منو
سبد خرید شما

محلول ضد ریزش موی مردانه هلس دراپ | محلول تقویت کننده و ضدریزش موی آقایان

محلول تقویت کننده موی سر مردانه هلث دراپ
محلول تقویت کننده موی سر مردانه هلث دراپ
-15 %
محلول تقویت کننده موی سر مردانه هلث دراپ
محلول تقویت کننده موی سر مردانه هلث دراپ
محلول ضد ریزش موی مردانه هلس دراپ | محلول تقویت کننده و ضدریزش موی آقایان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Health Drop Men Anti-Hair Loss Solution - 45ml
 • SKU: 3516
 • بارکد: 626367170278
499,800 تومان
588,000 تومان
اشتراک گذاری در :

محلول ضد ریزش موی سر مردانه هلث دراپ Health Drop Men Anti-Hair Loss Solution یک محصول جدید از سری محصولات برند هلس دراپ است. محلول تقویت کننده موی هلث دراپ به طور ویژه برای آقایان و ریزش مو با الگوی مردانه طراحی و تولید شده است. به این معنی که هلث دراپ در محلول ضد ریزش خود از ترکیبات تخصصی برای جلوگیری از ریزش مو و تقویت موی مردانه استفاده کرده است.

 

لوسیون تقویت کننده موی سر مردانه هلث دراپ از دو روش برای درمان ریزش مو استفاده می کند. محلول ضد ریزش موی مردانه هلس دراپ از یک سو با بهره مندی از میزان بالای مهار کننده اختصاصی DHT (دی هیدروکسی تستسترون) که عامل اصلی در ریزش موی مردانه است، میزان ریزش مو را کاهش می دهد. از سوی دیگر محلول ضدریزش هلس دراپ باعث تحریک رشد و تقویت موهای ضعیف شده و استحکام موها را افزایش می دهد.

 

این دو روش، ۲ حرکت اصلی برای درمان ریزش موی سر است، یعنی مهار DHT و تقویت موهای ضعیف شده. این دو مسیر موثرترین راه برای کمک به جلوگیری از ریزش موی مردانه می باشند. ترکیبات مورد استفاده در محلول ضد ریزش موی مردانه هلس دراپ، مخلوطی ویتامین ها، مواد معدنی، ترکیبات گیاهی مانند جینسینگ و ترکیبات ویژه ای چون کافئین است. لوسیون ضد ریزش مردانه هلث دراپ با کمک این ترکیبات می تواند فقط در طی چند هفته از ریزش مو جلوگیری کند. لوسیون تقویت کننده هلس دراپ بعد از مصرف نیازی به آبکشی و شستشو ندارد و به خوبی جذب پوست می شود. این لوسیون را می توان بر روی موهای خشک و یا مرطوب استفاده کرد.

 

سایر لوسیون های ضد ریزش مو را مشاهده کنید.

محلول ضد ریزش موی هلس دراپ برای آقایان

 

ترکیبات فوق العاده برای جلوگیری از ریزش مو:

از ویژگی های برتر محلول ضد ریزش موی مردانه هلس دراپ، داشتن ترکیبات فوق العاده برای جلوگیری از ریزش مو و همچنین تقویت موهای ضعیف است. تقریبا تمام آنچه که یک موی سالم به آن نیاز دارد را می توان در ترکیبات لوسیون ضدریزش مردانه هلس دراپ یافت.

لوسیون موی ضد ریزش مردانه هلث دراپ، حاوی لیست بلند بالایی از ترکیبات ویژه ای است. از آمینو اسیدهای مختلف تا ویتامین ها و مواد معدنی و ترکیبات گیاهی به همراه ترکیبات محرکی چون کافئین در این لیست وجود دارد. آمینو اسیدهایی چون سیستئین و آرژنین به عنوان دو آمینو اسید تقویت کننده و محرک رشد مو در این لوسیون ضد ریزش مو وجود دارند. ویتامین ب۶ نیز در ترکیبات این محلول یافت می شود.

ال سیستین در فولیکول های فعال مو یافت شده و آن را تغذیه می کند و وجود ال آرژنین باعث افزایش اثر ال سیستین بر روی فولیکول مو ها می شود. ویتامین ب۶ نیز یک از اعضای ویتامین های گروه ب نقش های متفاوتی در بدن ما ایفا می کند اما ال سیستین نمی تواند بدون حضور ویتامین ب۶ بر فولیکول مو تاثیر مثبت بگذارد. بنابراین نفوذ سیستین فقط با حضور ویتامین ب ۶ ممکن است که این ویتامین نیز در محلول ضد ریزش موی هلس دراپ وجود دارد.

 

از دیگر ترکیبات مهم و تقویت کننده رشد مو به ۳ ترکیب کافئین، عصاره ریشه پاناکس جینسینگ و پروتئین هیدرولیز شده سویا اشاره کرد. این ۳ ترکیب را می توان غذای موها دانست. کافئین با افزایش گردش خون در کف سر باعث رساندن بهتر مواد مغذی این محلول می شود. پروتئین سویا و عصاره ریشه جینسینگ پاناکس نیز باعث تقویت رشد مو و فولیکول های مو شده و استحکام ساقه مو را افزایش می دهند.

 

زینک و بیوتین دیگر ترکیبات محلول ضدریزش موی مردانه هلس دراپ به شماره می آیند. هر دو ترکیب، ترکیبات تخصصی برای جلوگیری از ریزش مو به حساب می آیند. از دلایل ریزش مو می تواند کمبود روی و یا کمبود بیوتین باشد اما لوسیون هلس دراپ می تواند این دو ترکیب را به طور مستقیم بر روی موها قرار داده و باعث تقویت موها شود.

سایر شامپو های ضد ریزش و تقویت کننده مو را مشاهده کنید.

لوسیون ضد ریزش هلث دراپ برای مردان

 

مهار ریزش موی ارثی:

همانطور که ذکر شد محلول تقویت کننده موی سر مردانه هلس دراپ از دو طریق اقدام به جلوگیری از ریزش مو می کند. عامل اصلی در ریزش موی مردان را می توان گیرنده های تستسترون موجود در پشت سر و شقیقه ها دانست. این عامل یک عامل طبیعی در مردان است که در برخی موارد زود هنگام و در سنین جوانی حتی اتفاق می افتد. ریزش مو می تواند توسط هورمون DHT ایجاد شود. اما دو ترکیب مهم در لوسیون ضد ریزش موی هلث دراپ می توانند تولید آنزیمی را که تستوسترون را به DHT تبدیل می کند، مهار کنند.

مهمترین ترکیبی که شاید برای مهار این آنزیم وجود دارد، ترکیب گیاهی سائوپالمتو است. کسانی که داروهای شیمیایی ضد ریزش مو را مصرف می کنند احتمالا داروی فیناستراید را مصرف کرده اند. فیناستراید نیز دارای عوارض جانبی زیادی بوده ولی تقریبا در کند کردن روند ریزش مو موثر است. گیاه ساوپالمتو اثراتی شبیه به فیناستراید داشته با این تفاوت که عوارض جانبی بسیار کمتری نسبت این دارو شیمیایی دارد. عصاره نخـل اره ای با کـاهـش فعـالیـت آنـزیـم 5 -آلفـاردوکتـاز و در نتیـجه کاهـش تـولیـد دی هیدروتستوسترون باعث جلوگیری از ریزش موها می شود. مهار کننده دیگر این آنزیم در محلول ضد ریزش موی سر مردانه هلس دراپ گیاه دم اسب است. این محصول حاوی عصاره گیاه دم اسب که غنی از سیلیکون است. سیلیکون موجود در این گیاه می‌تواند به تقویت کلاژن سازی و استخوان‌ها، ناخن‌ها و موهای شما کمک کند. همچنین این گیاه قابلیت مهار آنزیم دی هیدروتستوسترون را نیز دارد. 

مکمل های مو و ناخن را مشاهده کنید.

محلول تقویت کننده موی سر مردانه هلس دراپ

 


 

مشخصات لوسیون ضد ریزش موی مردانه هلث دراپ:

 • ضد ریزش و تقویت کننده مو
 • لوسیون تخصصی و طراحی شده برای ریزش موی مردانه
 • تقویت فولیکول های مو
 • دارای اثرات دو گانه جلوگیری از ریزش مو و محرک رشد موها
 • حاوی ترکیبات محرک رشد مو نظیر عصاره جینسینگ و کافئین
 • حاوی ترکیبات گیاهی ویژه جهت مهار آنزیم DHT (دهیدروتستسترون)
 • جلوگیری از ریزش موی ارثی با الگوی مردانه
 • بدون نیاز به آبکشی و قابل استفاده بر روی موی خشک و یا مرطوب
 • تقویت موهای ضعیف و شکننده
 • حاوی زینک، بیوتین، سیستئین ب۶ و آرژنین
 • حاوی ساوپالمتو و گیاه دم اسب
 • حاوی پروتئین گندم و سویا به همراه عصاره رزماری

خرید محلول ضد ریزش مردانه هلث دراپ

 


 

نحوه مصرف محلول تقویت کننده مو سر مردانه هلس دراپ:

دو بار در روز چند پاف از محلول را روی پوست سر خشک یا مرطوب اسپری کنید و با نوک انگشت به آرامی ماساژ دهید.

قبل از استفاده از لوسیون ضدریزش هلس دراپ، آن را به خوبی تکان دهید.

 

 


 

ترکیبات محلول ضد ریزش موی سر مردانه هلث دراپ:

سیستئین، نیاسینامید، سدیم پی سی ای، پروپیلن گلایکول، پیریدوکسین هیدروکلراید، واتر، پاناکس جینسینگ روت اکسترکت، آرژنین، استیل تیروزین، آرکتیوم ماجوس روت، هیدرولایزد یوی پروتئین، پلی کواترنیوم ۱۱، پی ای جی ۱۲، دایمتیکون، کلسیم پنتوتنات، زینک گلوکونات، نیاسینامید، اورنیتین هیدروکلراید، سیترولاین، گلوکوزامین هیدروکلراید، گلوکوزامین هیدروکراید، سیترولاین، بیوتین، بوتیلن گلایکول، آکوا، پی پی جی ۲۶، بوتت ۲۶، پی ای جی ۴۰ هیدروژنیتد کستر اویل، آپیجنین، اولئانیک اسید، بیوتنیل تری پپتاید، رزماری اکسترکت، زینک پی سی ای، ویت جرم اکسرکت، نتل اکسرکت، سائوپالمتو اکسترکت، کافئین، فنوکسی اتانول، بنزوئیک اسید، هورس تیل اکسترکت، دی پنتنول، بیزابولول، توکوفریل استات، آلانتویین، ادتا دی سدیم، اسانس، آب دیونیزه.

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • درب محلول ضد ریزش هلس دراپ را پس از استفاده بسته شود.
 • در جای خشک و خنک و در دمای 18 الی 28 درجه نگهداری شود.
 • دور از نور مستقیم خورشید و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • از تماس محصول با چشم ها خودداری کرده و در صورت تماس با آب شستشو داده شود.

 

مشخصات کلی
مقدار محلول: 45 میلی لیتر
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 1399/ظ/48
جنسیت مصرف آقایان
کشور سازنده ایران (با فرمول فرانسوی)
بارکد 6263671702787

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات