منو
سبد خرید شما

ساشه افرتیل بهشاد دارو 30 عددی | تقویت قوای باروری مردان

پودر جوشان افرتیل بهشاد دارو
-5 %
ساشه افرتیل بهشاد دارو 30 عددی | تقویت قوای باروری مردان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Behshad Darou Effertyl - 30 Sachet
 • SKU: 1999
557,900 تومان
588,600 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پودر جوشان افرتیل بهشاد دارو Behshad Darou Effertyl مکملی برای تقویت قوای باروری مردان و همچنین تقویت قوای جنسی مردان است. پودر جوشان افرتیل بهشاد دارو حاوی فرمولاسیون اختصاصی از ویتامینها، مواد معدنی و اسید آمینه هایی است که موارد مصرف آن افزایش توان باروری در مردان و کاهش میزان ناباروری در مردان است.

ساشه افرتیل بهشاد دارو با بهبود کیفیت و خصوصیات مورفولوژیک اسپرم، افزایش حجم، تعداد و افزایش تحرک اسپرم ها، باعث پیشگیری و کاهش آسیب های وارده به DNA اسپرم ها می شود و باعث افزایش احتمال باروری در مردان مبتلا به واریکوسل و افزایش احتمال لقاح در موارد IVF می شود.

اما در ادامه به ترکیبات ساشه افرتیل بهشاد دارو خواهیم انداخت تا بدانیم که افرتیل چگونه می تواند با ترکیبات خود به تقویت قوای باروری و جنسی مردان کمک کند.

 

سایر محصولات مرتبط با درمان ناباروری آقایان را مشاهده کنید.

 

درمان ناباروری مردان با ساشه افرتیل بهشاد دارو

 

 


 

مزایای ترکیبات پودر جوشان افتریل بر باروری مردان:

کوآنزیم کیوتن:

ترکیبی که برای مردان مفید است. کوآنزیم کیوتن یک شبه ویتامین است که برای حفظ سلامت قلب و عروق به خصوص در مردان بسیار مهم و مفید فایده است. کوآنزیم کیوتن همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی بالایی است که می تواند در بهبود قوای باروری تاثیر گذار باشد. کیوتین به میزان ۱۰۰ میلی گرم در هر ساشه افرتیل بهشاد دارو وجود دارد.

 

کیوتن و تقویت قوای باروری مردان

 

ال کارنیتین و ال آرژنین:

دو آمینو اسید مهم در حفظ عملکرد جنسی و تقویت قوای باروری کارنیتین و آرژنین هستند. ال کارنیتین و ال آرژنین دو آمینو اسید مهمی است که شاید در تمام محصولات تقویت قوای باروری به خصوص برای مردان استفاده می شود. کارنیتین و آرژنین باعث افزایش سوخت و ساز بدن و افزایش انرژی و همچنین افزایش خونرسانی به عضلات می شود. آرژنین و کارنیتین می توانند به مشکلات نعوظ در آقایان با این ویژگی ها کمک کرده و این مشکلات را کاهش دهند.

 

افرتیل حاوی کارنیتین و آرژنین

 

ویتامین سی و ویتامین ای:

دو ویتامین مهم برای بدن ویتامین سی و ویتامین ای هستند. هر دو ویتامین برای حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن و بهبود عملکرد آن و همچنین حفظ سلامت پوست مهم هستند. اما کارایی مهم این دو ویتامین در ساشه افرتیل بهشاد دارو خواص قوی آنتی اکسیدانی این دو ترکیب است. ویتامین سی و ویتامین ای از قوی ترین ترکیبات آنتی اکسیدان هستند که می توانند در تقویت قوای باروری مردان کمک کنند. رادیکال های آزاد یکی از عوامل موثر در اختلال در قوای باروری و قوای جنسی مردان است که این دو ویتامین با خواص ضد رادیکال های آزاد خود می توانند در مقابل آن از بدن شما محافظت کند.

ویتامین سی به میزان 300 میلی گرم و ویتامین ای به میزان 100 میلی گرم، در هر ساشه افرتیل بهشاد دارو وجود دارد که می تواند علاوه بر جبران کمبود این ویتامین ها، نیاز روزانه شما به این دو ترکیب را نیز تامین کند.

 

ویتامین ث و ویتامین ای در ساشه افرتیل

 

زینک:

اختلال نعوظ (ED) یکی از شایع ترین مشکلات جنسی است که مردان با آن دست و پنجه نرم می کنند. دلایل مختلفی برای ED وجود دارد که از کمبود مواد مغذی تا افسردگی بالینی را شامل می شود. مهم است که با یک متخصص پزشکی در مورد ED صحبت کنید تا قبل از بررسی گزینه های درمانی، علت مشکل را مشخص کنید. گفته می شود، در سال های اخیر مشخص شده است که اختلال نعوظ یکی از علائم کمبود روی است.  سطوح پایین روی می تواند علت انواع مشکلات مرتبط با سلامتی باشد. روی یک ماده معدنی کلیدی است که سلول ها از آن برای متابولیسم مواد مغذی استفاده می کنند. عملکرد سیستم ایمنی، تولید DNA و پروتئین و تقسیم سلولی همگی با سطح روی در بدن مرتبط هستند. روی همچنین بدن مردان را قادر به تولید تستوسترون می کند. به همین دلیل، سطح روی شما ممکن است بر اختلال نعوظ تأثیر بگذارد.  با وجود اهمیت آن، بسیاری از بزرگسالان روی کافی دریافت نمی کنند.

 

زینک و تقویت باروری مردان افرتیل

 

سلنیوم و منیزیم:

اکثر مردم می توانند میزان نیاز روزانه سلنیوم خود را از غذا دریافت کنند. در برخی از مطالعات نشان داده شده است که سلنیوم می تواند در پیشگیری از سرطان پروستات کمک کند، مردان روزانه 100 میکروگرم به سلنیوم نیاز دارند. حد بالایی ایمن برای سلنیوم 400 میکروگرم در روز در بزرگسالان است. هر چیزی بالاتر از آن اوردوز محسوب می شود. بنابراین سلنیوم می تواند در حفظ سلامت پروستات عمل کرده و باعث کمک به تقویت باروری در مردان شود.

بیش از 96 درصد تستوسترون یا به طور محکم به گلوبولین اتصال دهنده هورمون جنسی (SHBG؛ حدود دو سوم) متصل است یا به طور شل به آلبومین (حدود یک سوم) متصل است. تستوسترون آزاد مسئول ویژگی های جنسی مردان است.  در یک مطالعه منتشر شده تیمی از محققین گزارش دادند که مردانی که مکمل های منیزیم (10 میلی گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن) را به مدت چهار هفته روزانه مصرف می کردند، افزایش سطح تستوسترون آزاد و کل را تجربه کردند. اگرچه مردان کم تحرک و فعال افزایش بیشتری نشان دادند، مردانی که ورزش می کردند افزایش بیشتری در میزان تستسترون داشتند. منیزیم نیز با افزایش سطح تستسترون بدن باعث افزایش قدرت باروری در مردان می شود.

 

سلنیوم و منیزیوم در بهبود باروری مردان ساشه افرتیل بهشاد دارو

 

بتا کاروتن:

مردانی که سطوح پایینی از بتاکاروتن دارند ممکن است بتوانند با مصرف مکمل ها یک روز در میان، خطر ابتلا به سرطان پروستات را کاهش دهند. بتاکاروتن یک آنتی اکسیدان است که در بسیاری از میوه ها و سبزیجات از جمله هویج، کدو حلوایی، سیب زمینی، هلو، زردآلو، اسفناج، سبزی خردل، سبزی خردل و کلم بروکلی یافت می شود. بتاکاروتن همچنین یک آنتی اکسیدان است، به این معنی که به از بین بردن رادیکال های آزاد در بدن کمک می کند و از لیپیدها در غشای سلولی محافظت می کند و مانع از بروز مشکلات در باروری مردان می شود.

 

بتاکاروتن یا ویتامین آ در بهبود باروری مردان در ساشه افرتیل

 

ویتامین ب۶، فولیک اسید و ویتامین ب۱۲:

نتایج نشان می‌دهد که ویتامین B6 در عملکرد تستوسترون (و سایر هورمون‌های استروئیدی)، احتمالاً در بازیافت گیرنده‌ها از هسته به سیتوزول پس از انتقال اولیه، نقش دارد.  تصور می شود ویتامین های B باعث افزایش سطح تستوسترون در مردان می شود که به طور طبیعی با افزایش سن کاهش می یابد. آنها همچنین ممکن است به مردان در عضله سازی و افزایش قدرت کمک کنند. به همین دلیل در مکمل های بدنسازی از ویتامین های گروه ب و به خصوص ویتامین ب۶ استفاده می شود.

اسید فولیک شکل مصنوعی فولات (ویتامین B9) است. اگر چه کمبود آن در بین مردان غیر معمول است، اما ممکن است سلامت قلب، مو، باروری در مردان نابارور و برخی شرایط سلامت روان مانند افسردگی را بهبود بخشد. اسید فولیک و روی اغلب با هم به عنوان مکمل هایی که برای تقویت باروری مردان به بازار عرضه می شوند فروخته می شوند.  بسیاری از مطالعات به این مکمل ها پرداخته اند. با این حال، آنها نتایج متفاوتی را به خصوص در میان مردان سالم مشاهده کرده اند. با این حال، در میان مردانی که مشکلات باروری دارند، برخی تحقیقات نشان می دهد که این مکمل ها ممکن است باروری را بهبود بخشند.

 در طول متابولیسم هموسیستئین، ویتامین B12 نقش مهمی ایفا می کند و می تواند عامل اصلی در بهبود اختلال نعوظ نیز باشد.

 

ویتامین های گروه ب در ساشه افرتیل بهشاد دارو

 


 

مشخصات پودر جوشان افرتیل بهشاد دارو:

 • کمک به بهبود قوای باروری مردان
 • حاوی فرمولاسیون اختصاصی از ویتامین ها، مواد معدنی و آمینو اسیدها
 • کمک به رفع اختلالات نعوظ
 • افزایش حجم، تعداد و افزایش تحرک اسپرم ها
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی
 • کمک به افزایش احتمال لقاح در موراد IVF
 • کاهش آسیب های وارده به DNA اسپرم ها
 • افزایش احتمال باروری در مردان مبتلا به واریکوسل
 • کمک به افزایش تمایل و قدرت جنسی در مردان

 

 


 

نحوه مصرف ساشه افرتیل بهشاد دارو:

روزانه یک ساشه افرتیل در یک لیوان آب (200 سی سی) حل و نوشیده شود یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

گرچه بهترین نتیجه ممکن است پس از ۶ ماه مصرف فرآورده حاصل شود، مدت مصرف، حداقل ۳ ماه یا تا زمان وقوع بارداری است.

 

 


 

ترکیبات پودر جوشان افرتیل بهشاد دارو (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

Coenzyme Q10

100 mg

L-Carnitine

1500 mg

L-Arginine

200 mg

Vitamin E

100 mg

Vitamin C

300 mg

Zinc

30 mg

Beta-Carotene

3 mg

Selenium

100 mcg

Magnesium

100 mg

Vitamin B6

6 mg

Folic Acid

400 mcg

Vitamin B12

1 mcg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ساشه افرتیل:

 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز افزایش ندهید.
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • در صورت مصرف دارو یا مکمل‌های دیگر، قبل از مصرف ساشه افرتیل بهشاد دارو با پزشک یا داروساز مشورت کنید.
 • در صورت بروز حساسیت به مواد تشکیل دهنده از مصرف این مکمل خودداری شود.
 • این محصول با دوزهای مختص به آقایان طراحی شده بنابراین استفاده در خانم ها مجاز نیست.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر جوشان: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات