منو
سبد خرید شما

ساشه پمپ بیوکراتین کمپلکس کارن پی ان سی | افزایش کارایی و استقامت عضلات

پمپ بیوکراتین کارن
پمپ بیوکراتین کارن
پمپ بیوکراتین کارن
پمپ بیوکراتین کارن
ساشه پمپ بیوکراتین کمپلکس کارن پی ان سی | افزایش کارایی و استقامت عضلات
 • موجودی: موجود
 • مدل: Karen PNC Pump BioCreatine Complex - 12 sachet
 • بارکد: 626140516071
621,700 تومان

گزینه های موجود

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ساشه پمپ بیوکراتین کمپلکس کارن پی ان سی Karen PNC Pump BioCreatine Complex یک مکمل پمپ حرفه ای از سری محصولات کارن پی ان سی است. پمپ بیوکراتین کمپلکس کارن به شکل ساشه های جداگانه طراحی شده و به طور کلی حاوی 12 ساشه 23 گرمی است.

پمپ بیوکراتین کمپلکس پی ان سی باعث افزایش کارایی عضلات و همچنین استقامت بیشتر ماهیچه های بدن می شود. با وجود آرژنین و کافئین خونرسانی به عضلات و رساندن ترکیبات مهم پمپ بیوکراتین کارن بهبود یافته و اثر گذاری محصول افزایش پیدا می کند.

 

همچنین پمپ بیوکراتین کمپلکس کارن باعث تولید انرژی انفجاری در عضلات شده که این انرژی خستگی را به تعویق انداخته و در نتیجه عملکرد ورزشی را بهبود می بخشد. ترکیبات پمپ کارن به نحوی است که تمام نیاز یک ورزشکار حرفه ای را برای استفاده از از یک مکمل محرک را برطرف خواهد کرد. مکمل پمپ بیوکراتین کارن حاوی کراتین مونوهیدرات، بتا آلانین، گلوتامین، تائورین، ای ای کی جی، کافئین، ویتامین سی، بتائبن و سیترولین مالات می باشد. این ترکیبات باعث افزایش عضله سازی و همچنین افزایش پشتیبانی از عضلات بدن در هنگام تمرینات ورزشی می شود.

 

سایر مکمل های پمپ و انرژی زا را مشاهده کنید.

مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

خرید پمپ بیوکراتین کمپلکس کارن پی ان سی

بررسی ترکیبات موثر پمپ بیوکراتین کارن:

ال گلوتامین:

گلوتامین، یکی از اسید آمینه غیر ضروری موجود در پمپ بیوکراتین کمپلکس کارن است که توسط بدن نیز ساخته می‌شود و بیشترین اسید آمینه‌ای است که در پلاسما و عضلات اسکلتی یافت می‌شود.غلظت گلوتامین خون در یک فرد سالم ۳ تا ۴ برابر سایر اسید‌های آمینه است، حدوداً ۶۰% اسید آمینه درون سلولی را تشکیل می‌دهد و تقریباً از عضلات به مقدار ۹ گرم در روز به داخل خون ترشح می‌شود. تحقیقات انجام شده در مورد گلوتامین به وضوح نشان داده است این اسید آمینه به راحتی قادر است تا عضلات را از گزند تجزیه شدن پروتئین در امان نگه داشته و پدیده مخرب آتروفی عضلات را به خوبی مهار کند. این مسئله نه تنها برای ورزشکاران مهم است بلکه افرادی که دچار آسیب های عضلانی شده اند نیز می توانند برای بهبود این آسیب ها از گلوتامین استفاده کنند. ذخایر گلوتامین بدن در صورت آسیب به عضلات و یا تمرینات شدید ورزشی به شدت کاهش پیدا کرده و نیاز به مصرف مکمل های گلوتامین احساس می شود. میزان گلوتامین در هر ساشه پمپ بیوکراتین کمپلکس کارن 1500 میلی گرم است.

 

سایر مکمل های گلوتامین را مشاهده کنید.

پمپ بیوکراتین کارن و گلوتامین

کراتین:

کراتین دیگر ترکیب موثر پمپ کارن است که به افزایش عضله سازی در بدن و همچنین افزایش قدرت عضلات بدن کمک می کند. کراتین یک مکمل موثر با فواید قدرتمند برای عملکرد ورزشی و سلامتی است. ممکن است عملکرد مغز را تقویت کند، با بیماری های عصبی خاص مبارزه کند، عملکرد ورزشی را بهبود بخشد و رشد عضلانی را تسریع کند. مکمل کراتین می تواند به سرعت توانایی سلول های عضلانی شما را برای بازسازی آدنوزین تری فسفات (ATP) افزایش دهد. ATP منبع اصلی انرژی بی هوازی شماست. با سطوح بالاتر ATP، می‌توانید سخت‌تر تمرین کنید و بین هر ست سریع‌تر ریکاوری کنید. مکمل بیوکراتین کمپلکس پی ان سی به شما این امکان را می دهد که در زمان کمتری کار بیشتری انجام دهید. ویتامین C موجود در پمپ بیوکراتین کارن نیز نقش کلیدی در افزایش اثرات کراتین مونوهیدرات دارد. کراتین به میزان ۳ گرم در هر ساشه پمپ پی ان سی با نوع مونوهیدرات وجود دارد.

 

سایر مکمل های کراتین را مشاهده کنید.

پمپ بیو کراتین کارن و کراتین

ای ای کی جی:

ای ای کی جی ترکیب بعدی پمپ بیوکراتین کمپلکس کارن است. آرژنین شکلی از مواد غذایی است که سازنده بسیاری از مواد فعال بیولوژیکی مهم در بدن – مانند نیتریک اکساید (NO) – است. آرژنین آلفا کتو گلوتارات (AAKG) از ترکیب ال-آرژنین و آلفا کتو گلوتارات به وجود آمده است. در اصل، AAKG تمام عملکردهای ال-آرژنین را ارائه می‌دهد اما به شکلی طراحی شده است که جذب سریع تر و تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد. به نظر میرسد که AAKG جذب بهتری نسبت به ال-آرژنین معمولی دارد، که در این صورت تولید (NO) گاز نیتریک اکسید افزایش پیدا می‌کند و این برای ورزشکاران اهمیت دارد. میزان استفاده شده ای ای کی جی در هر ساشه پمپ بیوکراتین 1500 میلی گرم است.

 

سایر مکمل های آرژنین را مشاهده کنید.

ای کی جی جی در پمپ کارن

کافئین و تائورین:

کافئین محرک طبیعی یکی از رایج‌ترین مواد خوراکی مورد استفاده در جهان است. اغلب به دلیل تأثیرات منفی آن بر خواب و اضطراب، از کافئین به عنوان ماده‌ای نه چندان مفید یاد می‌شود. به دلیل توانایی تحریک سیستم عصبی مرکزی، کافئین ممکن است سوخت و ساز بدن را تا 11٪ و چربی‌سوزی را تا 13٪ افزایش دهد. از نظر عملی، مصرف 300 میلی‌گرم کافئین در روز می‌تواند به شما کمک کند تا روزانه تا 79 کالری بسوزانید.

تائورین در کنار کافئین بسیار استفاده میشود و در بهترین مکمل های غذایی هم که با درصد بالایی از کافئین تولید شده اند تائورین وجود دارد ، وجود این آمینواسید با ارزش در کنار کافئین موجب میشود تا از آسیب های مغزی جلوگیری شود و از کم شدن حافظه که بر اساس مصرف زیاد کافئین بوجود می آید جلوگیری شود. تائورین برای تحریک ارگانیسم و بیشتر از همه برای تحریک عملکرد مغز مناسب است. این ماده در نوشابه‌های انرژی زا و پمپ های انرژی زای ورزشی مانند پمپ بیوکراتین کارن وجود دارد. این ماده در ترکیب با اینوزیتول و کافئین برای افزایش هوشیاری در فعالیت‌های مغزی در بازار موجود است.

البته خواص کافئین و تائورین موجود در مکمل پمپ بیوکراتین کارن فقط به افزایش انرژی و کاهش خستگی ختم نمی شود. کافئین به خودی خود می تواند باعث بهبود عملکرد ذهنی و افزایش تمرکز شود. تائورین نیز به عنوان یک آمینو اسید می تواند از تخریب عضلات پیشگیری کند.  کافئین در هر ساشه پمپ بیوکراتین کمپلکس کارن به میزان 200 میلی گرم و تائورین نیز به میزان 1000 میلی گرم وجود دارد.

 

مکمل کافئین تائورین آلامو را مشاهده کنید

کافئین تائورین در پمپ بیوکراتین کمپلکس کارن

کربوهیدرات:

مطالعات نشان داده اند که رژیم های کم کربوهیدرات متابولیسم شما را در مقایسه با رژیم های پر کربوهیدرات افزایش می دهد که ممکن است به کاهش وزن بیشتر کمک کند. اما گاهی اوقات هدف شما کاهش وزن نیست و بهترین گزینه برای افزایش وزن کربوهیدرات ها هستند. هر کاری که بدن شما انجام می دهد به انرژی نیاز دارد - این فرآیند تولید و سوزاندن انرژی به عنوان متابولیسم شناخته می شود. حتی هضم غذای شما انرژی می سوزاند - به عبارت دیگر، باید پول در بیاورید تا بتوانید خرج کنید. اگر بدن شما به انرژی بیشتر از آنچه می توانید از غذایی که می خورید نیاز داشته باشد، شروع به سوزاندن چربی بدن و در نهایت عضله می کند. مقدار انرژی آزاد شده از غذای شما به آنچه می خورید و نحوه عملکرد بدن شما بستگی دارد.

کربوهیدرات ها منبع اصلی انرژی بدن شما هستند. آنها به سوخت مغز، کلیه ها، عضلات قلب و سیستم عصبی مرکزی کمک می کنند. به عنوان مثال، فیبر کربوهیدراتی است که به هضم کمک می کند، به احساس سیری کمک می کند و سطح کلسترول خون را کنترل می کند. بدن شما می‌تواند کربوهیدرات‌های اضافی را در ماهیچه‌ها و کبد ذخیره کند تا زمانی که کربوهیدرات کافی در رژیم غذایی خود دریافت نمی‌کنید استفاده شود. رژیم غذایی با کمبود کربوهیدرات ممکن است باعث سردرد، خستگی، ضعف، مشکل در تمرکز، حالت تهوع، یبوست، بوی بد دهان و کمبود ویتامین و مواد معدنی شود.

پودر پمپ بیو کراتین کارن پی ان سی حاوی 4.3 گرم کربوهیدرات در هر ساشه است. این کربوهیدرات ها انرژی مورد نیاز شما را تامین می کنند که برای یک تمرین شدید بسیار مفید است.

 

سایر محصولات و مکمل های گینر و کربوهیدرات را مشاهده کنید.

فواید کربوهیدرات در پمپ بیو کراتین پی ان سی کارن

بتا آلانین:

برخلاف اکثر اسیدهای آمینه، بدن شما از بتا آلانین برای سنتز پروتئین استفاده نمی کند. در عوض، بتا آلانین همراه با هیستیدین، کارنوزین تولید می کند. سپس کارنوزین در ماهیچه های اسکلتی شما ذخیره می شود. کارنوزین تجمع اسید لاکتیک در عضلات را در طول تمرین کاهش می دهد که منجر به بهبود عملکرد ورزشی می شود. پمپ بیوکراتین کارن هم حاوی 2500 میلی گرم بتاآلانین در هر ساشه است. از آنجایی که بتا آلانین سطح کارنوزین را افزایش می دهند، به عضلات شما کمک می کنند تا سطح اسید خود را در طول ورزش کاهش دهید. این مسئله خستگی کلی را کاهش می دهد.

سایر مکمل های بی سی ای ای و آمینو اسید را مشاهده کنید.

فواید بتا آلانین در بدنسازی

 


 

مشخصات پمپ بیوکراتین پی ان سی:

 • افزایش زمان تمرین و کاهش خستگی عضلات
 • کمک به افزایش انرژی و قدرت عضلات
 • کمک به افزایش سرعت ریکاوری عضلات
 • تقویت سیستم ایمنی بدن به واسطه وجود ویتامین سی به میزان 250 میلی گرم
 • حاوی 3 گرم کراتین در هر ساشه
 • حاوی 1500 میلی گرم ای ای کی جی در هر ساشه
 • حاوی کافئین و تائورین به عنوان محرک
 • افزایش خونرسانی به عضلات بدن
 • کمک به ساخت عضلات موثر به واسطه وجود کراتین
 • حاوی 12 ساشه 23 گرمی
 • کمک به افزایش تمرکز و قدرت ذهنی

پمپ بیوکراتین کارن ساشه

 


 

نحوه مصرف پمپ بیو کراتین کمپلکس کارن:

یک ساشه را در 250 میلی لیتر آب سرد ریخته و به خوبی هم بزنید. این نوشیدنی را 15 تا 30 دقیقه قبل از شروع ورزش مصرف کنید. ورزشکاران حرفه ای می توانند در روز 2 ساشه از محصول را در 500 میلی لیتر آب حل کرده و میل کننده. نوشیدنی تهیه شده بلافاصله مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات پمپ بیوکراتین کمپلکس پی ان سی (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

Total Carbohydrate :

4.3 g

Vitamin C

250 mg

Creatine Monohydrate

3 g

(Arginine Alpha-Ketoglutarate (AAKG 2:1

1500 mg

Taurine

1000 mg

Betaine

2500 mg

Beta-Alanine

2500 mg

Glutamine

1500 mg

Citrulline Malate

3000 mg

Caffeine

200 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پمپ کارن:

 • در خانم های باردار و شیرده استفاده نگردد.
 • در افراد دیابتی، بیماران مبتلا به نارسایی کلیوی، افراد دارای فشار خون بالا و یا مبتلا به آریتمی قلبی زیر نظر پزشک یا متخصص تغذیه مصرف شود.
 • مصرف این فرآورده در افراد زیر 18 سال توصیه نمی گردد.
 • مصرف این فرآورده ممکن است در برخی افراد باعث خارش شود که بعد از چند هفته مصرف مداوم از شدت علایم کاسته می شود.
 • در صورت بروز حساسیت از مصرف این محصول خودداری کرده و بلافاصله با پزشک خود مشورت نمایید.
 • دور از نور و در دمای زیر 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار12 ساشه 23 گرمی
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2340666985729281
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6261405160711
سایر توضیحاتطعم: هندوانه / پرتقال

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات