلامتی داشته باشد، اما برای همه ضروری نیست.  اکثر مردم در حال حاضر حدود 15 درصد از کالری خود را از پروتئین می خورند که برای جلوگیری از کمبود پروتئین کافی است.  با این حال، در موارد خاص، افراد می توانند از خوردن بسیار بیشتر از آن سود ببرند - تا 25 تا 30 درصد کالری.  اگر نیاز به کاهش وزن، بهبود سلامت متابولیک یا افزایش توده عضلانی و قدرت دارید، مطمئن شوید که پروتئین کافی می خورید.

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پروتئین وی گلد دوبیس:

 • قبل از مصرف با پزشک، کارشناس تغذیه یا مربی مشورت کنید.
 • پس از هربار مصرف پروتئین وی گلد درب قوطی را ببندید.
 • این محصول جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نیست.
 • در صورت حساسیت به شیر، سویا، تخم مرغ یا بادام قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید.
 • در دوران بارداری بدون مشورت با پزشک مصرف نشود.
 • دور از نور و در دمای زیر 25 درجه نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 2270 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی123454878545
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد2118360205720049
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 74

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات