منو
سبد خرید شما

ایزو وی گلد ژن استار | 910 گرمی | پروتئین وی ایزوله برای عضله سازی، بدون طعم

ایزو گلد 910 گرمی ژن استار
ایزو گلد 910 گرمی ژن استار
-3 %
ایزو گلد 910 گرمی ژن استار
ایزو گلد 910 گرمی ژن استار
ایزو وی گلد ژن استار | 910 گرمی | پروتئین وی ایزوله برای عضله سازی، بدون طعم
 • موجودی: موجود
 • مدل: Genestar Iso Gold Whey Protein - 910g
 • SKU: 4902
 • بارکد: 626954640173
2,037,000 تومان
2,100,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پروتئین ایزوله ژن استار با نام ایزو گلد Genestar Iso Gold Whey Protein پودر پروتئین وی ایزوله از محصولات ژن استار برای ساخت عضلات جدید است. پروتئین وی ایزوله ژن استار حاوی پروتئین با کیفیت ایزوله برای کمک به تامین پروتئین مورد نیاز بدن برای انجام تمرینات ورزشی و کمک به عضله سازی و بهبود عملکرد ورزشی است. 

 

پروتئن ایزو گلد ژن استار یکی از خالص ترین پروتئین های وی را ارائه داده است و توانسته است پروتئین ایزوله خود را که شامل 90 درصد پروتئین ایزوله وی می باشد، برای ورزشکاران تولید کند. عموما پروتئین ها به شکل کنسانتره ساخته می شوند و پروتئین وی ایزوله با تکنولوژی خاص، به قطعات ریز تر و قابل جذب تر برای بدن، تولید می شوند که می توانند مزایای پروتئین را بهتر به بدن رسانده و چربی، لاکتوز و شکر کمتری داشته باشند. 

پروتئین وی ایزوله ژن استار حاوی مقادیر قابل قبولی از آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن از جمله بی سی ای ای برای حمایت هر چه بیشتر از عضلات می باشد. همچنین سایر آمینو اسیدهای ضروری و غیر ضروری نیز در ترکیبات ایزو وی گلد ژن استار به چشم می خورند که همگی می توانند به ساخت عضلات، کمک به ریکاوری عضلات و در نتیجه بهبود عملکرد در تمرینات ورزشی منجر شوند. پروتئین وی ایزوله ژن استار باعث رشد و ابقای حجم عضلانی شده و همچنین برای آن دسته از ورزشکارانی که با هدف کاهش وزن مکمل پروتئین را مصرف می کنند نیز مناسب است. در ادامه توضیحات داروکالا به بررسی میزان ترکیبات و نسبت پروتئین به کربوهیدرات در این محصول اشاره خواهیم کرد. 

 

سایر مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

پروتئین وی کاله را مشاهده کنید. 

پودر پروتئین ایزوله ژن استار 900 گرمی

بررسی ترکیبات ایزو وی گلد ژن استار:

مکمل های پروتئین ایزوله از جمله خالص ترین مکمل های پروتئین ساخته شده هستند که به دلیله ایزوله شدن (تبدیل به قطعات قابل جذب تر) از کربوهیدرات و چربی بسیار کمتری نسبت به سایر انواع پروتئین برخوردار هستند. پروتئین وی گلد ایزوله ژن استار در وزن 910 گرمی تولید شده است که کاربران آن را به عنوان پروتئین وی ایزوله ژن استار 1 کیلویی نیز می شناسند. اما وزن این محصول کمی کمتر از 1 کیلو گرم و 910 گرم است. 

این مقدار می توان 35 سروینگ 26 گرمی را در اختیار شما قرار دهد. در واقع هر اسکوپ سر صاف از ایزو گلد ژن استار حاوی 26 گرم پودر است که 1 سروینگ را تشکیل می دهد. در هر سروینگ 26 گرمی از وی گلد ژن استار مقدار بسیار مناسب 23 گرم پروتئین ایزوله شده وجود دارد که می تواند تقریبا نیمی از نیاز بدن به پروتئین را تامین و عضلات را حمایت کند. همانطور که قبلا توضیح داده شد، پروتئین های ایزوله مناسب برای ورزشکارانی است که قصد عضله سازی بدون اضافه شدن چربی را دارند. هر سروینگ 26 گزمی از ایزو وی گلد ژن استار تنها حاوی 1 گرم کربوهیدرات است و از این مقدار کربوهیدرات حاوی مقادیر کمتر از 1 گرم قند به ازای هر سروینگ است. این مسئله نسبت پروتئین به کربوهیدرات را در ایزو وی گلد ژن استار 1 کیلویی به نسبت فوق العاده 23 به 1 می رساند که تقریبا عضله سازی خالص را برای شما به ارمغان می آورد. 

میزان چربی استفاده شده در این محصول نیز مقدار بسیار ناچیز 0.5 گرم است و این محصول نیز فاقد چربی ترانس است. این مقادیر ناچیز، به دلیل استفاده از پروتئین وی ایزوله در ایزو وی گلد ژن استار است. از سایر ترکیبات استفاده شده در پروتئین وی گلد ایزوله ژن استار می توان به 240 میلی گرم کلسیم، 70 میلی گرم فسفر، 22 میلی گرم منیزیم (که هر 3 برای سلامت استخوان ها مفید هستند) استفاده شده به همراه مقادیر اندکی از سدیم و پتاسیم اشاره کرد. 

در مجموع، تمام این ترکیبات در هر سروینگ 26 گرمی از پودر پروتئین ایزوله ژن استار می تواند به بدن شما انرژی معادل 100 کالری را برساند که هر چه بیشتر می تواند شما را به اهداف تعادل وزنی نزدیک کرده و عضله سازی خالص را برای شما به ارمغان بیاورد. نکته قابل توجه درباره ایزو گلد 910 گرمی ژن استار، عدم استفاده از طعم دهنده برای خلوص بیشتر و استفاده کمتر از شکر در ترکیبات این محصول است. 

مکمل های ال کارنتیتین ، ال آرژنین، گلوتامین و گینر و کربوهیدرات  و کراتین را مشاهده کنید. 

 

پروتئین وی ایزوله ژن استار

آمینو اسیدهای موجود در ایزو گلد ژن استار:

پروتئین وی ایزوله ژن استار گلد حاوی 15 آمینو اسید و ترکیبی از آمینو اسیدهای ضروری و غیر ضروری است. بخش مهم در این آمینو اسیدها وجود 3 آمینو اسید شاخه ای یا بی سی ای ای است. لوسین، ایزولوسین و والین 3 آمینو اسید زنجیره ای هستند که برای ساخت عضلات جدید و همچنین پشتیبانی عضلات نقش مهمی را ایفا می کنند. لوسین به میزان تقریبی 3 گرم، ایزولوسین به میزان تقریبی 1.5 گرم و والین نیز به میزان تقریبی 1.6 گرم در هر وعده 26 گرمی از پروتئین وی گلد ایزوله ژن استار استفاده شده اند. 5 آمینو اسید ضروری دیگر نیز در ترکیبات ایزو گلد ژن استار به چشم می خورند که بدن ما قادر به تولید آنها نبوده و می بایست آنها را از طریق تغذیه و یا مکمل هایی نظیر پروتئین وی گلد 100 درصد ایزوله ژن استار تهیه کرد.  ایزو وی گلد حاوی 7 آمینو اسید غیر ضروری نیز می باشد که شاید برای ورزشکاران چندان غیر ضروری نیز نباشد. چرا که انجام فعالیت های ورزشی می تواند مصرف بدن را بالا برده و نیاز به تامین این ترکیبات خارج از تولید بدن باشد. مهمترین این آمینو اسیدها، آلانین، ال آرژنین، آسپارتیک اسید و ال گلوتامیک اسید هستند. 

خرید مکمل پروتئین وی ایزوله

 


 

مشخصات پروتئین وی ژن استار ایزوله:

 • کمک به عضله سازی خالص و موثر بدون اضافه کردن چربی
 • حاوی پروتئین وی ایزوله با کیفیت بالا
 • 23 گرم پروتئین ایزوله در هر سروینگ 26 گرمی
 • تنها حاوی 1 گرم کربوهیدرات و 0.5 گرم چربی
 • کمک به پشتیبانی و حمایت از عضلات 
 • حاوی طیف وسیعی از آمینو اسیدهای ضروری و نیمه ضروری
 • افزایش حجم عضلانی و بهبود عملکرد ورزشی
 • افزایش قدرت عضلات
 • کمک به ریکاوری سریع عضلات
 • بدون طعم
 • حاوی 35 سروینگ

 

 


 

نحوه مصرف ایزو گلد ژن استار 910 گرمی:

روزانه مقدار یک پیمانه (26 گرم) از محصول را در 240 سی سی آب سرد، شیر و یا نوشیدنی دلخواه خود اضافه و مخلوط نمایید.

 

 


 

ترکیبات پروتئین وی ژن استار ایزوله (در هر سروینگ 26 گرمی):

نام ترکیب

مقدار

کالری 

۱۰۰

چربی کل

۰.۵ گرم

چربی ترانس

۰ گرم

کربوهیدرات کل

۱ گرم

شکر

کمتر از 1 گرم

پروتئین

۲۳ گرم

کلسیم

۰.۲۴ گرم

فسفر

۷۰ میلی گرم

منیزیم

۲۲ میلی گرم

سدیم

۴۵ میلی گرم

پتاسیم

۱۲۵ میلی گرم

آمینو اسیدهای ضروری

ال ایزولوسین

۱۵۶۸ میلی گرم

ال لوسین

۲۸۶۷ میلی گرم

ال لیزین

۲۷۱۶ میلی گرم

ال متیونین

۴۷۳ میلی گرم

ال فنیل آلانین

۷۲۲ میلی گرم

ال ترئونین

۲۲۱۵ میلی گرم

ال تریپتوفان

۵۲۹ میلی گرم

ال والین

۱۶۴۶ میلی گرم

آمینو اسیدهای غیرضروری

ال آلانین

۱۳۴۴ میلی گرم

ال آرژنین

۴۹۸ میلی گرم

ال آسپارتیک اسید

۲۸۴۵ میلی گرم

ال سیستئین

۵۸۵ میلی گرم

ال گلوتامین اسید

۵۴۰۷ میلی گرم

گلیسین

۳۹۸ میلی گرم

ال هیستیدین

۳۶۷ میلی گرم

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض ایزو وی گلد:

 • این مکمل باید همراه با آب زیاد مصرف شود تا مواد زاید حاصل از متابولیسم پروتئین از بدن دفع شود و اختلال عضلانی هنگام تمرین ایجاد نکند. در افراد مبتلا به نارسایی کلیوی و کبدی این مکمل مصرف نشود.
 • خانم‌های باردار و شیرده بدون اجازه پزشک از این مکمل استفاده نکنند.
 • در صورت حساسیت به شیر، بادام، تخم مرغ و سویا قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید.
 • در افراد مبتلا به نارسایی کلیوی و کبدی این مکمل مصرف نشود.
 • افراد زیر 18 سال مصرف نکنند.
 • در جای خشک و خنک دور از دسترس کودکان نگهداری شود

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 910 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی23852000112778955
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6269546401731
سایر توضیحاتبدون طعم - تعداد سروینگ: 35

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات