منو
سبد خرید شما

قرص منیزیم پلاس یوروویتال 30 عددی | کمک به بهبود عملکرد عضلات بدن

منیزیم پلاس یوروویتال
منیزیم پلاس یوروویتال
-9 %
منیزیم پلاس یوروویتال
منیزیم پلاس یوروویتال
قرص منیزیم پلاس یوروویتال 30 عددی | کمک به بهبود عملکرد عضلات بدن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital Magnesium Plus - 30 Tabs
 • SKU: 3245
 • بارکد: 626066180252
179,900 تومان
198,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

قرص منیزیم پلاس یوروویتال Eurhovital Magnesium Plus از دیگر مکمل های جدید برند یوروویتال است که برای کمک به عملکرد ماهیچه های بدن طراحی و تولید شده است. قرص منیزیم پلاس یوروویتال، حاوی 4 نوع از منیزیم برای کمک به جذب حداکثری و بهتر منیزیم در بدن است. در قرص منیزیم پلاس یورو ویتال از ۴ ملح منیزیم اکساید، سیترات، بیس گلیسینات و لاکتات برای اثر گذاری بهتر این ماده معدنی مهم در بدن استفاده شده است.

 

علاوه بر این ویژگی منحصر به فرد در قرص منیزیم پلاس یوروویتال، ترکیبات دیگری جهت بهبود سیستم عصبی عضلانی گنجانده شده است. ویتامین های گروه ب یا ب کمپلکس نیز برای تقویت هر چه بیشتر سیستم عصبی عضلانی بدن در این محصول گنجانده شده است. این گروه ویتامین نیز تاثیر مهمی در تقویت سیستم عصبی بدن ایفا می کنند. هر کدام از ویتامین های گروه ب نقش خاصی در بدن دارند اما به طور کلی می توانند باعث حفظ سلامت سیستم عصبی عضلانی بدن و همچنین کمک به کاهش گرفتگی عضلات شوند.

 

منیزیم پلاس یوروویتال دوز روزانه منیزیم را در ترکیبی هم افزایی با ویتامین های B در یک قرص فراهم می کند. این قرص حاوی 4 نوع مختلف منیزیم (بیس گلیسینات، لاکتات، سیترات و اکسید) تا زیست فراهمی است. منیزیم به عملکرد طبیعی عضلات از جمله عضله قلب کمک می کند و از تعادل الکترولیت بدن پشتیبانی می کند.

منیزیم و ویتامین های B به متابولیسم طبیعی تولید انرژی و کاهش خستگی کمک می کنند. علاوه بر این، از عملکرد طبیعی سیستم عصبی پشتیبانی می کند. ویتامین های B6 و B12 به تشکیل طبیعی گلبول های قرمز خون و عملکرد طبیعی سیستم ایمنی کمک می کنند.

قرص منیزیم پلاس یوروویتال در بسته بندی ۳۰ عددی و تحت لیسانس آلمان و در ایران تولید و بسته بندی شده است. استفاده از ۴ ملح مختلف منیزیم در منیزیم پلاس یوروویتال، این محصول را به یک مکمل ویژه تبدیل کرده است.

 

مکمل های منیزیم را مشاهده کنید.

 

منیزیم پلاس یوروویتال

 


 

مشخصات قرص منیزیم پلاس یوروویتال:

 

 


 

نحوه مصرف قرص منیزیم پلاس یوروویتال:

بزرگسالان روزانه یک عدد قرص منیزیم پلاس را با مقدار کافی آب و ترجیحا همراه با غذا میل کنند.

 

 


 

ترکیبات قرص منیزیم پلاس یورو ویتال (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Magnesium

375 mg

Vitamin B1

3.3 mg

Vitamin B2

4.2 mg

Vitamin B6

10 mg

Vitamin B12

7.5 mcg

Biotin

150 mcg

Folic Acid

600 mcg

Nilacin

48 mg

Pantothenic Acid

15 mcg

 

 


 

منیزیم در صدها واکنش بیوشیمیایی در بدن شما نقش دارد!

منیزیم در سراسر بدن شما یافت می شود. در واقع، هر سلول در بدن شما حاوی این ماده معدنی است و برای عملکرد به آن نیاز دارد. حدود 60 درصد از منیزیم در بدن شما در استخوان ها وجود دارد، در حالی که بقیه در ماهیچه ها، بافت های نرم و مایعات از جمله خون است.

یکی از نقش های اصلی آن این است که به عنوان یک کوفاکتور - یک مولکول کمکی - در واکنش های بیوشیمیایی که به طور مداوم توسط آنزیم ها انجام می شود، عمل کند. این در بیش از 600 واکنش در بدن شما نقش دارد، از جمله

 •     ایجاد انرژی: تبدیل غذا به انرژی
 •     تشکیل پروتئین: ایجاد پروتئین های جدید از اسیدهای آمینه
 •     نگهداری ژن: کمک به ایجاد و ترمیم DNA و RNA
 •     حرکات عضلانی: کمک به انقباض و آرامش عضلات
 •     تنظیم سیستم عصبی: تنظیم کننده انتقال دهنده های عصبی، که پیام ها را در سراسر مغز و سیستم عصبی شما ارسال می کنند

با این وجود، مطالعات نشان می دهد که تقریباً 50 درصد از بزرگسالان ایالات متحده کمتر از مقدار توصیه شده روزانه منیزیم دریافت می کنند.

 

خرید قرص منیزیم پلاس یوروویتال

 

مهمترین عملکردهای منیزیم در بدن:

بهبود عملکرد ورزشی:

در طول ورزش، بسته به فعالیت، نسبت به زمانی که در حال استراحت هستید به منیزیم بیشتری نیاز دارید. منیزیم به حرکت قند خون به ماهیچه ها و دفع لاکتات کمک می کند، که می تواند در حین ورزش جمع شود و باعث خستگی شود. مطالعات نشان می دهد که مکمل های منیزیم ممکن است به ویژه برای بهبود عملکرد ورزشی در افراد مسن و کسانی که کمبود این ماده مغذی دارند مفید باشد. یک مطالعه روی 2570 زن، مصرف بیشتر منیزیم را با افزایش توده عضلانی و قدرت مرتبط دانست.

در یک مطالعه قدیمی‌تر، والیبالیست‌هایی که روزانه 250 میلی‌گرم منیزیم مصرف می‌کردند، بهبودهایی را در پرش و حرکات بازو تجربه کردند. علاوه بر این، یک مطالعه نشان داد که مکمل های منیزیم در برابر برخی از نشانگرهای آسیب عضلانی در دوچرخه سواران حرفه ای محافظت می کند. با این حال، مطالعات بیشتری مورد نیاز است، زیرا برخی از تحقیقات نشان می‌دهند که مصرف مکمل به ورزشکاران یا افراد فعال با سطوح طبیعی منیزیم کمکی نمی‌کند.

 

مکمل منیزیم پلاس یوروویتال

 

دارای مزایای ضد التهابی است:

مصرف کم منیزیم با افزایش سطح التهاب مرتبط است، که نقش کلیدی در پیری و بیماری های مزمن ایفا می کند. یک بررسی از 11 مطالعه به این نتیجه رسید که مکمل‌های منیزیم سطوح پروتئین واکنش‌گر C (CRP) را که نشانگر التهاب است، در افراد مبتلا به التهاب مزمن کاهش می‌دهد. مطالعات دیگر یافته‌های مشابهی را گزارش می‌کنند که نشان می‌دهد مکمل‌های منیزیم ممکن است CRP و سایر نشانگرهای التهاب مانند اینترلوکین-6 را کاهش دهند. علاوه بر این، برخی تحقیقات کمبود منیزیم را با افزایش استرس اکسیداتیو مرتبط می‌دانند که با التهاب مرتبط است.

 

 

جلوگیری از حملات میگرن:

سردردهای میگرنی می توانند دردناک باشند و اغلب باعث علائمی مانند حالت تهوع، استفراغ و حساسیت به نور و صدا می شوند. برخی از محققان بر این باورند که افراد مبتلا به میگرن بیشتر از دیگران در معرض کمبود منیزیم هستند. در واقع، چندین مطالعه نشان می‌دهد که مکمل‌های منیزیم حتی ممکن است از سردردهای میگرنی پیشگیری کرده و آن‌ها را درمان کنند. در یک مطالعه، مکمل 1 گرم منیزیم باعث تسکین حملات حاد میگرن سریعتر و موثرتر از یک داروی معمولی شد. علاوه بر این، خوردن بیشتر غذاهای غنی از منیزیم ممکن است به کاهش علائم میگرن کمک کند.

 

درمان سردرد میگرنی با منیزیم پلاس یوروویتال

 

ممکن است علائم PMS را بهبود بخشد:

سندرم پیش از قاعدگی (PMS) یکی از شایع ترین شرایط در زنان با اندام در سنین باروری است. اغلب باعث علائمی مانند احتباس آب، گرفتگی عضلات شکم، خستگی و تحریک پذیری می شود. برخی تحقیقات نشان می‌دهد که مکمل‌های منیزیم به تسکین علائم PMS و همچنین سایر شرایط مانند دردهای قاعدگی و حملات میگرنی کمک می‌کنند. این ممکن است به این دلیل باشد که سطح منیزیم در طول چرخه قاعدگی در نوسان است که ممکن است علائم PMS را در افرادی که کمبود دارند بدتر کند. به این ترتیب، مکمل ها ممکن است به کاهش شدت علائم، از جمله حملات میگرن قاعدگی کمک کنند.

 

منیزیم پلاس یوروویتال در داروخانه آنلاین داروکالا

 

سلامت استخوان را تقویت می کند:

منیزیم برای حفظ سلامت استخوان و محافظت در برابر تحلیل استخوان بسیار مهم است. در واقع، 50 تا 60 درصد از منیزیم بدن شما در استخوان های شما یافت می شود. برخی مطالعات سطوح پایین تر این ماده معدنی را با خطر بیشتر پوکی استخوان مرتبط می دانند، وضعیتی که باعث شکنندگی و ضعیف شدن استخوان ها می شود.

یک مطالعه 3 ساله بر روی 358 نفر که تحت همودیالیز قرار گرفتند - درمانی برای کمک به حذف مواد زائد و آب از خون - نشان داد که کسانی که کمترین منیزیم را مصرف می‌کنند، 3 برابر بیشتر از کسانی که بیشترین مصرف را دریافت کرده‌اند، شکستگی را تجربه کرده‌اند. علاوه بر این، یک بررسی اخیر از 12 مطالعه، مصرف بالای منیزیم را با افزایش تراکم استخوان در لگن و گردن استخوان ران، هر دو ناحیه مستعد شکستگی مرتبط دانست.

 

خرید مکمل منیزیم ب کمپلکس یوروویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف منیزیم پلاس:

 • در صورتی که داروی خاصی مصرف می‌کنید، از این فرآورده مطابق دستور پزشک استفاده کنید.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دوران بارداری و شیردهی طبق دستور پزشک مصرف کنید.
 • احتمال بروز اثرات ملین وجود دارد.
 • در صورت مصرف بیس فسفونات‌ها و آنتی بیوتیک‌ها، فاصله زمانی حداقل دو ساعته با مصرف این فرآورده رعایت شود.
 • در صورت مصرف داروهای دیگر به پزشک خود اطلاع دهید.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نیست.
 • دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی126810422137182
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد626066180252

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات