منو
سبد خرید شما

قرص ال کارنیتین + آ ال آ یوروویتال | تامین انرژی مورد نیاز بدن

ال کارنیتین + آ ال آ
ال کارنیتین + آ ال آ
ال کارنیتین + آ ال آ
-5 %
ال کارنیتین + آ ال آ
ال کارنیتین + آ ال آ
ال کارنیتین + آ ال آ
قرص ال کارنیتین + آ ال آ یوروویتال | تامین انرژی مورد نیاز بدن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital L-Carnitin + ALA - 60Tabs
 • SKU: 4238
 • بارکد: 626066180268
627,000 تومان
660,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

قرص ال کارنیتین و آ ال آ یوروویتال Eurhovital L-Carnitin + ALA یک مکمل منحصر به فرد از محصولات یوروویتال برای افزایش انرژی است. قرص کارنیتین و آلفا لیپوئیک اسید یوروویتال مکملی برای کمک به بهبود متابولیسم چربی ها و همچنین افزایش انرژی عضلات به هنگام ورزش است. 

 

ال کارنیتین آلا یوروویتال همانطور که از نامش پیداست از 2 ترکیب موثر در افزایش سوخت و ساز بدن یعنی آمینو اسید ال کارنیتین به همراه آلفا لیپوئیک اسید یا ALA تشکیل شده است. ال کارنیتین یک آمینو اسید مهم در بهبود عملکرد میتوکندری است. میتوکندری در واقع تنور بدن به حساب می آید که اسید های چرب را برای تبدیل به انرژی می سوزاند. ال کارنیتین عملکرد میتوکندری را بهبود بخشیده و سرعت انتقال چربی ها به میتوکندری را افزایش می دهد. این تسریع در انتقال چربی ها دو نتیجه به همراه دارد. اولی سوزانده شدن بیشتر چربی ها و کمک به چربی سوزی و لاغری است و مورد دوم بعد از سوزاندن این چربی ها، انرژی حاصل از آن می تواند توسط بدن مورد استفاده قرار گیرد. ال-کارنیتین یک ترکیب اسید آمینه مانند است که در انتقال اسیدهای چرب به عنوان بخشی از متابولیسم تولید انرژی نقش دارد.  اسید آلفا لیپوئیک (ALA) یک اسید چرب ارگانوسولفور با خواص آنتی اکسیدانی قوی است.  هر دو ماده می توانند در بدن سنتز شوند، اما به خصوص در مواقع استرس زا ممکن است نیاز بدن افزایش یابد و اطمینان از تامین کافی از طریق رژیم غذایی مهم است.

 

سایر مکمل های کارنیتین را مشاهده کنید. 

برای خرید شربت ال کارنیتین 1000 یوروویتال خرید قرص ال کارنیتین 1000 و قرص ال کارنیتین 500 یوروویتال و ویال ال کارنیتین و ویتامین سی یوروویتال بر روی آنها کلیک کنید. 

 
ال کارنیتین + آ ال آ یوروویتال
 

این موارد به خصوص در وررشکاران از نکات مهم به شمار می آید. ال کارنیتین همچنین فواید دیگری نیز برای بدن به همراه دارد. این آمینو اسید در کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن نیز موثر است. ال کارنیتین با جلوگیری از تخریب لنفوسیت ها یا گلبول های سفید خون، باعث کمک به سلامت دستگاه ایمنی بدن می شود. همچنین این ال کارنیتین در بهبود قوای باروری در مردان و زنان موثر بوده و در مردان باعث بهبود حرکت و مورفولوژی اسپرم شده و در زنان نیز باعث بهبود کیفیت تخمک و جلوگیری و بهبود سندرم تخمدان می شود. 

آلفا لیپوییک اسید یا ALA ترکیب دیگری در قرص ال کارنیتین + آ ال آ یوروویتال به حساب می آید که این ماده دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی برای بدن است. ALA در میتوکندری وجود دارد که نیروگاه سلول‌ها است. ALA برای هضم، جذب و ایجاد انرژی نیز بسیار مهم است. به آنزیم ها کمک می کند تا مواد مغذی را به انرژی تبدیل کنند. از آنجایی که انسان فقط می تواند ALA را در مقادیر کم تولید کند، بسیاری از مردم برای افزایش مصرف خود به مکمل هایی نظیر ال کارنیتین + آ ال آ یوروویتال روی می آورند.

ترکیب دو ماده موثر در بهبود انرژی بدن و عملکرد ورزشی باعث شده است تا قرص ال کارنیتین + آ ال آ یوروویتال از جمله مکمل های انرژی زای مناسب به حساب بیاید. این محصول همچنین به کاهش بافت چربی و لاغری نیز به واسطه سوزاندن چربی ها کمک می کند. 

 

ALA یک ترکیب آلی است که به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و اثرات مختلف دیگری بر بدن دارد. در حالی که بدن آن را به طور طبیعی می سازد، برخی از افراد نیز مصرف مکمل های ALA را انتخاب می کنند. تحقیقات نشان می دهد که ALA ممکن است به کاهش وزن، دیابت، از دست دادن حافظه و برخی از شرایط سلامتی دیگر کمک کند. با این حال، تحقیقات کافی برای درک فواید یا اثربخشی کامل آن در انسان وجود ندارد. ALA به طور کلی برای بزرگسالان بی خطر است، اما بهتر است قبل از مصرف هر گونه مکمل جدید با پزشک صحبت کنید.

 

مکمل های انرژی زا را مشاهده کنید. 

برای مشاهده و خرید پروتئین کاله بر روی نام آن کلیک کنید. 

 
قرص ال کارنیتین و آ ال آ یوروویتال
 

 

مشخصات قرص ال کارنیتین + آ ال آ یوروویتال:

 • کمک به بهبود متابولیسم چربی های
 • افزایش انرژی بدن 
 • بهبود عملکرد ورزشی 
 • حاوی آلفا لیپوئیک اسید برای افزایش انرژی
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی
 • کمک به سلامت سیستم ایمنی بدن
 • حاوی 500 میلی گرم ال کارنیتین در هر قرص

 

 


 

نحوه مصرف کارنیتین و آ ال آ یوروویتال:

بزرگسالان روزانه 1 عدد قرص کارنیتین + آ ال آ با آب کافی میل شود. 

مکمل کارنیتین و ALA یوروویتال

 


 

ترکیبات قرص ال-کارنیتین و آ ال آ یوروویتال (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

L-Carnitine

500 mg

Alpha lipoic acid

200 mg

 

 


 

 ALA ممکن است روی موارد زیر تأثیر بگذارد:

کاهش وزن:

برخی ادعا می کنند که ALA ممکن است به کاهش وزن افراد کمک کند. به عنوان مثال، یک منبع معتبر مطالعه بر روی یک مدل حیوانی نشان داد که ALA می‌تواند متابولیسم انرژی ماهیچه‌های اسکلتی را بهبود بخشد و احتمالاً میزان کالری سوزی بدن را افزایش می‌دهد.

با این حال، مطالعات همچنین نشان می دهد که تاثیر ALA بر کاهش وزن کم است. بر اساس تجزیه و تحلیل سال 2018، کسانی که از مکمل های ALA استفاده می کنند تنها 1.52 پوند وزن کم کرده اند و تغییر قابل توجهی در دور کمر خود تجربه نکرده اند.

 

دیابت:

برخی تحقیقات نشان می دهد که ALA ممکن است به بدن در کنترل سطح قند خون و بهبود سطح کلسترول کمک کند. منبع معتبر تحقیقات همچنین نشان داده است که می تواند علائم آسیب عصبی را که در افراد مبتلا به دیابت رایج است، مانند بی حسی، درد و فلج کاهش دهد.

 

التهاب:

بر اساس یک تجزیه و تحلیل در سال 2018، ALA می تواند به طور قابل توجهی سطوح پروتئین واکنشی C (CRP) را کاهش دهد.   CRP یک نشانگر التهابی است که ممکن است نشان دهنده التهاب مزمن مرتبط با بیماری های مضر مانند دیابت و سرطان باشد.

 

بیماری قلبی:

بر اساس برخی تحقیقات، ALA به دلیل اینکه یک آنتی اکسیدان قوی است، ممکن است به کاهش استرس اکسیداتیو کمک کند. استرس اکسیداتیو یکی از دلایل اولیه بیماری قلبی است. مروری بر چندین کارآزمایی تصادفی‌سازی و کنترل‌شده منبع معتبر همچنین نشان داد که ALA می‌تواند سطوح کلسترول «بد» را که یکی دیگر از عوامل خطر بیماری قلبی است، کاهش دهد.

 

از دست دادن حافظه:

استرس اکسیداتیو به طور طبیعی با افزایش سن رخ می دهد. علاوه بر اینکه در ایجاد بیماری قلبی نقش دارد، نقش مهمی در سلامت مغز و از دست دادن حافظه نیز دارد. طبق یک مطالعه در شرکت کنندگان مبتلا به بیماری آلزایمر، ALA ممکن است پیشرفت این بیماری را کند کند. محققان پیشنهاد کردند که این ممکن است به دلیل اثرات مثبت ALA بر مقاومت به انسولین و متابولیسم قند خون باشد، زیرا دیابت یک عامل خطر برای بیماری آلزایمر است. برخی از مطالعات نشان می دهد که ALA ممکن است مزایای سلامتی از جمله کاهش التهاب، کمک به کاهش وزن و کاهش خطر بیماری قلبی داشته باشد.

 

قرص ال کارنیتین + آلفا لیپوئیک اسید یوروویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کارنیتین و آ ال آ:

 • مصرف این فرآورده در افراد دارای سابقه تشنج و مبتلا به کم کاری تیروئید، توصیه نمی شود.
 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک توصیه می شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در جای خشک و دمای کمتر از 25 درجه سانتیگراد، دور از منبع گرما و تابش مستقیم نور و در داخل جعبه نگهداری شود.
 • همچنین از یخ زدگی محافظت گردد.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی12687063822159383
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661802687

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات