منو
سبد خرید شما

کپسول اکتیو ایج اروند فارمد | فرم فعال ویتامین ب3 برای سلامت عمومی و ضد پیری

اکتیو ایج
اکتیو ایج
-15 %
اکتیو ایج
اکتیو ایج
کپسول اکتیو ایج اروند فارمد | فرم فعال ویتامین ب3 برای سلامت عمومی و ضد پیری
 • موجودی: موجود
 • مدل: Arvand Pharmed Activage - 30Caps
 • SKU: 4216
 • بارکد: 626284930166
416,900 تومان
490,500 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

کپسول اکتیو ایج اروند فارمد Arvand Pharmed Activage مکملی برای افزایش سلامت عمومی بدن و حاوی ویتامین ب3 می باشد. کپسول اکتیو ایج اروند فارمد در هر کپسول خود حاوی 300 میلی گرم ویتامین ب 3 با نام نیکوتینامید ریبوزید است که این ویتامین عملکردهای متفاوتی را برای بدن به همراه دارد. 

 

نیکوتینامید ریبوزاید در واقع می تواند فرم فعال تری از ویتامین ب3 باشد که برای تولید نیکوتین آمید آدنین دی نوکلوئید یا +NAD نقش دارد. نیکوتین آمید دی نوکلوئید است که فعالیت اصلی را در بدن ما ایفا می کند. به همین دلیل قیمت این محصول نسبت به ویتامین های ب3 عادی بسیار بیشتر است. قرص اکتیو ایج اروند فارمد به واسطه وجود ویتامین ب3 باعث افزایش انرژی بدن می شود. ویتامین ب 3 موجود در اکتیوایج تاثیر بسزایی در بالا بردن متابولیسم بدن دارد. ویتامین ب3 می تواند در سنتز پروتئین ها، کربوهیدرات ها و چربی ها موثر واقع شده و با کمک به بهبود سوخت و ساز این 3 ترکیب باعث تبدیل سریع تر آنها به انرژی مورد نیاز بدن می شوند.

 

مانند سایر ویتامین های گروه ب، بدن ما قادر به ذخیره سازی ویتامین ب3 نبوده و مقادیر اضافی و غیر ضروری را از طریق کلیه ها دفع می کند. بنابراین توجه در دریافت روزانه این ویتامین یک امر ضروری است. این ویتامین را می توان از طریق مواد غذایی متنوعی دریافت کرد. اما در صورت عدم استفاده از مواد حاوی ویتامین ب3، کپسول اکتیو ایج اروند فارمد می تواند یک گزینه مناسب برای کمک به دریافت این ویتامین مهم باشد. اکتیو ایج می تواند به صورت کامل نیاز روزانه بدن شما را به این ویتامین برطرف کرده و در صورت کمبود، کمبود این ویتامین را جبران کند. 

 

ویتامین ب3 یوروویتال را مشاهده کنید. 

کپسول اکتیو ایج اروند فارمد

 

تفاوت ویتامین ب3(نیاسین) نیکوتین آمید (نیاسینامید) و نیکوتین آمید ریبوزاید چیست؟

3 نوع ویتامین ب3 موجود است که رایج ترین آنها نیاسین است که اغلب در مولتی ویتامین ها یا مکمل های دیگر می توان آن را یافت. در واقع می تواند گفت که ویتامین ب3 با نام نیاسین شناخته شده است اما ساختار مولکولی آن با سایر انواع ویتامین ب3 متفاوت است. 

نیکوتین آمید (NAM) که گاهی به نام نیاسینامید نیز شناخته می شود، مشابه نیاسین عمل می کند اما ساختار مولکولی متفاوتی دارد. این تفاوت ظریف به نیکوتین آمید اجازه می دهد تا مرحله ای را که باعث برافروختگی آزاردهنده نیاسین می شود دور بزند و فواید ویتامین B3 را بدون ایجاد عوارض ارائه دهد. بنابراین نیکوتین آمید مرحله ای بهتر از نیاسین است. 

 

نسل بعدی ویتامین B3: نیکوتین آمید ریبوزید است که محققان به تازگی به فواید مهم آن در جلوگیری از پیری ناسالم پی برده اند. نیکوتین آمید ریبوزید (NR) اولین بار در دهه 1940 شناسایی شد، اما در دهه 2000، دانشمندان دریافتند که می تواند کوآنزیمی به نام NAD+ را بسیار موثرتر از نیاسین یا نیکوتین آمید افزایش دهد. NAD+ یک مولکول ضروری است که بدن شما از آن برای تنظیم متابولیسم سلولی، پیری و ترمیم DNA استفاده می کند.

تحقیقات امیدوارکننده تیمی از محققان دانشگاه نیو ساوت ولز تغییرات مرتبط با سن را در متابولیسم NAD+ در انسان کشف کرد. تحقیقات آنها نشان داد که سطح NAD+ در سنین 40 تا 60 سال تا 50 درصد کاهش می یابد. این تیم با مشاهده نقش NAD در تقویت مکانیسم های مورد نیاز برای مبارزه با استرس اکسیداتیو، که نقش مهمی در تغییرات مرتبط با سن در بدن دارد، یک ارتباط منفی قوی بین سطوح NAD+ و سن پیدا کردند.

 

ریبوزید نیکوتین آمید: روشی امیدوارکننده برای افزایش NAD+ است. NR آخرین عضو خانواده B3 است. با این حال، از نظر استفاده در درمان کلسترول بالا یا حمایت از عملکرد کلیه، رزومه‌ای مانند نیاسین ندارد. همچنین، مانند نیکوتین آمید هنوز برای کمک به آکنه مورد بررسی قرار نگرفته است. اما نقش NR به عنوان کارآمدترین تقویت کننده NAD+ ممکن است امیدوارکننده ترین مزیتی باشد که با ادامه تحقیقات بیشتر، درک ما از سلامت سلولی را باز می کند.

 

سایر مکمل های ویتامین را مشاهده کنید.

اکتیو ایج حاوی فرم فعال ویتامین ب3

 


 

مشخصات کپسول اکتیو ایج اروند فارمد:

 • تامین ویتامین ب3 مورد نیاز بدن
 • کمک به تقویت سیستم عصبی 
 • کاهش علائم افسردگی 
 • کمک به متابولیسم چربی ها، پروتئین و کربوهیدرات ها
 • کمک به افزایش انرژی و کاهش خستگی بدن

 

 


 

نحوه مصرف کپسول اکتیو ایج:

روزانه 1 عدد کپسول اکتیو ایج ترجیحا همراه با غذا و با آب کافی مصرف شود. 

ویتامین ب3 اکتیو ایج

 


 

ترکیبات کپسول ویتامین ب3 اروند فارمد (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin B3 (Nicotinamid riboside)

300 mg

 

 


 

شش راه برای بهره مندی از مکمل نیکوتین آمید ریبوزید (NR):

شاید شما به روش هایی برای پیری سالم علاقه مند هستید. یا شاید به دنبال مکمل هایی هستید که می توانند کارایی ورزش شما را بهینه کنند. دلیلش هرچه که باشد، احتمالاً درباره NR (نیکوتینامید ریبوزاید) شنیده اید.

ریبوزید نیکوتین آمید - NR - شکل منحصر به فردی از ویتامین B3 است که در سلول برای حمایت از تعدادی از فرآیندهای سلولی مهم - مانند حمایت از پیری سالم، تولید انرژی سلولی، عملکرد مغز، سلامت کبد و متابولیسم سلولی کار می‌کند. ریبوزید نیکوتین آمید یک پیریدین نوکلئوزید و نوعی ویتامین B3 است. این ماده به عنوان پیش ساز نیکوتین آمید آدنین دی نوکلئوتید یا NAD+ از طریق یک مسیر دو مرحله ای و سه مرحله ای عمل می کند. در اینجا به 6 مزیت از نیکوتینامید یا ویتامین ب3 خواهیم پرداخت. 

 

1. پشتیبانی از تولید انرژی سلولی:

اهداف سلولی اولیه NR NAD+ و پروتئین های سیرتوئین هستند. NAD+ نیکوتین آمید آدنین دی نوکلئوتید است - کوآنزیمی که برای تبدیل غذا به سوخت سلولی مهم است. غذاها باید تا کوچکترین اجزای متابولیکی خود هضم شوند - قندها، چربی ها و اسیدهای آمینه. میتوکندری های موجود در سلول های ما انرژی سلولی تولید می کنند که به بسیاری از فرآیندهای بیوشیمیایی که در سلول رخ می دهد، سوخت می دهد.

این روند به طور طبیعی با بالا رفتن سن فرد کاهش می یابد و سایر اختلالات محیطی و سلولی بر بدن ما تأثیر منفی می گذارد. ما می‌توانیم این وضعیت را با موادی کاهش دهیم که فعالیت گروه خاصی از پروتئین‌ها به نام سیرتوئین‌ها را تقویت می‌کنند، زیرا پروتئین‌های سیرتوئین به سلول‌های ما کمک می‌کنند تا از نظر متابولیکی کارآمدتر باشند. اما پروتئین های سیرتوئین فقط در حضور ویتامین ب3 عمل می کنند.

 

2. پشتیبانی از عملکرد مغز:

نیکوتینامید ریبوزاید افزایش نیکوو پروتئین‌های سیرتوئین در سلول‌های مغز و اعصاب آنزیم‌هایی را تحریک می‌کند که از عملکرد شناختی و انعطاف‌پذیری عصبی پشتیبانی می‌کنند - توانایی سلول‌های مغز ما برای یادگیری و سازگاری با محیطشان نیز بهتر می شود.. این همچنین فعالیت آنزیمی به نام PCG-1-alpha را افزایش می‌دهد. که سلول های ما را تحریک می کند تا میتوکندری های بیشتری در سلول ها ایجاد کنند.

 

3. پشتیبانی از عملکرد متابولیک سالم:

وقتی NAD+ و سیرتوئین‌ها تنظیم می‌شوند، سلول‌های ما از نظر متابولیکی فعال‌تر و در تبدیل غذا به سوخت کارآمدتر هستند. این به ما کمک می کند تا به طور مؤثرتری از انسولین، کلسترول استفاده کنیم و پاسخ التهابی طبیعی را حفظ کنیم.

 

4. پشتیبانی از عملکرد طبیعی کبد:

برخی از فعال ترین سلول های بدن از نظر متابولیکی سلول های کبدی هستند. سلول های کبد به طور مداوم موادی را که ما در بدن خود می سازیم – مانند هورمون ها و انتقال دهنده های عصبی – متابولیزه می کنند و همچنین مواد ناخواسته را از درون (اندوتوکسین ها) و از خارج (اگزوتوکسین ها، از غذا و محیط) سم زدایی می کنند. وقتی از تولید NAD+ و عملکرد میتوکندری حمایت می‌کنیم، از سلول‌های کبد نیز حمایت کرده و پتانسیل رسوب چربی در کبد را کاهش می‌دهیم. همچنین پاسخ التهابی طبیعی را بهبود می بخشیم.

 

5. پشتیبانی از عملکرد ورزشی:

NAD+ یک جزء کلیدی در چرخه کربس و زنجیره انتقال الکترون است. مقادیر کافی NAD+ انرژی میتوکندری را در قلب و ماهیچه ها بهبود می بخشد و تولید ATP انرژی زا را افزایش می دهد که برای ورزشکاران استقامتی و جلوگیری از خستگی موثر است. 

 

6. پشتیبانی از پیری سالم:

حمایت از تولید NAD+ و پروتئین های سیرتوئین در مطالعات حیوانی نشان داده شده است که فرآیندهای مرتبط با پیری را کاهش می دهد. اگرچه هیچ چیز واقعاً به عنوان یک مکمل "ضد پیری" عمل نمی کند، اما کمک به سیرتوئین ها، NAD+ و میتوکندری ها از پیری سالم پشتیبانی می کند.

 

 

نیکوتینامید ریبوزاید عملکرد بهینه متابولیک و تولید انرژی سلولی، فعالیت میتوکندریایی و پاسخ التهابی طبیعی را ارتقا می‌دهد. تقویت این عملکردهای سلولی به ما کمک می‌کند پیری سالم تری داشته باشیم، بهتر ورزش کنیم، متابولیسم طبیعی و سم‌زدایی را حفظ کنیم، و سرحال بمانیم.

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف اکتیو ایج:

 • مصرف این فراورده در دوران بارداری و شیردهی با احتیاط و طبق توصیه پزشک صورت گیرد.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی20514052309302315
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6262849301661

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات