منو
سبد خرید شما

قرص کافئین 200 ویوا پاور | کمک به تامین انرژی روزانه و افزایش تمرکز

قرص کافئین ویوا پاور
قرص کافئین ویوا پاور
-22 %
قرص کافئین ویوا پاور
قرص کافئین ویوا پاور
قرص کافئین 200 ویوا پاور | کمک به تامین انرژی روزانه و افزایش تمرکز
 • موجودی: موجود
 • مدل: Viva Power Caffeine 200 - 60 Tabs
 • SKU: 3959
 • بارکد: 626386851213
128,900 تومان
165,600 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص کافئین 200 ویوا پاور Viva Power Caffeine 200 مکمل کافئین برای افزایش انرژی از محصولات برند ویوا پاور است. قرص کافئین 200 ویوا پاور همچنین باعث بهبود عملکرد مغز از جمله افزایش هوشیاری و همچنین افزایش تمرکز به دلیل خواص ویژه کافئین می شود. 

 

قرص کافئین ویوا پاور در هر قرص حاوی 200 میلی گرم کافئین است. این مقدار کافئین مقدار مناسبی برای بزرگسالان است که می تواند باعث افزایش انرژی روزانه و همچنین کمک به کاهش خستگی شود. کافئین ویوا پاور به دلیل خاصیت تحریک پذیری کافئین، باعث تحریک سیستم عصبی مرکزی می شود. بنابراین این قرص کافئین می تواند به بازیابی هوشیاری ذهنی کمک کند. همچنین با افزایش هوشیاری می تواند  باعث رفع خستگی شده و انرژی جسمی و ذهنی را تقویت کند. 

 

کافئین همچنین یک ماده محبوب برای ورزشکاران و بدنسازان است چرا که باعث افزایش تمرکز و همچنین افزایش انرژی می شود. در اکثر مکمل های پمپ یا مکمل های انرژی زا می توانید رد پایی از کافئین پیدا کنید.میزان دوز مورد استفاده در کافئین 200 ویواپاور می تواند نیاز شما به کافئین را برای افزایش انرژی و کاهش خستگی تامین کند. همچنین ورزشکاران می توانند از قرص کافئین 200 ویوا پاور برای افزایش قدرت و توان عضلات استفاده نمایند.

 

برای خرید مکمل های انرژی زا بر روی آن کلیک کنید.

قرص کافئین 200 ویوا پاور

 


 

مشخصات کپسول کافئین ۲۰۰ ویواپاور:

 • افزایش قدرت عضلات
 • 200 میلی گرم کافئین در هر قرص
 • کاهش خستگی
 • افزایش توان
 • کمک به کاهش وزن
 • کمک به افزایش تمرکز و هوشیاری مغز
 • کاهش درد عضلانی

 

 


 

نحوه مصرف مکمل انرکاف ۲۰۰ ویوا پاور:

در بزرگسالان روزانه 1 عدد و یا طبق دستور پزشک یا متخصص تغذیه مصرف گردد.

 

 


 

ترکیبات قرص کافئین ویوا پاور (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Caffeine

200 mg

 

 


 

کافئین:

بسیاری از ما نمی توانیم تصور کنیم که روز را بدون یک فنجان قهوه شروع کنیم. یک دلیل ممکن است این باشد که کافئین را به ما می رساند، یک محرک ملایم برای سیستم عصبی مرکزی که به سرعت سطح هوشیاری و انرژی ما را افزایش می دهد.  البته قهوه تنها نوشیدنی حاوی کافئین نیست.

 

 

جذب و متابولیسم کافئین:

نام شیمیایی پودر سفید تلخ معروف به کافئین 1،3،7 تری متیل گزانتین است. کافئین در حدود 45 دقیقه پس از مصرف جذب می شود و بین 15 دقیقه تا 2 ساعت در خون به اوج خود می رسد. کافئین موجود در نوشیدنی‌هایی مانند قهوه، چای و نوشابه به سرعت در روده جذب شده و در مولکول‌های آب و چربی بدن حل می‌شود. این مولکول ها قادر به عبور از مغز هستند. غذا یا اجزای غذا، مانند فیبرها، در روده می توانند سرعت اوج کافئین در خون را به تاخیر بیندازند. بنابراین، نوشیدن قهوه صبحگاهی با معده خالی ممکن است نسبت به زمانی که آن را هنگام خوردن صبحانه می‌نوشید، انرژی سریع‌تری به شما بدهد.

کافئین عمدتاً در کبد تجزیه می شود. بسته به عوامل مختلف می تواند بین 1.5 تا 9.5 ساعت در خون باقی بماند. سیگار تجزیه کافئین را تسریع می کند، در حالی که بارداری و داروهای ضد بارداری خوراکی می توانند تجزیه کافئین را کاهش دهند. در طول سه ماهه سوم بارداری، کافئین می تواند تا 15 ساعت در بدن باقی بماند.

افراد اغلب با مصرف منظم "تحمل کافئین" ایجاد می کنند که می تواند اثرات محرک آن را کاهش دهد مگر اینکه مقدار بیشتری مصرف شود. هنگامی که به طور ناگهانی تمام کافئین را قطع می کنید، علائم ترک اغلب مانند تحریک پذیری، سردرد، بی قراری، خلق و خوی افسرده و خستگی ظاهر می شود. علائم در عرض چند روز پس از قطع کافئین قوی‌تر است، اما پس از حدود یک هفته کاهش می‌یابد. کاهش تدریجی مقدار ممکن است به کاهش عوارض جانبی کمک کند.

 

قرص کافئین 200 ویوا پاور

منابع کافئین:

کافئین به طور طبیعی در میوه ها، برگ ها و دانه های قهوه، کاکائو و گیاهان گوارانا یافت می شود. همچنین به نوشیدنی ها و مکمل ها اضافه می شود. خطر نوشیدن مقادیر بیش از حد نوشیدنی های کافئین دار مانند نوشابه و نوشابه های انرژی زا وجود دارد، زیرا آنها به صورت سرد مصرف می شوند و به راحتی در مقادیر زیاد هضم می شوند.

- قهوه. 1 فنجان یا 8 اونس قهوه دم کرده حاوی حدود 95 میلی گرم کافئین است. همین مقدار قهوه فوری حاوی حدود 60 میلی گرم کافئین است. قهوه بدون کافئین حاوی حدود 4 میلی گرم کافئین است. 

- اسپرسو. 1 شات یا 1.5 اونس حاوی حدود 65 میلی گرم کافئین است.

- چای. 1 فنجان چای سیاه حاوی حدود 47 میلی گرم کافئین است. چای سبز حاوی حدود 28 میلی گرم است. چای بدون کافئین حاوی 2 میلی گرم است و چای گیاهی فاقد کافئین است. 

- جوش شیرین. یک قوطی 12 اونسی کولای معمولی یا رژیمی حاوی حدود 40 میلی گرم کافئین است. همین مقدار شبنم کوهی حاوی 55 میلی گرم کافئین است.

-  شکلات (کاکائو). 1 اونس شکلات تلخ حاوی حدود 24 میلی گرم کافئین است، در حالی که شکلات شیری حاوی یک چهارم این مقدار است.

- گوارانا. این دانه از یک گیاه آمریکای جنوبی است که به عنوان عصاره در غذاها، نوشیدنی های انرژی زا و مکمل های انرژی فرآوری می شود. دانه های گوارانا حاوی حدود چهار برابر کافئین موجود در دانه های قهوه هستند. برخی از نوشیدنی های حاوی عصاره این دانه ها می توانند تا 125 میلی گرم کافئین در هر وعده داشته باشند.

- نوشیدنی های انرژی زا. 1 فنجان یا 8 اونس از یک نوشیدنی انرژی زا حاوی حدود 85 میلی گرم کافئین است. با این حال، وعده استاندارد نوشیدنی انرژی زا 16 اونس است که کافئین را دو برابر می کند و به 170 میلی گرم می رساند. شات های انرژی بسیار متمرکزتر از نوشیدنی ها هستند. یک شات کوچک 2 اونسی حاوی حدود 200 میلی گرم کافئین است. 

- مکمل. مکمل های کافئین حاوی حدود 200 میلی گرم در هر قرص یا مقدار آن در 2 فنجان قهوه دم شده است.

انواع کافئین


مقادیر توصیه شده برای کافئین:

در ایالات متحده، بزرگسالان به طور متوسط روزانه 135 میلی گرم کافئین یا مقدار آن در 1.5 فنجان قهوه (1 فنجان = 8 اونس) مصرف می کنند. سازمان غذا و داروی ایالات متحده 400 میلی گرم (حدود 4 فنجان قهوه دم کرده) را برای بزرگسالان سالم به عنوان مقدار مطمئنی از کافئین برای مصرف روزانه در نظر می گیرد. با این حال، طبق گفته کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان، زنان باردار باید مصرف کافئین خود را به 200 میلی گرم در روز (حدود 2 فنجان قهوه دم کرده) محدود کنند.

آکادمی اطفال آمریکا پیشنهاد می کند که کودکان زیر 12 سال نباید هیچ غذا یا نوشیدنی حاوی کافئین مصرف کنند. برای نوجوانان 12 سال و بالاتر، مصرف کافئین نباید به بیش از 100 میلی گرم در روز محدود شود. این مقدار در دو یا سه قوطی 12 اونسی نوشابه کولا است.

 

 

کافئین و سلامتی

کافئین با چندین بیماری مرتبط است. افراد تحمل و واکنش های متفاوتی نسبت به کافئین دارند که تا حدی به دلیل تفاوت های ژنتیکی است. مصرف منظم کافئین، مانند نوشیدن یک فنجان قهوه در روز، می تواند تحمل کافئین را در برخی افراد افزایش دهد، به طوری که عوارض جانبی کافئین ممکن است به مرور زمان کاهش یابد.

خرید قرص کافئین 200 ویوا پاور

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف کافئین:

 • در صورت بروز واکنش های آلرژیک مانند آنژیوادم ، راش اریتماتوز ، خارش و کهیر ، فرآورده را قطع نموده و با پزشک یا داروساز مشورت کنید
 •  در صورت مصرف بیش از حد مجاز این فرآورده ممکن است حملات تسنج اتفاق بیفتد
 • در صورت حساسیت نسبت به فرآورده از مصرف آن خودداری کنید.
 • با نارسایی کبدی ، کلیوی و بیماران قلبی-عروقی با احتیاط مصرف گردد.
 • از مصرف مقادیر بیشتر از حد مجاز این فرآورده اجتناب نمایید.
 • در صورت مصرف همزمان داروهای زیر ، با پزشک خود مشورت کنید.
 • فنی توئین ، آلوپورینول ، قرص های ضد بارداری خوراکی ، آسپرین ، لیتیوم ، تئوفیلین و کلوزاپین
 • در صورت استفاده همزمان از سایر داروها حتما پزشک خود را مطلع نمایید.
 • بعضی از غذاها و نوشیدنی ها ممکن است حاوی مقادیری از کافئین باشند که ممکن است مصرف همزمان آن ها با این فرآورده موجب افزایش ضربان قلب ، بی قراری و عصبانیت گردد.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی229160476408610
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس ویتا فارمد سوئیس)
بارکد6263868512137

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات