منو
سبد خرید شما

قرص آندروویت کیوفارما | مولتی ویتامین برای افزایش سلامت و توان فیزیکی در مردان

آندروویت کیو فارما
آندروویت کیو فارما
آندروویت کیو فارما
زود مصرف -8 %
آندروویت کیو فارما
آندروویت کیو فارما
آندروویت کیو فارما
قرص آندروویت کیوفارما | مولتی ویتامین برای افزایش سلامت و توان فیزیکی در مردان
 • موجودی: موجود
 • مدل: QPharma Androvit - 30 Tabs
 • SKU: 3912
 • بارکد: 626976540026
195,900 تومان
213,900 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 6 ماه

اشتراک گذاری در :

قرص آندروویت کیوفارما QPharma Androvit یک مکمل مولتی ویتامین برای افزایش سلامت عمومی و همچنین بهبود عملکرد فیزیکی بدن در آقایان است. قرص آندروویت کیوفارما حاوی 21 ترکیب مختلف اعم از ویتامین ها و مواد معدنی برای افزایش سلامت عمومی بدن مردان و همچنین بهبود عملکرد بدن آنهاست. 

 

قرص آندرووفیت کیوفارما می تواند به عنوان یک مولتی ویتامین عمل کرده و نیاز بدن مردان را به ویتامین ها و مواد معدنی ضروری تامین کند و باعث افزایش سلامت بدن شود. آندروویت کیوفارما همچنین می تواند به دلیل وجود ترکیبات ویژه به بهبود قوای باروری در مردان نیز کمک کند. این محصول حاوی زینک لیکوپن سلنیوم و مس است که این 4 ترکیب باعث بهبود حرکت اسپرم و کیفیت اسپرم در مردان می شود. 

 

اما می توان مهمترین مزایای آندرویت کیو فارما را به عنوان یک مکمل مولتی ویتامین مخصوص آقایان دانست. این مکمل همچنین باعث افزایش انرژی و کاهش خستگی شده و انرژی روزانه بدن را به واسطه ترکیبات خود تامین می کند. آندروویت کیوفارما می تواند بخش های مختلفی از بدن را تحت شعاع قرار داده و باعث بهبود عملکرد آنها شود. استخوان و مفاصل، سیستم ایمنی، قوای باروری، متابولیسم انرژی، جلوگیری از کم خونی، ترکیبات آنتی اکسیدانی و همچنین بهبود سیستم عصبی بدن از جمله مواردی است که آندروویت کیوفارما می تواند در آن نقشی داشته باشد و باعث عملکرد بهتر این بخش ها شود. 

ترکیبات استفاده شده در قرص آندروویت کیوفارما با دوزهای مناسبی گنجانده شده است که هر کدام از ترکیبات می تواند بخشی از نیازهای روزانه بدن را تامین کند. 

مکمل های مختص آقایان را مشاهده کنید.

قرص آندروویت کیوفارما

آندروویت و بهبود قوای باروری مردان:

قرص آندروویت کیو فارما دارای ترکیبات برای تقویت قوای باروری در مردان است. این ترکیبات  شامل سلنیوم،  زینک باعث سلامت سلول های جنسی می شود. زینک به خودی خود در بسیاری از واکنش های بدن سهیم است و در باروری و افزایش قدرت باروری در هر دو جنس موثر است. سلنیوم علاوه بر تاثیر بر توان باروری باعث افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن می شود و باعث سلامت متابولیسم بدن می شود. مس نیز ماده دیگری در آندروویت کیوفارما می باشد که می تواند برای بدن و بافت های بدن مفید باشد. 

سایر محصولات مرتبط با درمان ناباروری آقایان را مشاهده کنید.

آندروویت کیوفارما

آندروویت و بهبود سیستم ایمنی بدن:

قرص آندروویت کیوفارما یک مکمل چند کاره است که می  تواند در بهبود  عملکرد سیستم ایمنی بدن نیز مفید باشد. آندروویت حاوی ویتامین ها و مواد معدنی موثر در سلامت سیستم دفاعی بدن می باشد. ویتامین ث و ویتامین ای به همراه ویتامین د3 و زینک از جمله ترکیبات مهم در سلامت سیستم ایمنی بدن هستند. 

این 3 ویتامین به همراه ماده معدنی زینک باعث تقویت بدن و مبارزه با عوامل و بیماری های ویروسی در بدن نظیر سرماخوردگی و یا آنفولانزا می شوند و همچنین در صورت ابتلا باعث تسریع در روند بهبودی خواهند شد. در هر قرص آندروویت 60 میلی گرم ویتامین ث وجود دارد که می تواند 3/4 نیاز روزانه یک فرد بزرگسال را تامین کند. همچنین مقادیر مناسبی از ویتامین ای، زینک و ویتامین د3 در آندروویت وجود دارد که به سلامت سیستم ایمنی بدن کمک می کنند. 

مکمل های تقویت کننده سیستم ایمنی بدن را مشاهده کنید.

اندروویت

آندروویت و حفظ سلامت مفاصل و استخوان:

آندروویت می تواند برای سلامت مفاصل و استخوان نیز مفید باشد. این محصول حاوی دو عنصر کلیدی در حفظ سلامت استخوان و  دندان است. کلسیم و ویتامین د3 دو ترکیب فوق العاده برای استخوان های بدن به شمار می روند. در هر قرص آندروویت 160 میلی گرم کلسیم وجود دارد که می تواند جذب بهتر و سنتز بهتری با وجود ویتامین د3 داشته باشد. ویتامین د3 نیز 5 میکروگرم در هر قرص وجود دارد که می تواند تمام نیاز روزانه بدن را به این ویتامین تامین کرده و به جذب کلسیم نیز در بدن کمک کند. این دو ترکیب باعث افزایش تراکم استخوان و کمک به جلوگیری از پوکی استخوان می شود. 

برای سلامت مفاصل و سیستم عصبی عضلانی نیز آندروویت کیوفارما حاوی ترکیبات موثری است. منیزیم را می توان یک ماده معدنی مهم در نحوه عملکرد سیستم عصبی عضلانی بدن دانست. این ماده معدنی باعث آرامش رشته های عصبی شده و از گرفتگی عضلات جلوگیری می کند. در کنار منیزیم ویتامین های گروه ب وجود دارند که می تواند باعث بهبود عملکرد سیستم عصبی عضلانی شوند. 

 

مکمل مفاصل و استخوان را مشاهده کنید.

 

آندروویت و جلوگیری از کم خونی:

کم خونی از دلایل افت کیفیت زندگی به خصوص در سنین بالاست. آندروویت مخصوص مردان برای جلوگیری از کم خونی در بدن از ماده معدنی آهن با ملح فروس فومارات به میزان 3.5 میلی گرم استفاده کرده است که می تواند بخشی از نیاز روزانه مردان را به این ماده معدنی مهم تامین کند. البته از آنجایی که ذخایر آهن در بدن مردان بیش از زنان است و از دست دادن آهن نیز در مردان کمتر است، این مقدار آهن می تواند برای مردان مناسب باشد. علاوه بر آهن، برای جلوگیری از سایر انواع کم خونی، آندروویت حاوی فولیک اسید و ویتامین ب12 است که این دو ترکیب می توانند به ساخت گلبول های خون و تقسیم سلولی کمک کنند. 

مکمل های پیشگیری کننده از کم خونی را مشاهده کنید.

 

مکمل آندروویت کیو فارما

آندروویت: افزایش انرژی و کاهش خستگی:

ممکن است آقایان به دلیل تنش های روزانه دچار افت انرژی و خستگی شوند. این خستگی می تواند باعث تغییر خلق و خو در مردان شود. قرص آندروویت کیوفارما حاوی ویتامین های گروه ب یا ب کمپلکس برای افزایش متابولیسم انرژی در بدن مردان است. ویتامین های گروه ب در این محصول با دوزها مختلف و مناسبی قرار گرفته شده اند که میتواند باعث افزایش انرژی در مردان شود. 

برخی از ویتامین های گروه ب نقش موثری در متابولیسم چربی ها، کربوهیدرات ها و پروتئین  دارند که عامل اصلی تولید انرژی در بدن هستند. ویتامین های گروه با افزایش متابولیسم چربی ها و کربوهیدرات ها باعث سوخت و ساز بهتر در بدن و در نتیجه تبدیل این سوخت و ساز به انرژی می شوند.

مکمل های انرژی زا را مشاهده کنید.

قرص آندروویت کیوفارما

آندروویت و سلامت پروستات:

بیماری شایع در بین مردان، بیماری پروستات است که می تواند در صورت عدم رسیدگی تبدیل به سرطان پروستات شود. مردان می بایست به صورت روتین برای چکاب پروستات به پزشک مراجعه کنند چرا که با افزایش سن این بیماری در اکثر مردان اتفاق می افتد. بنابراین برای کند شدن روند و همچنین جلوگیری از بروز آن می بایست از موادی برای سلامت پروستات استفاده کرد. 

قرص آندروویت حاوی ماده موثر لیکوپن برای این منظور است. البته به غیر از لیکوپن، ترکیبات آنتی اکسیدانی در آندروویت نظیر ویتامین ای و ویتامین سی وجود دارد که این ترکیبات آنتی اکسیدانی نیز روند پیری بدن را کند کرده و از بدخیم شدن وضعیت پروستات جلوگیری می کنند. 

 

مکمل های مرتبط با پروستات را مشاهده کنید.

آندروویت مولتی ویتامین کیوفارما

 


 

مشخصات قرص آندروویت کیوفارما:

 • کمک به حفظ سلامت عمومی بدن مردان
 • مولتی ویتامین مخصوص ویژه آقایان
 • کمک به تقویت علمکرد فیزیکی بدن
 • افزایش انرژی و کاهش خستگی
 • کمک به حفظ سلامت استخوان و مفاصل
 • کمک به بهبود سلامت  سیستم ایمنی بدن
 • کمک به بهبود قوای باروری مردان
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان
 • جلوگیری از ابتلا به کم خونی
 • حفظ سلامت بینایی
 • حفظ سلامت پوست و کمک به رشد مو

 

 


 

نحوه مصرف قرص آندروویت کیو فارما:

روزانه 1 قرص همراه با مایعات میل گردد. 

 

 


 

ترکیبات مکمل آندروویت کیوفارما (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A (Betacarotene)

133 mcg

Vitamin B1

1.4 mg

Vitamin B2

1.6 mg

Nicotinamide

18 mg

Vitamin B6

2 mg

Biotin

150 mcg

Folic Acid

200 mcg

Vitamin B12

1 mcg

Vitamin C

60 mg

Vitamin D3

5 mcg

Vitamin E

10 mg

Vitamin K1

45 mcg

Calcium (Phosphate)

160 mg

Copper (Citrate)

1 mg

Ferrous (Fumarate)

3.5 mg

Magnesium (Oxide)

100 mg

Manganese (Carbonate)

1 mg

Phosphorus

123 mg

Selenium

105 mcg

Zinc (Oxide)

5 mg

Lycopene

0.06 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف آندروویت:

 • در صورت حساسیت به هر یک از اجزای آندروویت از مصرف محصول خودداری کنید. 
 • بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نگردد. 
 • آندروویت، کالری قابل توجهی ندارد، محرک اشتها نمی باشد و اختلالی در خواب ایجاد نمی کند. 
 • در صورت مصرف وارفارین، آنتی بیوتیک ها و یا داروهای شیمی درمانی، قبل از مصرف آندروویت با پزشک مشورت نمایید. 
 • عوارض جانبی محصول می تواند شامل عوارض گوارشی خفیف و احتمال تغییر رنگ ادرار یا مدفوع باشد. 
 • در دمای زیر 30 درجه سانتی گراد و دور از نور و رطوبت نگهداری نمایید. 
 • دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود. 

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی256220119128720
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس اسپانیا)
بارکد6269765400263

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

مقالات مرتبط

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات