منو
سبد خرید شما

کپسول پیگمنتا درمکس 30 عددی | روشن کننده پوست و کمک به رفع لکه های تیره پوستی

خرید مکمل روشن کننده پوست پیگمنتا درمکس
خرید مکمل روشن کننده پوست پیگمنتا درمکس
خرید مکمل روشن کننده پوست پیگمنتا درمکس
خرید مکمل روشن کننده پوست پیگمنتا درمکس
-33 %
خرید مکمل روشن کننده پوست پیگمنتا درمکس
خرید مکمل روشن کننده پوست پیگمنتا درمکس
خرید مکمل روشن کننده پوست پیگمنتا درمکس
خرید مکمل روشن کننده پوست پیگمنتا درمکس
کپسول پیگمنتا درمکس 30 عددی | روشن کننده پوست و کمک به رفع لکه های تیره پوستی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Dermax Pigmenta Skin Lightener - 30 Caps
 • SKU: 2509
 • بارکد: 626014770646
329,900 تومان
490,500 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

کپسول پیگمنتا درمکس Dermax Pigmenta Skin Lightener Capsules یک مکمل جدید و فوق العاده برای روشن کنندگی پوست از محصولات درمکس است. پیگمنتا درمکس یک روشن کننده پوست است که با ترکیبات خاصی باعث درخشندگی پوست و کمک به رفع لکه های تیره پوستی می شود.

کپسول پیگمنتا درمکس حاوی ترکیبات ویژه ای از جمله ویتامین ها و عصاره های گیاهی است. در جواب به این سوال که آیا پیگمنتا درمکس چاق کننده است باید گفت که این محصول هیچ ترکیبی که باعث چاقی شود در خود ندارد و به طور کلی تاثیری بر وزن بدن ندارد. در پیگمنتا درمکس از عصاره دانه انگور برای شفافیت بیشتر به پوست استفاده شده است. ویتامین سی و ویتامین ای نیز به عنوان دو آنتی اکسیدان و ضد پیری در این محصول وجود دارند. ویتامین سی همچنین به ساخت کلاژن که عنصر مهمی برای پوست می باشد، کمک می کند. همچنین این محصول حاوی گلوتاتیون و آلفا لیپوئیک اسید نیز می باشد. آلفا لیپوئیک اسید و گلوتاتیون نیز از جمله آنتی اکسیدان های قوی به شمار می آیند که تاثیر بسزایی در روشن سازی پوست و افزایش شفایت آن دارند.  در بخش نظرات پیگمنتا می توانید نظرات مصرف کنندگان را مشاهده و نظرات خود را در رابطه با مصرف پیگمنتا مطرح کنید. همچنین عوارض پیگمنتا به دلیل وجود ترکیبات طبیعی و گیاهی بسیار کم و ناچیز است که در انتهای متن به برخی از عوارض پیگمنتا اشاره کرده ایم. 

 

کرم های روشن کننده پوست را مشاهده کنید. 

استفاده از کرم روشن کننده و ضدلک پیگمنتا در کنار کپسول پیگمنتا توصیه می شود. 

 

پیگمنتا درمکس یک محصول روشن کننده و کمک کننده به حفظ سلامت پوست بوده و از پوست در برابر فرآیند پیری پوست محافظت می کند. این محصول لکه ها و تیرگی های پوست را محو و کمرنگ می کند. پیگمنتا با مکانیسم های مختلف منجر به کاهش تولید ملانین و بهبود سلامت و ظاهر پوست می شود. از جمله ویژگی محصولات درمکس عدم استفاده از ترکیبات حساسیت زا در تولید محصولات خود است. درمکس پیگمنتا نیز از این قاعده مستثنا نبوده و در ساخت آن از ترکیبات حساسیت زا نظیر سویا، شیر، گندم، گلوتن، تخم مرغ و هر گونه شیرین کننده و نگهدارنده نیز استفاده نشده است. در ادامه توضیحات داروکالا به بررسی اینکه قرص پیگمنتا چاق کننده است یا خیر، عوارض قرص پیگمنتا، نظرات درباره قرص پیگمنتا، و قیمت قرص پیگمنتا روشن کننده پوست خواهیم پرداختپیگمنتا درمکس به شکل کپسول و در بسته بندی ۳۰ عددی و در ایران تولید شده است.

 

سایر مکمل های پوست را مشاهده کنید.

 

پیگمنتا درمکس

 

تاثیر ترکیبات پیگمنتا بر روشن سازی پوست:

ویتامین سی:

ویتامین ث شاید معروف ترین ماده در روشن سازی پوست باشد که در ترکیبات پیگمنتا درمکس مورد استفاده قرار گرفته است. ویتامین ث در اکثر محصولات موضعی روشن کننده و کرم های روشن کننده پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این استفاده دلیل خاصی دارد. ویتامین C به صراحت از تولید تیروزیناز جلوگیری می کند و در نتیجه رنگدانه های پوست را روشن می کند. بنابراین وقتی آن را به صورت موضعی یا خوراکی استفاده می کنید، به عنوان یک جنگجوی عالی برای روشن کردن پوست عمل می کند. همچنین از آسیب نوری و لکه های تیره ناشی از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش جلوگیری می کند. ویتامین سی به میزان 100 میلی گرم در هر 2 کپسول پیگمنتا درمکس وجود دارد که می تواند نیاز کامل روزانه شما را به این ویتامین مهم تامین کند. 

آنزیمی که به نام تیروزیناز شناخته می شود به تولید ملانین پوست کمک می کند و ملانین مقصری است که باعث تیرگی پوست می شود و این زمانی است که ویتامین C افسانه ای به نجات آن می آید. در مجموع، خواص آنتی اکسیدانی ویتامین C را به یک موهبت برای درخشندگی پوست تبدیل می کند.

سایر مکمل های ویتامین سی را مشاهده کنید.

قرص پیگمنتا درمکس

ویتامین ای:

ویتامین ای نیز یکی از ترکیبات آنتی اکسیدانی موجود در پیگمنتا درمکس است. اشعه‌های مضر UV خورشید اغلب باعث افزایش تعداد رادیکال‌های آزاد می‌شوند و باعث ایجاد انواع دردسرها می‌شوند. از آنجایی که ویتامین E برای پوست سرشار از آنتی اکسیدان ها و خواص مرطوب کنندگی است، می توان از آن در کرم ها و لوسیون ها برای درمان آفتاب سوختگی و از مدل خوراکی آن برای لایه برداری و روشن سازی پوست استفاده کرد. نکته کلیدی این است که از این محصولات دو بار در روز استفاده کنید، به خصوص در فصل تابستان و فصل بارانی. 

هایپرپیگمانتاسیون وجود لکه های تیره یا تغییر رنگ روی پوست را توصیف می کند و به دلیل سنتز ناکارآمد ملانین ایجاد می شود. نام پیگمنتا درمکس نیز از این اختلال گرفته شده است. ویتامین E برای پوست در درمان های سفید کننده پوست به شکل رتینوئید نیز گنجانده شده است. از آنجایی که پوست ما نمی‌تواند ویتامین A را بدون ویتامین E جذب کند، بهتر است از لوسیون بدن ویتامین E استفاده کنیم و برای بهترین نتیجه آن را با یک محصول مراقبت از پوست مبتنی بر ویتامین A دنبال کنیم.

 

پیگمنتا روشن کننده پوست

گلوتاتیون:

گلوتاتیون یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان ها در کپسول پیگمنتا درمکس است. این امر از نظر درمان سفید کردن پوست و رسیدن به رنگدانه مورد نظر در حال افزایش است. با عوارض جانبی بسیار کمتر یا بدون عوارض، سفید کردن پوست با گلوتاتیون انتخابی ترین روش سفید کننده است. به صورت گرمسیری از طریق قرص سفید کننده یا کرم گلوتاتیون تجویز می شود.

بحث های گسترده ای در مورد اثربخشی درمان سفید کننده پوست از طریق گلوتاتیون موجود در پیگمنتا وجود دارد. طبق مطالعه ای که توسط NCBI انجام شد، مشخص شد که یک دوره 4 هفته ای درمان با گلوتاتیون در میان تعداد کمی از شرکت کنندگان نتایج مثبتی را نشان داد. چند راه وجود دارد که قرص گلوتاتیون به سفید شدن پوست کمک می کند. گلوتاتیون با تیروزیناز ارتباط دارد و مسیر آنزیم برای تولید ملانین را مسدود می کند. دومی رنگدانه ای است که مسئول رنگ پوست در بدن است.

راه دومی که گلوتاتیون به سفید شدن پوست کمک می کند، متوقف کردن فعال شدن تیروزیناز است. این کار را با کاهش رادیکال های آزاد در بدن انجام می دهد. این رادیکال های آزاد هستند که در وهله اول تیروزیناز تولید می کنند. دومی به نوبه خود مسئول افزایش تعداد ملانین در بدن است.

 

پیگمنتا درمکس روشن کننده پوست

ALA یا آلفا لیپوئیک اسید:

آلفا لیپوئیک اسید (ALA) ترکیبی است که در مقادیر کم توسط بدن ما ساخته می شود و برای عملکرد صحیح روزانه بدن ما لازم است جزوی از ترکیبات پیگمنتا درمکس است. به دلیل اثرات ضد پیری و سایر مزایای سلامتی آن به طور فزاینده ای محبوب شده است.
اسید آلفا لیپوئیک در کمک به پوست امیدوارکننده است. بسیاری به استفاده روزانه از آلفا لیپوئیک اسید برای جوانسازی پوست سوگند یاد می کنند. برخی شواهد از فواید آلفا لیپوئیک اسید بر ظاهر پوست حمایت می کنند. 

شواهد حکایتی نشان می دهد که آلفا لیپوئیک اسید یک مهارکننده تیروزیناز است. با جلوگیری از عمل تیروزیناز، ملانوسیت ها نمی توانند ملانین تولید کنند. ملانین چیزی است که به پوست ما رنگدانه می دهد. اسید آلفا لیپوئیک ممکن است رنگدانه های ناشی از آفتاب، آکنه و ضربه را کاهش دهد تا رنگ پوست را یکنواخت کند.

مکمل کارنیتین و آ ل آ یوروویتال را مشاهده کنید. 

 

پیگمنتا درمکس

 

عصاره دانه انگور:

به دلیل خواص ضد میکروبی ثابت شده روغن هسته انگور، برخی افراد از آن برای درمان آکنه و روشن سازی پوست استفاده می کنند. پیگمنتا نیز در هر کپسول خود از 50 میلی گرم روغن دانه انگور استفاده کرده است. عصاره دانه انگور با حمله به باکتری هایی که می توانند به عمق منافذ شما نفوذ کنند و باعث ایجاد جوش شوند، می تواند پوست شما را شفاف تر کند. 

روغن هسته انگور موجود در پیگمنتا درمکس پوست را نرم تر و انعطاف پذیرتر می کند. روغن هسته انگور همراه با تعدادی دیگر از مواد گیاهی که ادعا می کنند خاصیت ارتجاعی و نرمی پوست شما را بهبود می بخشد، مورد آزمایش قرار گرفت. تحقیقات نشان داده است که این ماده گیاهی باعث بهبود رطوبت پوست و افزایش نرمی و لطافت پوست می شود. روغن هسته انگور به ویتامین E و ویتامین C در پوست شما کمک می کند تا کارآمدتر و در حفظ پوست شما موثر باشد.

روغن هسته انگور پیگمنتا درمکس حاوی یک ماده آنتی اکسیدانی قوی به نام پروآنتوسیانیدین است. این آنتی اکسیدان ممکن است زمانی که به طور مداوم روی پوست شما استفاده می شود رنگ پوست را یکنواخت کند.  مصرف خوراکی عصاره روغن هسته انگور برای بهبود علائم ملاسما که یک پرپیگمانتاسیون پوست است، نشان داده شده است.

روغن هسته انگور می تواند از پوست شما در برابر آسیب های خورشید نیز محافظت کند. آنتی اکسیدان های قوی موجود در روغن هسته انگور مزیت دیگری نیز دارد. روغن هسته انگور به عنوان کمک به محافظت از پوست شما در برابر جذب آسیب کامل اشعه ماوراء بنفش عمل می کند. 

قرص پیگمنتا درمکس

 


 

مشخصات کپسول پیگمنتا درمکس:

 • روشن کننده پوست و رفع لکه های تیره و جای جوش
 • حاوی عصاره دانه انگور
 • حاوی ویتامین سی، ویتامین ای و آلفا لیپوئیک اسید به عنوان آنتی اکسیدان
 • پیشگیری از ایجاد چین و چروک و پیری زودرس پوست
 • محافظت از پوست در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد
 • فاقد سویا، گلوتن، شیر، گندم، تخم مرغ، هر گونه شیرین کننده و نگهدارنده

 

قرص روشن کننده پوست صورت پیگمنتا درمکس درداروکالا

 


 

نحوه مصرف مکمل روشن کننده پیگمنتا درمکس:

روزانه دو عدد کپسول پیگمنتا، همراه با غذا با مقدار کافی آب یا با دستور پزشک مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات مکمل پیگمنتا درمکس:

نام ترکیب

مقدار

L-Glutathione

500 mg

Vitamin C

100 mg

Vitamin E

100 IU

Alpha-Lipoic Acid

100 mg

Grape Seed Extract

50 mg

 

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کپسول پیگمنتا:

 • مصرف پیگمنتا برای کودکان توصیه نمی گردد.
 • در افراد مبتلا به بیماری های کبدی، کلیوی و مشکلات انعقادی خون با احتیاط و زیر نظر پزشک مصرف شود.
 • در صورت وجود بدخیمی یا توده سرطانی فعال مصرف این مکمل ممنوع است.
 • در صورت بروز علائم حساسیت، مصرف پیگمنتا قطع شده و با پزشک مشورت شود.
 • مطابق دستور پزشک یا داروساز ، فرآورده را مصرف نمائید.
 • در دوران بارداری و شیردهی با مشورت پزشک مصرف شود.
 • در صورت بروز هرگونه عارضه جانبی، آن را با پزشک یا داروساز در میان بگذارید.
 • در دمای کمتر از 25 درجه سانتیگراد و دور از نور و رطوبت نگهداری نمایید.
 • دور از دسترس اطفال نگهداری نمایید.
 • دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری نمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی15734016282359
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6260147706461

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات