منو
سبد خرید شما

ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال | برای بهبود قوای باروری در آقایان

ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال
ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال
ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال
-27 %
ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال
ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال
ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال
ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال | برای بهبود قوای باروری در آقایان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital Fertiplus M - 30 sachets
 • SKU: 4940
 • بارکد: 626066180428
319,900 تومان
440,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال Eurhovital Fertiplus M sachets مکملی جدید از محصولات یوروویتال در داروخانه نازایی داروکالا برای کمک به بهبود قوای باروری در مردان است. ساشه فرتی پلاس M یوروویتال، حاوی ترکیبات برگزیده شده برای کمک به افزایش کیفیت اسپرم ها، کمک به افزایش سرعت آنها و در نتیجه بهبود قوای باروری در آقایان است. 

ساشه یا پودر فرتی پلاس ام یوروویتال از 8 ترکیب تشکیل شده است که مخلوطی از آمینو اسیدها، ویتامین ها و مواد معدنی خاصی است که در این بین ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی نیز وجود دارد که این ترکیبات آنتی اکسیدانی می توانند به خوبی از سلول های بدن مردان در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت کرده و از پیری سلولی جلوگیری کنند. 

 

از جمله ترکیبات موجود در ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال می توان به ال کارنیتین، استیل ال کارنیتین، ویتامین سی، زینک، فولیک اسید، سلنیوم، ویتامین ب12 و کوآنزیم کیوتن اشاره کرد. مکمل فرتی پلاس ام یوروویتال می تواند باعث درمان ناباروری در مردان شده اما فرتی پلاس ام فقط برای مردانی که مشکل باروری دارند، طراحی نشده است. مردان سالم که قصد بچه دار شدن دارند نیز می توانند از پودر فرتی پلاس ام یوروویتال برای تقویت قوای باروری خود و در نتیجه یک فرزند سالم تر استفاده نمایند. لازم به ذکر است که طعم پرتقال نیز به ساشه ها اضافه شده اند که می تواند پذیرش محصول را در افراد مختلف آسان تر کند. در ادامه توضیحات داروکالا به بررسی ترکیبات ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال و نحوه عملکرد آنها خواهیم پرداخت. 

سایر محصولات مرتبط با درمان ناباروری آقایان را مشاهده کنید.

 برای مشاهده و خرید ساشه آندروفرتی، همچنین برای خرید ساشه فرتی اینفورس-ام، خرید کپسول فرتیل اید آقایان، خرید موتیلیتی بوست، خرید ساشه افرتیل بهشاد دارو، خرید ویتاهی کانسپشن و خرید ول من کانسپشن و خرید بلومکس ابورنز بر روی اسامی آنها کلیک کنید. 

فرتی پلاس ام

فرتی پلاس ام و تقویت قوای باروری مردان:

ال کارنیتین و استیل ال کارنیتین:

از جمله ترکیبات و آمینو اسیدهای موجود در فر تی پلاس ام می توان به این دو ماده که در واقع یکی هستند اشاره کرد. به طور کلی ال کارنیتین جزو آمینو اسیدهایی به شمار می آید که دارای خواص آنتری اکسیدانی است و تقریبا رد پای آن را می توان در مکمل های تقویت قوای باروری هم آقایان و هم بانوان مشاهده کرد. علاوه بر این ال کارنیتین و استیل ال کارنیتین نقش مهمی در اکسیداسیون چربی ها دارند. یعنی می تواند به انتقال چربی ها به میتوکندری کمک کند که این مسئله می تواند باعث تولید انرژی در اسپرم ها شده و کیفیت و سرعت و تعداد اسپرم ها را برای یک باروری سالم در مردان بیشتر کند. هر ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال حاوی 1000 میلی گرم ال کارنیتین و 500 میلی گرم استیل ال کارنیتین (فرم فعال کارنتین در بدن) است. 

مکمل های مختص آقایان را مشاهده کنید.

ویتامین سی:

اگر بگوییم که ویتامین سی، ویتامین حیات، مبالغه نکرده ایم. ویتامین ث عملکردهای بسیار مفیدی برای بدن ما داشته و دارد که از آنجایی که یک ویتامین محلول در آب است، و نه توسط بدن تولید و نه ذخیره می شود، دریافت آن به صورت روزانه امری مهم است. خوشبختانه منابع طبیعی ویتامین سی، بسیار است و می توان آن را به صورت روزانه از راه تغذیه بدست آورد، اما در دنیای امروزی ممکن است به دلیل مشغله و استفاده از غذاهای آماده، کمبود این ویتامین در بدن نمایان شود. هر ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال حاوی 90 میلی گرم ویتامین سی است. ویتامین سی خواص آنتی اکسیدانی قوی را دارد که می تواند به افزایش سلامت سلول های بدن و محافظت از آنها در برابر آسیب محافظت کند. علاوه بر این ویتامین سی می تواند عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن را حفظ کرده و آن را تنظیم کند که این مورد نیز می تواند به سلامت کلی بدن از جمله باروری کمک کند. 

پودر فرتی پلاس ام یوروویتال

زینک:

زینک یکی از مهمترین ترکیبات در تقویت قوای باروری و درمان ناباروری هم در مردان و هم در زنان است. زینک یک ماده معدنی مهم است که در تقسیم سلولی و ساخت سلول های جدید نقش داشته، می تواند از سیستم ایمنی ما حمایت کند و همچنین برای سلامت پوست و مو نیز مفید است. تمام این عملکردها اهمیت زینک یا روی را نمایش می دهد. 

روی با رویکرد تنظیمی، تقسیم سلولی و تخمک گذاری از باروری زنان و با افزایش کیفیت اسپرم از باروری مردان حمایت می کند. علیرغم مورد نیاز بودن، بدن ما روی را ذخیره نمی کند، بنابراین می توان از مکمل های روی استفاده کرد. نتایج روی کیفیت پایین اسپرم و زمان بیشتری برای باردار شدن مرتبط است. هر ساشه فرتی پلاس ام حاوی 10 میلی گرم زینک است که می تواند بخش عمده ای از نیاز روزانه بدن مردان به این ماده معدنی مهم را تامین کرده و فواید روی را برای بدن و تقویت قوای باروری مردان به همراه داشته باشد. 

 

فولیک اسید و ویتامین ب12:

دو هم گروهی از ویتامین های گروه ب در ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال یعنی فولیک اسید و ویتامین ب12 نیز نقش مهمی را در درمان ناباروری و افزایش کیفیت باروری در مردان ایفا می کنند. البته شاید پیشتر از فواید فولیک اسید و اهمیت آن در باروری بانوان شنیده باشید اما این ویتامین در باروری مردان نیز موثر است.  در واقع، یک مطالعه نشان داد که مردانی که سطوح بالایی از اسید فولیک را از طریق غذاهایی که می‌خورند (بیش از 700 میکروگرم در روز) مصرف می‌کنند، در واقع فولیک اسید خطر ناهنجاری‌های اسپرم را تا 20 درصد کاهش می‌دهند. کاهش ناهنجاری های اسپرم ممکن است کیفیت بارداری را بهبود بخشد. در سال های اخیر، مطالعات نشان داده است که ویتامین B12 بر کیفیت اسپرم و منی در مردان تأثیر می گذارد. برخی از اثرات مثبت ویتامین B12 بر کیفیت مایع منی و فیزیولوژی اسپرم اعلام کرده اند که این ویتامین به روش هایی برای افزایش تعداد اسپرم، افزایش تحرک اسپرم و کاهش آسیب های DNA اسپرم عمل می کند.

 

سلنیوم: 

سلنیوم نیز یک ماده معدنی مهم است که شاید آن را در تمام مکمل های مرتبط با ناباروری بتوانید بیابید. سلنیوم نیز یک آنتی اکسیدان قوی است. کمبود سلنیوم باعث کاهش کیفیت مایع منی می‌شود و مصرف مکمل آن در ارتقای کیفیت مایع منی موثر است. در هر ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال 50 میکروگرم سلنیوم وجود دارد. 

 

کوآنزیم کیوتن:

کوآنزیم Q10 آنزیمی است که به طور طبیعی در بدن ایجاد می شود و به تولید انرژی در سلول های ما کمک می کند، اما متأسفانه با افزایش سن تولید آن کاهش می یابد. افزایش مجدد آن با استفاده از مکمل به باروری کمک کند، کوانزیم کیوتن نیز در مردان نقش محافظت کننده از اسپرم ها را بر عهده داشته و از افت کیفیت اسپرم ها در مردان به خصوص با افزایش سن جلوگیری می کند. هر ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال حاوی 20 میلی گرم کوآنزیم کیوتن می باشد. 

 

سایر مکمل های تقویت جنسی آقایان را مشاهده کنید.

فرتی پلاس ام برای درمان ناباروری مردان

 


 

مشخصات ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال:

 • کمک به بهبود قوای باروری در مردان 
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی برای محافظت از سلول های بدن
 • کمک به افزایش کیفیت اسپرم
 • بهبود تحرک و تعداد اسپرم 
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن 
 • حفظ سلامت پوست مو و مو
 • حاوی 1000 میلی گرم ال کارنیتین در هر ساشه

 

 


 

نحوه مصرف ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال:

بزرگسالان، روزانه 1 عدد ساشه فرتی پلاس ام را در یک لیوان آب (200 میلی لیتر) حل و میل نمایند. 

 

 


 

ترکیبات ساشه فرتی پلاس ام یوروویتال (در هر ساشه):

مقدار

نام ترکیب

1000 mg

L-Carnitine

500 mg

Acetyl L-Carnitine

90 mg

Vitamin C

10 mg

Zinc

200 µg

Folic Acid

50 µg

Selenium

1.5 µg

Vitamin B12 (Cyanocobalamin)

20 mg

Coenzima Q10

 

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض فرتی پلاس ام:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک، دور از نور و دسترس اطفال نگهداری شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.

 

مشخصات کلی
مقدارساشه: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1544887215469877
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661804285

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات