منو
سبد خرید شما

اولترا ایزو وی یونیورسال | 907 گرم | پروتئین وی ایزوله برای عضله سازی بدون چربی

اولترا ایزو وی یونیورسال
اولترا ایزو وی یونیورسال
اولترا ایزو وی یونیورسال
اولترا ایزو وی یونیورسال
اولترا ایزو وی یونیورسال | 907 گرم | پروتئین وی ایزوله برای عضله سازی بدون چربی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Universal Ultra Iso Whey - 907g
 • بارکد: 626942670055
3,611,700 تومان

گزینه های موجود

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

اولترا ایزو وی یونیورسال 907 گرمی Universal Ultra Iso Whey 907g مکمل پروتئین وی ایزوله از محصولات یونیورسال برای افزایش عضله سازی موثر با یک پروتئین با کیفیت است. پروتئین وی ایزوله یونیورسال حاوی پروتیین وی با کیفیت و 100 درصد خالص است که می تواند به افزایش حجم عضلات و کمک به ریکاوری عضلات موثر باشد. 

 

پودر اولترا ایزو وی یونیورسال می تواند نیمی از نیاز روزانه بدن به پروتئین را در هر سروینگ خود تامین کند. پروتئین نقش اساسی در رشد عضلات و همچنین ساخت عضلات جدید دارد که به خصوص در ورزشکاران این مکمل، یک مکمل ضروری به حساب می آید. انجام تمرینات سخت ورزشی باعث از دست رفتن بافت عضلانی خواهد شد و مکمل ایزو وی یونیورسال می تواند از تخریب عضلات جلوگیری کرده و ساخت عضلات جدید را میسر کند. 

اولترا ایزو وی یونیورسال یک مکمل بسیار ویژه برای عضله سازی بدون چربی است و ترکیبات آن نیز بسیار با دقت و مناسب چیده شده است. در ابتدا پروتئین استفاده شده در این محصول پروتئین وی ایزوله است که یکی از خالص ترین پروتئین های موجود به شمار می آید. برای تولید پودر پروتئین پروسه های متعددی رخ می دهد که در نتیجه پروتئین کنسانتره تشکیل می شود. اما تبدیل پروتئین کنسانتره به قطعات ریزتر با حذف لاکتوز، چربی و کربوهیدرات همراه خواهد بود و پروتئین خالص تر با قدرت جذب بالاتری را در اختیار بدن قرار می دهد. پروتئین بدست آمده از این پروسه را پروتئین وی ایزوله می نامند که کیفیت بسیار بالاتر و خلوص بیشتری نیز به سایر انواع پروتئین داشته و البته قیمت بیشتری نیز دارند. 

این توضیح درباره پروتئین وی ایزوله و اینکه پروتئین ایزوله چیست و چه تفاوتی با پروتئین کنسانتره دارد نشان می دهد که استفاده از مکمل هایی نظیر اولترا ایزو وی یونیورسال می تواند نتایج بهتری را برای اهداف ورزشی داشته باشد. علاوه بر این برند یونیورسال نیز یکی از مطرح ترین برند های دنیای مکمل های ورزشی است که توانسته است مکمل هایی با کیفیت بالا را به مشتریان ارائه دهد. در ادامه به بررسی تخصصی تر از ترکیبات اولترا ایزو وی یونیورسال خواهیم پرداخت. 

 

سایر مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

پروتئین وی کاله را مشاهده کنید.

اولترا ایزو وی یونیورسال اصل

بررسی پروتئین اولترا ایزو وی یونیورسال:

اولترا ایزو وی یونی ورسال، در وزن 907 گرمی ساخته شده است که در بین ورزشکاران شاید به پروتئین 900 گرمی نیز معروف باشد. هر سروینگ یا وعده اولترا ایزو وی یونیورسال از 30 گرم پودر تشکیل شده است که می تواند 30 سروینگ را در اختیار شما قرار دهد. هر سروینگ 30 گرمی از اولترا ایزو وی یونیورسال حاوی 25 گرم پروتئین وی ایزوله 100 درصد خالص استفاده شده است که علاوه بر این که می تواند نیمی از نیاز روزانه بدن را تامین کند می تواند کمک مناسبی نیز به ساخت عضلات و همچنین حمایت از عضلات داشته باشد. همواره نسبت موجود بین پروتئین به کربوهیدرات در مکمل های پروتئین مطرح است اما این نگرانی در پروتئین های ایزوله به خصوص ایزو وی یونیورسال درباره میزان کربوهیدرات نخواهد بود چرا که در هر سروینگ 30 گرمی تنها از 1 گرم کربوهیدرات استفاده شده است که مقدار بسیار ناچیزی است. همچنین در ترکیبات ایزو وی یونیورسال نیز تنها 1 گرم شکر وجود دارد که این مقدار نیز بسیار ناچیز است و مناسب برای ورزشکارانی است که قصد ساخت عضلات بدون افزودن وزن را دارند. علاوه بر این پروتئین ایزوله یونیورسال بدون شکر افزوده تولید شده است و شکر موجود در آن حاصل از ترکیبات موجود در تهیه پروتئین است. 

از نکات برجسته در پروتئین وی ایزوله اولترا ایزو وی یونیورسال، حذف کامل چربی از ترکیبات این محصول است. اولترا ایزو وی بدون چربی، چربی اشباع شده و چربی ترانس بوده که شما این ویژگی را در کمتر مکملی می توانید بیابید. برای ورزشکارانی که قصد چربی سوزی دارند ایزو وی یونیورسال می تواند یک گزینه عالی باشد. تمام این ترکیبات می تواند انرژی معادل با 100 کالری را به بدن ورزشکاران برسانند که مقدار بسیار کمی به حساب آمده که می تواند برای ورزشکارانی که قصد کاهش وزن را دارند مناسب باشد. همچنین از سایر ترکیبات باقی مانده در این محصول می توان به مقادیر بسیار کم کلسترول، سدیم، کلسیم، آهن و پتاسیم اشاره کرد. 

 

سایر محصولات یونیورسال را مشاهده کنید.

خرید مکمل پروتئین وی ایزوله خارجی

اولترا ایزو وی و تامین آمینو اسیدها:

اولترا ایزو وی یونیورسال حاوی طیف وسیعی از آمینو اسیدهای ضرویر و غیر ضروری است. اولترا ایزو وی حاوی 19 آمینو اسید از جمله آمینو اسیدهای شاخه ای یا بی سی ای ای ها را نیز می تواند در این لیست 19 تایی پیدا کنید. آمینو اسیدها عضوهای تشکیل دهنده پروتئین هستند که می توانند به ساخت عضلات و همچنین کمک به ریکاوری عضلات کرده و مهمترین این آمینو اسیدهای نیز 3 آمینو زنجیره ای یا بی سی ای ای نامیده می شوند. 

در هر 100 گرم پودر پروتئین ایزوله یونیورسال 900 گرمی 10 گرم لوسین، 5.7 گرم ایزولوسین و 5.4 گرم والین وجود دارد. همچنین از سایر آمینو اسیدهای مهم در این محصول می توان به لیزین، ال تیروزین، ال تریپتوفان، ال آرژنین و ال گلوتامین اشاره کرد. 

مکمل های ال کارنتیتین ، ال آرژنین، گلوتامین و گینر و کربوهیدرات  و کراتین را مشاهده کنید. 

اولترا ایزو وی یونویرسال iso whey universal

 


 

مشخصات اولترا ایزو وی یونیورسال:

 • پروتئین وی ایزوله خالص و 100 درصد
 • کمک به ساخت و رشد عضلات
 • افزایش سرعت ریکاوری بدن
 • هر سروینگ حاوی 25 گرم پروتئین ایزوله
 • کمک به تامین بخشی از نیاز بدن به پروتئین
 • تنها حاوی 1 گرم کربوهیدرات و 1 گرم شکر
 • بدون شکر افزوده و بدون چربی
 • با طعم های طبیعی
 • تامین کننده آمینو اسیدهای مورد نیاز عضلات

 

 


 

نحوه مصرف پروتئین وی ایزوله یونیورسال:

پودر پروتئین ایزو وی یونیورسال را در 250 میلی لیتر نوشیدنی مورد علاقه خود اضافه و مخلوط کنید. روزی 1 الی 3 بار مصرف شود. 

 

 

 


 

ترکیبات اولترا ایزو وی یونیورسال (در هر سروینگ 30 گرمی معادل 1 سروینگ):

نام ترکیب

مقدار

Calorie

100

Total Fat

0 g

Saturated Fat

0 g

Trans Fat

0 g

Cholesterol

5 mg

Sodium

90 mg

Carbohydrates

1 g

Dietary Fiber

0 g

Total Sugar

1 g

Added Sugar

0

Protein

25 g

Vitamin D

0 mcg

Calcium

110 mg

Iron

0.3 mg

Potassium

130 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ایزو وی یونیورسال:

 • در افراد بالای 18 سال مصرف شود.
 • قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • در صورت مصرف همزمان با سایر فرآورده ها، داروهای دیگر، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • از این محصول به عنوان تنها منبع تامین انرژی روزانه استفاده نشود.
 • این فرآورده یک مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در جای خشک و خنک، دور از گرما، نور و رطوبت نگهداری نمایید.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 907 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1479209449587213
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)
بارکد6269426700558
سایر توضیحاتبدون چربی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات