منو
سبد خرید شما

کپسول سافرون دورالایف فاران شیمی 30 عدد | حاوی عصاره زعفران برای بهبود انرژی و حافظه

کپسول دورالایف زعفران فاران شیمی
کپسول دورالایف زعفران فاران شیمی
-21 %
کپسول دورالایف زعفران فاران شیمی
کپسول دورالایف زعفران فاران شیمی
کپسول سافرون دورالایف فاران شیمی 30 عدد | حاوی عصاره زعفران برای بهبود انرژی و حافظه
 • موجودی: موجود
 • مدل: Dura Life Saffron - 30 Caps
 • SKU: 2933
 • بارکد: 626503010118
118,200 تومان
150,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

کپسول سافرون دورالایف Dura Life Saffron مکمل زعفران دورالایف یک مکمل گیاهی و حاوی عصاره زعفران است. کپسول سافرون دورا لایف برای کمک به افزایش انرژی در بدن و همچنین برای افزایش حافظه نیز استفاده می شود.. کپسول سافرون دورالایف یک مکمل نشاط آور و انرژی زای طبیعی است.

 

کپسول سافرون دورالایف به منظور بهبود حافظه و عملکرد مغزی و ذهنی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از خواص دیگر عصاره زعفران موجود در کپسول سافرون بهبود میل جنسی است، همچنین زعفران برای حفظ سلامت چشم نیز موثر است. از دیگر مزایای کپسول سافرون دورالایف می تواند به کنترل اشتها و کمک به کاهش وزن مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول سافرون دورا لایف یک مکمل طبیعی است و در ترکیبات آن از مواد مضر نظیر گلوتن و لاکتوز استفاده نشده است. همچنین سافرون بدون رنگ و فاقد هر گونه مواد نگهدارنده است. کپسول سافرون دورالایف فاقد شکر بوده و به شکل کپسول در بسته بندی ۳۰ عددی توسط شرکت فاران شیمی تولید شده است

 

دورالایف زعفران فاران شیمی

 


 

مشخصات کپسول سافرون دورالایف:

 • مکمل نشاط آور طبیعی
 • حاوی عصاره زعفران
 • مکمل انرژی زای طبیعی
 • کمک به بهبود حافظه و عملکرد مغزی
 • افزایش دهنده میل جنسی
 • کمک به حفظ سلامت چشم
 • کمک به کنترل اشتها و کاهش وزن
 • بدون قند، گلوتن و لاکتوز
 • فاقد رنگ و هر گونه مواد نگهدارنده

 


 

نحوه مصرف کپسول سافرون دورالایف:

1 کپسول یک الی دو بار در روز با یک لیوان آب مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات مکمل زعفران دورالایف (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Saffron Extract (crocus sativus)

30 mg

 

 


 

فواید چشمگیر زعفران برای سلامتی:

زعفران گران‌ترین ادویه جهان است - با 1 پوند (450 گرم) قیمتی بین 500 تا 5000 دلار آمریکا می باشد.  دلیل قیمت بالای آن روش برداشت پر زحمت آن است که تولید را پرهزینه می کند. زعفران به صورت دستی از گل Crocus sativus که معمولاً به عنوان "زعفران" شناخته و برداشت می شود. اصطلاح "زعفران" در مورد ساختارهای نخ مانند یا کلاله گل به کار می رود.

منشاء آن یونان است، جایی که به دلیل خواص دارویی آن مورد احترام بود. مردم برای تقویت میل جنسی، تقویت خلق و خو و بهبود حافظه زعفران می خورند. در اینجا فواید چشمگیر زعفران برای سلامتی آورده شده است.

 

فواید زعفران با کپسول سافرون دورا لایف

 

یک آنتی اکسیدان قوی:

زعفران حاوی انواع قابل توجهی از ترکیبات گیاهی است که به عنوان آنتی اکسیدان عمل می کنند - مولکول هایی که از سلول های شما در برابر رادیکال های آزاد و استرس اکسیداتیو محافظت می کنند. آنتی اکسیدان های قابل توجه زعفران عبارتند از کروسین، کروستین، سافرانال و کامفرول.

کروسین و کروستین رنگدانه های کاروتنوئیدی هستند و مسئول رنگ قرمز زعفران هستند. هر دوی این ترکیبات ممکن است خواص ضد افسردگی داشته باشند، از سلول های مغز در برابر آسیب های پیشرونده محافظت کنند، التهاب را بهبود بخشند، اشتها را کاهش دهند و به کاهش وزن کمک کنند.

سافرانال به زعفران طعم و عطر خاصی می دهد. تحقیقات نشان می دهد که ممکن است به بهبود خلق و خو، حافظه و توانایی یادگیری شما کمک کند و همچنین از سلول های مغز شما در برابر استرس اکسیداتیو محافظت کند. در نهایت، کامفرول در گلبرگ های گل زعفران یافت می شود. این ترکیب با فواید سلامتی مانند کاهش التهاب، خواص ضد سرطانی و فعالیت ضد افسردگی مرتبط است.

 

زعفران یک آنتی اکسیدان قوی

 

ممکن است خلق و خو را بهبود بخشد و علائم افسردگی را درمان کند:

زعفران به ادویه آفتابی معروف است. این فقط به دلیل رنگ متمایز آن نیست، بلکه به این دلیل است که ممکن است به روشن شدن روحیه شما کمک کند. در بررسی پنج مطالعه، مکمل‌های زعفران به طور قابل‌توجهی در درمان علائم افسردگی خفیف تا متوسط مؤثرتر از دارونماها بودند.

مطالعات دیگر نشان داد که مصرف 30 میلی گرم زعفران در روز به اندازه فلوکستین، ایمی پرامین و سیتالوپرام - درمان های مرسوم برای افسردگی - موثر است. علاوه بر این، افراد کمتری عوارض جانبی زعفران را در مقایسه با سایر درمان‌ها تجربه کردند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد هم گلبرگ‌های زعفران و هم کلاله نخ مانند در برابر افسردگی خفیف تا متوسط مؤثر هستند. در حالی که این یافته‌ها امیدوارکننده هستند، قبل از اینکه زعفران به عنوان درمانی برای افسردگی توصیه شود، مطالعات انسانی طولانی‌تری با شرکت‌کنندگان بیشتر مورد نیاز است.

 

سافرون دورالایف برای درمان افسردگی

 

ممکن است خاصیت مبارزه با سرطان داشته باشد:

زعفران سرشار از آنتی اکسیدان است که به خنثی کردن رادیکال های آزاد مضر کمک می کند. آسیب رادیکال های آزاد با بیماری های مزمن مانند سرطان مرتبط است . در مطالعات لوله آزمایش، نشان داده شده است که زعفران و ترکیبات آن به طور انتخابی سلول‌های سرطانی روده بزرگ را از بین می‌برند یا رشد آن‌ها را سرکوب می‌کنند، در حالی که سلول‌های طبیعی را بدون آسیب می‌گذارند.  این اثر برای پوست، مغز استخوان، پروستات، ریه، سینه، دهانه رحم و چندین سلول سرطانی دیگر نیز اعمال می شود.

علاوه بر این، مطالعات لوله آزمایش نشان داده اند که کروسین - آنتی اکسیدان اصلی زعفران - ممکن است سلول های سرطانی را نسبت به داروهای شیمی درمانی حساس تر کند.  در حالی که این یافته‌های حاصل از مطالعات لوله‌آزمایش امیدوارکننده است، اثرات ضد سرطانی زعفران در انسان به خوبی مورد مطالعه قرار نگرفته است و تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

 

بهبود سرطان با سافرون دورا لایف فاران شیمی

 

ممکن است علائم PMS را کاهش دهد:

سندرم پیش از قاعدگی (PMS) اصطلاحی است که علائم فیزیکی، عاطفی و روانی را توصیف می کند که قبل از شروع دوره قاعدگی رخ می دهد. مطالعات نشان می دهد که زعفران ممکن است به درمان علائم PMS کمک کند. در زنان 20 تا 45 ساله، مصرف 30 میلی‌گرم زعفران در روز در درمان علائم PMS، مانند تحریک‌پذیری، سردرد، هوس و درد مؤثرتر از دارونما بود.

مطالعه دیگری نشان داد که استشمام ساده زعفران به مدت 20 دقیقه به کاهش علائم PMS مانند اضطراب و کاهش سطح هورمون استرس کورتیزول کمک می کند.

 

درمان پی ام اس با مکمل زعفران دورالایف

 

ممکن است به عنوان یک افرودیزیاک عمل کند:

آفرودیزیاک ها غذاها یا مکمل هایی هستند که به تقویت میل جنسی شما کمک می کنند. مطالعات نشان داده‌اند که زعفران ممکن است دارای خواص تقویت‌کننده جنسی باشد - به‌ویژه در افرادی که داروهای ضد افسردگی مصرف می‌کنند.

به عنوان مثال، مصرف 30 میلی گرم زعفران روزانه در طی چهار هفته به طور قابل توجهی عملکرد نعوظ را نسبت به دارونما در مردان مبتلا به اختلال نعوظ مرتبط با داروهای ضد افسردگی بهبود بخشید.  علاوه بر این، تجزیه و تحلیل شش مطالعه نشان داد که مصرف زعفران به طور قابل توجهی عملکرد نعوظ، میل جنسی، و رضایت کلی را بهبود می بخشد، اما ویژگی های منی را بهبود نمی بخشد.

در زنان با میل جنسی کم به دلیل مصرف داروهای ضد افسردگی، 30 میلی گرم زعفران در روز در طی چهار هفته درد ناشی از رابطه جنسی را کاهش داده و میل جنسی و روانکاری را در مقایسه با دارونما کاهش می دهد.

 

بهبود میل جنسی با کپسول سافرون دورالایف

 

ممکن است اشتها را کاهش دهد و به کاهش وزن کمک کند:

خوردن میان وعده یک عادت رایج است که ممکن است شما را در خطر افزایش وزن ناخواسته قرار دهد. طبق تحقیقات، زعفران ممکن است با کاهش اشتها از خوردن میان وعده ها جلوگیری کند.

در یک مطالعه هشت هفته‌ای، زنانی که مکمل‌های زعفران مصرف می‌کردند، به طور قابل‌توجهی احساس سیری بیشتری می‌کردند، کمتر میان وعده‌ها می‌خوردند و وزن بیشتری را نسبت به زنان گروه دارونما کاهش می‌دادند. در یک مطالعه هشت هفته ای دیگر، مصرف مکمل عصاره زعفران به طور قابل توجهی به کاهش اشتها، شاخص توده بدنی (BMI)، دور کمر و توده چربی کل کمک کرد.

با این حال، دانشمندان مطمئن نیستند که زعفران چگونه اشتها را کاهش می دهد و به کاهش وزن کمک می کند. یک تئوری این است که زعفران خلق و خوی شما را بالا می برد که به نوبه خود میل شما به میان وعده را کاهش می دهد.

 

کاهش اشتها و لاغری با مکمل زعفران دورالایف

 

سایر مزایای سلامتی بالقوه:

زعفران با سایر فواید سلامتی مرتبط است که هنوز به طور گسترده مورد مطالعه قرار نگرفته است:

 • ممکن است خطر بیماری قلبی را کاهش دهد
 • عوامل حیوانی و مطالعات لوله آزمایش نشان می دهد که خواص آنتی اکسیدانی زعفران ممکن است    
 • کاهش کلسترول خون و جلوگیری از رگ های خونی و شریان ها
 • ممکن است سطح قند خون را کاهش دهد
 • افزایش حساسیت به انسولین
 • ممکن است بینایی را در بزرگسالان بهبود بخشد
 • به بهبود دژنراسیون ماکولا وابسته به سن (AMD) کمک می کند
 • برای بهبود بینایی در بزرگسالان مبتلا به AMD 
 • ممکن است حافظه را در بزرگسالان مبتلا به آلزایمر بهبود بخشد
 • خواص آنتی اکسیدانی ممکن است عملکرد شناختی را در بزرگسالان بهبود بخشد
   

کپسول سافرون دورالایف فاران شیمی

 

زعفران را به راحتی به رژیم غذایی خود اضافه کنید:

زعفران در دوزهای کم، طعم و عطر لطیفی دارد و به خوبی با غذاهای خوش طعم مانند پائلا، ریزوتو و سایر غذاهای برنجی ترکیب می شود. بهترین راه برای از بین بردن طعم منحصر به فرد زعفران، خیس کردن نخ ها در آب داغ – اما نه جوش – است. برای دستیابی به طعم عمیق تر و غنی تر، نخ ها و مایع را به دستور غذا اضافه کنید.

زعفران به راحتی در اکثر بازارهای تخصصی موجود است و می توان آن را به صورت نخ یا پودر خریداری کرد. با این حال، بهتر است نخ ها را بخرید، زیرا به شما تطبیق پذیری بیشتری می دهند و احتمال تقلب در آنها کمتر است. اگرچه زعفران گران‌ترین ادویه در جهان است، اما مقدار کمی از آن کمک زیادی به شما می‌کند و شما اغلب در دستور العمل‌های خود به بیش از یک لقمه نیاز ندارید. در واقع، استفاده بیش از حد زعفران می‌تواند طعم دارویی فوق‌العاده‌ای به دستور پخت شما بدهد. علاوه بر این، زعفران به صورت مکمل موجود است.

 

 

خطرات، اقدامات احتیاطی، و دوز:

زعفران به طور کلی بی خطر است و عوارض جانبی کمی دارد. در مقادیر استاندارد پخت و پز، به نظر نمی رسد زعفران اثرات نامطلوبی در انسان ایجاد کند. به عنوان یک مکمل غذایی، افراد می توانند با خیال راحت تا 1.5 گرم زعفران در روز مصرف کنند. با این حال، نشان داده شده است که تنها 30 میلی گرم زعفران در روز برای بهره مندی از مزایای سلامتی آن کافی است.

از طرف دیگر، دوزهای بالای 5 گرم یا بیشتر می تواند اثرات سمی داشته باشد. زنان باردار باید از دوزهای بالا اجتناب کنند، زیرا ممکن است باعث سقط جنین شود.  مانند هر مکمل دیگری، قبل از مصرف زعفران به صورت مکمل با پزشک خود صحبت کنید.

یکی دیگر از مشکلات زعفران - به ویژه پودر زعفران - این است که ممکن است با مواد دیگری مانند چغندر، الیاف ابریشم قرمز رنگ، زردچوبه و پاپریکا تقلب شود. تقلب هزینه تولیدکنندگان را کاهش می دهد، زیرا زعفران واقعی برای برداشت گران است. بنابراین، خرید زعفران از یک برند معتبر بسیار مهم است تا اطمینان حاصل کنید که محصولی معتبر دریافت می کنید. اگر زعفران خیلی ارزان به نظر می رسد، بهتر است از آن اجتناب کنید.

 

 

خط پایانی:

زعفران یک ادویه قوی و سرشار از آنتی اکسیدان است. با مزایای سلامتی مانند بهبود خلق و خو، میل جنسی و عملکرد جنسی و همچنین کاهش علائم PMS و افزایش کاهش وزن مرتبط است. بهترین از همه، این است که به طور کلی برای اکثر مردم بی خطر است و به راحتی به رژیم غذایی شما اضافه می شود. سعی کنید زعفران را در غذاهای مورد علاقه خود بگنجانید تا از مزایای سلامتی بالقوه آن استفاده کنید یا یک مکمل (به طور مثال مکمل دورالایف زعفران) را به صورت آنلاین از داروخانه آنلاین داروکالا خریداری کنید. (منبع: Healthline)

 

مکمل زعفران دورالایف فاران شیمی

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف زعفران دورا لایف:

 • از مصرف دورالایف زعفران در دوران بارداری و شیردهی خودداری کنید.
 • در افراد با ازدیاد حساسیت به زعفران و یا سایر اجزای تشکیل دهنده فرمولاسیون با احتیاط و با مشورت پزشک مصرف شود.
 • کپسول سافرون دورالایف ممکن است باعث تشدید اثر داروهای کاهنده فشار خون شود.
 • در افراد با اختلالات دو قطبی با احتیاط مصرف شود.
 • در افراد مبتلا به دیابت (زعفران ممکن است  باعث کاهش سطح خون شود)  با احتیاط مصرف شود.
 • عصاره زعفران باید در افراد کاندید برای جراحی با احتیاط مصرف شود.
 • مصرف مکمل دورالایف زعفران را از ۲ هفته قبل از جراحی متوقف کنید.
 • دورالایف زعفران را در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد و دور از نور و رطوبت نگهداری نمایید.
 • سافرون دورالایف را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری کنید.

 

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1208000031110001
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6265030101187
سایر توضیحاتبدون شکر، گلوتن، لاکتوز، رنگ و مواد نگهدارنده

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات