منو
سبد خرید شما

کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث | درمان ناباروری آقایان

کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث
کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث
-3 %
کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث
کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث
کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث | درمان ناباروری آقایان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Fairhaven Health MotilityBoost for Men - 60Tabs
 • SKU: 2304
884,600 تومان
911,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

موتیلیتی بوست مکملی است جهت بهبود تحریک اسپرم در مواقعی که آنالیز اسپرم، تحرک ناکافی اسپرم را گزارش دهد. این محصول به تنهایی مصرف نمیشود و حتماً باید با FertilAid for Men مصرف شود. کپسول کانت بوست مناسب برای آقایانی است که تعداد اسپرم های آنها برای باوری کم است. مردان بر اساس دلایلی مختلف از جمله سیگار کشیدن و افزایش هورمون های زنانه اسپرم های آنها کاهش می یابد. این مکمل با توجه به ترکیباتی که دارد تعداد اسپرم ها را افزایش می دهد و باعث افزایش قدرت باروری مردان نیز می شود.در این مقاله اطلاعات تقریبی راجع به قیمت قرص موتیلیتی بوست،قرص موتیلیتی بوست خارجی،خرید اینترنتی قرص موتیلیتی بوست،جایگزین قرص موتیلیتی بوست،مشابه قرص موتیلیتی بوست،موتیلیتی بوست داروکده،موتیلیتی بوست نی نی سایت،کپسول موتیلیتی بوست،قیمت مکمل موتیلیتی بوست،موتیلیتی بوست برای آقایان،داروی موتیلیتی بوست،عوارض قرص موتیلیتی بوست اطلاعاتی داده خواهد شد.

جهت مشاهده و خرید انواع مکمل ناباروری مردان بر روی آن کلیک نمایید.

 

کپسول بهبود باروری آقایان موتیلیتی بوست فیرهون هلث، موثر در بهبود باروری آقایان می باشد که دارای CoQ10 و Quercetin بعنوان آنتی اکسیدان های قدرتمند جهت افزایش تحرک اسپرم فرمولاسیون منحصر به فردی شامل Arginine و L-Carnitine که در مطالعات متعددی تاثیر مثبت آنها در تحرک اسپرم نشان داده شده است.

 

با کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث طعم شیرین پدر شدن را تجربه کنید. ترکیبات فوق العاده این محصول تعداد اسپرم ها را افزایش میدهد، احساس خستگی و بی حوصلگی را برطرف می کند و به شما انرژی می بخشد و قدرت حرکت اسپرم ها را بیشتر می کند.

 

مشخصات کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث:

 

 • CoQ10دارای  و Quercetin بعنوان آنتی اکسیدان های قدرتمند جهت افزایش تحرک اسپرم
 • دارای فرمولاسیون منحصر به فردی شامل  L-Carnitine و Arginine که در مطالعات متعددی تاثیر مثبت آنها در تحرک اسپرم نشان داده شده است
 • دارای ترکیبات گیاهی موثر در بهبود تحرک اسپرم
 • این کپسول کاملا طبیعی و بدون عوارض جانبی است
 • جهت استفاده به همراه Fertilaid for men برای افزایش بیشتر حرکت اسپرم
 • کمک به درمان ناباروری آقایان

 

 

نحوه مصرف مکمل موتیلیتی بوست:

به عنوان مکمل رژیمی غذایی روزانه 2 کپسول همراه با آب مصرف گردد.

 

 

باروری آقایان

 

 

 

ترکیبات مکمل تقویت باروری موتیلیتی بوست (هر 2 کپسول):

 

 

عنوانمقدار
 (Vitamin B6) 50% P5P, 50% Pyridoxine HCI 25 mg
 (Vitamin B12 (as Methylcobalamin 500 mcg
 N-Acetyl Cysteine 450 mg
 Arginine 425 mg
 Quercetin 225 mg
 L-Carnitine 225 mg
 (Mucuna Pruriens (40%L-dopa 100 mg
 (Coenzyme Q10 (ubiquinone 30 mg

 

 

کوآنزیم کیوتن (Coenzyme Q10)

یک آنتی اکسیدان محلول در چربی است که در بیوفروماتیک (زیست انرژی) میتوکندری مهم است و در پلاسمای مایع و هسته منی یافت می شود. CoQ10 به منظور افزایش تعداد اسپرم و تحرک در آستنوسوپرمی یافت شده است. در یک مطالعه، مردان نابارور با کاهش تحرک اسپرم با CoQ10 به مدت 6 ماه تکمیل شدند. تجزیه و تحلیل اسپرم در ابتدای مطالعه و بعد از 6 ماه درمان انجام شد. نتایج نشان داد که مکمل CoQ10 خوراکی سطوح CoQ10 را در پلاسمای هسته ای و در سلول های اسپرم افزایش می دهد که با افزایش قابل توجهی تحرک اسپرم ارتباط دارد. یکی دیگر از مطالعات، CoQ10 یا پلاسبو را در 212 مرد نابارور با الیگوستنوتراتسپرمی به مدت 26 هفته تکمیل کرد. نتایج مطالعه نشان داد که تراکم اسپرم و حرکتی به طور معنی داری با درمان CoQ10 بهبود می یابد. علاوه بر این، مدت زمان درمان CoQ10 همراه با تحرک اسپرم، تعداد اسپرم و مورفولوژی اسپرم بود.

 

N-acetyl-cysteine ​​(NAC)

گونه های اکسیژن واکنشی به کاهش حرکت اسپرم کمک کرده اند. آنتی اکسیدان ها از جمله NAC نشان داده اند که برای کاهش گونه های واکنش پذیر اکسیژن و جلوگیری از اثرات مخرب مانند کاهش حرکت اسپرم. در یک مطالعه 120 مرد نابارور به مدت 3 ماه با NAC یا پلاسبو درمان شدند. مطالعه نشان داد که در مقایسه با مردان در گروه پلاسبو، مردانی که مکمل NAC بودند، حجم اسپرم، تحرک و ویسکوزیته را بهبود بخشیدند. علاوه بر این، درمان NAC منجر به افزایش ظرفیت آنتی اکسیدانی سرم و کاهش میزان پراکسید کل و شاخص استرس اکسیداتیو نسبت به گروه کنترل شد.

 

Quercetin

Quercetin آنتی اکسیدان قوی است که نشان داده شده است که مفید بر روی چند پارامتر اسپرم است. مطالعات نشان می دهد که درمان با کورستین برای 14 روز باعث افزایش قابل توجهی در حرکت، زنده ماندن و غلظت اسپرم می شود. محققان معتقدند که کورستین ممکن است تحت تاثیر تحریک ارگان های جنسی بر اساس میزان دوز و مدت زمان درمان تاثیر بر کیفیت اسپرم باشد.

 

آرژنین

آرژنین یک پیشرونده از ترکیبات متعددی است که فکر می کنند در تحرک اسپرم، از جمله پوترسین، اسپرمیدین و اسپرمین نقش داشته باشند. علاوه بر این، اکسیداسیون آرژنین باعث تولید اکسید نیتریک می شود، که همچنین اعتقاد بر این است که نقش باروری را بازی می کند. نشان داده شده است که مکمل L-arginine به افزایش انگیزش اسپرم و تعداد اسپرم در مردان نابارور مبتلا به الیگوسپرمی و آستنوسپرمی کمک می کند. در یک مطالعه، محققان تأثیر مکمل L-arginine را در مردان سالم، مردان مبتلا به دیابت و مردان مبتلا به آستنوسوپرمی ایدیوپاتیک بررسی کردند. این مطالعه نشان داد که مردان مبتلا به آستنوسوپرمی دارای سطوح پایین اسپرمیدین در پلاسمای مزانشیمی و مردان دیابتی دارای سطوح پایین هر دو ناپروکسین و اسپرمیدین هستند. در آزمایشگاهی با استفاده از L-arginine باعث افزایش تحرک اسپرم در مردان مبتلا به دیابت و همچنین مردان مبتلا به آستنوسوپرمی شد.

 

 

 

خرید موتیلیتی بوست

 

 

ال-کارنیتین

کارنیتین برای توسعه اسپرماتوژن ها مهم است، زیرا آن را به عنوان منبع انرژی در اپیدیدیم عمل می کند، حرکت اسپرم را بهبود می بخشد، و در بلوغ اسپرم نقش مهمی دارد. تحقیقات نشان داد مردان نابارور سطوح پایین تر کلین کارنیتین در پلاسمای سمی در مقایسه با مردان سالم، به ویژه در مردان دارای کاهش حرکت اسپرم و تعداد اسپرم است. علاوه بر این، همبستگی مستقیمی بین سطوح کارنیتین در پلاسما هسته ای و تحرک اسپرم، ویتامین و غلظت وجود دارد.

 

مطالعات متعدد نشان می دهد که مکمل با ال-کارنیتین باعث بهبود پارامترهای اسپرم می شود. در یک مطالعه، محققان 100 نابارور بین 20 تا 40 ساله L-کارنیتین یا پلاسبو را تکمیل کردند. به نظر می رسد ال-کارنیتین به طور قابل توجهی بهبود کیفیت مایع منی و حرکت رو به جلو اسپرم در مقایسه با پلاسبو را بهبود بخشد. در یک مطالعه مشابه، ال-کارنیتین به مدت 3 ماه در 170 مرد تجویز شد. تجزیه و تحلیل اسپرم قبل و بعد از دوره درمان انجام شد. مکمل ال-کارنیتین درصد پروتئین حرکتی اسپرم و اسپرم با مورفولوژی طبیعی را افزایش داد. علاوه بر این، تحقیقات نشان داده است که مکمل سازی با ال-کارنیتین نه تنها باعث افزایش کل حرکت اسپرم و تحرک اسپرم می شود، بلکه باعث افزایش میزان بارداری نیز می شود.

 

ویتامین B12 به عنوان متيلكوبالامين

مطالعات مختلف نشان داده است كه درمان با متيل ككوبالامين موجب افزايش ميزان تحرك اسپرم، تعداد اسپرم، تعداد اسپرم مكانيكي، قطر تومورهاي اسپرمي و درصد اسپرم مفصلي خوب با تراكم ظاهري بالاتر در مقايسه با گروه كنترل مي شود. یکی از این مطالعات مردان نابارور بدون آزوپرمی با متیل کوبالامین روزانه 4 تا 24 هفته را اضافه می کند. تجزیه و تحلیل اسپرم پس از 8 هفته درمان انجام شد. نتایج نشان داد که 38.4 درصد مردان افزایش غلظت اسپرم را افزایش داده اند، 53.8 درصد کل تعداد اسپرم را افزایش داده اند، 50 درصد افزایش تحرک اسپرم را افزایش داده اند و 50 درصد تعداد کل اسپرم های حرکتی را افزایش داده اند.

 

Mucuna pruriens

Mucuna pruriens به منظور بهبود کیفیت اسپرم، از جمله تعداد اسپرم، زنده ماندن اسپرم و تحرک، و کاهش آسیب های مورفولوژیکی و تعداد اسپرم با بقایای سیتوپلاسمی نشان داده شده است.

 

 

 

توضیحات پیش از خرید

نقش مرد در یک بارداری خوب و بی‌نقص و به دنیا آمدن نوزاد اگر از نقش زن بیشتر نباشد، کمتر نیست. شاید در این میان بتوان یک تفاوت بزرگ را تعریف کرد و آن ترتیب این نقش است. علم پزشکی به مردان توصیه می‌کند که پیش از اقدام برای باردار شدن زن، یک سری نکات مهم را رعایت کند تا کیفیت بارداری و سلامت نوزادی که در ادامه به دنیا می‌آید در بالاترین حد خود قرار داشته باشد.

 

باید گفت دو عامل اصلی در تولد نوزاد نقش دارند. اگرچه زن ۹ ماه بارداری را تحمل کرده و در نهایت نوزاد را به دنیا می‌آورد اما مرد هم نقش خاص و غیرقابل انکار خود در این فرآیند دارد. برای یک بارداری خوب و کامل، اسپرم باید در سلامت کامل بوده و در عین حال آنقدر قوی باشد که بتواند به تخمک نفوذ کند. کپسول موتیلیتی بوست (motilityboost) در این فرآیند مرد به مرحله انزال می‌رسد که همراه با آن جریانی از میلیون‌ها اسپرم راهی رحم می‌شود. این اسپرم‌ها باید از نظر ساختاری سالم و کاملا سرحال باشند تا در نهایت بارداری مورد نظر آن هم در سطحی عالی صورت گیرد. بروز هر مشکلی در هر یک از این مراحل موجب بروز اختلال در فرآیند باروری می‌شود.

 

کیفیت اسپرم مردان در دهه های اخیر بصورت مداوم در حال کاهش بوده و دانشمندان هنوز موفق به پیدا کردن دلیل اصلی این امر نشده اند. بعضی از دانشمندان فقط حدس و گمان هایی در مورد علت کاهش کیفیت اسپرم مطرح کرده اند مثلا گروهی دود سیگار و گروهی افزایش هورمون زنانه در بدن مردان را علت کاهش تعداد اسپرم ها دانسته اند.

 

مردي كه تعداد اسپرم‌هاي او كم است چه كاري بايد انجام‌دهد؟

در اين زمينه دو نظريه وجود دارد، به نام‌هاي «تنظيم زمان‌» و «تقويت قدرت باروري زوج‌». مثلاً اگر تعداد اسپرم شما كم است ولي‌ تمايل داريد كه در كمتر از يكسال صاحب فرزند شويد کپسول موتیلیتی بوست (motilityboost) در اين صورت ‌بايد از اين مسئله آگاهي داشته باشيد كه شما بايد بيش از يكسال صبر كنيد زيرا حدود ۱۰% از مردان داراي تعداد كم اسپرم در اين زمان بچه‌دار خواهند شد. در حاليكه اگر شما ۲ سال صبر كرديد و موفق نشديد مي‌بايستي اقدام نماييد و كارهاي ديگري را انجام دهيد زيرا شانس حاملگي خودبخود پس از اين زمان خيلي كم است‌.

 

 

شرایط نگهداری کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث:

درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

توصیه و هشدار کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث:

 • در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.

 


 

پیشنهادات:

 

از بهترین مکمل های ناباروری آقایان می توان به آندروفرتی و فرتیل اید آقایان اشاره کرد.

 

از دیگر


محصولات پرفروش برای بهبود باروی آقاین قرص آ

توضیحات:

 

چنانچه به دنبال داروهای ناباروری مردان، مکمل ناباروری مردان، مکمل باروری مردان، داروخانه ناباروری,داروخانه ناباروری تهران,داروخانه تخصصی ناباروری,داروخانه ناباروری تهرانپارس,داروخانه ناباروری شرق تهران و یا داروخانه آنلاین ناباروری هستید، می توانید به صورت حضوری به داروخانه آنلاین داروکالا به آدرس مندرج در سایت مراجعه فرمایید.

ندروفرتی یا ساشه آندروفرتی می باشد.

مشخصات کلی
مقدار60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

مقالات مرتبط

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات