منو
سبد خرید شما

مقالات کرونا RSS Feed

۱۵ مهٔ 1 2237
 انواع واکسن کرونا و میزان ایمنی آنها در این مقاله به معرفی انواع واکسن ها می پردازیم. علاوه بر معرفی واکسن های مقابله با کرونا و کشور سازنده آنها، به توضیحاتی مانند نحوه چگونگی تشکیل و میزان ای..
۲۷ مارس 0 1653
شرکت فایزر آزمایشات مربوط به درمان COVID-19 را به صورت خوراکی آغاز می کند. (NEXSTAR / WJW) - تولید کننده دارو Pfizer(فایزر)  اعلام کرد آزمایش خوراکی درمان  COVID-19 را آغاز کرده است. این شرکت در ا..
۲۴ ژانویهٔ 0 2469
واکسن کرونا در این مقاله به سوالات زیر پاسخ داده می شود.واکسن کرونا فایزر،واکسن کرونا شرکت فایزر،واکسن کرونا مدرنا،واکسن کرونای روسیه،واکسن کرونا در دبی،واکسن کرونا ساخت روسیه،واکسن کرونا ساخت دان..
۱۸ نوامبر 1 4440
در این مقاله به ترتیب به تک به تک این سوالات پاسخ داده می شود: علائم کرونا چیست ؟ چگونه بفهمیم کرونا گرفتیم یا سرما خورده ایم ؟ چگونه بفهمیم کرونا به ریه های ما حمله کرده است ؟ چگونه در خان..
۱۷ نوامبر 0 16748
خواندن اعداد در پالس اکسیمتر و معانی آنها پالس اکسیمتر معمولاً یک آزمایش نسبتاً دقیق است که با اندازه گیری میزان اشباع اکسیژن خون شریانی، شما را برای حفظ  سلامتی بدن راهنمایی می کند. مخصوصا با توج..
۱۵ اکتبر 3 12931
اسپری تنفسی پی اچ آر 160 و بهبود عوارض ریوی ویروس کرونا ( کووید 19) نام دارو فارسی : پینن-هیدرونوپلاکتون-ریبو نوکلوئیک اسیدنام دارو انگلیسی : Pinen.Hydronoplacton.Ribonucleic acidعلامت اختصا..
۰۱ اکتبر 1 7684
مصرف کلداماریس چه ربطی به کرونا دارد؟ نحوه عملکرد کلداماریس چگونه است؟ آیا می توان از ابتلا به کرونا پیشگیری کرد؟آیا درمانی برای کرونا وجود دارد؟ آیا کرونا از بین می رود؟ چه زمانی کرونا از بین می رود؟..
۳۰ مهٔ 0 1799
ویروس کرونای جدید می‌تواند در مناطقی که اقلیم گرم و مرطوب دارند منتقل شود.بر اساس مدارک، ویروس کرونای جدید می‌تواند در تمام مناطق، شامل مناطق با هوای گرم و مرطوب، منتقل شود. در صورتی که در منطقه دچ..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات