منو
سبد خرید شما

کپسول نرون و اینر روهه یوروویتال 60 عددی | مکمل طبیعی آرام بخش

قرص نرون و اینر روهه یوروویتال
قرص نرون و اینر روهه یوروویتال
-40 % ناموجود
قرص نرون و اینر روهه یوروویتال
قرص نرون و اینر روهه یوروویتال
کپسول نرون و اینر روهه یوروویتال 60 عددی | مکمل طبیعی آرام بخش
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: EurhoVital Nerven & Innere Ruhe - 60 Caps
 • SKU: 3106
 • بارکد: 626066180193
227,300 تومان
379,300 تومان
اشتراک گذاری در :

کپسول نرون و اینر روهه یورو ویتال EurhoVital Nerven & Innere Ruhe فرآورده ای طبیعی با ترکیبات گیاهی برای کمک به آرامش و حفظ سلامت سیستم عصبی بدن است. کپسول نرون و اینر روهه به زبان آلمانی یعنی اعصاب و آرامش درونی، که نشان دهنده این است که این محصول باعث آرامش سیستم عصبی بدن و در نتیجه ایجاد حس بهتر برای مصرف کننده می کند.

 

کپسول نرون اینر روهه یوروویتال حاوی ترکیبات گیاهی و آرامبخش به همراه ویتامین های گروه ب یا ب کمپلکس است که به افزایش انرژی جسمی و کاهش تنش های روزانه و خستگی روزانه کمک می کند. ترکیبات کپسول نرون و اینر روهه به گونه ای انتخاب شده است تا بتواند یک فرآورده عالی و بدون عوارض برای ایجاد حس آرامش باشد.

یک خواب با کیفیت بالا به شما کمک می کند تا روز را پر انرژی آغاز کنید. نرون و اینر روهه یوروویتال به شما کمک می کند تا این خواب با کیفیت را داشته باشید. از جمله ترکیبات مورد استفاده در کپسول نرون و اینر روهه یورو ویتال، حاوی عصاره گیاهان بادرنجبویه، رازک، والرین (سنبل الطیب)، اسید آمینه تریپتوفان، بیوتین، فولیک اسید و ویتامین های ب ۱، ب۲، ب۴، ب۵، ب۶ و ب۱۲ می باشد. این ترکیبات، کمک کننده به متابولیسم انرژی در بدن است و همچنین ترکیبات گیاهی نیز سیستم عصبی را تقویت و باعث آرامش اعصاب می شود.

 

کپسول نرون و اینر روهه یوروویتال همچنین یک مکمل مناسب برای داشتن یک خواب راحت و آرام است چرا که ترکیبات موجود در آن و به خصوص عصاره گیاه والریان به کمک به ایجاد آرامش در خواب و داشتن یک خواب با کیفیت کمک میکند. کپسول نرون و اینر روهه یورو ویتال در اندازه 60 عددی و تحت لیسانس آلمان در ایران تولید و بسته شده است.

 

سایر مکمل های آرامبخش را مشاهده کنید.

 

کپسول نرون و اینر روهه یورو ویتال در داروخانه آنلاین

 


 

مشخصات کپسول نرون و اینر روهه یوروویتال:

 • دارای ترکیبات گیاهی برای ایجاد آرامش درونی
 • مکمل آرم بخش طبیعی
 • تقویت سیستم عصبی بدن
 • کمک به افزایش انرژی و کاهش خستگی
 • قرص آرام بخش با مخلوطی از ویتامین ها و گیاهان
 • کمک به افزایش کیفیت خواب به دلیل وجود گیاه والریان
 • حاوی ویتامین های گروه ب
 • رفع خستگی و تنش های روزانه
 • بهبود خلق و خو و افزایش احساس آرامش
 • تقویت عملکرد شناختی از جمله حافظه، تمرکز و توجه

 

 


 

نحوه مصرف مکمل نرون و اینر روهه یوروویتال:

در بزرگسالان روزانه یک عدد کپسول،‌ ۱ ساعت قبل از خواب، با میزان کافی آب می کنید.

 

 


 

ترکیبات کپسول نرون اینر روهه یورو ویتال (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin B1

2 mg

Vitamin B2

2 mg

Pantothenic acid

6 mg

Niacin

16 mg

Vitamin B6

1.4 mg

Vitamin B12

2.5 µg

Folic acid

200 µg

Biotin

50 µg

Lemon Balm Extract

40 mg

Valerian extract

82.5 mg

Hops extract

50 mg

Tryptophan

400 mg

 

 


 

ترکیبات نرون اینر روهه چگونه به ایجاد آرامش کمک می کند؟

عصاره بادرنجبویه:

گیاهی از خانواده نعناع است که به‌طور طبیعی اثرات مثبتی بر سیستم عصبی دارد. این گیاه باعث بهبود خلق و خو، افزایش احساس آرامش و تسکین اضطراب می‌شود و در درمان سردردهای ناشی از استرس موثر است. گیاه بادرنجبویه از طریق تقویت حافظه، تمرکز و یادگیری باعث بهبود عملکرد شناختی می‌شود و به بهبود اختلالات خواب و رفع بی‌خوابی نیز کمک می‌کند.

 

نرون و اینر روهه یوروویتال

 

عصاره والرین (سنبل الطیب):

گیاه والرین که آن را با نام سنبل الطیب می‌شناسیم مدت‌هاست که به‌عنوان یک گیاه دارویی شناخته شده است. عصاره این گیاه حاوی ترکیباتی است که به رفع بی‌خوابی کمک می‌کنند. والرین باعث بهبود کیفیت و عمیق شدن خواب، کاهش زمان مورد نیاز برای به‌خواب رفتن و کاهش تعداد دفعات بیدار شدن در طول شب می‌شود. همچنین گیاه والرین می‌تواند سطح اضطراب و افسردگی را کاهش داده و باعث بهبود خلق و خو شود.

 

 

عصاره سنبل الطیب در نرون و اینر روهه یورو ویتال

 

عصاره رازک:

گیاهی است که از دیرباز برای رفع مشکلات خواب و بهبود خلق و خو استفاده می‌شود. رازک می‌تواند سطح اضطراب را کاهش دهد، باعث افزایش احساس آرامش شود و به بهبود کیفیت خواب کمک نماید. نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که دریافت عصاره گیاه رازک همراه با والرین در ایجاد آرام‌بخشی و رفع مشکلات بی‌خوابی موثرتر است.

 

عصاره رازک نرون اینر روهه یوروویتال

 

تریپتوفان:

یک آمینو اسید ضروری است که در مواد غذایی پروتئینی از جمله انواع گوشت‌ها، تخم مرغ و سویا وجود دارد. تریپتوفان در ساخت نوروترانسمیتر سروتونین مشارکت می‌کند. به‌همین دلیل در بهبود کیفیت خواب و رفع بی‌خوابی موثر است و می‌تواند به تسکین اضطراب و افسردگی کمک ‌کند.

 

کپسول نرون و اینر روهه یورو ویتال حاوی تریپتوفان

 

ویتامین های گروه ب:

در حالی که شرایط خاصی باعث می‌شود برخی افراد مکمل ویتامین B کمپلکس را مصرف کنند، تحقیقات نشان داده است که مصرف مکمل‌های B کمپلکس حتی برای افرادی که نیازی به این مواد مغذی ندارند نیز مفید است. ویتامین های B کمپلکس اغلب برای کاهش خستگی و تقویت خلق و خو استفاده می شود. برخی از مطالعات نشان می دهد که ویتامین های B کمپلکس می توانند روحیه شما را تقویت کرده و عملکرد شناختی شما را بهبود بخشند.

در حالی که مکمل های ویتامین B کمپلکس درمانی برای مشکلات سلامت روان نیستند، ممکن است به بهبود علائم افسردگی یا اضطراب کمک کنند. مطالعه ای روی 60 بزرگسال مبتلا به افسردگی نشان داد که درمان با ویتامین B کمپلکس به مدت 60 روز در مقایسه با دارونما به بهبود قابل توجهی در علائم افسردگی و اضطراب منجر شد.  ویتامین‌های B همچنین ممکن است پاسخ درمانی را در صورت تجویز همراه با داروهای ضد افسردگی افزایش دهند.

یک مطالعه نشان داد که مکمل‌سازی بیماران با ویتامین‌های حاوی B12، B6 و اسید فولیک در مقایسه با دارونما در طی یک سال منجر به بهبود و پایداری پاسخ ضد افسردگی در بیماران می‌شود. توجه داشته باشید که سطوح پایین برخی از ویتامین های گروه B، از جمله B12، B6 و فولات، با افزایش خطر افسردگی مرتبط است، به همین دلیل است که اگر علائم افسردگی را تجربه می کنید، مهم است که کمبود مواد مغذی را رد کنید.

 

ب کمپلکس در نرون و اینر روهه یورو ویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف نرون اینر روهه:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده نرون اینر روهه خودداری کنید.
 • در صورت مصرف داروهای ضد افسردگی، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت کنید.
 • از مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی خودداری شود.
 • همچنین مصرف این فرآورده در کودکان و نوجوانان توصیه نمی شود.
 • مصرف این محصول ممکن است بر توانای شما در رانندگی تاثیر بگذارد، لذا احتیاط لازم حین رانندگی یا کار با وسائلی که نیاز به هوشیاری کامل دارند، صورت گیرد.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1268104220381129
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661801932

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات