منو
سبد خرید شما

کپسول پریمنتا نوتراکس 30 عددی | تنظیم سیکل قاعدگی و بهبود مشکلات یائسگی

کپسول پریمنتا نوتراکس
کپسول پریمنتا نوتراکس
-45 %
کپسول پریمنتا نوتراکس
کپسول پریمنتا نوتراکس
کپسول پریمنتا نوتراکس 30 عددی | تنظیم سیکل قاعدگی و بهبود مشکلات یائسگی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Nutrax Prementa - 30 Caps
 • SKU: 1935
 • بارکد: 626014770587
99,900 تومان
180,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

کپسول پریمنتا نوتراکس Nutrax Prementa یک مکمل طبیعی برای تعادل هورمونی در بانوان است. کپسول پریمنتا نوتراکس حاوی ترکیبات کاملا گیاهی برای تنظیم سیکل نامنظم قاعدگی، بهبود علائم بیش از قاعدگی و همچنین بهبود علایم یائسگی است.

ترکیبات مورد استفاده در کپسول پریمنتا نوتراکس حاوی ترکیبات کاملا طبیعی و گیاهی بوده و از این نظر می توان آن را بسیار مناسب و کم خطر دانست. پریمنتا نوتراکس حاوی شش گیاه شناخته شده و موثر در حفظ تعادل هورمونی است. این شش گیاه شامل نخل اره ای یا ساوپالمتو، گیاه پنج انگشت، گیاه خار مریم، گیاه قاشقک و گیاه تمشک قرمز و گیاه یام وحشی است که تاثیر مهم و موثری بر تنظیم سیکل نامنظم پریود و بهبود علائم پیش از قاعدگی یا PMS و همچنین کاهش علایم یائسگی در بانوان است. پریمنتا نوتراکس با وجود ترکیبات کاملا گیاهی می تواند مناسب برای گیاه خواران نیز باشد.

 

همچنین در ترکیبات پریمنتا نوتراکس از مواد مضری چون گلوتن و شیرین کننده و نگهدارنده استفاده نشده است. همچنین پریمنتا نوتراکس فاقد سویا، شیر، گندم و تخم مرغ است. از این مناسب برای افرادی است که به این مواد و ترکیبات حساسیت دارند.

کپسول پریمنتا نوتراکس یک مکمل عالی برای بانوان است. کپسول پریمنتا یک مکمل طبیعی با ساختار کاملا گیاهی بوده و مناسب برای بانوان با سیکل قاعدگی نامنظم و همچنین مناسب برای کاهش علائم دوران یائسگی و PMS (سندرم پیش از قاعدگی) است.

 

سایر مکمل های مخصوص دوران قاعدگی و یائسگی را مشاهده کنید.

 

پریمنتا نوتراکس برای سندروم پیش از قاعدگی

 


 

مشخصات کپسول پریمنتا نوتراکس:

 • کمک به حفظ تعادل هورمونی در بانوان
 • محصول کاملا طبیعی و گیاهی
 • حاوی ۶ گیاه طبیعی برای بانوان
 • تنظیم سیکل نامنظم پریود
 • بهبود علائم پیش از قاعدگی یا سندرم پیش از قاعدگی PMS
 • بهبود علائم یائسگی در بانوان
 • حاوی ترکیبات ضد اسپاسم و آرام بخش
 • بدون سویا، شیر، تخم مرغ، گندم، نگهدارنده، گلوتن و شیرین کننده

 

 


 

نحوه مصرف کپسول پریمنتا نوتراکس:

روزانه 2 بار، هر بار دو عدد کپسول پریمنتا و یا طبق دستور پزشک، با معده خالی و همراه با یک لیوان آب مصرف گردد.

 

 


 

ترکیبات مکمل پرمنتا نوترکس (در هر ۲ کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Saw Palmetto

200 mg

Chaste Tree Berry

100 mg

Milk Thistle

50 mg

Skullcap

50 mg

Red Raspberry

50 mg

Wild Yam

50 mg

 

 


 

ترکیبات پریمنتا نوتراکس چطور به بانوان کمک می کند؟

ساوپالمتو:

تحقیقات نخل اره ای یا ساوپالمتو موجود در پریمنتا اغلب بر سلامت مردان متمرکز شده است، بنابراین بسیاری از مردم معتقدند که نمی تواند برای زنان مفید باشد.  با این حال، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد نخل اره ممکن است به تنظیم هورمون های زنانه خاص کمک کند. برای مثال، ممکن است اثری شبیه استروژن داشته باشد و اثرات تستوسترون را متعادل کند.

نخل اره ای موجود در پریمنتا نوتراکس همچنین ممکن است به کاهش سطوح بالای آندروژن و پرولاکتین در زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) کمک کند. زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک دارای سطوح بالایی از هورمون های مردانه هستند. این باعث مجموعه خاصی از علائم، از جمله دوره های قاعدگی نامنظم یا سنگین، موهای زائد بدن و صورت و آکنه می شود.  بسیاری از مطالعات در مورد این موضوع در حیوانات انجام شده است، بنابراین آنها نمی توانند ارتباط بین PCOS و نخل اره ای را در انسان تایید کنند. با این حال، آنها هنوز هم مفید هستند، زیرا نشان می دهند که نخل اره می تواند گیرنده های پرولاکتین را در سلول های تخمدانی که بیش از حد آنها را بیان می کنند، مسدود کند. تنظیم این گیرنده ها ممکن است به کاهش علائم PCOS کمک کند.

 

ساوپالمتو در کپسول پریمنتا نوتراکس

 

گیاه ۵ انگشت (درخت عفیف):

برای درمان مشکلات سیکل قاعدگی و درد، سندرم پیش از قاعدگی و یائسگی از گیاه ۵ انگشت در پریمنتا نوتراکس استفاده شده است. این گیاه ممکن است به تحریک پروژسترون کمک کند. پروژسترون یک هورمون زنانه است که 2 هفته قبل از قاعدگی افزایش می یابد. ممکن است به عادی سازی استروژن و پروژسترون کمک کند.

درخت عفیف حاوی ایریدوئیدها، فلاونوئیدها، پروژستین‌ها و اسانس‌ها است. این ترکیب ممکن است به کنترل چرخه های قاعدگی و کاهش درد قاعدگی کمک کند. ممکن است برخی از مشکلات غدد درون ریز را درمان کند. شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد ممکن است به برخی از انواع ناباروری کمک کند. همچنین ممکن است به کاهش درد سینه در دوران پیش از قاعدگی و قاعدگی کمک کند.

این گیاه به عادی سازی استروژن و پروژسترون کمک کند.  ادعا می شود که گیاه پنج انگشت به درمان سینه های دردناک (ماستودینیا) کمک می کند. در گیاه درمانی و پزشکی اروپا از عصاره این گیاه برای کیست های فیبروم رحمی استفاده می شود. آنها به افزایش عرضه شیر مادر در مادران کمک می کنند. این گیاه دارای سابقه طولانی در متعادل کردن هورمون ها است.

 

گیاه پنج انگشت در کپسول پریمنتا نوتراکس

 

گیاه خار مریم:

خار مریم (سیلیمارین) در کپسول پریمنتا نوتراکس گیاهی است گلدار و مربوط به خانواده گلهای مروارید و ابروسیا. بومی کشورهای مدیترانه ای است. برخی به آن مریم خار و خار مقدس نیز می گویند. خار مریم در آزمایشات آزمایشگاهی و مطالعات حیوانی نشان داده است که استحکام شدن استخوان را تحریک می کند و به طور بالقوه در برابر از دست دادن استخوان محافظت می کند. در نتیجه، محققان پیشنهاد می کنند که خار مریم ممکن است یک درمان مفید برای جلوگیری یا به تاخیر انداختن از پوکی استخوان در زنان یائسه باشد. عصاره طبیعی گیاه خار مریم که با دارا بودن خاصیت ضد انقباض طبیعی سبب کاهش انقباضات و اسپاسم ها و در نتیجه کاهش دردهای قاعدگی می گردد.

 

فواید خار مریم در کپسول پریمنتا نوتراکس

 

گیاه قاشقک:

قاشقک موجود در پریمنتا یک گیاه دارویی عالی برای زنان است که حاوی مقادیر زیادی فلاونوئیدها از جمله scutellarin و baicalin است که اعتقاد بر این است که اجزای فعالی هستند که باعث فعالیت آرام بخش و ضد اسپاسم آن می شوند. این اثر ضد اسپاسم و آرام بخش به بهبود علائم قاعدگی کمک می کند.

 این فعالیت ضد اسپاسم این گیاه در پریمنتا نوتراکس را به یک گیاه بسیار مؤثر برای دردهای قاعدگی تبدیل می کند و اثر آرام بخش آن به علائم PMS کمک می کند. همچنین قرن ها به طور سنتی برای تحریک خونریزی قاعدگی استفاده می شود. گیاه قاشقک با توانایی آرام کردن پاسخ های استرس بیش از حد فعال و آرامش ذهن و بدن، به عنوان یک آرام بخش ملایم عمل می کند و آن را به یک گیاه بسیار مفید برای افرادی که الکل یا داروهای بنزودیازپین (آرامش دهنده) را ترک می کنند تبدیل می کند. هنگامی که مرحله بحران به پایان رسید، Skullcap حتی می تواند میل به مواد اعتیادآور را کاهش دهد.

 

مکمل پریمنتا نوتراکس برای کاهش درد پریود در زنان

 

گیاه تمشک قرمز:

برگ‌های تمشک قرمز موجود در پریمنتا نوتراکس که معمولاً به‌صورت چای مصرف می‌شود، منبع تغذیه‌ای فوق‌العاده برای زنان است. این گیاه سرشار از پتاسیم، منیزیم، ویتامین های B و آهن هستند که آنها را برای دستگاه تناسلی زنان بسیار مفید می کند. خانم ها از برگ تمشک برای دوره های سنگین قاعدگی، دوره های دردناک پیش از قاعدگی، پیشگیری از سقط جنین، تهوع صبحگاهی مرتبط با بارداری و سهولت زایمان استفاده می کنند. این گیاه همچنین برای علائم شایع بارداری مانند گرفتگی عضلات پا، حالت تهوع و بی خوابی مفید هستند.

 

تمشک قرمز در پریمنتا نوتراکس برای یائسگی زنان

 

یام وحشی:

دیوسژنین یا یام وحشی از ترکیبات ویژه پریمنتا نوتراکس است که اغلب به عنوان یک «جایگزین طبیعی» برای استروژن درمانی استفاده می شود، بنابراین می بینید که برای درمان جایگزینی استروژن، خشکی واژن در زنان مسن، PMS (سندرم پیش از قاعدگی)، دردهای قاعدگی، استخوان های ضعیف (پوکی استخوان)، استفاده می شود. انرژی و میل جنسی در زنان و مردان و همچنین کاهش درد پستان از جمله فواید یام وحشی موجود در پریمنتا برای زنان است. برخی از پزشکان طب سنتی استفاده از یام وحشی را به عنوان جایگزینی برای درمان استروژن برای درمان علائم یائسگی پیشنهاد می کنند. این تئوری این است که یام وحشی ممکن است سطح استروژن را در بدن افزایش یا تثبیت کند تا به تسکین علائم فرد کمک کند.

 

یام وحشی در کپسول پریمنتا نوتراکس

 


 

توصیه، هشدار و عوارض پریمنتا نوتراکس:

 • مصرف پریمنتا در دوران بارداری و شیردهی یا حساسیت به گیاه خارمریم ممنوع میباشد.
 • در صورت وجود برخی بیماری ها از جمله بیماری های حاد و سخت کبدی، سرطان کبد، انسداد مجرای صفراوی، هایپربیلی روبینمای غیر کونژوگه، انسداد و اسپاسم‌های شدید روده ای و التهابات عفونی صفراوی مصرف پریمنتا مجاز نمی باشد.
 • در صورت سابقه حساسیت به گیاهان خانواده آستراسه (کامپوزیته) مصرف پریمنتا مجاز نمی باشد.
 • مصرف پریمنتا برای کودکان زیر 12 سال توصیه نمی گردد.
 • در صورت وجود سرطان های وابسته به هورمون غدد چون سرطان پروستات مصرف پریمنتا با احتیاط و با مشورت پزشک توصیه می گردد.
 • در صورت عدم بهبودی یا بدتر شدن علائم به پزشک اطلاع دهید.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو به ویژه هورمونی از جمله داروهای ضدبارداری و پروژسترونی از مصرف همزمان پریمنتا خودداری گردد و در صورت نیاز با پزشک معالج یا داروساز مشورت گردد.
 • در صورت مصرف داروهای آندروژنی و آنتی آندروژنی چون تستسترون و فیناستراید مصرف همزمان پریمنتا توصیه نمی گردد.
 • سیلیمارین موجود در گیاه خارمریم ممکن است سبب کاهش اثر میترونیدازول گردد که در صورت مصرف همزمان با پزشک و یا داروساز مشاوره گردد.
 • مصرف پریمنتا در بیماران دیابتی و مصرف کننده داروهای کاهنده قند خون با احتیاط و زیر نظر پزشک صورت گیرد.
 • مصرف پریمنتا در بیماران دریافت کننده داروهای ضد انعقاد و رقیق کننده خون با احتیاط و زیر نظر پزشک صورت گیرد.

عوارض جانبی پریمنتا معمولاً به ندرت دیده می شود و شامل موارد زیر می باشد:

 • حساسیت به پریمنتا یا هر یک از اجزای آن
 • عوارض گوارشی چون تهوع، استفراغ یبوست و مدفوع نرم یا اسهال، درد و تورم معده
 • سردرد، سرگیجه، خستگی و خشکی دهان
 • اضافه وزن
 • جوش های ملتهب، آکنه و خارش پوستی
 • مشکلات کبدی و به‌ ندرت هپاتیت

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبالای 12 سال
کد بهداشتی1573401626497759
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهایران
بارکد6260147705877

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات