منو
سبد خرید شما

پودر پیور پروتئین پی ان سی کارن 1000 گرمی | عضله سازی با پروتیین ایزوله

پودر پیور پروتئین کارن
پودر پیور پروتئین کارن
پودر پیور پروتئین کارن
پودر پیور پروتئین کارن
پودر پیور پروتئین پی ان سی کارن 1000 گرمی | عضله سازی با پروتیین ایزوله
 • موجودی: موجود
 • مدل: Karen PNC Pure Protein Powder - 1000 g
 • بارکد: 626140510612
2,257,200 تومان

گزینه های موجود

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

پودر پیور پروتئین پی ان سی کارن Karen PNC Pure Protein یک مکمل پروتیین خالص برای افزایش عضله سازی و افزایش قدرت عضلات است. مکمل پیور پروتئین کارن در هر سروینگ خود حاوی 43 گرم پروتئین وی ایزوله است. هر سروینگ پیور پروتئین پی ان سی کارن ۵۲ گرم است و در هر سروینگ حدود 83 درصد از پروتئین خالص تشکیل شده است.

 

این مقدار پروتئین خالص باعث افزایش قدرت عضلات و حمایت عالی از عضلات در هنگام تمرینات ورزشی می شود. نکته دیگر و مهم در پیور پروتئین پی ان سی کارن وجود ۵ گرم گلوتامین در هر سروینگ است. پیور پروتئین کارن در هر سروینگ خود ۵ گرم ال گلوتامین به صورت افزوده، به مکمل خود اضافه کرده است. این مقدار از ال گلوتامین قطعا شما را به خرید ال گلوتامین به صورت جداگانه بی نیاز خواهد کرد. وجود ۵ گرم گلوتامین در هر سروینگ پیور پروتیین کارن باعث می شود تا از تحلیل عضلات در هنگام تمرینات ورزشی جلوگیری شود و ترمیم عضلات به سرعت اتفاق بیفتد. این مسئله باعث افزایش کارایی عضلات، کاهش خستگی و افزایش ریکاوری ماهیچه ها می شود.

 

پیور پروتئین کارن یک مکمل پروتئین عالی است که در هر سروینگ ۵۲ گرمی خود می تواند انرژی معادل 170 کالری را به بدن شما برساند. این مقدار انرژی می تواند باعث بهبود کارایی عضلات و بهبود عملکرد ورزشی در حین تمرینات شود. به طور کلی پروتئین وی ایزوله با نام پیور پروتئین، حاوی 19 سروینگ ۵۲ گرمی است.

 

سایر مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

پیور پروتئین کارن پی ان سی

 

نسبت کربوهیدرات به پروتئین در این مکمل چگونه است؟

کل کربوهیدرات استفاده شده در پیور پروتئین کارن تنها ۳ گرم است. از این مقدار 800 میلی گرم را لاکتوز تشکیل می دهد. بنابراین افرادی که به لاکتوز حساسیت دارند بهتر است قبل از مصرف این مکمل با پزشک مشورت کنند. البته این مقدار لاکتوز بسیار ناچیز است. 0.7 گرم فیبر و 0.7 گرم نیز چربی در ترکیبات پیور پروتئین دیده می شود که مقادیر بسیار کم و ناچیزی به عنوان کربوهیدرات در یک مکمل پروتئین می باشد. این مسئله باعث می شود تا شما ورزشکاران بعد از مصرف پیور پروتئین کارن، یک عضله سازی و افزایش حجم عضلات بدون چربی را تجربه کنید.

 

مکمل های کربوهیدرات و گینر را مشاهده کنید.

 

آیا پیور پروتئین کارن حاوی بی سی ای ای هست؟

بله. پودر پیور پروتیین پی ان سی کارن حاوی آمینو اسیدهای زنجیره ای یا BCAA ها می باشد. پیور پروتئین یک منبع قدرتمند از آمینو اسیدهای شاخه ای یا بی سی ای ای می باشد. نسبت استفاده شده بی سی ای ای در مکمل پیور پروتئین نیز نسبت استاندارد 2:1:1 لوسین، ایزولوسین و والین است.

 

مکمل های بی سی ای ای و آمینو اسید را مشاهده کنید.

پیور پروتئین کارن پی ان سی ۱۰۰۰ گرمی

 


 

مشخصات پیور پروتیین کارن PNC:

 • حاوی پروتئین خالص ایزوله شده
 • کمک به عضله سازی با کیفیت
 • حاوی ۵ گرم گلوتامین به صورت افزوده برای ریکاوری عضلات
 • جلوگیری از تحلیل عضلات
 • هر سروینگ حاوی 170 کالری انرژی
 • بهبود قدرت عضلات
 • حاوی 19 سروینگ
 • حداقل مقدار کربوهیدرات
 • حاوی آمینو اسیدهای شاخه دار یا بی سی ای ای

 

 


 

نحوه مصرف پیور پروتئین پی ان سی کارن:

میزان دو پیمانه (52 گرم) پودر پیور پروتئین را در نیم لیتر آب یا شیر حل کرده و خنک بنوشید.

 

 


 

ترکیبات مکمل پیور پروتیین کارن (در هر 2 پیمانه معادل ۵۲ گرم):

نام ترکیب

مقدار

Calories

199

Total Fat

1.3 g

Total Carbohydrate

3.6 g

Protein

43 g

L-Glutamine

5 g

 

 


 

درباره وی پروتئین و وی ایزوله:

پودر آب پنیر یا پروتئین وی معمولا برای شیک های پروتئینی برای عضله سازی یا جایگزینی وعده های غذایی استفاده می شود. ممکن است "آب پنیر" یا "آب پنیر ایزوله" را روی برچسب محصول پودر آب پنیر خود مشاهده کنید. اما تفاوت این دو چیست؟ پروتئین وی گروهی از هشت پروتئین است که در شیر گاو یافت می شود. این پروتئین ها نامیده می شوند:

 •      بتا-لاکتوگلوبولین
 •      آلفا لاکتالبومین
 •      گلیکوماکروپپتید
 •      ایمونوگلوبولین ها
 •      آلبومین سرم گاوی
 •      لاکتوفرین
 •      لاکتوپراکسیداز
 •      لیزوزیم

آب پنیر محصول فرعی فرآیند تولید پنیر است. تولیدکنندگان از آنزیم‌هایی برای بستن شیر گاو استفاده می‌کنند، کشک جامد آن را جدا می‌کنند و آب پنیر مایع باقی می‌گذارند. کشک که از چربی شیر تشکیل شده است برای تهیه پنیر استفاده می شود.

پروتئین آب پنیر باقی مانده رقیق و آبکی است. تولید کنندگان این آب پنیر مایع را پاستوریزه می کنند تا باکتری ها را از بین ببرد و آن را خشک می کنند تا پودر آب پنیر تولید شود. سپس می توانند از آن برای تولید سه محصول مختلف آب پنیر استفاده کنند:

 

کنسانتره:

پروتئین آب پنیر در این شکل در بسیاری از محصولات، از شیک ها و بارهای پروتئینی گرفته تا شیر خشک نوزادان استفاده می شود. هر کدام بسته به کاربرد مورد نظر خود دارای مقادیر متفاوتی از لاکتوز (قند موجود در شیر) و چربی هستند.

ایزوله:

پروتئین وی ایزوله برای کاهش محتوای چربی و لاکتوز آن فرآوری می شود و عمدتاً پروتئین باقی می ماند. ایزوله پروتئین آب پنیر ممکن است برای افرادی که در هضم لاکتوز مشکل دارند (عدم تحمل لاکتوز) بهتر باشد. اما برای افرادی که به شیر حساسیت دارند مناسب نیست.

هیدرولیز شده:

هنگامی که پروتئین آب پنیر هیدرولیز می شود، زنجیره های پروتئینی آن شکسته می شود که هضم آن را آسان می کند. این نوع آب پنیر بیشتر در شیر خشک های مخصوص نوزادان استفاده می شود.

 

پروتئین وی ایزوله

 

فواید پروتئین و ایزوله آب پنیر

پروتئین آب پنیر و پروتئین وی ایزوله می توانند به طرق مختلف مفید باشند، از جمله:

عضله سازی:

پروتئین برای ساخت عضلات قوی ضروری است. پروتئین آب پنیر، به ویژه، حاوی انواع اسیدهای آمینه است که برای عضلات عالی هستند.

خواص درمانی:

اگر پس از جراحی صدمه دیده اید یا در حال بهبودی هستید، پروتئین آب پنیر ممکن است به بهبود سریعتر پوست شما کمک کند.

افزایش وزن:

از آنجایی که پروتئین آب پنیر به رشد عضلات کمک می کند، برای افزایش وزن مفید است.

مکمل های غذایی:

اگر پروتئین کافی در رژیم غذایی خود دریافت نمی کنید، آب پنیر و ایزوله آب پنیر می توانند شکاف ها را پر کنند.

آمینو اسید:

پروتئین آب پنیر یک پروتئین کامل با 9 اسید آمینه ضروری در نظر گرفته می شود. بدن شما آمینو اسیدها را می سازد، اما این آمینو اسیدها از انواعی نیستند که در آب پنیر و پروتئین ایزوله آب پنیر یافت می شوند. اسیدهای آمینه به ساخت ماهیچه ها و ایجاد سلول های ایمنی جدید برای بدن شما کمک می کنند.

پروتئین:

بدن شما تنها می تواند 20 تا 40 گرم پروتئین را در یک زمان پردازش کند. اگر می‌خواهید عضله بسازید، به طور مداوم در طول روز به پروتئین نیاز دارید. مکمل‌های پروتئین وی و ایزوله آب پنیر برای این کار خوب هستند، زیرا اغلب از پیش ساخته می‌شوند یا به راحتی مخلوط می‌شوند.

 

 

معایب آب پنیر و وی ایزوله

کالری:

می توانید آب پنیر و آب پنیر ایزوله را به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم مصرف کنید، اما اگر می خواهید وزن کم کنید، آنها را در حد اعتدال مصرف کنید. برچسب ها را بخوانید تا کالری و مواد مغذی موجود در محصولاتی که استفاده می کنید را درک کنید.

شکر و مواد فرآوری شده اضافه شده است:

بسیاری از محصولات آب پنیر و ایزوله حاوی قند اضافه شده برای بهبود طعم و مزه آنها هستند. برچسب ها را برای شکر و مواد فرآوری شده مانند طعم دهنده های مصنوعی بررسی کنید. متخصصان تغذیه پیشنهاد می‌کنند که مقدار غذای فرآوری‌شده‌ای را که می‌خورید محدود کنید، و این شامل برخی از کشک و محصولات ایزوله آب پنیر می‌شود.

آئین نامه:

مکمل های پروتئینی برای ایمنی و اثربخشی توسط FDA تنظیم نمی شوند. آب پنیر و محصولات ایزوله آب پنیر ممکن است دارای ناخالصی ها، پرکننده ها و آلاینده های فلزی باشند که در برچسب آنها ذکر نشده است. به دنبال محصولاتی باشید که دارای گواهینامه NSF برای ورزش یا تأیید شده توسط Informed Choice هستند، زیرا به طور مستقل آزمایش و تأیید شده اند.

گوارش:

اگر به عدم تحمل لاکتوز مبتلا هستید، وی ایزوله انتخاب بهتری نسبت به کنسانتره آب پنیر است. بسیاری از لاکتوز و قندها از ایزوله آب پنیر در طول فرآوری حذف می شوند. اما اگر به لبنیات حساسیت دارید، هر دو ایزوله آب پنیر و آب پنیر ممکن است معده شما را ناراحت کنند. در این صورت، به جای آن به دنبال پروتئین گیاهی باشید.

 

پروتئین پیور پی ان سی

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پروتئین کارن:

 • بهتر است قبل از مصرف پودر پیور پروتئین با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم‌های باردار بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.
 • افرادی که داروهای آنتی پیرین و تئوفیلین استفاده می‌کنند، با مشورت پزشک مصرف نمایند.
 • منع مصرف برای افرادی که دارای نارسایی کلیوی و فنیل کتونوری هستند.
 • در صورت حساسیت به شیر قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • بیش از میزان دوز پیشنهادی روی پودر پیور پروتیین کارن مصرف نکنید.
 • افراد زیر ۱۸ سال مصرف نکنند.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 1000 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی4871561369740867
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6261405106122
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 19

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات