منو
سبد خرید شما

ساشه فمی بست نوتری بست 30 عددی | کمک به بهبود تخمک گذاری در بانوان

ساشه فمی بست نوتری بست
ساشه فمی بست نوتری بست
-15 %
ساشه فمی بست نوتری بست
ساشه فمی بست نوتری بست
ساشه فمی بست نوتری بست 30 عددی | کمک به بهبود تخمک گذاری در بانوان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Nutri Best Femi Best - 30 Sachets
 • SKU: 2354
 • بارکد: 626991290013
337,000 تومان
396,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ساشه فمی بست نوتری بست Nutri Best Femi Best Sachets مکملی برای درمان ناباروری زنان در داروخانه نازایی داروکالا است. ساشه فمی بست نوتری بست حاوی ۲ ترکیب مهم برای کمک به بهبود روند تخمک گذاری در بانوان است. ساشه فمی بست نوتری بست حاوی مایو اینوزیتول و متیل فولات یا اسید فولیک با فرم فعال است.

 

ساشه فمی بست نوتری بست، با این دو ترکیب مناسب برای کمک به بهبود عملکرد تخمدان و همچنین کمک به فرایند تخمک گذاری برای افزایش باروری بانوان است. همچنین این دو ترکیب در ساشه فمی بست نوتری بست به بهبود سندروم تخمدان پی کیستیک کمک کرده و عملکرد تخمدان را بهبود می بخشد.  کمبود میو اینوزیتول منجر به تغییر در سطح پاسخ به این هورمون ها می شود. این ماده، متابولیسم چربی ها و قندها را کنترل کرده و همچنین عملکرد سلولی سیستم عصبی را تنظیم می کند.

در هر ساشه فمی بست نوتری بست 2000 میلی گرم مایو اینوزیتول وجود دارد و به میزان 400 میکروگرم نیز متیل فولات در هر ساشه فمی بست قرار داده شده است تا به بانوان جهت یک باروری سالم کمک کند. طعم لیمو نیز به ساشه فمی بست نوتری بست اضافه شده است تا پذیرش محصول را بهتر کند.

 

ساشه فمی بست نوتری بست حاوی فرم فعال اسید فولیک یعنی متیل فولات است. از آنجا که بسیاری از افراد دچار نقص آنزیمی هستند، نمی توانند اسید فولیک را به فرم فعال تبدیل کرده ودر نتیجه دچار کمبود فولات و افزایش اسید فولیک متابولیزه نشده و افزایش هموسیسئین خون می شوند. ساشه فمی بست فولیک بدون نیاز به آنزیم فعالیت می کند و می تواند منبع فولات موثرتر و ایمن تری را به بدن ارائه دهد.

پودر فمی بست نوتری بست را می توان با یک لیوان آب یا نوشیدنی بدون گاز مخلوط و مصرف کرد. ساشه فمی لاکت نوتری بست حاوی ۳۰ عدد ساشه برای درمان ناباروری بانوان و بهبود عملکرد تخمدان در زنان است. این محصول توسط شرکت آریا فارمد در ایران تولید و بسته بندی شده است.

 

سایر مکمل های نازایی زنان را مشاهده کنید.

 

ساشه فمی بست نوتری بست


 

5 مزایای سلامتی اینوزیتول:

اینوزیتول یک کربوهیدرات است که در بدن شما و همچنین در غذا و مکمل های غذایی یافت می شود. اشکال مختلفی از این مولکول وجود دارد و هر یک از آنها ساختار شیمیایی مشابه قند اصلی موجود در خون شما - گلوکز - دارند.

اینوزیتول در بسیاری از فرآیندهای بدن نقش دارد. بنابراین، آن را برای مزایای سلامتی بالقوه آن مورد مطالعه قرار گرفته است. مکمل های اینوزیتول ممکن است به درمان بیماری های خاص، از جمله برخی اختلالات اضطرابی و باروری کمک کند. آنها همچنین ممکن است اثرات سلامتی دیگری نیز داشته باشند.

در اینجا 5 مزیت سلامتی مبتنی بر شواهد اینوزیتول آورده شده است.

 

ساشه فمی بست نوتری بست حاوی اینوزیتول

 

ممکن است با تأثیر بر سروتونین، اضطراب را کاهش دهد:

اینوزیتول بر فرآیندهایی که انتقال دهنده های عصبی، مولکول هایی که مسئول انتقال اطلاعات در مغز شما هستند، تأثیر می گذارد. سروتونین یکی از انتقال دهنده های عصبی مهم است که تحت تأثیر اینوزیتول قرار می گیرد. این مولکول نقش های زیادی در بدن شما دارد و بر رفتار و خلق و خوی شما تأثیر می گذارد .

محققان بررسی کرده‌اند که آیا مکمل‌های اینوزیتول می‌توانند علائم مرتبط با شرایط مؤثر بر سروتونین و مغز را بهبود بخشند یا خیر. این شامل اختلالات اضطرابی مانند اختلال هراس، اختلال وسواس فکری-اجباری (OCD) و اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) می شود. چندین مطالعه نشان داده اند که اینوزیتول ممکن است بتواند تعداد حملات پانیک را در مبتلایان به اختلالات پانیک کاهش دهد.

یک مطالعه روی 20 فرد مبتلا به اختلالات هراس نشان داد که 18 گرم اینوزیتول در روز تعداد حملات پانیک هفتگی را تا 4 کاهش می دهد - بیش از کاهش 2.4 در هفته در افرادی که داروهای اضطراب مصرف می کنند. مطالعه دیگری در افراد مبتلا به OCD نشان داد که 18 گرم اینوزیتول در روز علائم را بهتر از دارونما بهبود می بخشد. به طور کلی، اینوزیتول می تواند برای انواع خاصی از اختلالات اضطرابی مزایایی داشته باشد.

 

 

ممکن است با بهبود حساسیت به انسولین به کنترل قند خون کمک کند:

انسولین هورمونی است که برای کنترل سطح قند خون در بدن شما بسیار مهم است. مقاومت به انسولین، مشکلی در توانایی بدن شما برای پاسخ به انسولین، یکی از عوامل کلیدی مرتبط با شرایطی مانند سندرم متابولیک در نظر گرفته می شود. از اینوزیتول می توان برای تولید مولکول هایی استفاده کرد که در عملکرد انسولین در سلول های شما نقش دارند.  بنابراین، اینوزیتول به دلیل پتانسیل آن برای بهبود حساسیت بدن به انسولین مورد بررسی قرار گرفته است - بنابراین، مقاومت به انسولین را کاهش می دهد.

یک مطالعه شش ماهه روی 80 زن یائسه مبتلا به سندرم متابولیک نشان داد که 4 گرم اینوزیتول در روز حساسیت به انسولین، فشار خون و سطح کلسترول را بیش از دارونما بهبود می بخشد . تحقیقات دیگر در زنان مبتلا به دیابت بارداری نیز فواید اینوزیتول را برای حساسیت به انسولین و کنترل قند خون نشان داده است.

علاوه بر این، اینوزیتول ممکن است عملکرد انسولین را در زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) بهبود بخشد، اگرچه نتایج متفاوت است.

 

 

ممکن است باروری را در زنان مبتلا به PCOS بهبود بخشد:

سندرم تخمدان پلی کیستیک زمانی رخ می دهد که بدن زن مقادیر غیرطبیعی بالایی از هورمون های خاص تولید می کند. زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به چندین بیماری هستند و ممکن است مشکلات ناباروری را تجربه کنند.

مشکلات مربوط به حساسیت به انسولین ممکن است یکی از دلایل کاهش باروری در زنان مبتلا به PCOS باشد. از آنجایی که اینوزیتول ممکن است حساسیت به انسولین را بهبود بخشد، به عنوان یک درمان بالقوه مورد مطالعه قرار گرفته است. مطالعات نشان داده اند که اینوزیتول ممکن است برای بهبود عملکرد تخمدان ها و باروری در زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک مفید باشد.

این مطالعات معمولاً از دوزهای 2 تا 4 گرم در روز استفاده می کنند و فواید آن در زنان با وزن طبیعی، اضافه وزن و چاق دیده شده است. به طور کلی، تحقیقات نشان داده است که مکمل های اینوزیتول ممکن است نظم چرخه قاعدگی، تخمک گذاری و میزان بارداری را در زنان مبتلا به PCOS بهبود بخشد.

 

اینوزیتول و ساشه فمی بست نوتری بست

 

ممکن است علائم افسردگی را کاهش دهد:

اینوزیتول به دلیل اثراتی که بر انتقال دهنده های عصبی در مغز دارد، به عنوان درمانی برای افسردگی مورد بررسی قرار گرفته است. برخی تحقیقات نشان داده اند که مصرف 12 گرم اینوزیتول در روز به مدت چهار هفته می تواند علائم افسردگی را نسبت به دارونما کاهش دهد.  مطالعه کوچک دیگری گزارش داد که 6 گرم در روز افسردگی را در 9 نفر از 11 شرکت کننده بهبود می بخشد.

با این حال، تحقیقات دیگر نشان داده است که افزودن اینوزیتول به داروهای استاندارد افسردگی، علائم را بیشتر از دارو به تنهایی بهبود نمی بخشد. علاوه بر این، اینوزیتول در کاهش افسردگی در افرادی که قبلاً به داروهای استاندارد پاسخ نمی‌دادند مؤثر نبود.

 

درمان افسردگی با فمی بست

 

سابقه ایمنی خوب بدون عوارض جانبی:

اینوزیتول به طور طبیعی در بدن شما و در انواع غذاها یافت می شود. مقدار به دست آمده از غذا بسته به ترکیب رژیم غذایی شما می تواند از کمتر از 1 گرم تا چند گرم متغیر باشد. حتی زمانی که به عنوان مکمل غذایی مصرف شود، سابقه ایمنی بسیار خوبی دارد.

در مطالعات تحقیقاتی، دوزها از حدود 2 تا 18 گرم در روز متغیر بوده است.  در دوزهای بالاتر 12-18 گرم، برخی عوارض جانبی خفیف گزارش شده است. اینها عمدتاً شامل دردهای معده، ناراحتی معده و نفخ هستند. با این حال، به نظر می رسد کاهش اندکی دوز اینوزیتول باعث بهبود این علائم در برخی مطالعات می شود.  مکمل های اینوزیتول حتی با دوزهای حدود 4 گرم در روز به زنان باردار داده می شود که هیچ اثر نگران کننده ای ندارد.

 

 

سایر مزایای احتمالی:

اینوزیتول برای چندین مزیت سلامتی دیگر مورد بررسی قرار گرفته است، از جمله:

     کاهش وزن: این مکمل ممکن است باعث کاهش وزن کمی در زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک شود.
     لیپیدهای خون: برخی بهبودها در لیپیدهای خون مانند کلسترول گزارش شده است.
     فشار خون: چندین مطالعه کاهش اندک فشار خون را در زنان مبتلا به PCOS گزارش کرده اند.

 

اگرچه ممکن است سایر اثرات سلامتی اینوزیتول وجود داشته باشد، بسیاری از آنها در حال حاضر شواهد بسیار محدودی دارند.

 

 

سخن پایانی:

اینوزیتول کربوهیدراتی است که به طور طبیعی در بدن شما و برخی غذاها یافت می شود. نقش‌های زیادی در بدن شما ایفا می‌کند، از جمله تأثیر بر سطوح انتقال‌دهنده‌های عصبی و روشی که بدن شما گلوکز را کنترل می‌کند.

ممکن است در بهبود برخی از اختلالات اضطرابی و حساسیت بدن شما به انسولین موثر باشد. علاوه بر این، به نظر می رسد اینوزیتول چندین فواید سلامتی را برای زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) ارائه می دهد، از جمله بهبود عملکرد قاعدگی و باروری.

این مولکول سابقه ایمنی خوبی دارد و عوارض جانبی کمی در دوزهای متوسط و بالا مشاهده شده است. با توجه به کارکردهای متعدد آن، تحقیقات آینده احتمالاً به بررسی اهمیت اینوزیتول برای کاربردهای بهداشتی و پزشکی ادامه خواهد داد.

 

ساشه فمی بست نوتری بست حاوی اینوزیتول


 

مشخصات ساشه فمی بست نوتری بست:

 • کمک به بهبود عملکرد تخمدان
 • کمک به بهبود باروری در زنان
 • کمک به بهبود فرآیند تخمک گذاری
 • کمک به بهبود علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک
 • با طعم لیمو

 

 


 

نحوه مصرف ساشه فمی بست نوتری بست:

بزرگسالان، روزانه 1 ساشه فمی بست را در یک لیوان آب و یا نوشیدنی بدون گاز به خوبی حل و مصرف کنید و یا طبق دستور پزشک مصرف نمایید.

 

 


 

ترکیبات پودر فمی بست نوتری بست (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

Myo-Inositol

2000 mg

Methylfolate (as Methyltetrahydro folic acid)

400 mcg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف نوتری بست:

 • در دوران بارداری و شیردهی با دستور پزشک مصرف گردد.
 • از مصرف این فرآورده بیش از دوز توصیه شده بپرهیزید.
 • در صورت مصرف همزمان با سایر فرآورده ها یا داروهای دیگر قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • در صورت داشتن حساسیت به هر یک از اجزای این فرآورده از مصرف آن خودداری نمایید.
 • این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
 • فرآورده در دمای زیر 30 درجه سانتیگراد و دور از نور و رطوبت نگهداری گردد.

 

مشخصات کلی
مقدارساشه: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2554804048359700
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهایران
بارکد6269912900134
سایر توضیحاتبا طعم لیمو

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات