منو
سبد خرید شما

ساشه فمی بست پلاس نوتری بست | کمک به افزایش باروری و تنظیم هورمون های زنانه

فمی بست پلاس ساشه
فمی بست پلاس ساشه
-23 %
فمی بست پلاس ساشه
فمی بست پلاس ساشه
ساشه فمی بست پلاس نوتری بست | کمک به افزایش باروری و تنظیم هورمون های زنانه
 • موجودی: موجود
 • مدل: Nutri Best FemiBest Plus - 30 Sachets
 • SKU: 4522
 • بارکد: 626991290046
599,900 تومان
780,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ساشه فمی بست پلاس نوتری بست Nutri Best FemiBest Plus مکمل ارتقا یافته فمی بست از محصولات نوتری بست است که می تواند به سلامت باروری زنان کمک کند. ساشه فمی بست پلاس نوتری بست، می تواند به افزایش قدرت باروری در زنان کمک کرده و باعث کمک به تنظیم هورمون در بدن بانوان شود. 

 

ساشه فمی بست پلاس نوتری بست همچنین می تواند در سندرم پیش از قاعدگی نیز به واسطه وجود ترکیبات خود و تنظیم هورمون ها کمک کننده باشد و باعث بالانس هورمون ها در این دوران شود. از ترکیبات موثر در این زمینه می توان به وجود مایو اینوزیتول و دی هیدرو اینوزیتول اشاره کرد. این دو ترکیب تاثیر بسیاری در زنان و قدرت باروری آنها دارد. ساشه فمی بست پلاس نوتری بست در هر ساشه حاوی 2000 میلی گرم مایو اینوزیتول است که می تواند باعث افزایش سلامت تخمدان و همچنین بهبود کیفیت تخمک ها شود که این امر برای یک باروری سالم مهم است. 

فمی بست پلاس نوتری بست می تواند برای آن دسته از بانوانی که دچار سندرم تخمدان شده اند نیز مفید واقع شده و علائم این اختلال را کاهش دهد. این امر به واسطه وجود مایو اینوزیتول و دی هیدرو اینوزیتول است. همچنین وجود سایر ترکیبات در ساشه فمی بست پلاس نوتری بست نیز به سلامت باروری زنان کمک می کند. وجود فولات، فرم فعال و طبیعی فولیک اسید در ترکیبات ساشه فمی بست نیز باعث کمک به تقویت باروری در بانوان می شود. 

این دو ترکیب البته در ساشه فمی بست عادی نیز وجود دارد. ترکیبات افزوده شده در ساشه فمی بست پلاس نوتری بست دی هیدرو اینوزیتول، ان استیل سیستئین، کوآنزیم کیوتن و ملاتونین است. همچنین برای پذیرش بهتر محصول، به ترکیبات ساشه فمی بست پلاس طعم توت فرنگی نیز اضافه شده است. 

 

همچنین می توانید سایر محصولات کمک به باروری بانوان از جمله، کپسول اف اچ پرو زنان فرهیون هلث، خرید ساشه اوازیتول، ساشه اووایز، ساشه ایرافرتیل، ساشه اینوفولیک، خرید ساشه فرتی بیوتیک، خرید ساشه فمی بست، خرید فرتیل اید بانوان، خرید اووابوست، خرید ژل بیبی دنس و خرید اواپلاس بر روی نام آنها کلیک کنید. 

 

فمی بست پلاس

تفاوت فمی بست و فمی بست پلاس:

فمی بست و فمی بست پلاس از لحاظ ترکیبات با هم متفاوت هستند اما شباهاتی نیز دارند. به طور مثال میزان مایو اینوزیتول در هر دو محصول، 2000 میلی گرم به ازای هر ساشه است. همچنین میزان فولات هر دو محصول نیز یکی است و در هر ساشه 400 میکروگرم فولات یا فرم فعال فولیک اسید وجود دارد. 

اما فرق بین فمی بست و فمی پلاس در ترکیبات اضافه شده به ساشه فمی بست پلاس است. دی هیدرو اینوزیتول ترکیب افزوده شده ای در فمی بست پلاس است که به میزان 50 میلی گرم در هر ساشه وجود دارد. همچنین کوآنزیم کیوتن و ان استیل سیستئین نیز از ترکیبات افزوده شده به فمی بست پلاس است. ترکیب دیگر موجود در فمی بست پلاس ملاتونین است که در هر ساشه به میزان 5 میلی گرم وجود دارد. 

 

سایر محصولات ناباروری بانوان را مشاهده کنید. 

 

فمی بست و فمی بست پلاس

فمی بست پلاس چگونه به سلامت بانوان کمک می کند؟

فمی بست پلاس یک مکمل غذایی برای کمک به درمان نازایی در بانوان و همچنین افزایش سلامت و بهبود کیفیت باروری در زنان سالم است. ماده اسلی فمی بست پلاس اینوزیتول است که فمی بست پلاس حاوی هر دو نوع اینوزیتول یعنی مایو اینوزیتول و دی هیدرو اینوزیتول است. مایو اینوزیتول وظایف متعددی را در بدن انجام می دهد. تعادل هورمونی، افزایش کیفیت تخمک ها، بهبود اختلالات متابولیکی و کاهش علائم کیست تخمدان از جمله فواید مایو اینوزیتول است. همچنین این ماده می تواند به بهبود عملکرد بدن در پاسخ به انسولین تنظیم سیکل های قاعدگی و همچنین بهبود خلق و خو شود. 

دی هیدرو یا دی کایرو اینوزیتول نیز نقش مهمی در رشد سلولی دارد. و می تواند باعث بهبود عملکرد انسولین در بدن شود. دی کایرو اینوزیتول نیز مانند مایو اینوزیتول می تواند باعث تنظیم هورمون های بدن شده و با افزایش کیفیت تخمک ها به باروری سالم کمک کند. فولات نیز در فمی بست در متابولیسیم آمینو اسیدها و پروتئین ها نقش دارد و در سلامت جنین به خصوص در ماه اول بارداری بسیار مهم است. کوآنزیم کیوتن نیز یک ماده شبه ویتامین است که دارای خواص آنتی اکسیدانی بسیار قوی است که می تواند به سلامت سلول های بدن از جمله سلول های مرتبط با باروری کمک کند. کوآنزیم کیوتن همچنین می تواند از سلامت قلب پشتیبانی کند. ان استیل سیستئین نیز یک ترکیب موثر در ساخت گلوتاتیون در بدن است. گلوتاتیون نیز یک آنتی اکسیدان طبیعی در بدن است. در واقع ان استیل سیستئین باعث افزایش سطح طبیعی گلوتاتیون در بدن می شود و این آنتی اکسیدان طبیعی را در بدن منتشر می کند. ملاتونین نیز ترکیب دیگری در فمی بست پلاس نوتری بست است که علاوه بر اینکه می تواند به تنظیم خواب کمک کند و خواب با کیفیت بیشتری را برای بدن تامین کند می تواند می تواند به حفظ تعادل هورمونی نیز کمک کند. به نظر می رسد ملاتونین به حفظ این هورمون ها کمک می کند، اما در انجام این کار مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد در واقع می تواند تأثیر مثبتی بر زنان مبتلا به نگرانی های باروری مربوط به سطوح FSH یا LH آنها، مانند PCOS، داشته باشد. 

 

مکمل های قاعدگی و یائسگی را مشاهده کنید. 

خرید ساشه فمی بست پلاس

 


 

مشخصات ساشه فمی بست پلاس نوتری بست:

 • کمک به تقویت قوای باروری بانوان
 • حاوی 2000 میلی گرم مایواینوزیتول و 50 میلی گرم دی کایرو اینوزیتول
 • کمک به بهبود کیفیت تخمک ها
 • افزایش و بهبود عملکرد تخمدان
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی 
 • کمک به تنظیم هورمون ها 
 • کمک به بهبود و کاهش علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک
 • کمک به کاهش علائم سندرم پیش از قاعدگی

 

 


 

نحوه مصرف ساشه فمی بست پلاس نوتری بست:

روزانه 1 عدد ساشه یا مطابق دستور پزشک داخل یک لیوان آب حل کرده و مصرف کنید. 

 

 


 

ترکیبات ساشه فمی بست پلاس نوتری بست (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

Myo-Inositol

2000 mg

Methylfolate (as Methyltetrahydro folic acid)

400 mcg

D-chiro Inositol

50 mg

Melatonin

5 mg

N-Acetyl Cysteine

50 mg

Co Q10

50 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ساشه فمی بست پلاس:

 • در دوران بارداری و شیردهی با دستور پزشک مصرف گردد.
 • از مصرف این فرآورده بیش از دوز توصیه شده بپرهیزید.
 • در صورت مصرف همزمان با سایر فرآورده ها یا داروهای دیگر قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • در صورت داشتن حساسیت به هر یک از اجزای این فرآورده از مصرف آن خودداری نمایید.
 • این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
 • فرآورده در دمای زیر 30 درجه سانتیگراد و دور از نور و رطوبت نگهداری گردد.

 

مشخصات کلی
مقدارساشه: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی255480518182770
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهایران
بارکد6269912900462

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات