منو
سبد خرید شما

شربت لیکو زینک ابیان فارمد | سلامت ایمنی و پوست و مو ناخن بدون شکر

شربت لیکو زینک برای افزایش قد
شربت لیکو زینک برای افزایش قد
-20 %
شربت لیکو زینک برای افزایش قد
شربت لیکو زینک برای افزایش قد
شربت لیکو زینک ابیان فارمد | سلامت ایمنی و پوست و مو ناخن بدون شکر
 • موجودی: موجود
 • مدل: Abian Liqo Zinc Syrup - 250ml
 • SKU: 4857
 • بارکد: 626943860040
104,900 تومان
130,800 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

شربت لیکو زینک ابیان فارمد Abian Liqo Zinc Syrup محصولی دیگری از برند ابیان فارمد برای کمک به سلامت سیستم ایمنی بدن و رشد قد کودکان است. شربت لیکوزینک ابیان فارمد حاوی 11 نوع ویتامین از مهمترین ویتامین ها به همراه زینک برای کمک به تامین ویتامین های ضروری و مورد نیاز بدن و همچنین کمک به بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن است. 

 

شربت لیکو زینک ابیان فارمد حاوی ویتامین های مختلف از جمله ویتامین سی، ویتامین د3، ویتامین ای و آ به همراه ویتامین های گروه ب (به جز بیوتین) و زینک است. به طور کلی ویتامین ها تاثیر بسزایی در سلامت بدن به خصوص در کودکان دارند. همواره توصیه شده است که ویتامین های مورد نیاز بدن را از طریق تغذیه طبیعی بدست بیاوریم اما انجام این کار به خصوص در کودکان بسیار سختر است. به خصوص اگر کودک نیز بد غذا باشد. بنابراین شربت لیکو زینک می تواند کمک شایانی به تامین ویتامین های ضروری جهت رشد کودک کرده و حد استانداردی از مواد مغذی را به صورت روزانه به بدن کودک برساند.

تاثیر ویتامین های و ترکیبات موجود در شربت لیکو زینک ابیان فارمد می تواند باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن، کمک به بهبود متابولیسم انرژی، کمک به بهبود رشد قد در کودکان، بهبود سلامت بینایی و سلامت استخوان ها و همچنین کاهش علائم سرماخوردگی و بیماری های عفونی شایع شود. شربت لیکو زینک همچنین در سلامت پوست مو و ناخن نیز به دلیل وجود ترکیباتی چون ویتامین سی، زینک و ویتامین ای کمک کننده و موثر است.

شربت لیکو زینک ابیان فارمد برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان طراحی شده است. شربت لیکو زینک را می توان از کودکان بیش از 1 سال تا بزرگسالان مصرف کرد. در واقع شربت لیکو زینک یک مکمل مناسب برای کل خانواده است. در ترکیبات شربت لیکوزینک از شکر و گلوتن نیز استفاده نشده است و می تواند یک محصول سالم تر را در اختیار کودکان و بزرگسالان قرار دهد. برای پذیرش بهتر در کودکان با سنین پایین تر نیز طعم پرتقال به ترکیبات لیکو زینک اضافه شده است. 

 

مکمل های تقویت سیستم ایمنی کودکان را مشاهده کنید. 

برای خرید شربت لیکو آپ برای رشد کودک و شربت لیکو ایمون برای سیستم ایمنی کودک بر روی نام آنها کلیک کنید. 

 

شربت لیکو زینک برای افزایش قد

سوالات متداول درباره شربت لیکو زینک:

شربت لیکو زینک برای چی خوبه؟

شربت لیکوزینک حاوی زینک به همراه ویتامین هایی نظیر ویتامین سی ویتامین ای، آ و ویتامین های گروه ب است که می تواند به سیستم ایمنی بدن، افزایش رشد در کودکان، سلامت بینایی و استخوان و همچنین کمک به متابولیسم انرژی موثر باشد. 

آیا شربت لیکو زینک اشتها آور است؟

برای کودکان بله، ویتامین های گروه ب باعث افزایش سوخت و ساز در کودکان شده و به تامین انرژی و سوخت و ساز بدن کمک می کنند که می تواند باعث افزایش اشتها در کودکان شوند. 

شربت لیکو زینک چه موقع مصرف شود؟

برای کمک به کاهش عوارض گوارشی، می تواند شربت لیکوزینک را بعد از غذا مصرف کرد. 

آیا شربت لیکو زینک برای افزایش قد مناسب است؟

شربت لیکوزینک به دلیل وجود زینک می تواند تاثیر مناسبی در رشد کودکان و نوجوانان در سنین رشد داشته باشد. یکی از مزایای زینک کمک به تقسیم سلولی و ساخت سلول های جدید است که همین امر باعث کمک به افزایش رشد قدی در کودکان می شود. همچنین وجود ویتامنی د3 در ترکیبات شربت لیکو زینک می تواند به افزایش جذب و سنتز کلسیم در بدن کمک کرده و به رشد استخوان ها و در نتیجه رشد قد کودکان کمک کند. 

شربت لیکوزینک ساخت کجاست؟

به دلیل طراحی جذاب شربت، برخی گمان می کنند که شربت لیکو زینک خارجی است. اما این محصول ساخت ایران و شرکت ابیان فارمد است. 

 

سایر محصولات مرتبط با رشد کودک را مشاهده کنید.

شربت لیکو زینک برای چی خوبه

 


 

مشخصات شربت لیکو زینک ابیان فارمد:

 • کمک به سلامت سیستم ایمنی بدن 
 • کمک به سلامت پوست، مو و ناخن
 • کمک به افزایش رشد در کودکان 
 • مناسب برای کودکان بیش از 1 سال،، نوجوانان و بزرگسالان
 • فاقد گلوتن و بدون شکر
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی
 • تامین ویتامین های مهم و مورد نیاز بدن
 • حاوی زینک برای کمک به سلامت سیستم ایمنی و رشد در کودکان
 • با طعم پرتقال

 

 


 

نحوه مصرف شربت لیکوزینک ابیان فارمد:

طبق تجویز پزشک یا بصورت زیر: 
محدوده سنی 8-1 سال: 5 میلی لیتر روزانه (1 قاشق مرباخوری یک بار در روز)
محدوده سنی 18-9 سال: 10 میلی لیتر روزانه (1 قاشق مرباخوری دو بار در روز)
بزرگسالان: 15 میلی لیتر روزانه (1 قاشق مرباخوری سه بار در روز)

قبل از مصرف، به خوبی تکان داده شود.

 

 


 

ترکیبات شربت لیکو زینک ابیان (در هر 5 میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A

1000 IU

Vitamin D3

400 IU

Vitamin E

100 IU

Vitamin C

41 mg

Vitamin B1 (as Thiamin HCL)

0.8 mg

Vitamin B2

0.8 mg

Vitamin B3

6 mg

Vitamin B6 (as pyridocxine HCL)

0.6 mg

Folic Acid

150 mcg

Vitamin B12

0.9 mcg

Vitamin B5 (Cacium pantothenate)

2 mg

Zinc (as Zinc Gluconate)

5 mg

 

 


 

ویتامین های مهم برای کودکان:

ویتامین D:

ویتامین D یک ماده مغذی حیاتی برای کودکان و بزرگسالان است که به سلامت استخوان ها، دندان ها و ماهیچه ها کمک می کند. بسیاری از ما مقداری ویتامین D را مستقیماً از نور خورشید و از طریق چند غذا دریافت می کنیم، اما این اغلب کافی نیست و محافظت از پوست کودک شما مهم است. بنابراین، باید به کودک خود مکمل ویتامین D بدهید. اگر به نوزاد خود شیر می دهید، NHS توصیه می کند که از بدو تولد به کودک خود مکمل ویتامین D روزانه 8.5 تا 10 میکروگرم (mcg) بدهید. این صرف نظر از اینکه مادر خودش مکمل ویتامین D مصرف می کند یا نه، صدق می کند.

مکمل های ویتامین D اشکال مختلفی دارند، اما در این مرحله، توصیه می شود که شربت یا قطره باشد. اطمینان حاصل کنید که مکمل برای کودک شما در سن او طراحی شده است. اگر کودک شما بیش از 500 میلی لیتر شیر خشک در روز مصرف می کند، نیازی به مکمل اضافی نخواهد داشت زیرا شیر خشک از قبل با ویتامین D غنی شده است.

هنگامی که کودک شما به سن بالاتر می رسد، کمی کمتر به شیر تکیه می کند و در عوض به مواد مغذی بیشتری از سایر غذاها نیاز دارد. نیازهای مختلف تغذیه ای اضافی برای نوزادان بین شش تا 12 ماهگی وجود دارد و ویتامین ها نقش مهمی در رشد آنها دارند. همانطور که در بالا ذکر شد، ویتامین D برای رشد نوزادان و کودکان بسیار مهم است. بنابراین، شما باید به کودک خود مکمل های ویتامین D را در حین رشد ادامه دهید. مکمل ویتامین D 10 میکروگرم در روز برای تمام کودکان شش ماهه تا پنج ساله در تمام طول سال توصیه می شود. 

 

ویتامین A:

ویتامین A یک ویتامین مهم به خصوص برای نوزادان و کودکان است. ویتامین A مسئول تقویت سیستم ایمنی و همچنین بهبود چشم و پوست ما است. ویتامین A را می توان در طیف وسیعی از غذاهای شیرگیری یافت، مانند:

 • هویج
 • سیب زمینی شیرین
 • سبزیجات سبز تیره

با این حال، نوزادان و کودکان همیشه مقدار ویتامین A مورد نیاز خود را از طریق صرف غذا دریافت نمی کنند. بنابراین مصرف مکمل روزانه 233 میکروگرم برای کودکان 6 ماهه تا 5 ساله توصیه می شود. مانند ویتامین D، شیر خشک در حال حاضر با ویتامین A غنی شده است. اگر کودک شما بیش از 500 میلی لیتر شیر خشک در روز می نوشد، تا زمانی که شیر دریافتی اش به کمتر از این مقدار کاهش پیدا نکند، به مکمل ویتامین A نیاز نخواهد داشت.

 

ویتامین سی:

ویتامین C شاید شناخته شده ترین ویتامین از همه ویتامین ها باشد و دلیل خوبی هم دارد. این ویتامین مسئول حمایت از سلامت کلی است و به جذب آهن کمک می کند که در این دوره در رشد کودک شما بسیار مهم است. ویتامین C را می توان در طیف وسیعی از غذاها یافت، از جمله:

 • نارنجی
 • کیوی
 • کلم بروکلی
 • فلفل

با این حال، مانند سایر ویتامین ها، برای همه نوزادان و کودکان آسان نیست که همه چیز مورد نیاز خود را به سادگی از طریق غذا دریافت کنند. بنابراین، مکمل ویتامین C روزانه 20 میلی گرم را برای همه کودکان شش ماهه تا پنج ساله توصیه می کند. اگر کودک شما روزانه بیش از 500 میلی لیتر شیر خشک می نوشد، هنوز به این مکمل نیازی نخواهد داشت.

 

خرید مکمل های ویتامین برای کودک

NHS توصیه می کند از شش ماهگی تا پنج سالگی یک مکمل ویتامین روزانه حاوی A، C و D را برای کودک خود تهیه کنید. شربت لیکوزینک ابیان فارمد علاوه بر این ویتامین ها شامل ویتامین های گروه ب و همچنین زینک برای کمک به رشد کودک نیز می باشد. به یاد داشته باشید که اگر کودک شما بیش از 500 میلی لیتر شیر خشک در روز مصرف می کند، به مکمل نیز نیاز ندارد. این به این دلیل است که شیر خشک حاوی این ویتامین ها می باشد.

مکمل های ویتامین برای کودکان در اشکال مختلف موجود است. این به شما بستگی دارد که کدام یک را انتخاب کنید. مهمترین چیز این است که بررسی کنید که ویتامین ها برای سن کودک شما طراحی شده اند. لیکو زینک حاوی ویتامین های مهمی است که کودک شما در حین رشد به آنها نیاز دارد. 

قیمت شربت لیکو زینک خارجی

 


 

توصیه، هشدار و عوارض لیکو زینک:

 • مصرف این مکمل در افراد مبتلا به بیماری قلبی- عروقی، کبدی، کلیوی، زخم معده، فشار خون پایین، دیابت ملیتوس و همچنین خانم های باردار یا شیرده با احتیاط صورت گیرد.
 • از مصرف لیکو زینک قبل یا بلافاصله بعد از عمل آنژیوپلاستی قلب خودداری نمایید.
 • در صورت مشاهده هر گونه عارضه جانبی، مصرف مکمل را قطع و با پزشک یا داروساز خود مشورت نمایید.
 • در صورت مصرف هر گونه دارویی، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز خود مشورت نمایید.
 • از مصرف همزمان لیکو زینک با آنتی بیوتیک ها (ماکرولیدها مانند اریترومایسین، آزیترومایسین، کلاریترومایسین) و شلاتورهای آهن (دفروکسامین، دفراسیروکس) خودداری نمایید.
 • مشابه تمام مکمل ها این محصول هم ممکن است در بعضی افراد سبب بروز عوارضی مانند تهوع، استفراغ، گرفتگی معده و سردرد گردد.
 • پس از مصرف، درب بطری را کاملا بسته و در جای خشک و دور از نور، دور از دید و دسترس اطفال و در دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری نمایید.
 • فرآورده را حداکثر تا 1 ماه پس از باز شدن درب بطری مصرف نمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارشربت: 250 میلی لیتر
سن مصرفبیشتر از 1 سالگی و بزرگسالان
کد بهداشتی254587211906958
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6269438600402
سایر توضیحاتبدون گلوتن و شکر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات