منو
سبد خرید شما

ویال خوراکی ویتامین ث 1000 یوروویتال | کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن

ویتامین سی ویالی یوروویتال
ویتامین سی ویالی یوروویتال
ویتامین سی ویالی یوروویتال
ویتامین سی ویالی یوروویتال
-27 %
ویتامین سی ویالی یوروویتال
ویتامین سی ویالی یوروویتال
ویتامین سی ویالی یوروویتال
ویتامین سی ویالی یوروویتال
ویال خوراکی ویتامین ث 1000 یوروویتال | کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital Vitamin C 1000 - 6 Vials
 • SKU: 3991
 • بارکد: 626066180313
119,900 تومان
163,500 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

ویال خوراکی ویتامین ث 1000 یوروویتال Eurhovital Vitamin C 1000 Vials محصول جدیدی از محصولات یوروویتال و حاوی ویتامین سی به شکل ویال خوراکی است. ویال ویتامین سی یورو ویتال حاوی 6 ویال خوراکی است که هر ویال 25 میلی لیتری حاوی 1000 میلی گرم ویتامین سی است.

 

ویتامین سی از دسته ویتامین های ضروری برای بدن ما به شمار می آید چرا که بدن قادر به تولید آن نیست و حتی نمی تواند آن را ذخیره کند. بنابراین دریافت روزانه ویتامین C امری ضروری برای انجام بسیاری از فعالیتهای بدن است. البته منابع غذایی ویتامین سی نیز از جمله سبزیجات و میوه ها بسیار است که بهترین راه برای دریافت ویتامین ث هستند. اما گاهی اوقات به دلیل مشغله و برنامه غذایی نادرست، ویتامین سی کافی به بدن نرسیده و باعث بروز مشکلاتی در بدن می شود. ویال خوراکی ویتامین ث 1000 یوروویتال به شما کمک می کند که نیاز روزانه خود را و بیش از آن را به بدن برسانید.

می توانید بخشی از ویال ویتامین سی 1000 را در صبح و بخشی دیگر را در شب مصرف کنید تا ویتامین سی در تمام مدت روز در بدن شما وجود داشته باشد. همچنین می تواند ویال ویتامین سی یوروویتال را با آب یا آبمیوه مخلوط کرد.

از جمله کمک های ویال ویتامین سی 1000 یوروویتال به بدن، می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن، تسریع روند بهبود سرماخوردگی، کمک به جذب و سنتز آهن و کلاژن اشاره کرد. همچنین ویتامین ث دارای خواص آنتی اکسیدانی بالایی است که از سلول های بدن در برابر رادیکال های آزاد محافظت کرده و پیری سلول های بدن را به تعویق می اندازد.

ویال خوراکی ویتامین ث یوروویتال با دوز 1000 میلی گرم یک محصول مناسب جهت تامین ویتامین سی مورد نیاز بدن است. طعم پرتقال نیز به این محصول اضافه شده تا پذیرش بهتری برای مصرف کنندگان داشته باشد.

 

سایر مکمل های ویتامین سی را مشاهده کنید.

ویال ویتامین سی 1000 یوروویتال

 


 

مشخصات ویال ویتامین ث 1000 یورو ویتال:

 • کمک به عملکرد نرمال سیستم ایمنی بدن
 • کمک به تسریع بهبود سرماخوردگی
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی بالا
 • کمک به جذب کلاژن و آهن
 • حفظ سلامت پوست
 • با طعم پرتقال

 

 


 

نحوه مصرف ویال خوراکی ویتامین C1000 یوروویتال:

بزرگسالان روزانه یک عدد ویال از محلول خوراکی ویتامین ث یوروویتال را به تنهایی و یا پس از حل کردن در آب یا آب میوه میل نمایند.

 

سایر مکمل های سیستم ایمنی را مشاهده کنید.

ویال ویتامین ث 1000 یوروویتال

 


 

ترکیبات ویال خوراکی ویتامین سی یوروویتال (در هر ویال خوراکی):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin C

1000 mg

 

 


 

کمبود ویتامین C:

کمبود حاد ویتامین C منجر به اسکوربوت می شود. جدول زمانی برای ایجاد اسکوربوت بسته به ذخایر ویتامین C در بدن متفاوت است، اما علائم می تواند در عرض یک ماه از مصرف کم یا عدم مصرف ویتامین C (زیر 10 میلی گرم در روز) ظاهر شود. علائم اولیه می تواند شامل خستگی (احتمالاً نتیجه اختلال در بیوسنتز کارنیتین)، ضعف و التهاب لثه باشد. با پیشرفت کمبود ویتامین C، سنتز کلاژن مختل می‌شود و بافت‌های همبند ضعیف می‌شوند و باعث ایجاد پتشی، اکیموز، پورپورا، درد مفاصل، بهبود ضعیف زخم، هیپرکراتوز و کرک‌اسکرو می‌شوند. علائم اضافی اسکوربوت شامل افسردگی و همچنین تورم، خونریزی لثه و لق شدن یا از دست دادن دندان ها به دلیل شکنندگی بافت و مویرگی است. کم خونی فقر آهن نیز می تواند به دلیل افزایش خونریزی و کاهش جذب آهن غیرهم به دلیل مصرف کم ویتامین C رخ دهد .در کودکان، بیماری استخوانی می تواند وجود داشته باشد [6]. در صورت عدم درمان، اسکوربوت کشنده است.

 

تا پایان قرن هجدهم، بسیاری از ملوانانی که در سفرهای طولانی اقیانوسی، با مصرف کم یا بدون دریافت ویتامین C، به بیماری اسکوربوت مبتلا شدند یا جان خود را از دست دادند. در اواسط دهه 1700، سر جیمز لیند، جراح نیروی دریایی بریتانیا، آزمایش‌هایی انجام داد و تشخیص داد که خوردن میوه‌ها یا آب مرکبات می‌تواند اسکوربوت را درمان کند، اگرچه دانشمندان تا سال 1932 ثابت نکردند که اسید اسکوربیک جزء فعال آن است.


امروزه کمبود ویتامین C و اسکوربوت در کشورهای توسعه یافته نادر است.. علائم کمبود آشکار تنها زمانی رخ می دهد که مصرف ویتامین C به مدت چندین هفته به کمتر از 10 میلی گرم در روز برسد. کمبود ویتامین C در کشورهای توسعه یافته غیرمعمول است، اما همچنان می تواند در افرادی با تنوع غذایی محدود رخ دهد.

 

خرید ویال خوراکی ویتامین ث یوروویتال

گروه های در معرض خطر کمبود ویتامین C:

کمبود ویتامین C می‌تواند با دریافت‌هایی که کمتر از RDA هستند، اما بیشتر از مقدار مورد نیاز برای جلوگیری از کمبود آشکار (تقریبا 10 میلی‌گرم در روز) هستند، رخ دهد. گروه های زیر بیشتر از سایرین در معرض خطر دریافت مقادیر ناکافی ویتامین C هستند.

سیگاری ها و افراد در معرض دود سیگار:

مطالعات به طور مداوم نشان می دهد که افراد سیگاری سطوح ویتامین C پلاسما و لکوسیت کمتری نسبت به افراد غیرسیگاری دارند که بخشی از آن به دلیل افزایش استرس اکسیداتیو است. به همین دلیل، IOM به این نتیجه رسید که افراد سیگاری به 35 میلی گرم بیشتر ویتامین C در روز نسبت به افراد غیرسیگاری نیاز دارند. قرار گرفتن در معرض دود سیگار نیز سطح ویتامین C را کاهش می دهد. اگرچه IOM قادر به تعیین نیاز ویتامین C خاصی برای افراد غیرسیگاری که به طور مرتب در معرض دود سیگار هستند، نبود، این افراد باید اطمینان حاصل کنند که RDA ویتامین C را برآورده می کنند.

 

شیرخوارانی که با شیر تبخیر شده یا آب پز تغذیه می شوند:

اکثر نوزادان در کشورهای توسعه یافته با شیر مادر و/یا شیر خشک تغذیه می شوند که هر دو مقدار کافی ویتامین C را تامین می کنند. به دلایل بسیاری، تغذیه نوزادان با شیر گاو تبخیر شده یا آب پز توصیه نمی شود. این عمل می تواند باعث کمبود ویتامین C شود زیرا شیر گاو به طور طبیعی ویتامین C بسیار کمی دارد و گرما می تواند ویتامین C را از بین ببرد.

 

افرادی با تنوع غذایی محدود:

اگرچه میوه ها و سبزیجات بهترین منابع ویتامین C هستند، اما بسیاری از غذاهای دیگر دارای مقادیر کمی از این ماده مغذی هستند. بنابراین، از طریق یک رژیم غذایی متنوع، اکثر افراد باید بتوانند ویتامین سی روزانه را تامین کنند یا حداقل به اندازه کافی برای جلوگیری از اسکوربوت به دست آورند. افرادی که تنوع غذایی محدودی دارند - از جمله برخی افراد مسن و فقیر که غذای خود را تهیه می کنند. افرادی که از الکل یا مواد مخدر سوء استفاده می کنند؛ معتادین مواد غذایی؛ افراد مبتلا به بیماری روانی؛ و گاهی اوقات، کودکان - ممکن است ویتامین C کافی دریافت نکنند.

 

افراد مبتلا به سوء جذب و برخی بیماری های مزمن

برخی از شرایط پزشکی می توانند جذب ویتامین C را کاهش دهند و/یا میزان مورد نیاز بدن را افزایش دهند. افراد مبتلا به سوء جذب شدید روده یا کاشکسی و برخی از بیماران سرطانی ممکن است در معرض خطر کمبود ویتامین C باشند. غلظت کم ویتامین C نیز می تواند در بیماران مبتلا به بیماری کلیوی در مرحله نهایی تحت همودیالیز مزمن رخ دهد

 

فواید ویتامین سی در بدن

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ویتامین ث:

 • در بیماران با سابقه بیماری های کلیوی و سنگ کلیه و در دوران بارداری و شیردهی با پزشک یا دکتر داروساز مشورت شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • این فراورده فقط جهت مصرف خوراکی و غیر قابل تزریق می باشد.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

 

مشخصات کلی
مقدار6 ویال خوراکی 25 میلی لیتری
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1268104223511711
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661803134

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات