منو
سبد خرید شما

قطره دی اچ ای پلاس آ د یوروویتال | تقویت سیستم ایمنی و عملکرد مغزی

قطره دی اچ ای پلاس آ د یوروویتال
قطره دی اچ ای پلاس آ د یوروویتال
-10 %
قطره دی اچ ای پلاس آ د یوروویتال
قطره دی اچ ای پلاس آ د یوروویتال
قطره دی اچ ای پلاس آ د یوروویتال | تقویت سیستم ایمنی و عملکرد مغزی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital DHA Plus A+D Drops - 60 ml
 • SKU: 3613
 • بارکد: 626066180276
176,500 تومان
196,200 تومان
اشتراک گذاری در :

قطره دی اچ ای پلاس ویتامین آ+د یوروویتال Eurhovital DHA Plus A+D مکملی منحصر به فرد از سری محصولات یوروویتال است. دی اچ ای پلاس آ د یوروویتال برای بهبود عملکرد ذهنی کودکان و همچنین بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان است.

قطره دی اچ ای پلاس آ د یوروویتال حاوی دی اچ ای است. دی اچ ای از روغن کبد ماهی کاد در این محصول گرفته شده است. کاد لیور اویل حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ است که این اسیدها حاوی دی اچ ای و ای پی ای است. دی اچ ای پلاس یوروویتال نیز در مجموع و در هر 2.5 میلی لیتر حاوی 550 میلی گرم امگا ۳ است. این محصول علاوه بر امگا ۳ حاوی ویتامین های آ و د می باشد که نقش مهمی در سال های ابتدایی زندگی دارند.

 

مکمل های امگا ۳ کودک را مشاهده کنید.

 

قطره دی اچ ای پلاس آ و د یورو ویتال

 

دی اچ ای پلاس چگونه به کودک من کمک می کند؟

سهم ای پی ای از  امگا ۳  موجود در قطره دی اچ ای پلاس آ د یوروویتال 245 میلی گرم است و سهم دی اچ ای 230 میلی گرم است. ای پی ای بیشتر به حفظ سلامت قلب مرتبط است و دی اچ ای باعث بهبود عملکرد مغز می شود. به همین دلیل است که امگا ۳ به خصوص در کودکان برای رشد عملکرد ذهنی و مغزی اهمیت بالایی دارد. دی اچ ای همچنین با کمک ویتامین آ باعث بهبود عملکرد بینایی بدن و حفظ سلامت چشم ها نیز می شود.

 

دی اچ ای پلاس یوروویتال برای تقویت سیستم ایمنی بدن نیز از ویتامین ای و ویتامین دی در ترکیبات خود استفاده کرده است. ویتامین دی علاوه بر جذب بهتر کلسیم در بدن، از بروز نرمی استخوان در کودکان جلوگیری می کند و می تواند عملکرد ایمنی بدن کودک را بهبود بخشد. ویتامین ای نیز از جمله ویتامین های دارای خواص آنتی اکسیدانی بالا است که این ویتامین نیز می تواند به بهبود عملکرد سیستم دفاعی بدن کودکان کمک کند.

 

دی اچ ای پلاس آ+د یورو ویتال برای کودکان بیشتر از ۱ سال طراحی و تولید شده است. طعم توت فرنگی نیز به ترکیبات این محصول اضافه شده تا پذیرش آن را در کودکان بهبود بخشد. دی اچ ای پلاس را می توان از جمله مکمل های ضروری در دوران ابتدایی زندگی کودکان دانست. البته می بایست به این موضوع توجه شود که مصرف این مکمل می بایست با مشورت پزشک باشد. این مکمل علاوه بر تامین ویتامین های آ و دی، یک منبع عالی از اسیدهای چرب امگا ۳ است که باعث رشد مغزی در کودکان نوپا می شود.

 

سایر مکمل های امگا ۳ را مشاهده کنید.

 

قطره دی اچ ای پلاس یوروویتال

 


 

مشخصات قطره دی اچ ای پلاس آ+د یورو ویتال:

 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • قطره تقویتی کودک
 • حاوی اسیدهای چرب امگا ۳
 • بهبود عملکرد ذهنی و کمک به رشد بهتر مغز
 • حاوی دی اچ ای و ای پی ای
 • کمک به تامین ویتامین های آ و دی
 • مناسب برای کودکان بلاتر از ۱۲ ماه
 • با طعم توت فرنگی

 

سایر محصولات تقویت کننده سیستم ایمنی کودک را مشاهده کنید.

 


 

نحوه مصرف دی اچ ای پلاس آ د یوروویتال:

کودکان بیش از یکسال روزانه 2.5 میلی لیتر و یا طبق دستور پزشک مصرف گردد.

 

 


 

ترکیبات قطره دی اچ ای پلاس آ+د یوروویتال (در هر 2.5 میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Omega 3 Fatty Acids

550 mg

EPA (Eicosapentaenoic Acid)

245 mg

DHA (Docosahexaenoic Acid)

230 mg

Vitamin A (667 IU)

200 µg

Vitamin D (800 IU)

20 µg

Vitamin E (7 IU)

5 mg a-TE

 

 


 

امگا ۳ چه فوایدی برای کودکان دارد

امگا 3 از رشد مغز و عملکرد مغز حمایت می کند:

مغز از بدو تولد تا حدود 2 سالگی با بیشترین سرعت رشد می کند، اگرچه رشد در دوران کودکی و نوجوانی ادامه دارد. بیش از 60 درصد مغز از چربی تشکیل شده است و اسید چرب امگا 3 DHA (اسید دوکوزاهگزانوئیک) حدود 10 تا 15 درصد از آن را تشکیل می دهد. DHA برای رشد سیستم‌های عصبی (عصبی) حسی، ادراکی، شناختی و حرکتی در طول جهش رشد مغز ضروری است. تصور می شود که بخش های غنی از DHA مغز مسئول فعالیت هایی مانند برنامه ریزی، حل مسئله و توجه متمرکز هستند.

DHA به طور خاص برای عملکرد طبیعی مغز ضروری است. این به بهبود سیالیت غشاء کمک می کند، به این معنی که تکانه های عصبی یا پیام ها به طور موثرتری منتقل می شوند. در حیوانات، DHA پایین مغز منجر به تغییراتی در رفتار می شود و با مشکلات یادگیری و کمبود حافظه همراه است. در انسان، مطالعات نشان می دهد که DHA از IQ طبیعی پشتیبانی می کند و یادگیری و حافظه را حفظ می کند.

مروری بر 7 مطالعه مختلف که در مورد نتایج مکمل DHA بر عملکرد مدرسه گزارش شده بود، نشان داد که 5 مطالعه نشان داد DHA عملکرد مدرسه را بهبود می بخشد، از جمله توانایی یادگیری، خواندن و املا.

مکمل های تقویتی کودک و مولتی ویتامین کودک را مشاهده کنید.

 

بهبود عملکرد ذهنی کودک با دی اچ ای پلاس یوروویتال

 

امگا 3 ممکن است خواب کودکان را بهبود بخشد:

بیشتر والدین در جستجوی یک خواب خوب شبانه برای فرزندان خود هستند! مطالعه DOLAB همچنین بررسی کرد که آیا مکمل امگا 3 می تواند تأثیر مفیدی بر خواب داشته باشد یا خیر. نتایج نشان داد که خواب ضعیف به طور قابل توجهی با سطوح پایین DHA خون مرتبط است و مکمل DHA منجر به کاهش تعداد اختلالات شبانه و همچنین 58 دقیقه خواب بیشتر در هر شب به طور متوسط می شود.

 

دی اچ ای پلاس ویتامین آ و دی یوروویتال

 

امگا 3 ممکن است بروز بیماری های تنفسی و اسهال را در نوزادان کاهش دهد:

اسیدهای چرب امگا 3 ممکن است تأثیر مفیدی بر سیستم ایمنی داشته باشند و این ممکن است به کاهش فراوانی بیماری‌های شایع نوزادان کمک کند. یک مطالعه به بروز بیماری های تنفسی (مانند برونشیت، برونشیت، سرفه، کروپ) و اسهال در نوزادانی که با شیر خشک مکمل اسید چرب امگا 3 DHA تغذیه می شدند، در مقابل نوزادانی که از شیر خشک بدون DHA تغذیه می شدند، پرداخت. نتایج نشان داد که تعداد اپیزودهای بیماری تنفسی و اسهال در 12 ماه اول زندگی در نوزادانی که از شیرخشک غنی شده با DHA تغذیه شده بودند به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

 

تفویت ایمنی کودک با قطره دی اچ ای پلاس یوروویتال

 

امگا 3 ممکن است به حمایت از استخوان های سالم کمک کند

و در نهایت، ممکن است بخواهید تاثیر امگا 3 بر سلامت استخوان در کودکان در حال رشد را در نظر بگیرید. ارتباط بین امگا 3 و سلامت استخوان کمتر شناخته شده است، اما تحقیقات در این زمینه در سال های اخیر سرعت گرفته است. تحقیقات عمدتاً بر ارزش امگا 3های رژیمی برای محافظت در برابر از دست دادن استخوان در بزرگسالان مسن‌تر متمرکز شده است، اما احتمالاً در هر سنی مرتبط است و مطمئناً ارزش آن را دارد که کودکان در مراحل مختلف رشد سریع استخوان در دوران کودکی و نوجوانی مورد توجه قرار گیرند. تحقیقات نشان داده است که امگا 3 ممکن است به حمایت از استئوبلاست‌ها کمک کند - برای کودکان در حال رشد بسیار مهم است، زیرا این سلول‌ها هستند که استخوان سالم می‌سازند. امگا 3 همچنین به کنترل التهاب کمک می کند، که همچنین خبر بسیار خوبی برای ساخت استخوان های سالم است، زیرا التهاب بیش از حد استئوکلاست ها را فعال می کند - سلول هایی که استخوان ها را تجزیه می کنند. از طریق حمایت از جذب کلسیم - یک ماده معدنی ضروری مورد نیاز برای ساختار استخوان سالم است.

 

فواید امگا ۳ در کودکان و نوزادان

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف دی اچ ای پلاس:

 • مصرف همزمان این فرآورده با داروهای ضد انعقاد خون توصیه نمی گردد.
 • بیش از میزان توصیه شده مصرف نگردد.
 • در صورت مصرف هر گونه دارو یا مکمل دیگر قبل از مصرف دی اچ ای پلاس با پزشک مشورت کنید.
 • این فرآورده صرفا مکمل تغذیه ای بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در محیط خشک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود

 

مشخصات کلی
مقدار قطره: 60 میلی لیتر
سن مصرف بیشتر از 1 سال
کد بهداشتی 12681042224413
جنسیت مصرف عمومی
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد 6260661802762
سایر توضیحات با طعم توت فرنگی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات