منو
سبد خرید شما

لوسیون ضد ریزش مو سکه ای تریکو پلاس 30 میلی | محرک رویش مو بر پایه ترکیبات گیاهی

لوسیون ضد ریزش سکه ای تریکوپلاس
لوسیون ضد ریزش سکه ای تریکوپلاس
-10 % ناموجود
لوسیون ضد ریزش سکه ای تریکوپلاس
لوسیون ضد ریزش سکه ای تریکوپلاس
لوسیون ضد ریزش مو سکه ای تریکو پلاس 30 میلی | محرک رویش مو بر پایه ترکیبات گیاهی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Trichoplus Spot Baldness Anti Hair Loss Lotion - 30 ml
 • SKU: 2971
 • بارکد: 623119645000
251,100 تومان
279,000 تومان
اشتراک گذاری در :

لوسیون ضد ریزش موی منطقه ای تریکوپلاس Trichoplus Spot Baldness Anti Hair Loss Lotion یک محصول ضد ریزش سکه ای مو یا لوسیونی جهت جلوگیری از ریزش موی منطقه ای است. لوسیون ضد ریزش موی تریکوپلاس یک مکمل ویژه و منحصر به فرد است که باعث احیا موها و همچنین تقویت موها می شود.

لوسیون ضد ریزش مو سکه ای تریکوپلاس باعث کنترل ریزش مو منطقه ای شده و به رویش مجدد موها کمک می کند. لوسیون ضد ریزش موی تریکو پلاس همچنین دارای ترکیبات التیام بخش و تسکین دهنده التهاب است تا التهابات پوست کف سر را از بین ببرد و از موهای نازک و شکننده محافظت کند.

 

اما ترکیبات لوسیون ضد ریزش موی ترکیو ترکیبات منحصر به فرد و حاوی تمام آنچه که پوست و موی شما به آن نیاز دارند می باشد، عصاره های گیاهی مختلف و موثر در ترکیبات لوسیون ضدریزش تریکو پلاس دیده می شوند که همگی باعث تغذیه فولیکول های مو شده وموها را تقویت می کنند.

با نگاه به ترکیبات لوسیون ضد ریزش موی تریکوپلاس لیست بلند بالایی از عصاره های گیاهی، آمینو اسیدهای مختلف، روغن های گیاهی برای تغذیه موی سر وجود دارد که می تواند به صورت ویژه ای به تقویت موها بپردازند. این ترکیبات در ادامه به صورت لیست قرار داده می شود اما برخی از آنها شامل ترکیبات مرطوب کننده مانند روغن میوه آووکادو و روغن کرچک هیدروژنه در ترکیبات این محصول دیده می شود. همچنین ترکیباتی چون پروتئین هیدرولیز شده لوبین، عصاره پوست لیمو با خواص آنتی اکسیدانی و همچنین عصاره های رزماری آرنیکا، چای سبز و سدروس به همراه عصاره برگ سدر از جمله ترکیبات آنتی باکتریال، ضد التهاب و تقویت کننده لوسیون ضد ریزش موی تریکوپلاس هستند.

 

سایر لوسیون ها و محلول های ضد ریزش مو را مشاهده کنید.

 

لوسیون ضد ریزش مو سکه ای تریکوپلاس داروخانه آنلاین

 


 

مشخصات لوسیون ضد ریزش منطقه ای مو تریکوپلاس:

 • کمک به رویش مجدد موها
 • احیا کننده و تقویت کننده مو
 • مناسب برای ریزش موی منطقه ای یا سکه ای
 • تسکین التهاب پوست کف سر
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی
 • حاوی انواع عصاره های گیاهی برای تغذیه موها
 • ترمیم کننده موهای نازک و شکننده
 • حاوی انواع آمینو اسیدهای مختلف برای تقویت پوست کف سر
 • ترکیب سفارشی برای مراقبت از مو و پوست سر
 • بهترین ترکیبات تشکیل دهنده بر پایه گیاهان
 • کاهش ریزش موی منطقه ای ناشی از التهابات پوست سر
 • خون رسانی به فولیکول موهای مو
 • تقویت موهای آسیب دیده به واسطه رزماری، آرنیکا و برگ چای سبز

 

 


 

نحوه استفاده از لوسیون ضد ریزش موی تریکو پلاس:

روزی دو بار (هر ۱۲ ساعت یکبار) چند قطره از محلول را روی نقاط مورد نظر پوست سر ریخته و بگذارید بماند تا جذب شود.

برای دستیابی به بهترین نتیجه از لوسیون ضد ریزش موی ترکیوپلاس، می بایست مصرف این محصول را حداقل ۱۲ هفته ادامه دهید.

 

 


 

ترکیبات موثر لوسیون ضد ریزش منطقه ای مو تریکو پلاس:

عصاره شبدر، روغن کرچک هیدروژنه پلی اتیلن، پروتئین هیدرولیز شده لوبین، عصاره ریشه کوله خاس، عصاره پوست لیمو، عصاره برگ علف طلایی، ال آرژنین، آسپارتیک اسید، پیرولیدون کربو کسیلیک اسید، ال گلایسین، ال آلانین، ال سرین، ال والین، ال پرولین، ال ترئونین، ال ایزولوسین،ال هیدستیدن، ال فنیل آلانین. عصاره میوه فلفل، روغن میوه آووکادو، روغن دانه جوجوبا، یوبی کینون، عصاره برگ آلوئه ورا، عصاره ریشه گزنه، عصاره برگ آویشن باغی، عصاره برگ آویشن شیرازی، عصاره گل بابونه، عصاره گل اسطوخودوس، عصاره برگ نعناع فلفلی، عصاره برگ دم اسب، عصاره برگ مریم گلی، عصاره برگ مروت، عصاره ریشه شیرین بیان، عصاره ریشه ختمی، عصاره برگ پر سیاوش، عصاره برگ حنا، عصاره برگ درخت چای، عصاره پوست بید، عصاره برگ آرنیکا، عصاره برگ چای سبز، عصاره برگ رزماری، عصاره پوست سدروس، عصاره برگ سدر.

 

 


 

علائم و نشانه های آلوپسی آره آتا چیست؟

در حالی که آلوپسی آره آتا اغلب باعث ریزش مو در پوست سر می شود، شما می توانید در هر قسمت از بدن خود دچار ریزش مو شوید. برخی افراد در ناحیه دیگری از بدن مانند مژه ها، ابروها یا ناحیه ریش دچار ریزش مو می شوند (فقط آقایان). هر جا که ریزش مو اتفاق بیفتد، بدون هیچ نشانه ای از بثورات، قرمزی یا جای زخم اتفاق می افتد.

 

این بیماری می تواند باعث ریزش مو شود و می تواند روی ناخن های شما تأثیر بگذارد. همانطور که به این تصاویر نگاه می کنید، توجه کنید که پوست آسیب دیده اغلب به نظر می رسد که شخصی ناحیه را کاملاً کچل کرده است.

 

محلول ضد ریزش موی منطقه ای تریکو پلاس

 

آلوپسی آره آتا به ندرت علائمی ایجاد می کند

تنها علامت آلوپسی آره آتا اغلب ریزش موی ناگهانی است. تکه های ریزش مو می توانند بزرگتر شوند. گاهی اوقات، لکه ها بزرگتر می شوند و تبدیل به یک نقطه طاس بزرگ می شوند.

 

علائم دیگری که نشان می دهد شما ممکن است آلوپسی آره آتا داشته باشید عبارتند از:

 •     موهای خاکستری و سفید اغلب در جایی که ریزش مو دارید باقی می مانند
 •     موها در جایی که ریختند خود به خود شروع به رشد می کنند
 •     مو در یک نقطه طاس شروع به رشد می کند و در ناحیه دیگری شروع به ریزش می کند
 •     ریزش مو در ماه های سرد سال اتفاق می افتد

 

سرما ممکن است محرکی برای آلوپسی آره آتا باشد. در یک مطالعه، محققان متوجه شدند که افرادی که مبتلا به آلوپسی آره آتا تشخیص داده شده بودند، اغلب در ماه آبان و پس از آن در دی و بهمن، ریزش مو داشتند. بیماران کمترین عود را در ماه های تیر و مرداد داشتند.

اگر آلوپسی آره آتا دارید، معمولاً درد یا علائم دیگری ایجاد نمی کند. با این حال، برخی از افراد می گویند که درست قبل از ریزش موهای خود، احساس سوزن سوزن شدن، خارش یا سوزش روی پوستی که مو در آن می ریزد، می شود.

اگر مبتلا به آلوپسی یونیورسالیس هستید که باعث ریزش کامل مو در همه جای بدن شما می شود، ناخن های شما ممکن است بسیار شکننده و ترک بخورند. این می تواند دردناک باشد. در حالی که هر کسی ممکن است به آلوپسی آره آتا مبتلا شود، برخی افراد در معرض خطر بیشتری هستند. در صورت انجام این کار می توانید در موارد زیر متوجه شوید.

 

بیماری ریزش موی سکه ای و درمان آن در داروخانه آنلاین داروکالا

 

چه چیزی باعث آلوپسی آره آتا می شود؟

آلوپسی آره آتا یک بیماری خود ایمنی است. این بدان معنی است که سیستم ایمنی بدن شما به اشتباه به بخشی از بدن شما حمله می کند. هنگامی که مبتلا به آلوپسی آره آتا هستید، سلول‌های سیستم ایمنی بدن فولیکول‌های موی شما (بخشی از بدن که مو می‌سازد) را احاطه کرده و به آنها حمله می‌کنند. این حمله به فولیکول مو باعث ریزش موهای چسبیده می شود.

هر چه فولیکول های موی بیشتری که سیستم ایمنی بدن شما به آن حمله کند، ریزش موی شما بیشتر خواهد بود.

مهم است که بدانید در حالی که این حمله باعث ریزش مو می شود، حمله به ندرت فولیکول های مو را از بین می برد. این بدان معنی است که موهای شما می توانند دوباره رشد کنند. هرچه ریزش مو کمتر باشد، احتمال اینکه موهای شما خود به خود دوباره رشد کنند بیشتر است.

 


چه کسانی به آلوپسی آره آتا مبتلا می شوند؟

در حالی که هر کسی ممکن است به آلوپسی آره آتا مبتلا شود، برخی افراد در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به آن هستند. کسانی که به احتمال زیاد آن را دریافت می کنند:

یکی از بستگان خونی نزدیک مبتلا به آلوپسی آره آتا:

تخمین زده می شود که حدود 10 تا 20 درصد از افراد مبتلا به آلوپسی آره آتا یکی از اعضای خانواده خود را دارند که به آن مبتلا شده است. از آنجایی که بسیاری از افراد سعی می کنند ریزش مو را پنهان کنند، این درصد ممکن است بیشتر باشد.

 

آسم، تب یونجه، درماتیت آتوپیک، بیماری تیروئید، ویتیلیگو یا سندرم داون:

تحقیقات نشان می‌دهد افرادی که به یکی از این بیماری‌ها مبتلا هستند، بیشتر در معرض ابتلا به آلوپسی آره آتا هستند.

 

در حال درمان سرطان با دارویی به نام نیولوماب:

در حالی که هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا این خطر را تا حد زیادی افزایش می دهد یا خیر، تعدادی از بیماران سرطانی که دارویی به نام نیولوماب (nye-VOL-you-mab) دریافت کرده اند، دچار آلوپسی آره آتا شده اند. این دارو برای درمان سرطان ریه و ملانوم گسترش یافته استفاده می شود. ریزش مو معمولاً چند ماه پس از شروع درمان شروع می شود. به آن آلوپسی آره آتا ناشی از نیولوماب می گویند و ریزش مو نشانه خوبی در نظر گرفته می شود. این نوع ریزش مو معمولاً به این معنی است که دارو مؤثر است.

می توانید این ریزش مو را با یک کورتیکواستروئید که روی لکه های طاسی می زنید درمان کنید. این اجازه می دهد تا موها بدون توقف درمان سرطان رشد کنند.

 

نژاد:

نژاد شما همچنین ممکن است بر خطر ابتلا به آلوپسی آره آتا تأثیر بگذارد. در یک مطالعه بزرگ، محققان دریافتند که پرستاران سیاه پوست و اسپانیایی تبار بیشتر از پرستاران سفیدپوست غیر اسپانیایی به این بیماری مبتلا می شوند. در حالی که این مطالعه چندین سال به طول انجامید، محدودیت های زیادی دارد. به عنوان مثال، فقط به پرستاران زن در ایالات متحده پرداخت. تحقیقات بیشتری لازم است تا بدانیم آیا این یافته برای سایر افراد نیز صادق است یا خیر.

 

درمان ریزش موی سکه ای با لوسیون تریکوپلاس

 


توصیه و هشدار مصرف:

 • فقط برای مصرف خارجی
 • از تماس محصول با چشم ها خودداری شود.
 • از باز گذاشتن درب ظرف و یخ زدگی محصول و نیز نگهداری آن در معرض نور مستقیم آفتاب یا هوای گرم و مرطوب پرهیز نمایید.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

مشخصات کلی
مقدارلوسیون: 30 میلی لیتر
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی100/1/600931
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد62311964500011

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات