منو
سبد خرید شما

قرص جوشان انرژی آپوویتال 20 عددی | افزایش توان و کاهش خستگی

قرص جوشان انرژی آپوویتال
قرص جوشان انرژی آپوویتال
-42 % ناموجود
قرص جوشان انرژی آپوویتال
قرص جوشان انرژی آپوویتال
قرص جوشان انرژی آپوویتال 20 عددی | افزایش توان و کاهش خستگی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Apovital Energy Power Booster - 20 Eff
 • SKU: 3033
 • بارکد: 626415260118
66,300 تومان
113,400 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص جوشان انرژی زای آپوویتال Apovital Energy Power Booster Eff یک مکمل انرژی زای عالی از سری محصولات برند آپوویتال است. قرص جوشان انرژی آپوویتال یک مکمل مناسب جهت افزایش انرژی و همچنین بهبود عملکرد مغز است. قرص جوشان انرژی زای آپوویتال حاوی ترکیبات موثر در افزایش تمرکز و ظرفیت مغز نیز می باشد.

قرص جوشان انرژی آپوویتال حاوی کافئین است. کافئین باعث افزایش انرژی جسمانی و مغزی شده و از خستگی جلوگیری می کند. همچنین قرص جوشان انرژی زای آپوویتال یک نوشیدنی انرژی زای عالی جهت افزایش توانایی جسمی در ورزشکاران است. قرص جوشان انرژی آپوویتال می تواند عملکرد ورزشی را بهبود داده و از خستگی را کاهش دهد.

همچنین برای آن دسته از افرادی که دچار خستگی روزانه هستند، قرص جوشان انرژی اپوویتال می تواند گزینه مناسبی برای رفع خستگی و افزایش انرژی باشد. قرص جوشان انرژی اپوویتال علاوه بر کافئین حاوی  ماده محبوب دیگر یعنی تائورین نیز می باشد.

 

قرص جوشان انرژی زای یوروویتال را مشاهده کنید.

 

سایر مکمل های انرژی زا را مشاهده کنید.

 

قرص جوشان انرژی آپوویتال داروخانه آنلاین

 

انرژی آپوویتال چگونه باعث افزایش انرژی و تمرکز می شود؟

کافئین و تائورین:

همانطور که در ابتدا توضیح داده شد، قرص جوشان انرژی زای آپوویتال حاوی ترکیبات مهم برای افزایش انرژی، کاهش خستگی و افزایش قدرت تمرکز است. کافئین به عنوان یک محرک به افزایش عملکرد و ظرفیت مغز کمک می کند. این ماده اعجاب انگیز همچنین می تواند به افزایش انرژی جسمانی کمک کند. تائورین ترکیب دیگر قرص جوشان انرژی آپوویتال اسید آمینه ای است که به طور طبیعی در بدن و بخصوص در مغز، چشم ها، قلب و عضلات بدن حضور دارد. تائورین برخلاف اکثر اسید آمینه های دیگر، برای تولید پروتئین استفاده نمی شود بلکه به گروه اسید آمینه های ضروری شرطی تعلق دارد.تائورین به دفع ضایعات بدن – که از عوامل بروز خستگی و عضله سوزی هستند – کمک کرده، از عضلات بدن در برابر آسیب سلولی و استرس اکسیداتیو محافظت می کند و میزان چربی سوزی حین تمرینات ورزشی را افزایش می دهد. مطالعات همچنین نشان داده که کارایی ورزشی در ورزشکاران آموزش دیده ای که مکمل های تائورین مصرف می کنند تا حد خوبی افزایش می یابد و دوچرخه سواران و دوندگان پس از مصرف تائورین مسافت های طولانی تری را بدون خستگی طی می کنند.

 

قرص جوشان انرژی زای آپوویتال داروخانه آنلاین داروکالا

 

ویتامین های گروه ب:

علاوه بر کافئین و تائورین ترکیباتی از جمله برخی از ویتامین های گروه ب از جمله ویتامین ب۲، ب۳، ب۵، ب۶ و ب ۱۲ نیز در قرص آپوویتال انرژی زا وجود دارد. ویتامین های گروه ب به دلیل خواص بیشماری که برای بدن دارند، به ویتامین های تقویتی هم معروف هستند. این ویتامین ها نیز نقش مستقیمی در افزایش انرژی به واسطه دخالت در سیستم متابولیسمی بدن و همچنین حفظ سلامت سیستم عصبی و مغز دارند.  ویتامین‌های B در متابولیسم درشت مغذی‌های رژیم غذایی و تولید انرژی مشارکت می‌کنند. به‌همین دلیل کمبود این ویتامین‌ها باعث کاهش سطح انرژی و افزایش احساس ضعف و خستگی می‌شود. همچنین ویتامین‌های B در بهبود عملکرد صحیح سیستم عصبی و کاهش سطح استرس موثر هستند و می‌توانند باعث بهبود عملکرد ذهنی و جسمی ورزشکاران شوند.  ویتامین‌های B در متابولیسم درشت مغذی‌های رژیم غذایی و تولید انرژی مشارکت می‌کنند. به‌همین دلیل کمبود این ویتامین‌ها باعث کاهش سطح انرژی و افزایش احساس ضعف و خستگی می‌شود. همچنین ویتامین‌های B در بهبود عملکرد صحیح سیستم عصبی و کاهش سطح استرس موثر هستند و می‌توانند باعث بهبود عملکرد ذهنی و جسمی ورزشکاران شوند.

 

خرید قرص جوشان انرژی زای آپوویتال - داروخانه آنلاین

 

گلوکورونولاکتون:

ترکیب آخر قرص جوشان انرژی زای آپوویتال وجود ماده ای به نام گلوکورونولاکتون است. گلوکورونولاکتون معمولاً به عنوان یک ماده موثر در نوشیدنی‌های «انرژی‌زا» برای افزایش تمرکز و بهبود عملکرد ورزشی استفاده می‌شود.  نوعی کربوهیدرات است که در بدن تولید شده و در برخی از مواد غذایی نیز وجود دارد. گلوکورونولاکتون باعث افزایش سطح انرژی و کاهش احساس خستگی می‌‌شود. به‌علاوه در افزایش قدرت تمرکز و توجه موثر است و به سم‌زدایی در بدن کمک می‌کند. دریافت گلوکورونولاکتون به‌همراه تورین و کافئین در تقویت عملکرد ورزشی موثر می‌باشد.

 

 

در هر قرص جوشان انرژی زای آپوویتال 50 میلی گرم کافئین وجود دارد که با توجه به دریافت کافئین از طریق تغذیه عادی، مقدار مناسبی حتی برای افراد غیر ورزشکار است. همچنین میزان تائورین نیز در هر قرص جوشان انرژی زای آپوویتال 1000 میلی گرم است، که این مقدار نیز سلول های بدن را در برابر آسیب محافظت کرده و باعث بهبود عملکرد جسمی می شود.

قرص جوشان انرژی زای آپوویتال می تواند یک جایگزین مناسب برای نوشیدنی های انرژی زا با قیمت مقرون به صرفه باشد. هر بسته حاوی ۲۰ عدد قرص جوشان است که می توان روزانه یک عدد از آن را استفاده کرد. قرص جوشان انرژی زای آپوویتال برای تبدیل شدن به یک نوشیدنی انرژی زای عالی، طعم پرتقال را نیز به محصول خود اضافه کرده است تا پذیرش محصول به عنوان نوشیدنی برای تمام سلیقه ها مناسب تر شود.

 

قرص جوشان انرژی آپوویتال در داروخانه آنلاین

 


 

مشخصات قرص جوشان انرژی زای آپوویتال:

 • بهبود عملکرد جسمی و افزایش سطح انرژی ورزشکاران
 • افزایش سطح انرژی و کاهش احساس خستگی
 • افزایش توانایی جسمی در ورزشکاران
 • بهبود عملکرد ذهنی و افزایش قدرت تمرکز
 • حفاظت از سلول‌های بدن در برابر ورزش‌های سنگین
 • با طعم مطلوب پرتقال
 • حاوی 50 میلی گرم کافئین و 1000 میلی گرم تائورین در هر قرص جوشان
 • جایگزین مناسب برای نوشیدنی های انرژی زا

 

 


 

نحوه مصرف قرص جوشان انرژی آپوویتال:

روزانه 1 عدد قرص جوشان انرژی آپوویتال در یک لیوان آب حل و سپس میل شود.

 

 


 

ترکیبات قرص جوشان انرژی زا آپوویتال (در هر قرص جوشان):

نام ترکیب

مقدار

Taurine

1000 mg

Caffeine

50 mg

Glucoronolactone

6 mg

Pantothenic acid

5.7 mg

Vitamin B2

0.7 mg

Vitamin B6

1.8 mg

Vitamin B12

3 µg

Niacin

9.1 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف قرص انرژی جوشان:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • این فرآورده حاوی کافئین می باشد، لذا مصرف آن در کودکان و در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی گردد.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک، خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدار قرص جوشان: 20 عدد
سن مصرف بزرگسالان
کد بهداشتی 15306078822297184
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد 6264152601186
سایر توضیحات با طعم پرتقال

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات