منو
سبد خرید شما

شیر خشک هیپ 2 | بعد از شش ماهگی

شیرخشک هیپ 2
زود مصرف ارسال غیر رایگان ناموجود
شیر خشک هیپ 2 | بعد از شش ماهگی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Hipp Organic Infant Milk 2
 • وضعیت ارسال کالا: ارسال با هزینه اجباری
 • وزن: 350.00g
 • SKU: 1335
 • بارکد: 406230033497
440,000 تومان
اشتراک گذاری در :

شیر خشک شماره دو هیپ

شیر خشک ارگانیک هیپ 2 Hipp 2 Milk Powder یک شیر خشک مناسب برای 6 تا 12 ماهگی نوزادان است. طعم دلچسب و عالی شیر خشک هیپ 2 به دلیل تولید کاملا ارگانیک این محصول در کودکان قابل پذیرش بوده و همچنین هضم و جذب این شیر خشک نیز بسیار عالی می باشد. ارگانیک بودن شیرخشک هیپ 2 باعث شده تا ترکیبات و پروتئین و ویتامین ها و املاح معدنی مورد استفاده در آن کاملا نزدیک به شیر مادر باشد و بتواند کودکان ۶ تا ۱۲ ماهه را به خوبی تغذیه کرده و مواد مغذی را به بدن کودکان برساند.

 

کالری دریافتی از شیر خشک هیپ 2 کالری بسیار مناسب برای این سن می باشد و ترکیبات آن نیز به نحوی چیده شده تا نیازهای غذایی کودکان را تامین کند. شیر خشک آلمانی هیپ 2 حاوی اسیدهای چرب اشباع نشده برای رشد مغز و همچنین حفظ سلامت بینایی کودکان مناسب است. ترکیب پروبیوتیک استفاده شده در شیر خشک هیپ ۲ باعث می شود تا دستگاه گوارش کودکان به خوبی کار کرده و از اسهال و یبوست و سایر اختلالات روده جلوگیری شود.

مهمترین ویژگی شیر خشک هیپ 2 اما روند تولید این شیرخشک آلمانی است که کاملا به صورت ارگانیک می باشد و هیچ گونه ماده افزودنی نه تنها در شیرخشک بله در غذای دام نیز اضافه نشده است و شیر گرفته شده از دام های کاملا ارگانیک با چراگاه های طبیعی می باشد.

مطالعه توضیحات پایین که توسط داروکالا تهیه شده می تواند به شما در انتخاب بهتر شیر خشک هیپ ۲ کمک کند، توضیحات زیر برگرفته شده از سایت هیپ آلمان است. در ادامه نیز جدول ترکیبات شیر خشک ارگانیک هیپ ۲ آورده شده است.

 

شیر خشک هیپ ۲

 

 


 

چرا شیر خشک ارگانیک هیپ 2 را انتخاب می کنید؟

همه ما می دانیم که کشاورزی ارگانیک تفاوت زیادی در سلامت سیاره ما ایجاد می کند و در HiPP، ما معتقدیم که ارگانیک بودن برای نوزادان و حیوانات ما نیز بهترین است. کشاورزی به روشی واقعاً پایدار از کره زمین برای فرزندان ما و فرزندان آنها محافظت می کند. و به عنوان یک شرکت خانوادگی، این واقعا برای ما مهم است.  ما پیروی ارگانیک خود را در مورد شیر با استفاده از بیش از 50 سال تحقیق تغذیه ای و بهترین مواد ارگانیکی که می توانیم پیدا کنیم، توسعه داده ایم تا بهترین شیر فرمول ارگانیک را برای کودکتان به شما ارائه دهیم. برای ما واقعاً مهم است که همه چیزهایی را که نوزادان برای رشد نیاز دارند، با استفاده از مواد تشکیل‌دهنده ارگانیک و با منابع پایدار، و بسته‌بندی شده به پایدارترین شکل ممکن، داشته باشد.

 

تمام شیرهای شیرخوار باید قوانین سختگیرانه ای را رعایت کنند تا مطمئن شوند که از نظر تغذیه ای برای کودک شما کافی هستند - اما مجموعه Combiotic® ما دارای مزایای اضافی است که از استفاده از مواد ارگانیک ناشی می شود:

 • اینها شامل اطمینان از عدم استفاده از آفت‌کش‌های سنتز شده شیمیایی در مزرعه‌هایی است که گاوها در آن می‌چرند: نوزادان نسبت به اثرات باقی‌مانده آفت‌کش‌ها حساس‌تر هستند، بنابراین انتخاب یک رژیم غذایی ارگانیک برای نوزادان بسیار مهم است.
 • شیر ارگانیک بسیار پایدارتر تولید می شود. و روش‌های تولید با محیط‌زیست، رفاه حیوانات و منابع جهان همدل‌تر است.
 • شیرهای ما برای خلوص در هر مرحله از تولید آزمایش می شوند.

 

شیر خشک هیپ ۲

 

هیپ در شیرخشک های ارگانیک خود از چه چیزی استفاده می کند؟

ما فقط با شیر بدون چربی ارگانیک خالص شروع می کنیم. ما معتقدیم کمی مراقبت و توجه تفاوت زیادی در کیفیت شیر هیپ ما ایجاد می‌کند، به همین دلیل است که گاوهای ما با استفاده از روش‌های سنتی مراقبت می‌شوند - بیشتر وقت خود را صرف چرای آزادانه در مراتع سبز ارگانیک، با دسترسی فراوان به هوای تازه و دشت های باز انجام می دهند و آنها غذای ارگانیک می خورند که از مواد اصلاح شده ژنتیکی، مواد شیمیایی و آفت کش ها عاری است. و با تمرکز بر بالاترین استانداردهای رفاه حیوانات، اطمینان حاصل می کنیم که هرگز به گاوهایمان هورمون و آنتی بیوتیک ندهیم.

 

خرید شیر خشک هیپ ۲ hipp

 

تنها به شیر خشک های هیپ ترکیبات مفید زیر اضافه می شود:

امگا 3  (DHA*):

از منابع روغن ماهی پایدار. DHA یک اسید چرب ضروری است و طبق قوانین برای همه شیرهای خشک لازم است. کارشناسان توافق دارند که این DHA جزء ضروری شیر خشک برای رشد نوزادان است.

 

لاکتوز آلی و گالاکتوالیگوساکاریدهای آلی (GOS)

برای اطمینان از اینکه پروفایل اسیدهای چرب تا حد ممکن به شیر مادر نزدیک است، ترکیبی از روغن ها را با دقت انتخاب شده به شیر خشک هیپ اضافه می کنیم. این افزودن به این دلیل است که برای مثال، سطح بالایی از اسید پالمیتیک به شیر کمک می کند تا به خوبی توسط نوزادان تحمل شود. ما عمدا و با افتخار از ترکیبی از روغن کلزا، آفتابگردان و روغن نخل استفاده می کنیم که می توانیم مطمئن باشیم که استانداردهای ایمنی و کیفیت فوق العاده بالای ما را برآورده می کند.

ما روغن نخل خود را، به عنوان مثال، از مزارع دارای گواهینامه Rainforest Alliance که با استفاده از شیوه های کشاورزی پایدارتر رشد می کنند، تهیه می کنیم. تمام ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودک شما برای رفع نیازهای رشد و نمو (در مقادیری که توسط قانون مشخص شده است).  همه این مواد و محصولات نهایی بارها آزمایش می شوند تا اطمینان حاصل شود که استانداردهای ایمنی و کیفیت بسیار دقیق ما را برآورده می کنند و تا آنجا که می توانند برای کودک شما ایمن هستند.

 

شیر خشک هیپ شماره دو

 

شیر خشک هیپ 2 دارای گواهی ارگانیک:

کیفیت ارگانیک در قلب هر کار کوچکی است که ما در HiPP انجام می دهیم. در واقع، ما بیش از 60 سال است که محصولات ارگانیک تولید می‌کنیم، خیلی قبل از رایج شدن  کشاورزی ارگانیک ما از روش‌های کشاورزی ارگانیک پیشگام استفاده می کردیم. همه محصولات ارگانیک ما مطابق با استانداردهای ارگانیک HiPP خودمان ساخته می شوند که فراتر از قوانین ارگانیک اتحادیه اروپا است و همچنین توسط نهادهای نظارتی در اتحادیه اروپا و بریتانیا گواهی ارگانیک دارند.

 

شیر خشک هیپ ۲


نوزادان شیر خشک هیپ را دوست دارند:

نه تنها محصولات ما با استانداردهای فوق العاده بالا با استفاده از بهترین مواد آلی با کیفیت ساخته می شوند، بلکه نوزادان نیز آنها را دوست دارند. 97 درصد از والدین می گویند که نوزادانشان با HiPP خوشحال تر به نظر می رسند! شاید به همین دلیل است که ما در بریتانیا و اروپا دنبال کننده شماره یک شیرخشک هستیم.

 

خرید شیر خشک هیپ از داروکالا

 

ما بر این باوریم که انتخاب شیر خشک ارگانیک بهترین گزینه برای کودک شما است و از آنجایی که به روشی پایدار تولید می شود می تواند از کودک شما محافظت کند. انتخاب شیر خشک ارگانیک ما نیز به محافظت از سیاره ما کمک می کند. در HiPP، با اطمینان از اینکه تولید ما کربن خنثی است و بسته بندی ما سازگار با محیط زیست است، جلوتر می رویم - ما متعهد شده ایم تا سال 2025 تمام بسته بندی های خود را کاملاً قابل بازیافت کنیم و با 94٪ از کل بسته بندی خود در راه هستیم. در حال حاضر کاملا قابل بازیافت است!

بنابراین، با انتخاب شیر خشک های هیپ، بهترین ها را برای کودک خود و همچنین برای سیاره زمین دریافت می کنید. ما کاملاً معتقدیم که آفت کش های مزاحم و شکم های کوچک باید تا حد امکان از هم فاصله داشته باشند. به همین دلیل است که ما بیش از 60 سال است که با افتخار ارگانیک بوده ایم.

 

 

خرید انواع شیر خشک برای نوزاد در داروخانه آنلاین داروکالا

 


 

مشخصات شیرخشک هیپ 2:

 • شیر خشک گیاهی مخصوص ۶ ماهگی به بعد
 • کاملا ارگانیک
 • بهترین گزینه مصرف روزانه با کالری بالا
 • حاوی اسیدهای چرب اشباع نشده جهت رشد مغز و بینایی
 • حاوی کمبیوتیک که موجب کنترل دستگاه گوارش و جلوگیری از اسهال و یبوست می شود
 • بدون مواد افزودنی شیمیایی
 • دارای امگا۳ و ۶
 • بدون شکر

 

شیر خشک ارگانیک هیپ 2 در داروخانه آنلاین دارو کالا

 

 


 

نحوه مصرف شیرخشک شماره دو هیپ:

 • دستها را بشویید و تمام ظروف را استریل کنید. آب آشامیدنی تازه را بجوشانید و آن را نگه دارید تا دمای آن به ۵۰ – ۴۰ درجه سانتی گراد برسد.
 • مقدار توصیه شده از آب جوشیده را (با توجه به جدول پشت قوطی) در بطری بریزید.
 • میزان توصیه شده از پودر را در داخل پیمانه پر کنید و از پشت یک چاقوی تمیز برای صاف کردن سر پیمانه استفاده کنید.
 • پودر اضافی را به درون پیمانه فشار ندهید، سپس محتوای پیمانه را به داخل بطری بریزید.
 • در بطری را ببندید و به خوبی تکان دهید.
 • مطمئن شوید محتوی بطری تا رسیدن به دمای مناسب تغذیه، خنک شود. (تقریبا ۳۷ درجه سانتیگراد)

 

 


 

ترکیبات شیرخشک هیپ 2:

نام ترکیب

مقدار

انرژی

۴۹۵ Kcal

چربی

۲۴٫۷ g

اسید چرب اشباع

۸٫۲ g

اسید چرب غیر اشباع با پیوند تکی

۱۱٫۴ g

اسید چرب غیر اشباع با پیوند چندگانه

۵٫۱ g

کربوهیدرات

۵۶٫۱ g

اینوزیتول

۳۰ mg

پروتئین

۱۰٫۶ g

مواد معدنی:

 

سدیم

۰٫۱۶ g

پتاسیم

۵۷۰ mg

کلراید

۳۲۰ mg

کلسیم

۵۲۰ mg

فسفر

۳۱۰ mg

منیزیم

۴۳ mg

آهن

۷ mg

روی

۳٫۹ mg

مس

۰٫۳۲ mg

ید

۱۰۵ µg

سلنیوم

۱۱ µg

منگنز

۰٫۰۵ mg

فلوراید

< 0.070 mg

ویتامین ها:

 

ویتامین A

۴۹۵ µg

ویتامین D

۸٫۳ µg

ویتامین E

۷٫۴ mg

ویتامین K

۳۶ µg

ویتامین C

۷۲ mg

ویتامین B1

۰٫۴۳ mg

ویتامین B2

۰٫۹۹ mg

نیاسین

۴٫۳ mg

ویتامین B6

۰٫۲۹ mg

اسید فولیک

۷۱ µg

ویتامین B12

۱٫۰۵ µg

اسید پانتوتنیک

۳٫۶ mg

بیوتین

۱۱ µg

کولین

۶۹ mg

اسید لینولئیک (امگا ۶)

۴٫۷ g

اسید لینولنیک (امگا ۳)

۰٫۵۲ g

لاکتوز

۵۴٫۴ g

گالاکتوز الیگوساکاریدها (GOS)

۲٫۸ g

 

 

 

خرید شیرخشک هیپ 2 در داروخانه آنلاین داروکالا


 

شیر خشک ارگانیک:

 • در ماده اولیه مورد استفاده برای تهیه این شیرخشک از شیردامی استفاده شده است که برای ازدیاد شیردهی ورشد سریعتر دام هیچ هورمونی به آن تزریق نمی شود.
 • باقی مانده آنتی بیوتیک در شیر ارگانیک یافت نمی شود.
 • از کودهای شیمیایی نیتروژنی و آفت کش شیمیایی در زمین کشاورزی استفاده نشده است.
 • علف های هرز به روش های غیر شیمیایی حذف می شوند.
 • به هیچ عنوان محصولات دستکاری ژنتیکی نشده اند.
 • در چرخه ی محیط زیست دخالت ندارند.
 • از انرژی های تجدید پذیر استفاده می شود و درصورت استفاده از انرژی تجدید ناپذیر به صورت محدود می باشد.
 • رفاه حال دام الویت دارد.

 

کامبیوتیک بودن (شامل بایو پروبایوتیک)

 • به دلیل دارا بودن پری بایوتیک(غذای باکتری) و پروبایوتیک(باکتری مفید) به صورت همزمان به صورت چشمگیری از ابتلای کودکان به بیماری های گوارشی و عفونتی(مانند اسهال)جلوگیری می نماید.
 • سبب بهبود عملکرد میکروب های مفید روده شده و به سیستم ایمنی بدن کودکان کمک بزرگی می نماید.

 

مشخصات کلی
مقدار350 گرم
سن مصرفآلمان
کد بهداشتی7784450252200437
کشور سازندهآلمان
بارکد4062300334977

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات