منو
سبد خرید شما

پودر فول پرو ام آر پی اپکس 1520 گرمی | مکمل ترکیبی برای عضله سازی و ریکاوری عضلات

فول پرو ام آر پی اپکس
فول پرو ام آر پی اپکس
-3 % ناموجود
فول پرو ام آر پی اپکس
فول پرو ام آر پی اپکس
پودر فول پرو ام آر پی اپکس 1520 گرمی | مکمل ترکیبی برای عضله سازی و ریکاوری عضلات
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Apex Full Pro MRP - 20 Packets
 • SKU: 3605
 • بارکد: 626356620001
1,131,200 تومان
1,166,100 تومان
اشتراک گذاری در :

پودر فول پرو ام آر پی اپکس Apex Full Pro MRP مکمل ترکیبی پروتئین با عملکرد چندگانه از محصولات اپکس است. ساشه فول پرو ام آر پی اپکس حاوی پروتئین برای افزایش عضله سازی و همچنین رشد عضلات است. پرو فول ام آر پی اپکس به شکل 20 پک میکس شده با دوز مشخص طراحی و فرموله شده است که هر پک برای 1 وعده مصرف می شود. 

 

فول پرو ام آر پی اپکس در واقع یک ساشه مجزا است که حاوی مقادیر بالایی از پروتئین و آمینو اسیدهای مختلف است که می تواند به ساخت و رشد عضلات کمک کند. علاوه بر این، ساشه فول پرو ام آر پی اپکس می تواند ریکاوری بدن و عضلات را به دلیل وجود انواع آمینو اسیدها تسریع بخشد. این مزیت به ورزشکاران کمک می کند تا عمکلرد ورزشی خود را بهبود دهند. 

 

اما پروتئین استفاده شده در فول پرو ام آر پی اپکس یک پروتئین ویژه و ترکیبی از چند نوع پروتئین است. پروتئین وی کنسانتره به عنوان اولین پروتئین استفاده شده در فول پرو ام آر پی اپکس است که از فیلترها متعددی گذر کرده تا یک پروتئین کنسانتره با کیفیت را تحویل دهد. پروتئین بعدی پروتئین شیر یا پروتئین کازئین است که از کیفیت بسیار عالی برخوردار است و برای ساخت عضلات یک پروتئین عالی است. پروتئین بعدی استفاده شده در فول پرو ام آر پی اپکس پروتئین گیاهی است. پروتئین سویا ایزوله شده نیز پروتئین گیاهی مورد استفاده در فول پرو اپکس است. 

ساشه فول پرو ام آر پی اپکس با طعم ترکیبی تهیه شده است که پذیرش این محصول را در ورزشکاران ارتقا می دهد. پروتئین فول پرو ام آر پی یک مکمل منحصر به فرد برای افزایش توان و قدرت عضلات است که می تواند به خوبی عملکرد ورزشی را ارتقا دهد. در ادامه توضیحات داروکالا به میزان ترکیبات و بررسی نحوه عملکرد هر یک از ترکیبات فول پرو ام آر پی اپکس اشاره خواهیم کرد. 

 

مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

مکمل های گلوتامین برای ریکاوری عضلات را مشاهده کنید.

full pro apr apex

فول پرو ام آر پی اپکس؛ یک مکمل با چند عملکرد

فول پرو ام آر پی یک مکمل پروتئین با عملکرد چند گانه برای عضله سازی و همچنین ریکاوری عضلات است. فول پرو ام آر پی اپکس همانطور که گفته شد حاوی 20 پک یا ساشه 76 گرمی است که به طور کلی حاوی 1520 گرم پودر است. هر ساشه فول پرو ام آر پی اپکس حاوی 42 گرم پروتئین ترکیبی است که بیش از نیمی از مقدار موجود در هر پک فول پرو است. در کنار پروتئین میزان کربوهیدرات برای ورزشکاران اهمیت پیدا می کند. در هر ساشه 76 گرمی از فول پرو 28 گرم کربوهیدرات وجود دارد 3 گرم از این مقدار به شکر اختصاص پیدا کرده است که در یک وعده 76 گرمی مقدار مناسبی می باشد. 

پروتئین و کربوهیدرات در ساشه فول پرو ام آر پی اپکس یک همکاری مناسب با همدیگر دارند تا عضلات شما را تقویت کنند. پروتئین باعث تغذیه عضلات بدن می شود و کربوهیدرات ها نیز در کنار چربی به بدن در هنگام ورزش انرژی کافی را می رسانند. همچنین وجود کربوهیدرات و چربی کافی باعث می شود تا از سوخت پروتئین برای تامین انرژی جلوگیری شود و ابتدا چربی و کربوهیدرات ها برای تامین انرژی عضلات استفاده شوند. 

 

میزان پروتئین موجود در هر پک فول پرو ام آر پی اپکس می تواند 82 درصد از نیاز روزانه شما به پروتئین را تامین کند. همچنین میزان کربوهیدرات موجود در هر ساشه از این محصول می تواند یک سوم نیاز روزانه بدن شما به کربوهیدرات ها را تامین کرده و انرژی لازم برای انجام تمرینات ورزشی را تامین کند.  

مجموع چربی استفاده شده در فول پرو ام آر پی اپکس میزان 3.5 گرم است که این میزان می تواند برای تبدیل شدن سریع تر به انرژی برای ورزشکاران مهم باشد. البته برای ورزشکارانی که قصد کاهش وزن دارند، باید مراقب باشند که میزان کالری دریافتی خود را تنظیم کنند. فول پرو ام آر پی اپکس به طور کلی حاوی 310 کالری در هر وعده است. هر پک از فول پرو ام آر پی اپکس می تواند به بدن شما انرژی معادل 310 کالری برساند که کالری کسب شده از چربی میزان 31 کالری است.  

 

سایر مکمل های گینر و کربوهیدرات را مشاهده کنید.

فول پرو ام آر پی اپکس

ریکاوری عضلات با فول پرو ام آر پی:

با وجود طیف وسیعی از آمینو اسیدهای ضروری و غیر ضروری در ساشه فول پرو ام آر پی اپکس شاید دیگر نیازی به مصرف جداگانه مکمل های آمینو اسید نداشته باشید. پروتئین فول پرو ام آر پی اپکس حاوی آمینو اسیدهای شاخه ای و همچنین آمینو اسیدهای ضروری و غیر ضروری است.  

ایزولوسین لوسین و والین 3 آمینو اسید شاخه ای هستند که در فول پرو ام آر پی اپکس وجود دارد. این 3 آمینو اسید به آمینو اسیدهای زنجیره ای یا بی سی ای ای (BCAA) معروف هستند که توسط بدن تولید نمی شوند و می بایست از طریق مکمل ها و یا غذاها به بدن برسند. برای ورزشکاران مصرف این 3 آمینو اسید برای تقویت و جلوگیری از تحلیل عضلات بسیار ضروری است. لوسین به میزان 6720 میلی گرم، ایزولوسین به میزان 3360 میلی گرم و والین نیز به میزان 3360 میلی گرم در هر ساشه فول پرو ام آر پی وجود دارد. نسبت استاندارد مکمل های بی سی ای ای نیز در این محصول رعایت شده است و با نسبت 2:1:1 آمینو اسیدهای شاخه ای تولید شده است. 

آمینو اسیدهای ضروری دیگری نیز در ام آر پی اپکس وجود دارند. لیزین، متیونین تیروزین، تریپتوفان و فنیل آلانین نیز از جمله آمینو اسیدهای ضروری است که برای بدن ما لازم هستند. آمینو اسیدهای غیر ضروری اما مهمی نیز در فول پرو اپکس وجود دارند که به شما در افزایش عملکرد عضلات و ریکاوری عضلات کمک می کنند. 

آرژنین به عنوان یکی از این آمینو اسیدهاست که وظیفه گشاد سازی عروق را بر عهده دارد که این عملکرد آرژنین باعث خونرسانی بهتر به همراه مواد مغذی به عضلات می شود. آمینو اسیدهای غیر ضروری اما مهم دیگری نیز برای افزایش سرعت ریکاوری عضلات و همچنین جلوگیری از تحلیل عضلات مانند آلانین، اسپارتیک اسید، سیستئین، گلوتامیک اسید، پرولین، سرین، هیستیدین، گلیسین و تیروزین وجود دارد. 

 

سایر مکمل های بی سی ای ای و آمینو اسید را مشاهده کنید.

فول پرو ام آر پی اپکس

 


 

مشخصات پروتئین فول پرو ام آر پی اپکس:

 • کمک به عضله سازی و رشد عضلات
 • حاوی 20 عدد پک 76 گرمی
 • جلوگیری از تحلیل عضلات 
 • حاوی 42 گرم پروتئین ترکیبی در هر ساشه
 • تامین یک سوم نیاز روزانه بدن به کربوهیدرات 
 • کمک به افزایش قدرت و توان عضلات
 • حاوی طیف وسیعی از آمینو اسیدها از جمله بی سی ای ای
 • حاوی 310 کالری در هر وعده مصرفی
 • با میکس طعم های دوست داشتنی و پرطرفدار

خرید مکمل پروتئین ارزان

 


 

نحوه مصرف پودر فول پرو MRP اپکس:

محتویات یک ساشه فول پرو اپکس را در 350 سی سی آب یا شیر کم چرب حل نموده و دو بار در روز میل نمایید. 

 

 


 

ترکیبات فول پرو ام آر پی اپکس (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

Calorie

310

Calories From Fat

31

Total Fat :

3.5 g

Saturated Fat

2 g

Cholesterol

120 mg

Carbohydrates

28 g

Dietary Fiber

0 g

Sugar

3 g

Protein

42 g

Vitamin A

380 IU

Sodium

100 mg

Calcium

200 mg

Potassium

300 mg

Typical amino acid profile Each Serving Contains :

---

Isoleucine

3360 mg

Leucine

6720 mg

Lysine

6160 mg

Methionine

1120 mg

Phenylalanine

2240 mg

Threonine

4480 mg

Tryptophane

1120 mg

Valine

3360 mg

Alanine

2800 mg

Arginine

1680 mg

Aspartic Acid

5040 mg

Cystine

1680 mg

Glutamic Acid

8400 mg

Glycine

1120 mg

Histidine

1120 mg

Proline

2800 mg

Serine

2240 mg

Tyrosine

1680 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف فول پرو اپکس:

 • در صورت بروز هر نوع حساسیت یا واکنش خاص مصرف فول پرو را متوقف کرده و با پزشک خود مشورت نمایید.
 • افراد زیر 18 سال و زنان باردار و شیرده نباید از این محصول استفاده کنند.
 • مکمل را در جای خشک و خنک نگهداری کنید.
 • افراد مبتلا به بیماری خاص جهت مصرف وی پروتئین پزشک خود را در جریان قرار دهند.
 • این فراورده جهت تشخیص پیشگیری و درمان نمی باشد.

 

مشخصات کلی
مقدار 20 عدد ساشه 76 گرمی
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 125720542735490
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران
بارکد 6263566200015

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات