منو
سبد خرید شما

محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ | تقویت کننده و ضد ریزش مو مخصوص بانوان

محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ | تقویت کننده و ضد ریزش مو مخصوص بانوان
محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ | تقویت کننده و ضد ریزش مو مخصوص بانوان
محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ | تقویت کننده و ضد ریزش مو مخصوص بانوان
-15 %
محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ | تقویت کننده و ضد ریزش مو مخصوص بانوان
محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ | تقویت کننده و ضد ریزش مو مخصوص بانوان
محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ | تقویت کننده و ضد ریزش مو مخصوص بانوان
محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ | تقویت کننده و ضد ریزش مو مخصوص بانوان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Health Drop Women Anti-Hiar Loss Solution - 45ml
 • SKU: 3515
 • بارکد: 626364717027
416,500 تومان
490,000 تومان
اشتراک گذاری در :

محلول تقویت کنده موی سر زنانه هلس دراپ Health Drop Women Anti-Hiar Loss Solution یک محلول ضد ریزش موی سر زنانه از محصولات هلس دراپ است. محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ حاوی ترکیبات ویژه و موثر جهت جلوگیری از ریزش مو در بانوان است. 

محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ به نحوی طراحی و فرموله شده است که بتواند ریزش مو در بانوان را متوقف و باعث تقویت موی سر بانوان شود. این محصول گردش خون مویرگی پوست کف سر را افزایش داده و از این راه می تواند مواد مغذی لازم و مورد نیاز فولیکول های مو را به آن ها برساند. محلول تقویت کننده موی هلس دراپ مخصوص بانوان این کار را به واسطه وجود کافئین در ترکیبات خود انجام می دهد. 

 

محلول ضد ریزش مو زنانه هلس دراپ علاوه بر کافئین حاوی مخلوطی از ویتامین ها و پروتئین ها به همراه ترکیبات گیاهی و مواد معدنی موثر است تا بتواند به خوبی از رشد موها حمایت کرده و ریزش موها را متوقف کند. 

محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ همچنین می تواند باعث تنظیم چربی پوست کف سر شود. این محصول حاوی ترکیباتی برای تنظیم تولید سبوم است. در نتیجه با این ترکیبات محلول تقویت کننده موی سر زنانه هلث دراپ می تواند ریزش مو در خانم ها را به طرز قابل توجهی کاهش داده و فولیکول های مو را برای رشد مجدد تحریک کند. 

سایر لوسیون های ضد ریزش مو را مشاهده کنید.

محلول تقویت کننده موی سر زنانه هلس دراپ

ترکیبات فوق العاده و تخصصی برای بانوان:

محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ حاوی ترکیبات ویژه برای کمک به سلامت موهای بانوان است. در ادامه توضیحات داروکالا ترکیبات موثر در این محصول به اختصار معرفی می شوند. 

کراتین:

محلول ضد ریزش موی هلس دراپ خانم ها حاوی کراتین از نوع مونوهیدرات است که شاید در کمترین محصولی این ترکیب را بتوانید بیابید. کراتین پروتئینی است که مورد نیاز برای کلیه بافت بدن و حتی موهاست. البته برخی مطالعات نشان داده اند که کراتین باعث ریزش مو می شود. اما این مسئله در آقایان به دلیل افزایش هورمون تستسترون ممکن است رخ دهد و در بانوان چنین تاثیری را نمی گذارد. 

سایر شامپو های ضد ریزش و تقویت کننده مو را مشاهده کنید.

محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ

سیستئین ب6: 

درست است؛ محلول ضد ریزش هلس دراپ حاوی سیستئین ب6 بوده که جزو دو ترکیب اساسی برای کمک به سلامت موها به شمار می آیند. تکثیر سلول های غنی از کراتین را تسریع می کند و این تاثیر مثبتی بر رشد مو و ناخن دارد. سطوح بالای سیستین، به خصوص در مو، 4 تا 6 هفته پس از مصرف قرص ظاهر می شود.

ال سیستین (اسید آمینه حاوی گوگرد) یکی از اجزای ضروری مو (18%)، ناخن (14%) و به میزان کمتر پوست (2% تا 4%) است. ال سیستین در کراتین مو و ناخن موجود است. تکثیر سلول های غنی از کراتین را تسریع می کند و این تاثیر مثبتی بر رشد مو و ناخن دارد. سطوح بالای سیستین، به خصوص در مو، 4 تا 6 هفته پس از مصرف قرص ظاهر می شود. * ویتامین B6 یک عامل حیاتی در استفاده از ال سیستین است. این اجازه می دهد تا ال سیستین را در نواحی کراتین تشکیل دهد. تعادل تغذیه ای بین ال سیستین و ویتامین B6 ضروری است زیرا کمبود B6 منجر به کاهش ترکیب ال سیستین در مو و ناخن می شود. مهار می کند. عملکرد آن با وجود ویتامین B6 پتانسیل بسیار بیشتری دارد.

مکمل های مو و ناخن را مشاهده کنید.

محلول ضد ریزش هلث دراپ برای خانم ها

کافئین:

اما طبق تحقیقات، کافئین موجود در محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ می تواند به تحریک رشد مو و جلوگیری از ریزش مو کمک کند. یک مطالعه آزمایشگاهی در سال 2007 نشان داد که کافئین به جلوگیری از اثرات DHT در فولیکول‌های موی مردانه کمک می‌کند. همین اثر در برابر بانوان نیز صدق می کند. کافئین باعث افزایش طول ساقه مو می شود و در نتیجه ریشه های مو طولانی تر و پهن تر می شود.

 

محلول ضد ریزش هلس دراپ حاوی کافئین

ترکیبات گیاهی و محلول ضدریزش زنانه هلس دراپ:

محلول تقویت کننده موی سر زنانه هلس دراپ حاوی ترکیبات گیاهی با خواص موثر در حفظ سلامت موهاست. عصاره رزماری، عصاره گیاه دم اسب و عصاره سائوپالمتو از جمله مواد و ترکیبات گیاهی موجود در این محلول است. عصاره نخـل اره ای با کاهـش فعـالیـت آنزیم 5 -آلفـاردوکتـاز و در نتیـجه کاهـش تـولیـد دی هیدروتستوسترون باعث جلوگیری از ریزش موها می شود. مهار کننده دیگر این آنزیم در محلول ضد ریزش موی سر مردانه هلس دراپ گیاه دم اسب است. این محصول حاوی عصاره گیاه دم اسب که غنی از سیلیکون است. سیلیکون موجود در این گیاه می‌تواند به تقویت کلاژن سازی و استخوان‌ها، ناخن‌ها و موهای شما کمک کند. همچنین این گیاه قابلیت مهار آنزیم دی هیدروتستوسترون را نیز دارد. عصاره رزماری نیز دارای خواص ضد التهابی است که از التهاب پوست کف سر جلوگیری می کند.

 

محلول تقویت کننده موی سر زنانه هلث دراپ

زینک پی سی ای:

PCA روی به کاهش ظاهر سبوم اضافی ناخواسته کمک می کند و احساس شادابی را به پوست و مو می دهد. این مورد دارای تغییرات است. PCA روی یک ماده خام چند منظوره با کاربردهای مختلف است. اما مهمترین کاربرد زینک پی سی ای در محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ می تواند تنظیم ترشح سبوم یا چربی پوست کف سر باشد. این عنصر کمیاب به دلیل خواص تصفیه کنندگی و تنظیم سبوم آن شناخته شده است، که با ایجاد سبکی و طراوت به مو، پوست سر را متعادل می کند. روی همچنین دارای خاصیت ضد باکتریایی است که پوست سر را تمیز می کند.

خرید محلول ضد ریزش موی سر مخصوص بانوان

 


 

مشخصات لوسیون ضد ریزش موی زنانه هلث دراپ:

 • ضد ریزش و تقویت کننده مو
 • لوسیون تخصصی و طراحی شده برای ریزش موی زنانه
 • تقویت فولیکول های مو
 • دارای اثرات دو گانه جلوگیری از ریزش مو و محرک رشد موها
 • حاوی ترکیبات محرک رشد مو نظیر عصاره رزماری و کافئین
 • حاوی ترکیبات گیاهی ویژه جهت مهار آنزیم DHT
 • بدون نیاز به آبکشی و قابل استفاده بر روی موی خشک و یا مرطوب
 • تقویت موهای ضعیف و شکننده
 • حاوی زینک، بیوتین، سیستئین ب۶
 • حاوی ساوپالمتو و گیاه دم اسب

محلول ضد ریزش موی زنانه هلس دراپ

 


 

نحوه مصرف محلول تقویت کننده مو سر زنانه هلس دراپ:

دو بار در روز چند پاف از محلول را روی پوست سر خشک یا مرطوب اسپری کنید و با نوک انگشت به آرامی ماساژ دهید.

قبل از استفاده از لوسیون ضدریزش هلس دراپ، آن را به خوبی تکان دهید.

 

 


 

ترکیبات محلول ضد ریزش موی سر زنانه هلث دراپ:

نیاسینامید، سدیم پی سی ای، کافئین، بوتیلن گلایکول، آکوا، پی پی جی -۲۶ بوتت -۲۶، پی ای جی -۴۰ هیدروژنیتد کستر اویل، آپیجنین، اولئانولیک اسید، بیوتینول تری پپتاید -۱، سائو پالمتو اکسترکت، سیستئین، عصاره رزماری، دی پنتنول، زینک پی سی ای، فنوکسی اتانول، بنزوئیک اسید، پیریدوکسین هیدروکلراید، توکوفریل استات، هورس تیل اکسترکت، نتل اکسترکت، آلوئه هیدروگلیسرینیک اکسترکت، کراتین مونوهیدرات، آلانتویین، دی سدیم ا.د.ت.آ، اسانس، آب دیونیزه.

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • درب محلول ضد ریزش هلس دراپ را پس از استفاده بسته شود.
 • در جای خشک و خنک و در دمای 18 الی 28 درجه نگهداری شود.
 • دور از نور مستقیم خورشید و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • از تماس محصول با چشم ها خودداری کرده و در صورت تماس با آب شستشو داده شود.

 

مشخصات کلی
مقدار محلول: 45 میلی لیتر
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 1398/ظ/48
جنسیت مصرف بانوان
کشور سازنده ایران (با فرمول فرانسوی)
بارکد 626364717027870

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات