منو
سبد خرید شما

ناباروری بانوان

ناباروری بانوان

داروخانه نازایی تهران یا داروخانه تخصصی ناباروری داروکالا در این صفحه به معرفی بهترین مکمل های باروری زنان، انواع مکمل ناباروری زنان و بهترین مکمل های بارداری پرداخته می شود. جهت اطلاعات بیشتر می توانید بر روی هر کدام یک از آنها کلیک نمایید.

پودر اوازیتول یا ساشه اووازیتول دارو درمان پارمیدا Parmida Ovazitol یک مکمل باروری مناسب جهت کمک به بانوان برای بهبود سندرم تخمدان پلی کیستیک یا PCOS و همچنین افزایش قوای باروری در زنان در داروخانه نازایی داروکالا است. ساشه اووازیتول حاوی دو ترکیب موثر در بهبود وضعیت سندرم تخمدان پلی کیستیک است. اوا..
261,600 تومان
ساشه اوامایول پلاس یوروویتال Eurhovital OvaMyol Plus محصولی جدید برای کمک به تقویت قوای باروری بانوان از محصولات یوروویتال است. ساشه اوامایول پلاس یوروویتال حاوی 3 ترکیب مهم در افزایش قدرت باروری در زنان بوده و برای زنانی که در سن باروری قرار دارند یک مکمل مناسب است.  ساشه اوامایول..
265,900 تومان 286,000 تومان
ساشه اووایز الحاوی Alhavi Ova-Ease مکملی برای تقویت قوای باروری بانوان و همچنین کمک به درمان ناباروری در زنان از محصولات الحاوی است. ساشه اوو-ایز الحاوی حاوی ترکیبات تخصصی و ویژه برای بانوان است که می تواند به افزایش قدرت باروری در زنان کمک کند. پودر اووایز الحاوی حاوی مخلوطی از ویتامین ها،..
332,600 تومان
ساشه اووفولیک ای اچ Elan Healthcare Ovofolic Sachets مکملی برای ارتقای سلامت قدرت باروری در بانوان از محصولات ایلان هلث کر در داروخانه ناباروری داروکالا است. ساشه یا پودر اووفولیک ای اچ مکملی مناسب جهت افزایش سلامت تخمدان ها در بانوان و به طبع آن افزایش قدرت باروری در زنان و همچنین درمان ناباروری زن..
569,900 تومان 580,800 تومان
ساشه ایرافرتیل دارو درمان پارمیدا Darou Darman Irafertil Sachet مکمل باروری بانوان برای تقویت و حفظ سلامت سیستم باروری در خانم ها است. ایرافرتیل بانوان را می توان یک مکمل مولتی ویتامین اختصاصی برای افزایش قدرت باروری در بانوان دانست. ساشه ایرافرتیل دارو درمان پارمیدا حاوی 16 ترکیب مختلف و م..
687,800 تومان
در سال های گذشته تحقیقات زیادی در زمینه نقش میواینوزیتول صورت گرفته است.  به تازگی پیشنهاد شده است که بسیاری از زنان مبتلا به PCOS کمبود ژنتیکی میواینوزیتول دارند. اینوفولیک شامل چندین عنصر غذایی شامل میواینوزیتول، ملاتونین و اسید فولیک است. یافته ها نشان داد میواینوزیتول باعث بهبود کیفیت و/یا ..
298,900 تومان 343,400 تومان
ساشه اینوپرگنا دارو افشان شایگان Shaygan Inopregna مکملی برای تقویت باروری زنان و کمک به بهبود سندرم تخمدان پلی کیستیک در بانوان است. ساشه اینوپرگنا حاوی 4 ترکیب موثر در بهبود قوای باروری زنان و همچنین کمک به سلامت بدن برای آماده شدن جهت باروری است. اینوپرگنا می تواند مواد فوق ضروری جهت..
510,900 تومان 686,700 تومان
مشخصات ساشه فرتی بیوتیک:بهبود کیفیت تخمک بهبود عملکرد تخمدان پیشگیری از پیشرفت بیماری های عفونی در سیستم های ادراری تناسلی و کاهش احتمال بروز عوارض بارداری اولین و تنها مکمل غذایی پروبیوتیک باروری شامل آنتی اکسیدان ها و پروبیوتیک های موثر بر عملکرد سیستم تولید مثل زنان مناسب برای اف..
1,356,000 تومان 1,386,000 تومان
فرتی پلاس اف یوروویتال Eurhovital FertiPlus F sachets مکملی برای تقویت قوای باروری و بهبود عملکرد تخمدان در بانوان از محصولات یوروویتال در داروخانه نازایی داروکالا است. ساشه فرتی پلاس اف یوروویتال یا فرتی پلاس خانم های یوروویتال، را می توان یک مکمل تقویت کننده قدرت باروری اختصاصی برای بانوان دانست ک..
229,900 تومان 352,000 تومان
ساشه فمی بست نوتری بست Nutri Best Femi Best Sachets مکملی برای درمان ناباروری زنان در داروخانه نازایی داروکالا است. ساشه فمی بست نوتری بست حاوی ۲ ترکیب مهم برای کمک به بهبود روند تخمک گذاری در بانوان است. ساشه فمی بست نوتری بست حاوی مایو اینوزیتول و متیل فولات یا اسید فولیک با فرم فعال است.&nbs..
329,700 تومان 396,000 تومان
ساشه فمی بست پلاس نوتری بست Nutri Best FemiBest Plus مکمل ارتقا یافته فمی بست از محصولات نوتری بست است که می تواند به سلامت باروری زنان کمک کند. ساشه فمی بست پلاس نوتری بست، می تواند به افزایش قدرت باروری در زنان کمک کرده و باعث کمک به تنظیم هورمون در بدن بانوان شود.  ساشه فمی بست ..
599,900 تومان 780,000 تومان
قرص آی پی ۶ ام پلاسقرص آی پی 6 ام پلاس حاوی اﯾﻨﻮﺳﯿﺘﻮل ﻫﮕﺰا ﻓﺴﻔﺎت می باشد که از این جهت به درمان کیست تخمدان و تقویت سیستم ایمنی بدن فرد کمک می‌نماید. علاوه بر این موارد مصرف قرص آی پی ۶ ام پلاس به درمان و جلوگیری از انواع سرطان موثر است.هر قرص حاوی 800 میلی گرم اینوسیتول هگزا فسفات است...
338,900 تومان 374,000 تومان
قرص اواهلث آرین سلامت سینا |  کاهش علائم سندرم تخمدان و بهبود قوای باروری زنان
تماس بگیرید جدید
قرص اواهلث آرین سلامت سینا Arian Salamat Ova Health مکملی چند منظوره و اختصاصی برای بانوان از محصولات آرین سلامت سینا است. قرص اوا هلث مکملی برای بهبود قوای باروری در زنان و همچنین کمک به کاهش و رفع علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک یا PCOS در بانوان است.  ترکیبات مورد استفاده در قرص ا..
0 تومان
قرص اوزیل دکتر گیل Dr.Gil Ozeele یک مکمل برای تقویت باروری در بانوان و بهبود علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک از محصولات دکتر گیل است. قرص اوزیل حاوی 2 ماده مهم برای انجام این کار است که نیاز به این دو ترکیب در بدن بانوان به شدت احساس می شود. اینوزیتول اولین ترکیبی است که می تواند کمک شایانی ب..
299,900 تومان 327,000 تومان
قرص اووهیل پی ام سی PMC Ovoheal یک محصول جدید است که توسط داروخانه نازایی داروکالا به عنوان مکمل کمکی برای درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک در زنان نابارور ارائه شده است. اووهیل پی ام سی همچنین به بهبود عوارض بیماری کیست تخمدان نیز کمک می کند. اووهیل همچنین می تواند عوارض (هیرسوتیسم، آکنه) ناشی ترکیبات..
337,600 تومان 344,500 تومان
قرص دی اچ ای آ ۱۰۰ میلی گرم جالینوس jalinous DHEA 100mg از جمله مکمل های باروری در داروخانه نازایی داروکالا و مکملی برای کمک به درمان ناباروری در مردان و زنان است. دی اچ ایی ای در واقع یک هورمون است که توسط غدد فوق کلیوی در بدن تولید می شود. اختلال در تولید این هورمون باعث ایجاد مشکلاتی در بدن می شو..
880,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 40 (3 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات