منو
سبد خرید شما

قرص اواهلث آرین سلامت سینا | کاهش علائم سندرم تخمدان و بهبود قوای باروری زنان

اواهلث برای چی خوبه
جدید -8 %
قرص اواهلث آرین سلامت سینا | کاهش علائم سندرم تخمدان و بهبود قوای باروری زنان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Arian Salamat Ova Health - 60 Tabs
 • SKU: 5093
484,000 تومان
528,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

قرص اواهلث آرین سلامت سینا Arian Salamat Ova Health مکملی چند منظوره و اختصاصی برای بانوان از محصولات آرین سلامت سینا است. قرص اوا هلث مکملی برای بهبود قوای باروری در زنان و همچنین کمک به کاهش و رفع علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک یا PCOS در بانوان است. 

 

ترکیبات مورد استفاده در قرص اواهلث شامل مخلوطی از ویتامین ها، مواد معدنی آمینو اسیدها و ترکیبات ویژه ای همچون مایواینوزیتول و دی چیره اینوزیتول برای افزایش قدرت باروری در زنان در داروخانه نازایی داروکالا  است. اوا هلث یک مکمل حاوی ترکیبی از مواد مغذی ویژه است که تأثیر مثبت هم افزایی بر عملکرد تخمدان و فرآیند تخمک گذاری به ویژه در شرایطی مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک دارد. 

 

سایر محصولات ناباروری بانوان را مشاهده کنید. 

اواهلث

اوا هلث برای چیست؟

اینوزیتول جزء ضروری فسفولیپیدهای غشای سلولی است و همچنین جزء سیستم پیام رسان دوم فسفاتیدیل اینوزیتول داخل سلولی است. مایواینوزیتول شکل اصلی فعال تغذیه ای اینوزیتول، فراوان ترین شکل در بدن است. یکی دیگر از ایزومرهای طبیعی اینوزیتول دی چیرو اینوزیتول است که محققان فکر می کنند که تخمک گذاری را القا می کند. مشخص شده است که در برابر مقاومت به انسولین فعالیت دارد. مصرف اینوزیتول (میو و دی چیرو) باعث کاهش سطح تری گلیسیرید، کاهش فشار خون و بهبود قند خون و تخمک گذاری می شود. و میزان بارداری در افراد مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک را افزایش می دهد.  به نظر می رسد مصرف اینوزیتول همراه با اسید فولیک در دوران بارداری خطر زایمان زودرس را در افرادی که شانس بیشتری برای ابتلا به دیابت در دوران بارداری دارند کاهش می دهد.

 

همچنین می توانید سایر محصولات کمک به باروری بانوان از جمله، کپسول اف اچ پرو زنان فرهیون هلث، خرید ساشه اوازیتول، ساشه اووایز، ساشه ایرافرتیل، ساشه اینوفولیک، خرید ساشه فرتی بیوتیک، خرید ساشه فمی بست، خرید فرتیل اید بانوان، خرید اووابوست، خرید ژل بیبی دنس و خرید اواپلاس،  ساشه فرتی پلاس اف یوروویتال، بر روی نام آنها کلیک کنید. 

اوا هلث برای چی خوبه

قرص اواهلث برای سلامت باروری بانوان:

از سایر ترکیبات قرص اواهلث آرین سلامت سینا می توان به ترکیبات فوق العادی برای تقویت قوای باروری بانوان اشاره کرد که اولین ترکیب مهم فولات است که عموما در مکمل های بانوان مورد استفاده قرار می گیرد.

ال متیل فولات:

نکته بارز در قرص اواهلث آرین سلامت سینا استفاده از فرم فعال ویتامین ب9، یعنی متیل فولات استفاده کرده است. در واقع فرم معروف تر فولیک اسید، فرمی مصنوعی است که در آزمایشگاه ساخته می شود و در بدن تبدیل به فولات می شود. اما در قرص اواهلث از فرم فولات با فراهمی زیستی بالاتری نسبت به فولیک اسید استفاده شده است. ال متیل فولات برای تولید و نگهداری سلول های جدید مهم است. متیل فولات شکل فعال فولات در بدن است. به خوبی جذب می شود و فراهمی زیستی بهتری دارد، که می تواند به بافت های محیطی و از طریق سد خونی مغزی منتقل شود.

ال آرژنین:

ال آرژنین ترکیب بعدی اواهلث است. آرژنین یک اسید آمینه است که نقش ساختاری در پروتئین های بدن انسان دارد. چندین نقش دیگر از جمله سم زدایی آمونیاک را ایفا می کند. تحریک ترشح هورمون رشد، پرولاکتین و انسولین، تشکیل اکسید نیتریک و کراتین و دارای فعالیت غیر تعدیل کننده و آنتی اکسیدانی است. 

ان استیل سیستئین:

ان استیل سیستئین مشتق ان-استیل پروتئین اسید آمینه ال سیستئین است و دارای فعالیت آنتی اکسیدانی و محافظ کبد است. ان استیل سیستئین یک مکمل هیجان انگیز است که در تقویت باروری زنان امیدوار کننده است. توانایی آن در کاهش التهاب، متعادل کردن هورمون ها، افزایش تخمک گذاری، بهبود کیفیت تخمک، حمایت از مدیریت PCOS و مبارزه با استرس اکسیداتیو، آن را به یک مکمل ارزشمند برای روتین باروری زنان تبدیل کرده است.

کرومیوم و سلنیوم:

ترکیبات مهم دیگری در قرص اواهلث به نام کرومیوم و سلنیوم وجود دارد که هر دو از مواد معدنی مهم در بدن به شمار می آیند. کروم یک ماده معدنی ضروری در تغذیه انسان است. شواهد نشان می دهد که نقش مهمی در متابولیسم طبیعی کربوهیدرات و کنترل قند خون دارد. سلنیوم برای افزایش عملکرد آنتی اکسیدان ها مهم است و از سلول های بدن در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت می کند. 

زینک:

زینک نیز ترکیب مهم دیگری در قرص اواهلث آرین سلامت سینا است که عملکرد های فراوان و مثبتی را برای بدن به همراه دارد. یکی از این عملکردها کمک به ساخت سلول های جدید و تقسیم سلولی در بدن است که در باروری زنان و مردان تاثیر گذار است. روی یک جزء حیاتی در تعدادی از فرآیندهای حفاظت شده است که رشد سلول های مرتبط با باروری و بارداری را تنظیم می کند. در طول رشد فولیکول، غلظت کافی داخل سلولی روی در تخمک، توقف میوز را در پروفاز حفظ می کند تا زمانی که تخمک آماده بلوغ شود.

ویتامین د3:

ویتامین د3 ترکیب آخر اواهلث است. کمبود ویتامین د3 به وفورر به خصوص در زنان دیده می شود. هر 2 قرص اواهلث آرین سلامت سینا حاوی 400 واحد ویتامین د3 است. بسیاری از مطالعات نشان داده اند که سطح ویتامین D با باروری زنان و نتایج سالم بارداری مرتبط است. نشان داده شده است که مکمل ویتامین D باعث بهبود باروری زنان و نتایج بارداری بهتری می شود. 

خرید قرص اواهلث ارین سلامت سینا

 


 

مشخصات قرص اوا هلث آرین سلامت سینا:

 • بهبود عملکرد تخمدان و فرآیند تخمک گذاری 
 • کمک به بهبود قوای باروری در زنان
 • به تسکین علائم سندرم پلی کیستیک تخمدان pcos کمک می کند
 • بهبود کیفیت تخمک ها
 • بهبود تعادل هورمونی و چرخه قاعدگی در بانوان
 • کمک به کاهش کاهش خطر زایمان زودرس
 • استفاده از فرم طبیعی فولات در ترکیبات

 

 


 

نحوه مصرف قرص اواهلث آرین سلامت سینا:

دو بار در روز، هر بار 1 تا 2 قرص با یک لیوان آب ترجیحا بعد از غذای اصلی مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات قرص اووهلث (در هر 2 قرص):

مقدار

نام ترکیب

1000 mg

Myo-inositol

10 mg

D-Chiro inositol

100 mg

L-Arginine

100 mcg

L-Methyl Folate (B9)

50 mg

N-Acetyl Cysteine

400 IU

Vitamin D3

15 mg

Zinc (as Zinc Sulfate)

100 mcg

Chromium (as trichloride)

100 mcg

Selenium (as Sodium Selenate)

 
 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض اواهلث:

 • اینوزیتول در صورت مصرف خوراکی و کوتاه مدت احتمالاً بی خطر است. دوزهای روزانه تا 4000 میلی گرم مایواینوزیتول با ایمنی ظاهری استفاده می شود.
 • اطلاعات قابل اعتماد کافی برای دانستن اینکه آیا اینوزیتول برای استفاده در هنگام شیردهی و بارداری بی خطر است یا خیر وجود ندارد. بنابراین در بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید. 
 • اینوزیتول در صورت مصرف خوراکی تا 12 هفته در کودکان 5 تا 12 ساله احتمالاً بی خطر است.
 • در بیماران مبتلا به حساسیت مفرط شناخته شده به هر یک از اجزای مکمل، نباید استفاده شود. 
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود. 

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهایران
بارکد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات