منو
سبد خرید شما

ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 آلامو | کمک به افزایش متابولیسم بدن

ویال خوراکی ال کارنیتین آلامو
ویال خوراکی ال کارنیتین آلامو
-3 %
ویال خوراکی ال کارنیتین آلامو
ویال خوراکی ال کارنیتین آلامو
ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 آلامو | کمک به افزایش متابولیسم بدن
 • موجودی: موجود
 • مدل: Alamo L-Carnitine 2000 - 10 Vials
 • SKU: 989
 • بارکد: 626206950863
155,000 تومان
160,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 آلامو Alamo L-Carnitine 2000 حاوی آمینو اسید ال کارنیتین برای کمک به افزایش متابولیسم بدن جهت سوخت و ساز موثر تر است. ویال کارنیتین 2000 آلامو با دوز مناسب در هر ویال به شما کمک می کند تا سوخت و ساز بدن خود را بالا برده و چربی های اضافی را بهتر از بین ببرید. 

 

ال کارنیتین 2000 آلامو برای جذب و سنتز بهتر این آمینو اسید محصول خود را به شکل ویال های تک دوز خوراکی تولید کرده است. در هر ویال خوراکی 2000 میلی گرم ال کارنیتین وجود دارد که میزان قابل توجه و موثری برای همه و به خصوص برای ورزشکارانی است که قصد کاهش وزن را دارند. 

همانطور که شاید با عملکرد اصلی ال کارنیتین آشنا باشید، مهمترین عملکرد ال کارنیتین انتقال اسیدهای چرب به میتوکندری یا تنور سوخت بدن است. با فعالیت بیشتر ورزشی و بدنی این انتقال به واسطه مکمل ال کارنیتین 2000 آلامو بیشتر خواهد شد و چربی سوزی بیشتری اتفاق خواهد افتاد. این عملکرد ال کارنیتین علاوه بر چربی سوزی بیشتر، با سوزاندن سوخت که همان چربی های بدن می باشند، برای بدن انرژی تولید می کند. در واقع ال کارنیتین 2000 آلامو به واسطه همین خاصیت کارنیتین باعث افزایش انرژی بدن نیز خواهد شد. 

برای پذیرش بهتر ویال خوراکی ال کارنیتین آلامو در این محصول از طعم دهنده و شیرین کننده استفاده شده است. طعم هایی مانند آناناس، آلبالو و پرتقال از جمله طعم های این محصول می باشد. 

 

سایر مکمل های ال کارنیتین را مشاهده کنید.

برای مشاهده و خرید پروتئین وی کاله بر روی نام آن کلیک کنید.

 

ویال ال کارنیتین 2000 آلامو

 


 

مشخصات ویال ال کارنیتین 2000 آلامو:

 • افزایش سوخت و ساز بدن
 • کمک به چربی سوزی و لاغری
 • جلوگیری از آسیب به عضلات بدن
 • کمک به افزایش انرژی بدن
 • افزایش استقامت عضلات
 • حاوی 2000 میلی گرم کارنتین در هر ویال خوراکی

 

 


 

نحوه مصرف ویال ال کارنیتین 2000 آلامو:

دوز خوراکی به میزان 1 ویال در روز و یا طبق دستور پزشک مصرف شود. 

 

 


 

ترکیبات ال کارنیتین 2000 آلامو (در هر ویال خوراکی):

نام ترکیب

مقدار

L-Carnitine

2000 mg

 

 


 

ال کارنیتین و کاهش چربی

ال-کارنیتین یک اسید آمینه طبیعی است که به بدن شما کمک می کند تا چربی را به انرژی تبدیل کند. ال کارنیتین نه تنها برای متابولیسم چربی، بلکه برای سلامت قلب، عملکرد مغز و عملکرد عضلانی نیز استفاده می شود. با این حال، عملکرد اصلی در بدن، انتقال اسیدهای چرب به داخل میتوکندری سلول ها برای کمک به تولید انرژی و آزادسازی چربی ذخیره شده بدن (تری گلیسیرید) است.

ال-کارنیتین برای اولین بار در سال 1905 کشف شد و مشخص شد که مشتقاتی از اسیدهای آمینه لیزین و متیونین است. در دهه 1960 بود که متوجه شدیم ال-کارنیتین چگونه در بدن عمل می کند و متوجه شدیم که از اسیدهای آمینه ضروری تولید می شود. از نظر فیزیولوژیکی، تقریباً 80٪ از اسیدهای آمینه ای که برای زنده ماندن به آن نیاز داریم توسط بدن ما سنتز می شوند و 20٪ باقی مانده به عنوان اسیدهای آمینه ضروری شناخته می شوند. اصطلاح ضروری به این معنی است که بدن ما نمی تواند این پروتئین ها را تولید کند و بنابراین به یک منبع خارجی به شکل مکمل نیاز دارد. از آنجایی که ال کارنیتین از اسیدهای آمینه ضروری ساخته شده است، به عنوان یک اسید آمینه ضروری طبقه بندی می شود. آمینو اسیدهای ضروری (اسیدهای آمینه شاخه دار) یک مکمل سالم برای هر رژیم غذایی یا برنامه مکمل هستند، صرف نظر از اینکه ورزشکار هستید یا نه.

 

کارنیتین 2000 میلی گرم آلامو

ال کارنیتین چگونه کار می کند؟

در حضور اسیدهای آمینه ضروری، ال کارنیتین عمدتاً در کبد و به میزان کمتری در کلیه ها سنتز می شود. پس از تولید یا مصرف، به بافت‌های قلب و ماهیچه‌های اسکلتی در بدن منتقل می‌شود که از اسیدهای چرب (تری گلیسیرید) به عنوان منبع سوخت اولیه استفاده می‌کنند، جایی که وظیفه هدایت چربی‌ها را به داخل میتوکندری در سلول‌ها از جریان خون برای استفاده در تولید انرژی سلولی بنابراین، ال کارنیتین نقش بسیار مهمی در تولید انرژی از طریق بتا اکسیداسیون اسیدهای چرب با زنجیره بلند (تری گلیسیرید) ایفا می کند. ال کارنیتین عملکردهای دیگری نیز دارد که شامل نقش در انقباض عضلانی، تنظیم تعادل پروتئین و حفظ بافت قلب می شود.

ال کارنیتین با تحریک بدن شما برای سوزاندن تری گلیسیرید بیشتر عمل می کند. با مکمل ال کارنیتین مانند ویال ال کارنیتین 2000 آلامو، بدن شما تمایل بیشتری به استفاده از اسیدهای چرب (تری گلیسیرید) به عنوان منبع انرژی در مقایسه با کربوهیدرات ها دارد. با سوزاندن تری گلیسیرید، بدن شما می تواند از ذخایر گلیکوژن ذخیره شده در کبد که می تواند برای سایر نیازهای بدن استفاده کند، صرفه جویی کند. تحقیقات نشان می دهد که در حین ورزش، بدن شما با سرعت 75 تا 80 درصد حداکثر فعالیت خود چربی می سوزاند (به همین دلیل است که مانیتور ضربان قلب در حین ورزش بسیار مفید است). این بدان معنی است که در 75 درصد از حداکثر فعالیت شما، بدن شما قبل از کربوهیدرات در طول تمرینات شدید، چربی می سوزاند. اگر گلیکوژن کمتری (از کربوهیدرات ها) سوزانده شود، به دلیل نقش ال-کارنیتین، چربی بیشتری بسیج می شود و در نتیجه کاهش چربی افزایش می یابد.

ال کارنیتین به بدن اجازه می دهد تا چربی بیشتری بسوزاند، گلیکوژن بیشتری ذخیره کند و در نهایت به دلیل فرآیند متابولیک استفاده از چربی به عنوان منبع سوخت، استقامت و استقامت را افزایش دهد. ال-کارنیتین با تامین چربی بیشتر برای عضلات، منبع انرژی غیرقابل دسترس را در دسترس قرار می دهد. مطالعات تحقیقاتی همچنین نشان می دهد که "ال کارنیتین خوراکی توده چربی را کاهش می دهد، توده عضلانی را افزایش می دهد و خستگی را کاهش می دهد، که ممکن است به وزن کمک کند."

چربی سوزی با کارنیتین آلامو

 

ال-کارنیتین همچنین به عنوان یک درمان برای بسیاری از بیماری ها پیشنهاد شده است زیرا به عنوان یک آنتی اکسیدان نیز عمل می کند. آنتی اکسیدان ها با ذرات مضر بدن به نام رادیکال های آزاد مبارزه می کنند که به سلول ها و DNA آسیب می زند. آنتی اکسیدان ها می توانند رادیکال های آزاد را خنثی کنند و ممکن است برخی از آسیب هایی که ایجاد می کنند را کاهش دهند یا از آن جلوگیری کنند. پس از اینکه ال کارنیتین حرکت چربی ها را تحریک می کند و سپس آنها را برای تولید انرژی به داخل میتوکندری سلول منتقل می کند، کارنیتین باقیمانده حذف محصولات جانبی سمی متابولیسم سلولی و انحطاط همراه با ورزش را تسهیل می کند که خستگی عضلانی را کاهش می دهد. دوره نقاهت همچنین در زمینه‌های بیماری‌های قلبی، لنگش، دیابت، نوروپاتی، آلزایمر و پرکاری تیروئید در حال تحقیق است.

 

 

توصیه هایی درباره مصرف کارنیتین:

مانند هر مکمل دیگری، برخی از افراد ممکن است عوارض جانبی خفیفی نسبت به ال کارنیتین داشته باشند. ممکن است تداخلی با داروها وجود داشته باشد و به دلیل طبقه بندی مشروط آن، باید آنها را تحت نظارت یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی آگاه مصرف کنید. همچنین، اگر هر گونه بیماری عروقی، فشار خون بالا، بیماری کبد، دیابت، بیماری کلیوی یا تشنج دارید، باید قبل از مصرف ال کارنیتین با پزشک خود صحبت کنید. نشان داده شده است که دوزهای بالاتر از 5 گرم یا بیشتر در روز دارای واکنش های خفیفی در بدن مانند اسهال، افزایش اشتها، بوی بدن و بثورات پوستی هستند. با این حال، اینها خیلی رایج نیستند.

دوزهای توصیه شده ال-کارنیتین بسته به رژیم ورزشی (یا وضعیت سلامتی تحت درمان) متفاوت است. دوز معمول بین 1 تا 3 گرم در روز است. ال کارنیتین باید تقریباً 30 دقیقه قبل از صبحانه با معده خالی مصرف شود و همچنین می تواند به عنوان بخشی از مکمل قبل از تمرین استفاده شود. مصرف ال کارنیتین به عنوان مکمل قبل از تمرین نیز به دلیل در دسترس بودن آن در جریان خون هنگام ورزش در ضربان قلب، به تحریک متابولیسم چربی با سرعت کارآمدتری کمک می کند.

 

خط آخر:

در نتیجه، ال کارنیتین، اسید آمینه ضروری در فرآیند بهینه چربی سوزی بدن شما است. بدن شما فقط می تواند مقدار زیادی ال کارنیتین بسازد و حتی با بهترین رژیم ها و تغذیه، بدن انسان هنوز مقدار مناسبی از این اسید آمینه ضروری را ندارد. از نظر انرژی، تمام سلول ها برای تولید انرژی به کربوهیدرات و چربی نیاز دارند. اگرچه کربوهیدرات ها از گلوکز به گلیکوژن تبدیل می شوند، بدن شما در نهایت برای انرژی به چربی تبدیلشان می کند. اینجاست که ال کارنیتین به عنوان مکمل نقش بسیار مهمی دارد. در طول خروجی انرژی بالا، عرضه ال-کارنیتین تمام می شود. با افزودن ال کارنیتین به رژیم مکمل شما، بدن شما این توانایی را دارد که از چربی بیشتری برای انرژی استفاده کند که در نتیجه انرژی خروجی بیشتر و کاهش چربی افزایش می یابد که به افزایش کاهش وزن منجر می شود.

کاهش وزن و لاغری با کارنیتین آلامو

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ال کارنیتین آلامو:

 • مصرف این فرآورده در افراد دارای سابقه تشنج و مبتلا به کم کاری تیروئید توصیه نمی شود.
 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک توصیه می شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار10 عدد ویال خوراکی
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1735200011266473
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد626206950863

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات